LV
EN
rss facebook twitter flickr instagram
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
SLUDINĀJUMI (25)
Mazsalacas novada turnīrs volejbolā Konkursa "Salacas balsis" fināls

Ziņas
 Traktortehnikas un tās piekabju ikgadējā valsts tehniskā apskate

 

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

 

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. No 2017.gada 30.jūnija par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem varēs samaksāt TIKAI ar bezskaidras naudas maksājumu. Tālrunis 25639692; www.vtua.gov.lv

 

Apdzīvota vieta Datums Laiks Datums Laiks Norises vieta
Mazsalaca 06.04. 15:00 11.05. 15:00 “Priedāji”(darbnīcas)
Ramata 05.04 11:00 10.05. 11:00 “Garāžas”(darbnīcas)
Vērsis 05.04. 13:00 10.05. 13:00 “Vērši”(darbnīcas)

Sēļi

09.04.

11:00

14.05.

11:00

“Agrosēļi”(darbnīcas)

Idus

09.04.

14:00

14.05.

14:00

“Līgotnes”

Skaņkalnes

09.04.

16:00

14.05.

16:00

“Jauncēlēni”(darbnīcas)

lasīt tālāk ↓ Sveicam!
03/71_42538_maza.jpg

 

23. un 24. martā Baložu vidusskolā norisinājās septītā Latvijas līnijdejotāju olimpiāde "Rīgas kauss 2018". Šajās sacensībās startēja sešas dalībnieces no Mazsalacas līnijdeju grupas "Soli pa solim" (vadītāja Alla Romančuka): Gunta Meistare, Rita Janeviča, Ineta Fromberga, Saiva Vēja, Mārīte Ceriņa, Sigita Andersone. 


Sirsnīgi sveicam ar godalgotajām vietām: Inetai Frombergai 1.vieta Iesācēju klasē kristāla vecuma grupā; Sigitai Andersonei 2.vieta Tautas klasē kristāla vecuma grupā; Saivai Vējai 3.vieta Iesācēju klasē dimanta vecuma grupā un Mārītei Ceriņai 5.vieta Tautas klasē zelta vecuma grupā!

lasīt tālāk ↓ Sveicam!
03/SKMBT_C22418032610020-page-001_83255_maza.jpg

 

24. martā Mazsalacas vidusskolas un Mazsalacas novada Kultūras centra bigbends "Youth Jazz Band" Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāla - konkursa "No baroka līdz rokam" finālkonkursā ieguva I pakāpi (38,67 punkti). 
 Dalība zinātniskās pētniecības darbu konferencē

 

23. martā Valmierā Latvijas skolēnu 42.zinātniskās pētniecības darbu konferences ietvaros notika Vidzemes reģiona izglītojamo zinātniskā konference.

 

Mazsalacas vidusskolu konferencē pārstāvēja:

Dace Lenša – Latviešu valodniecības sekcijā ar darbu "Mūsdienu jauniešu valodas īpatnības", darba vadītāja Daina Valdmane;

Līga Puhova – Veselības zinātņu sekcijā ar darbu "Ar bezalkoholiskajiem atspirdzinošajiem dzērieniem uzņemtā cukura masa Mazsalacas vidusskolas 9.-12.klašu skolēnu grupā", darba vadītāja Inga Avotiņa;

Jana Slokenberga – Vēstures un kultūrvēsturiskā mantojuma sekcijā ar darbu "Tautas mūzikas loma cilvēka dzīvē", darba vadītāja Raima Pētersone;

Sabīne Šurma – Pedagoģijas sekcijā ar darbu "Jauniešu iesaistīšanās Jaunsardzē", darba vadītāja Zane Luste. 

lasīt tālāk ↓ No 3. aprīļa izmaiņas autobusu kustībā
03/11172_90538_liela_102616_maza.jpg

 

SIA “VTU Valmiera” informē, ka no 3.aprīļa gaidāmas izmaiņas reģionālajos vietējās un starppilsētu nozīmes maršrutos. Izmaiņas veiktas, lai samazinātu autobusu kursēšanas laiku maršrutā.

Vairākos maršrutos mainīti gan autobusu atiešanas un pienākšanas galapieturā laiki, gan braukšanas laiki starp pieturvietām.

Ar izmaiņu sarakstu var iepazīties uzņēmuma mājaslapas vtu-valmiera.lv sadaļā “Pasažieru pārvadājumi”, “Izmaiņas kustību sarakstos”.
 Sveicam ar panākumiem!
03/29062661_2111722708845654_1720351820323928174_n_44650_maza.jpg

 

Esam ļoti priecīgi un lepojamies ar mūsu Mazsalacas dziedošajām meitenēm - vokālo grupu ĒRA un vadītāju Ditu Tomsoni! 11. martā notikušajā Latvijas Vokālo ansambļu konkursa 2.kārtā Lielvārdē meitenes žūrijas vērtējumā ieguva 45,78 punktus, saņemot Augstākās pakāpes diplomu. Rezultātā "Ēra" ir uzaicināta uz konkursa trešo kārtu - finālu, kas notiks Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā ģilde” 2018 .gada 2. jūlijā. Turēsim īkšķus, priecāsimies par savējiem un turpināsim atbalstīt visus tos kolektīvus, kam šajā īpašajā Dziesmu svētku gadā svarīgās skates vēl tikai priekšā. Lai izdodas, lai Mazsalacas vārds atbalsojas!
 Sociālais projekts “Pirmā emocionālā palīdzība mammām ar jaundzimušo”
03/sev-tev-un-gimenei-biedriba_309642_1_137x136_115247_maza.jpg

 

Piedzimstot mazulim jaunajiem vecākiem rodas ne tikai daudz jaunu rūpju, bet arī ne mazums jautājumu un dažādu šaubu. Vai es esmu gana laba mamma? Vai tas ir normāli, kā es jūtos? Vai tas ir normāli, kā uzvedas mans mazulis? Ļoti bieži jaunajai māmiņai nav kam pajautāt padomu, reizēm viņas baidās lūgt palīdzību vai arī nezina, kam īsti vaicāt. Draudzene var nesaprast jaunās māmiņas problēmu, ja pati ar tādu nav saskārusies, arī pašas mamma vai cita tuva radiniece var neizprast un vārdi - “Tev jāpriecājas, galvenais taču, ka Tavs bērns ir vesels!” -jaunajai māmiņai nesniedz izpratnes un atbalsta sajūtu.

 

Protams, mamma priecājas, taču bieži vien kaut kas urda, kaut kas neliek mieru un neļauj justies tik laimīgai, kā iztēlojies sevi esam pēc dzemdībām, kad mazulītis tepat blakus paņemams rokās, sasmaržojams un sabučojams. Un šādā brīdī stiprinošo atbalstu var sniegt PEPmamma vai pēcdzemdību dūla.

lasīt tālāk ↓ Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem
03/DSC_0432_34112_maza.jpg

 

Lai veiksmīgi sagatavotos jaunajam 2018./2019. mācību gadam, lūdzam 1. klases skolēnus pieteikt līdz š. g. 27. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu skolā pie lietvedes vai atnesot aizpildītu anketu uz skolu.

Ar iesniegumā norādītajiem dokumentiem iepazīstināsim vecāku sapulcē š.g. 31.maijā plkst.18.00, Mazsalacas vidusskolā, „Parka 30”, 23.kabinetā.

 

Mazsalacas vidusskolas administrācija

 

Iesnieguma veidlapa
 Akcija lauksaimniekiem “Tīra sēta – laba sēta”
03/Lauksaimniecības_iepak_2018_soc-01_92044_maza.jpg

 

No 15.marta līdz 30.jūnijam notiek lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma bezmaksas savākšanas akcija “Tīra sēta – laba sēta”, ko organizē SIA “ZAAO” (ZAAO). Akcijas laikā nododot ZAAO vismaz 1m3 otrreizējai pārstrādei derīga materiāla - ruļļu plēves, bedru plēves, Big-Bag maisus, HDPE kannu plastmasas iepakojumu, iespējams laimēt lauksaimniecības preču veikala "Agroserviss Valmiera" dāvanu kartes.

 

ZAAO Šķiroto atkritumu savākšanas daļas vadītāja Ginta Gailuma atgādina: “Minētos materiālus nedrīkst dedzināt, lai neradītu iespējamību bīstamu ķīmisku savienojumu nonākšanai gaisā vai ūdenī, plēves nedrīkst arī aprakt, jo tā praktiski nesadalās. Taču šis atkritumu veids ir lieliski izmantojams kā otrreizēja izejviela. Tādēļ piedāvājam lauksaimniekiem iespēju ērti un videi draudzīgi atbrīvoties no izmantotajiem materiāliem, kā arī nodrošinām, lai savāktās plēves un plastmasas kannas nonāktu pārstrādes rūpnīcās.”

lasīt tālāk ↓
Uzņēmējdarbība


 Kā samazināt izmaksas par elektroenerģiju?
03/pieslegsanas_jaudas_abc_91831_maza.jpg

 

1. Izvērtēt un samazināt nepieciešamo elektrotīkla pieslēguma jaudu Nepieciešamā elektrotīkla pieslēguma jauda ir atkarīga no tā, cik un kādas jaudas elektroiekārtas tiek darbinātas vienlaicīgi un kādas elektroiekārtas plānots iegādāties un lietot nākotnē. Jo vairāk un jaudīgākas elektroiekārtas tiek lietotas vienlaicīgi, jo lielāka elektrotīkla jauda ir nepieciešama. Visbiežāk klienti, aprēķinot nepieciešamo pieslēguma jaudu savam īpašumam, kļūdās, skaitot visu darbināmo elektroierīču jaudu kopā, tomēr jāņem vērā, ka elektrotīkla pieslēguma jauda ir tā jauda, kuru jūs varat darbināt vienlaicīgi un visbiežāk tie ir tikai 20% no visām elektroierīcēm. Tas jāņem vērā gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem. Kā papildrīku nepieciešamās jaudas aprēķināšanai var izmantot AS “Sadales tīkls” mājas lapā www.sadalestikls.lv pieejamo Slodzes aprēķināšanas kalkulatoru, kas palīdzēs veikt aprēķinus.

lasīt tālāk ↓ Darbu uzsācis pirmais atelpas brīža pakalpojums Vidzemes plānošanas reģionā
03/atelpas_briza_pakalpojums_infografika_08032018_43226_maza.jpg

 

Pateicoties nodibinājuma “Fonds “Iespēju tilts”” (turpmāk – nodibinājums) aktīvai darbībai, Vidzemē ir paplašinājies sociālo pakalpojumu klāsts – nu arī Valmierā pieejams īslaicīgās sociālās aprūpes pakalpojums jeb “atelpas brīdis”[1]. Šī ir laba ziņa ikvienam vecākam, kuram ir bērns ar īpašām vajadzībām, jo līdz šim tuvākā vieta Vidzemē, kur atelpas brīža pakalpojumu varēja saņemt, bija Sigulda.

 

Iesākumā “Iespēju tilts” atelpas brīža pakalpojumu Valmierā (Garā ielā 10) piedāvās bērniem no 12 līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot).

lasīt tālāk ↓ Sveicam ar panākumiem!
03/muzikanti skate_50543_maza.jpg

 

2018. gada 4. martā Limbažos norisinājās Vidzemes novada reģionālā XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Tautas mūzikas ansambļu un kapelu skate. 

 
Mazsalacas novada tautas mūzikas kopa "SĒĻU MUIŽAS MUZIKANTI" skatē ieguva 1. pakāpi.
 Koncertzāle “Valmiera” aicina pieteikties jaunos māksliniekus
03/Vasaras skatuve_84448_maza.jpg

 

Koncertzāle "Valmiera" aicina pieteikties jaunos māksliniekus vasaras sezonā uzstāties koncertzāles "Valmiera" muzikālajos vakaros vasaras terasē.

 

„Jau otro gadu rīkojam un aicinām jaunos mūziķus pieteikties „Vasaras skatuvei“, kas norisinās koncertzāles „Valmiera“ vasaras terasē. Tā ir iespēja uzkrāt muzikālo pieredzi un parādīt savu talantu plašākai auditorijai, tādēļ aicinām izmantot šo iespēju," mudina koncertzāles „Valmiera“ kultūras projektu vadītāja Nora Urbāne.

 

Pieteikumus līdz 1. maijam gaidīs uz e-pastu info@koncertzalevalmiera.lv. Pieteikuma anketu vari atrast ŠEIT.
 Katram simtgadē dzimušajam īpašu “Simtgades bērni” dāvanu komplektu
02/V_simtgades_berni_105913_maza.JPG

 

Mazsalacas novada pašvaldība atsaucās biedrības “Nigestes amatniecības nams” aicinājumam pasniegt katram 2018. gadā Mazsalacas novadā dzimušajam 925 proves Sudraba vērdiņu ozolkoka kastītē ar apsveikuma vēstuli bērniņam un viņa ģimenei.  Dāvanu kā atgādinājumu par piederības sajūtu Latvijai un apliecinājumu simtgades notikumam. Kad vecāki dodas reģistrēt savu jaundzimušo, Mazsalacas dzimtsarakstu nodaļā tiek pasniegta dzimšanas apliecība un dāvāts īpašais “Simtgades bērni” dāvanu komplekts.

lasīt tālāk ↓ Jau 21.gadu pēc kārtas notiks “Vidzemes Uzņēmēju dienas”
02/logo_2018_85158_maza.jpg

 

Jau 21.reizi Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīko “Vidzemes Uzņēmēju dienas”, kas pulcē vairāk nekā 250 uzņēmumus. Šogad tās norisināsies 18. un 19.maijā Valmieras kultūras centrā.

 

„Vidzemes Uzņēmēju dienas” ir kļuvušas par gaidītu pasākumu, pulcējot ar katru gadu arvien lielāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu. Pērn savā 20. jubilejas gadā tika sasniegts rekordliels dalībnieku skaits -250 uzņēmumi.  “Pasākuma organizatori – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa -  īpaši pateicas visiem dalībniekiem, iesaistītajām pašvaldībām, izglītības iestādēm un kuplajam apmeklētāju pulkam, kas padarīja “Vidzemes Uzņēmēju dienu” jubilejas gadu neaizmirstamu,” saka LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

lasīt tālāk ↓ Valsts garantijas mājokļa iegādei turpmāk pieejamas arī jaunajiem speciālistiem
02/1_Majoklu galvojumi_iespejas_15514_maza.jpg

 

No šā gada 1. marta tiks paplašināts mājokļu garantiju programmas saņēmēju loks – valsts atbalstu mājokļa iegādei varēs saņemt arī jaunie speciālisti vecumā līdz 35 gadiem, kuriem apgādībā nav bērnu, un ģimenes ar bērniem līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

 

Ministru kabineta 20. februāra sēdē plānots apstiprināt MK noteikumu projektu "Noteikumi par valsts palīdzību dzīvojamās telpas iegādei vai būvniecībai" un grozījumus Ministru kabineta 2009. gada 27. oktobra noteikumos Nr.1250 "Noteikumi par valsts nodevu par īpašuma tiesību un ķīlas tiesību nostiprināšanu zemesgrāmatā", kas noteiks atbalsta sniegšanas nosacījumus visām programmas mērķa grupām. Attīstības finanšu institūcija Altum jaunās garantijas izsniegs sākot ar šā gada 1. martu, pēc līgumu noslēgšanas ar sadarbības komercbankām.

lasīt tālāk ↓ Pasaules Dabas Fonds meklē klimata vēstnieku
02/Zemes_stunda_A4_35114_maza.jpg

 

Kā ik katru gadu, arī šogad Pasaules Dabas Fonds (PDF) aicina svinēt Zemes stundu. Tās laikā pasaules iedzīvotāji, uzņēmumi, organizācijas un institūcijas tiek mudinātas simboliski uz vienu stundu izslēgt elektrību, tā paužot savu atbalstu vides problēmu risināšanai. Elektrības izslēgšana ir simbolisks žests, lai saliedētu sabiedrību un iniciētu plašākas pārmaiņas un, līdzīgi kā Jaunais gads, Zemes stunda tiek svinēta ikvienā pasaules daļā, sekojot laika zonu plānojumam.

 

Gatavojoties Zemes stundai, PDF un “Tetra Pak” aicina  ikvienu cilvēku, pašvaldības un uzņēmumus pievienoties Zemes stundas idejai, izvirzot kandidātus konkursam “Klimata vēstnieks”. Konkursā ir divas nominācijas, kurām var gan pieteikties pats, gan nominēt kādu līdzcilvēku. Nominācijai “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks” aicinām pieteikt personu, kura piekopj videi draudzīgu dzīvesveidu, savukārt otrai nominācijai -  “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks sabiedrībā”, personu, kura ir guvusi būtiskus panākumus videi draudzīgu iniciatīvu īstenošanā, iesaistot sabiedrību.

lasīt tālāk ↓ Aicina vecākus, kuriem ir bērni ar funkcionāliem traucējumiem, pieteikties bezmaksas sociālo pakalpojumu saņemšanai
02/Aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumI bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (4)_91950_maza.jpg

 

Īstenojot deinstitucionalizācijas procesu Latvijā, Vidzemes plānošanas reģions aicina tos vecākus, kuriem ir bērni ar funkcionāliem traucējumiem un kuriem ir noteikta invaliditāte, doties uz savas pašvaldības sociālo dienestu, lai pieteiktos sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai bez maksas. Vidzemē projektā “Vidzeme iekļauj” iesaistījušās visas 26 pašvaldības, un ikvienā no tām jau šobrīd bērni ar funkcionāliem traucējumiem (kuriem noteikta invaliditāte) var saņemt dažādus pakalpojumus.

 

Ikviens bērns ar funkcionāliem traucējumiem (un kuram izsniegts VDEĀK atzinums par īpašas kopšanas pabalsta nepieciešamību) var saņemt atelpas brīža pakalpojumu līdz pat 30 diennaktīm gadā, turklāt ceļa izdevumi vecākiem uz pakalpojuma saņemšanas vietu un atpakaļ tiks kompensēti. Atelpas brīža pakalpojums sniedz iespēju bērna vecākiem kaut nedaudz atgūties no smagās un atbildīgās ikdienas, vienlaikus apzinoties, ka bērns tiks aprūpēts, kā arī viņam būs nodrošināta iespēja gūt jaunas sociālās prasmes un iemaņas vecāku prombūtnes laikā.

lasīt tālāk ↓ Apmeklē www.zemesgramata.lv
02/manidati_41132_maza.JPG

 

Izveidots jauns bezmaksas pakalpojums visiem nekustamo īpašumu īpašniekiem – iespēja klātienē uzrakstot iesniegumu vai elektroniski portālā www.zemesgramata.lv piereģistrēt savu e-pasta adresi, uz kuru iesniegšanas brīdī tiks nosūtīta informācija par katru iesniegtu nostiprinājuma lūgumu uz īpašumā esošu nekustamo īpašumu.

 

Šis elektroniskais pakalpojums ir būtisks krāpniecības novēršanai, gadījumos, kad Zemesgrāmatā tiek iesniegti viltoti nostiprinājuma lūgumi, jo nodrošinās, ka esošais īpašnieks, ja vien būs piereģistrējis sava e-pasta adresi, saņems ziņu par iesniegto nostiprinājuma lūgumu. Tādejādi ļaujot nekustamā īpašuma īpašniekam nekavējoties informēt Zemesgrāmatu, kā arī iespējami ātri vērsties kompetentajās izmeklēšanas iestādēs, lai novērstu turpmāku prettiesisku darījumu ķēdi.

lasīt tālāk ↓ Projekts “Dzīves vide Ziemeļvidzemē — mūsu kopējā telpa”

 

Laikraksts Liesma projektā “Dzīves vide Ziemeļvidzemē — mūsu kopējā telpa” publicē materiālus par mūsu novadu. Aicinām iepazīties!

 

Liesma 18.01.2018. 

Liesma 28.12.2017.:

Liesma 07.12.2017.

lasīt tālāk ↓← jaunāki ieraksti   vecāki ieraksti →
Pasākumi
26.aprīlī 11:00 Mazsalaca
Velobrauciens uz Sēļu pagastu (PĀRCELTS)
29.aprīlī 10:00 Mazsalaca
Mazsalacas novada turnīrs volejbolā
1.maijā 12:00 Mazsalaca
Konkursa "Salacas balsis" fināls
2.maijā 14:00 Mazsalaca
Elgas Hedvigas Raitumas gleznu izstādes atklāšana
4.maijā 09:30 Aloja-Mazsalaca
Auto-foto rallijs
4.maijā 12:00 Mazsalaca
Baltā galdauta svētki Vadoņa birzītē
4.maijā 14:00 Ramata
Baltā galdauta stāsts - izstāde, atmiņas, dziesmas
5.maijā 08:00 Mazsalaca
Brauciens uz Siguldas stādu tirgu
9.maijā 15:00 Mazsalaca
Mātes dienas radošā darbnīca
12.maijā 14:00 Sēļi
Mātes un Ģimenes dienas sarīkojums
13.maijā 08:00 Mazsalaca
Pārgājiens gida pavadībā pa neizzinātām vietām
17.maijā 9:00 Mazsalaca
Veselības izstāde
19.maijā 14:00 Mazsalaca
Mākslas pavasaris “Varavīksnē”
19.maijā 19:00 Mazsalaca
Muzeju nakts Valtenberģu muižā
19.maijā 21:00 Sēļi
Muzeju nakts Sēļu muižā
20.maijā 8:00 Mazsalaca
Gadatirgus
21.maijā 10:00 Mazsalaca
Mobilā diagnostika
22.maijā 15:00 Mazsalaca
Mazsalacas stāstnieku tikšanās
26.maijā  Ramata
Mazsalacas novada svētki
20.jūlijā  Mazsalaca
Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 127"
22.jūlijā 13:00 Mazsalaca
Mazsalacas pilsētas kapu svētki
Aktuāli
līdz 28.aprīlim  Mazsalaca
Izstāde "Krāsainā pasaule"
līdz 30.aprīlim  Sēļi
Andra Valeskalna personālizstāde
līdz 7.maijam  Mazsalaca
Foto izstāde "Ziemeļvidzemes pērle - Salaca ziemā"
līdz 1.septembrim  Mazsalaca
Fotokonkurss “Mans Mazsalacas novads’’
Pasākumu arhīvs →
Kaimiņos
13.maijā 09:30 Vecate
MTB velobrauciens „Apkārt Burtnieka ezeram”
Fotogalerijas

Noderīgi

Mazsalacas novada pašvaldība
Pērnavas iela 4, Mazsalaca
Mazsalacas novads, LV-4215
Reģistrācijas Nr. 90009114167
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 25446604 Fakss: 65509888
dome@mazsalaca.lvMazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Mazsalacas novada ziņas


Aptauja

zalais_referendums_94810.png

 

Vidzemes---GIF---Baner---v3_85649.gif

 

muzejs_mazsalaca_90256.JPG

 

VARAM-Vidzeme-180x180px-pastasti (002)_34622.gif

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

web_baneris_250x250_83325.gif

 

latvija-lv-logo_png_23842.png

 

DEINSTITUCIONALIZĀCIJA_BANERIS_WEB(1)_113722.jpg

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

1188-business_100444.jpg

 

4lietas_klekshi_102839.png

 

vugd.gov.lv

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpgSadarbība

LLKCmazs3_34536.jpg E-iespejas_logo_3_120119.jpg rsz_21rsz_2rsz_nva_logo_84237.jpg Latvijas Pašvaldību savienība_51531.jpg 

mz_aplis_85158.jpg vidzeme.lv

(c) 2011-2018 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas

png