LV
EN
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
SLUDINĀJUMI (20)
Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 126" Vīna vakars

Ziņas
 Ievēlētie deputāti Mazsalacas novada pašvaldības domē


Vēlēšanu rezultāti CVK mājas lapā

Deputāti sakārtoti alfabēta secībā

Nr.p.k.

Vārds, uzvārds

Saraksta nosaukums

1.

Edgars Grandāns

Mazsalacas novadam

2.

Zaiga Ivana

Salaca

3.

Valdis Kampuss

Salaca

4.

Uģis Lapenass

Mazsalacas novadam

5.

Dace Mažānova

Mazsalacas novadam

6.

Harijs Rokpelnis

Mazsalacas novadam

7.

Vita Rusmane

Mazsalacas novadam

8.

Ivars Slotiņš

Mazsalacas novadam

9.

Gunārs Zunda

Salaca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 Skolēni pārsteidz ar vērienīgiem un krāšņiem vides darbiem

 

Noslēdzoties vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” skolu konkursam, Vidzemes un Latgales novadi kļuvuši krāšņāki un sakoptāki. Konkursa ietvaros 1.-12. klašu skolēni paveikuši vērienīgus un skaistus vides labiekārtošanas un izdaiļošanas darbus – izveidotas dabas izziņas takas ar sajūtu elementiem un āra spēlēm, ierīkotas atpūtas vietas ar soliņiem un pastaigu celiņiem, apgleznoti vides objekti, atjaunota autobusa pieturvieta, labiekārtoti un apzaļumoti parki un skolas dārzi, pagastu centri un skolu teritorijas izdaiļotas ar īpašām puķu dobēm, izgatavoti un izvietoti ar latviskajiem rakstiem gravēti putnu būrīši.

 

Šie un dažādi citi skolēnu īstenotie vides darbi ir nozīmīgs ieguldījums kopējās ainavas un infrastruktūras uzlabošanā ikvienā pašvaldībā un vienlaikus apliecinājums, ka ne laika apstākļi, ne finanses nav šķērslis paveikt ko patiesi vērtīgu un paliekošu - nepieciešamas vien dzirdīgas ausis un atsaucīga sirds. Tādēļ, ņemot vērā paveikto darbu nozīmi un vērienīgumu, ir noteikti vairāki uzvarētāji, kas saņem konkursa galveno balvu – Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu (5.-9. un 10-12. klašu grupā).

lasīt tālāk ↓ Izmaiņas Mazsalacas pilsētas bibliotēkas darba laikā

 

Atvaļinājumu laikā - no 1. jūnija līdz 31. augustam - Mazsalacas pilsētas bibliotēkas pieaugušo nodaļa slēgta pirmdienās un svētdienās. Atvērta otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst.11:00 līdz 18:00. Sestdienās no plkst.9:00 līdz 15:00.

 

Bērnu nodaļas darba laiks nemainās. Atvērta darba dienās no plkst.11:00 līdz 18:00. 

Vairāk: Mazsalacas pilsētas bibliotēka
 Sākts vērienīgs projekts mazā ērgļa aizsardzībai Latvijā

 

Latvijā ligzdo gandrīz puse no visiem Eiropas mazajiem ērgļiem un teju viena piektā daļa no visas pasaules populācijas. Taču kopš 2000. gada šo aizsargājamo putnu skaits Latvijā sarucis par vismaz 15%, un šis samazinājums apdraud mazā ērgļa pastāvēšanu visas Eiropas mērogā. Galvenie iemesli ir mazā ērgļa barošanās vietu un dzīvesvietu izzušana, ko sekmē intensīvā lauksaimniecība un mežsaimniecība. Tāpēc Latvijas Dabas fonds kopā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību, SIA Tīravoti un filmu studiju ELM Media sākuši īstenot vērienīgu projektu mazā ērgļa aizsardzībai. Projekta mērķis ir četru gadu laikā nostiprināt mazā ērgļa aizsardzību Latvijā, kā arī veicināt izpratni par sugu aizsardzības nozīmi kopumā. Projekta finansētāji ir Eiropas Savienības LIFE+ programma un Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācija.

lasīt tālāk ↓ Izvietotas jaunas ceļa zīmes

 

Mazsalacas novada pašvaldība informē, ka, saskaņojot ar VAS “Latvijas valsts ceļiem”, ir papildinātas ceļa zīmes, lai apbrauktu slēgto satiksmes pārvadu Parka ielā, Mazsalacā, arī izvietotas zīmes rotācijas aplim pie Brīvības bulvāra 8 (aplis pie Mazsalacas slimnīcas). Lūdzam ievērot Ceļu satiksmes noteikumus!
 Ierīkots pacēlājs cilvēkiem ar kustību traucējumiem

 

Mazsalacas novada Sociāla dienesta telpās Valtenberģu muižā, Parka 31, uzstādīts pacēlājs cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Dažās minūtēs pacēlājs uzved no pirmā stāva uz otro stāvu, un arī nogādā atpakaļ uz pirmo.

 

Pacēlāja darbību uzrauga asistents. Tāpēc vēlams iepriekš piezvanīt, lai vienotos par apmeklējuma laiku, pa tālr. 64251404. Un asistents varētu sagaidīt un pavadīt. Papildus ir vēl pasūtīts krēsliņš, ko drīzumā piegādās, un pacēlājā varēs apsēsties. Pacēlājs ir pieejams ne tikai cilvēkiem ar invalīdu ratiņiem, bet ikvienam, kuram ir apgrūtināta pārvietošanās.

 

Pacēlājs pieejams katru nedēļu trešdienās un ceturtdienās no plkst. 11:00 līdz 16:00. 
 Iedzīvotājus aicina veikt bezmaksas profilaktiskās veselības pārbaudes

 

Nacionālais veselības dienests atgādina, ka iedzīvotājiem no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas noteiktas profilaktiskās veselības pārbaudes un vakcinācija, kas sniedz iespēju uzraudzīt savu veselību, savlaicīgi pamanīt izmaiņas veselības stāvoklī un pasargāt sevi no saslimšanām.

 

Iedzīvotāji, kuri gada laikā nav vērsušies pie sava ģimenes ārsta saistībā ar kādu saslimšanu, var doties pie ārsta uz bezmaksas profilaktisko apskati. Apskates laikā ģimenes ārsts iztaujā pacientu, izvērtē vispārējo veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā veic asinsspiediena un pulsa noteikšanu, sirdsdarbības un plaušu izklausīšanu, vēdera iztaustīšanu, limfmezglu apskati un iztaustīšanu, vairogdziedzera stāvokļa novērtēšanu, krūšu dziedzeru apskati un iztaustīšanu u. c. pārbaudes.

lasīt tālāk ↓ Vides festivāls “Tīrai Latvijai!”

 

Šo piektdien, 26. maijā, Tērvetes silos norisināsies gada vērienīgākais vides un veselīgas atpūtas festivāls “Tīrai Latvijai!”. Festivāls orientēts uz zaļa, ilgtspējīga, dabai un cilvēkam draudzīga dzīvesveida popularizēšanu, īpaši godinot un izceļot cilvēkus, kas ikdienā praksē ir snieguši būtisku ieguldījumu vides ilgtspējas kvalitātes uzlabošanā un atkritumu apsaimniekošanas attīstībā valstī. Festivālā “Zaļā josta” un vairāk nekā 30 partneri gādās par plašu bezmaksas aktivitāšu programmu visai ģimenei, kā arī norisināsies Laura Reinika un Elzas Rozentāles muzikālie priekšnesumi.

 

Festivāls “Tīrai Latvijai!” norisināsies 26.05.2017. līdzās Tērvetes dabas parkam. Pirmie apmeklētāji gaidīti jau plkst. 10.00 no rīta, kad uz atraktīvām vides izglītības spēlēm, paraugdemonstrējumiem un pašmāju ekoloģisko un videi draudzīgo produktu demonstrācijām aicinās vides organizācijas, uzņēmumi un zaļi domājošas institūcijas. Savukārt plkst. 12.00 ar svētku uzrunām tiks atklāta festivāla svinīgā programma, kurā klātesošos ar savām populārākajām dziesmām sveiks dziedātāji Lauris Reiniks un Elza Rozentāle. Festivāls norisinās līdz plkst. 16.00, ieeja festivālā ir bez maksas.

lasīt tālāk ↓ Viens no vecākiem var saglabāt nodokļa atvieglojumu par vasaras brīvlaikā strādājošu skolēnu

 

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka vienam no vecākiem ir tiesības saglabāt nodokļa atvieglojumu par bērnu, kurš ir vecumā līdz 19 gadiem un mācās vispārējās, profesionālās, augstākās vai speciālās izglītības iestādē, ja tas strādā vasaras brīvlaikā (no 1. jūnija līdz 31. augustam). 

 

Ņemot vērā, ka daudzi skolēni vasaras mēnešos (no 1. jūnija līdz 31. augustam) strādā algotu darbu, VID informē par nosacījumiem, kas jāievēro gan vecākiem, kuru bērni vasarā strādā, gan pusaudžiem, kas devušies darba gaitās.

lasīt tālāk ↓ Lepojamies!

 

2017. gada 23. aprīlī Cesvainē notika Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2018” skate, kur izvērtēja folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu un citu ar tradicionālo kultūru saistītu izpildītāju māksliniecisko līmeni dalībai festivālā.

 

Sirsnīgi sveicam Mazsalacas novada kolektīvus:

  • Tautas mūzikas kopa "SĒĻU MUIŽAS MUZIKANTI" I pakāpe (gandrīz izcili);
  • Sēļu pagasta folkloras kopa II pakāpe (labi).

Liels paldies kolektīvu vadītājām Ivetai Dukaļskai un Ingunai Korņēvejai par ieguldīto darbu, kā arī dalībniekiem un visiem atbalstītājiem!
 Skolēni atjauno ainavu Valtenberģu muižas parkā

 

Iepriekšējā gada nogalē SIA „ZAAO” darbības reģiona vispārējās izglītības iestādes tika aicinātas piedalīties Latvijas simtgadei veltītā vides konkursā. Pirmajā posmā, kad bija jāiesniedz sakopšanas idejas, veiksmīgi sevi pierādīja Mazsalacas vidusskolas 8.a klase, kopā ar audzināju Meriku Lūsi, kuri vēlējās uzlabot Valtenberģu muižas parka ainavu. Rezultātā viņi iekļuva otrajā posmā, kad savs iesniegtais darbs jāīsteno praktiski, un izstrādāja projektu “Valtenberģu muižas parka ainavas un dizaina elementu atjaunošana”.

 

Skolēni iepriekš bija izpētījuši parka vēsturi, noskaidrojuši, ko nozīmē regulārs baroka stila dārzs. Senāk ar kanāliem savienotā dīķu sistēma parkā kalpojusi romantiskiem laivu izbraucieniem un zivju audzēšanai. Cauri gadu desmitiem muižas priekšā ir saglabājusies runda - apļveida dobe (šāds nosaukums tulkojumā no zviedru valodas nozīmē -  aplis, apaļš). Piesaistot dārza speciālistu, skolēni uzzīmēja “mazās rundas” plānojumu, lai veiktu tās atjaunošanu un labiekārtošanu.

lasīt tālāk ↓ VUGD aicina uz Atvērto durvju dienu 17.maijā

 

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 152. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau sesto gadu pēc kārtas 17. maijā rīkos Atvēro durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

 

Atvērto durvju dienas ietvaros 17. maijā no plkst. 10:00 līdz 19:00 VUGD aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā! Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

lasīt tālāk ↓ Burtnieka ezerā glābj plēsīgās zivis, makšķerniekiem jauni noteikumi

 

Ar sestdienu, 29. aprīli, stājušies spēkā Burtnieku novada pašvaldības saistošie noteikumi, kuri nosaka jaunu kārtību, kā tiks organizēta licencētā makšķerēšana Burtnieka ezerā. Ar tiem Burtnieku novada pašvaldība vēlas pasargāt ļoti nelabvēlīgā situācijā esošās plēsīgās zivis (zandarts, līdaka), tāpēc makšķerniekus sagaida stingrāki ierobežojumi. Galvenās izmaiņas noteikumos ir: samazināts paturamā loma skaits, mainīti licenču veidi un to cena, kā arī būs ierobežojumi velcēšanai no laivas u.c.

 

Kā jau iepriekš ziņots, ilgstoši Burtnieka ezeru ir pētījuši Vides risinājuma institūta pētnieki, kā arī zinātnieki no Somijas un Čehijas. Pētnieki Burtnieka ūdens kvalitāti novērtējuši kā sliktu. Par to liecina gan intensīvā mikroskopisko aļģu ziedēšana vasarā (zaļš ūdens), gan zivju populācijas sastāvs ezerā, kur nomācoši dominē baltās zivis (aptuveni 85%).

lasīt tālāk ↓ Akcija “Apceļosim Latvijas pilis un muižas”

 

Biedrība “Latvijas Piļu un muižu asociācija” no 2017.gada 1. maija līdz 28. oktobrim aicina ikvienu piedalīties akcijā “Apceļosim Latvijas pilis un muižas”, viesojoties 69 objektos, lai iepazītu to saimnieciskās un radošās dzīves lomu, kā arī nozīmi valstiskuma veidošanā.

 

“Pēc septiņu gadu pārtraukuma ar lielu prieku un reizē satraukumu šo akcijuizsludinām par godu Latvijas valsts simtgadei. Pārsteidzoši, ka 2000.gadā vienlaikus ar asociācijas dibināšanu uzsākto akciju, kas  vienpadsmit gadu garumā iedzīvināja Latvijas pirmās neatkarības periodā populāro kustību „Apceļo Dzimto zemi”, ļoti daudzi ceļotāji ar prieku atceras joprojām un ir jau sagatavojušies 1.maijā doties ceļā.  Tik kupls akcijas dalībnieku skaits nav bijis vēl nekad, kas liek cerēt, ka arī apceļotāju atsaucība būs liela”, tā asociācijas prezidente Emerita Gruzde.

lasīt tālāk ↓ E-veselībā jānorāda kontaktpersona saziņai neatliekamos gadījumos

 

Veselības ministrija un Nacionālais veselības dienests aicina iedzīvotājus E-veselības sistēmā norādīt informāciju par kontaktpersonu, ar kuru ārstniecības personas var sazināties neatliekamā gadījumā, ja iedzīvotājs ir nokļuvis slimnīcā ar zaudētām saziņas spējām, atmiņas zudumu, atrodoties traucētas apziņas vai bezsamaņas stāvoklī. 

 

E-veselības sistēmā pieejamā informācija par pacienta kontaktpersonu sniegs iespēju ārstniecības personām operatīvi sazināties ar pacienta tuviniekiem, lai informētu par pacienta atrašanās vietu, veselības stāvokli vai precizētu informāciju, kas ir svarīga savlaicīgas un pacientam piemērotākās ārstēšanas nodrošināšanai. Piemēram, informāciju par pacienta hroniskajām slimībām, alergēniem, lietotajiem medikamentiem u.c., ja šī informācija nav pieejama E-veselības sistēmā.

lasīt tālāk ↓ Lepojamies!

 

8. aprīlī Baložu vidusskolā norisinājās Latvijas līnijdejotāju olimpiāde "Rīgas kauss 2017". Šajās sacensībās startēja trīs dalībnieces no Mazsalacas līnijdeju grupas "Soli pa solim". Un sirsnīgi sveicam viņas ar godalgotajām vietām: Saivai Vējai 1. vieta Tautas klasē dimanta vecuma grupā; Inetai Frombergai 4. vieta un Oļesjai Genrihai-Kauliņai 5. vieta Tautas klasē kristāla vecuma grupā. 

 

Foto: Rita Janeviča
 Turpmāk logu stiklu varēs nodot bez maksas

 

Stikls ir viens no nedaudzajiem materiāliem, ko iespējams pārstrādāt neskaitāmas reizes, tomēr šobrīd Latvijā pārstrādei nodot var tikai viena veida stiklu - pudeļu un burku stiklu. Tehnoloģijām attīstoties, paplašinās arī otrreiz izmantojamo materiālu pārstrādes iespējas.

 

SIA “ZAAO” (ZAAO), būdams inovatīvs un moderns atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, seko līdzi materiālu pārstrādes tendencēm Baltijā un Eiropā, tāpēc ar 2017.gada 1.aprīli visos ZAAO EKO laukumos parasto logu stiklu iedzīvotāji var nodot bez maksas.

lasīt tālāk ↓ Atvērts Mazsalacas valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

 

2017. gada 3. aprīlī Mazsalacas novada pašvaldības ēkā, Pērnavas ielā 4, Mazsalacā, tika atklāts jaunais Mazsalacas valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (Mazsalacas VPVKAC). Atklāšanas pasākumā piedalījās Mazsalacas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis, izpilddirektors Ritvars Sirmais, Mazsalacas VPVKAC vadītāja un citi interesenti.

 

Mazsalacas VPVKAC vadītāja Anita Brokāne: “Prieks, ka tagad varēsim iedzīvotājiem sniegt ne tikai pašvaldības, bet arī dažādus valsts iestāžu pakalpojumus, lai atvieglotu dokumentu sakārtošanu un iesniegšanu. Esam sagaidījuši pirmos apmeklētājus un ceram uz iedzīvotāju aktivitāti, lai viņi izmantotu šīs piedāvātās iespējas.” 

 

lasīt tālāk ↓ EKO laukumā tagad vairāk pakalpojumu

 

SIA “ZAAO” informē, ka no š.g. 1.aprīļa Mazsalacas EKO laukumā, Pērnavas ielā 16, ir pieejams plašāks pakalpojumu klāsts. Mazsalacas novada iedzīvotāji par maksu EKO laukumā var nodot celtniecības atkritumus, lielgabarīta atkritumus un zaļos atkritumus.

 

Cenrādis:

  • Lielgabarīta atkritumi (mēbeles, matrači, paklāji u.c. liela izmēra priekšmeti)– EUR 14,88 + PVN par 1 m3 
  • Celtniecības atkritumi (jaukti celtniecības atkritumi, piemēram: reģipsis, siltināšanas materiāli, ruberoīds) – EUR 14,88 + PVN par 1 m3
  • Celtniecības atkritumi (tīri, piemēram: tikai ķieģeļi, betons, flīzes, apmetums, akmeņi) – EUR 8,68 + PVN par 1 m3
  • Zaļie atkritumu (lapas, zāle, sīkie zari) – EUR 8,68 + PVN par 1 m3
lasīt tālāk ↓ Uzsākts projekts “Zaļie Dzelzceļi” jeb “Green Railway”

 

Vidzemes Tūrisma asociācija (VTA), sadarbojoties ar 25 Vidzemes (tai skaitā arī Mazsalacas novada) un Dienvidigaunijas pašvaldībām un organizācijām, ir uzsākusi Interreg Igaunijas/Latvijas pārrobežu programmas projekta “Zaļie Dzelzceļi” jeb “Green Railway” īstenošanu.

 

Projekts "Green Railways" paredz bijušo dzelzceļa līniju infrastruktūras sakārtošanu Vidzemē un Dienvidigaunijā, kopumā izveidojot aptuveni 750 km garu kopīgu velo/kājāmgājēju maršrutu, kura lielākā daļa ved pa bijušajām dzelzceļa līnijām. Projekta plānotās aktivitātes Vidzemē ietver bijušo dzelzceļa līniju segumu atjaunošanu un piemērošanu nemotorizētajam transportam, koka tiltiņu un margu uzstādīšanu, atpūtas vietu izveidi un bijušo dzelzceļa infrastruktūras objektu uzlabošanu, kājāmgājēju, velobraucēju skaitītāju uzstādīšanu, kā arī citas aktivitātes. Tāpat paredzēta maršruta marķēšana dabā, kā arī vietējās un ārvalstu aktivitātes maršruta popularizēšanai.

lasīt tālāk ↓← jaunāki ieraksti   vecāki ieraksti →
Pasākumi
21.jūlijā  Mazsalaca
Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 126"
21.jūlijā 16:00 Mazsalaca
Tikšanās ar Sindiju Kļaviņu
21.jūlijā 17:00 Mazsalaca
Velo-foto orientēšanās
21.jūlijā 18:30 Mazsalaca
Amatierteātra "Ramata" izrāde "Kad sievas spēkojas"
21.jūlijā 20:00 Mazsalaca
Deju plenērs Mazsalacā
21.jūlijā 21:00 Mazsalaca
Vīna vakars
22.jūlijā 14:00 Mazsalaca
Florbola turnīrs
22.jūlijā 20:00 Mazsalaca
Grupas "Otra puse" koncerts
22.jūlijā 22:00 Mazsalaca
Balle kopā ar grupu "Krauja's Band"
23.jūlijā 07:30 Mazsalaca
Makšķerēšanas sacensības ģimeņu komandām “Sacope Salacā”
23.jūlijā 08:00 Mazsalaca
Gadatirgus
23.jūlijā 10:00 Mazsalaca
Pludmales volejbola turnīrs
23.jūlijā 13:00 Mazsalaca
Mazsalacas pilsētas kapu svētki
23.jūlijā 18:36 Mazsalaca
Fonda "1836" koncerts Skaņajā kalnā
25.jūlijā 15:00 Mazsalaca
Stāstu pēcpusdiena "Mani vaļasprieki"
29.jūlijā 11:00 Ķoņi
Ķoņu kalna svētki
2.augustā 6:30 Mazsalaca
Ekskursija uz Rundāles pili
3.augustā 15:00 Mazsalaca
Tikšanās ar Kārli Tjarvi un Irēnu Hadaņonoku-Tjarvi
12.augustā 10:00 Mazsalaca
Pludmales volejbola turnīrs
12.augustā 21:00 Sēļi
Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki
15.augustā 6:30 
Ekskursija uz Api
19.augustā 22:00 Mazsalaca
Zaļumballe Lībiešu pilskalna estrādē
25.augustā 20:00 Ramata
Izrāde R.Blaumanis "Ļaunais gars"
26.augustā 19:00 Sēļi
Jauktā kora "Laudate Charismata" koncerts
2.septembrī 10:00 Mazsalaca
Pludmales volejbola sacensības – sezonas noslēgums
Aktuāli
līdz 1.augustam  Mazsalaca
Izstāde „Debesis un mākoņi”
līdz 10.augustam  Sēļi
Rūdolfa Voldemāra Vītola gleznas
līdz 10.augustam  Sēļi
Malvīnes Pudeles personālizstāde
līdz 10.augustam  Sēļi
Porcelāna figūriņu kolekcija
līdz 10.augustam  Sēļi
Izstāde „Sēļu muižas laikos...”
līdz 10.augustam  Sēļi
Kokamatnieka Uģa Vītiņa darbi
līdz 20.augustam  Mazsalaca
Izstāde "Mazsalaca"
līdz 31.augustam  Sēļi
Ineses Kalniņas personālizstāde “Stihija.Vīrietis”
līdz 1.septembrim  Mazsalaca
Izstāde „Pirts un masāžās dvieļi”
līdz 11.septembrim  Mazsalaca
Izstāde "Cilvēks=daba"
Pasākumu arhīvs →
Kaimiņos
20.jūlijā 12:00 Naukšēni
Naukšēnu novada svētki
21.jūlijā Burtnieki
Burtnieku novada svētki
23.jūlijā 14:00 Rencēni
Izturības skrējiens 2017
30.jūlijā Kilingi-Nemme
SK Sārdes atlēts 2017
Fotogalerijas

Noderīgi

Mazsalacas novada pašvaldība
Pērnavas iela 4, Mazsalaca
Mazsalacas novads, LV-4215
Reģistrācijas Nr. 90009114167
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 64251908 Fakss: 65509888
dome@mazsalaca.lvMazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Mazsalacas novada ziņas


Aptauja

VARAM-Vidzeme-180x180px-piesaki_84541.gif

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

web_baneris_250x250_83325.gif

 

latvija-lv-logo_png_23842.png

 

DEINSTITUCIONALIZĀCIJA_BANERIS_WEB(1)_113722.jpg

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

1188-business_100444.jpg

 

4lietas_klekshi_102839.png

 

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpgSadarbība

LLKCmazs3_34536.jpg E-iespejas_logo_3_120119.jpg rsz_21rsz_2rsz_nva_logo_84237.jpg Latvijas Pašvaldību savienība_51531.jpg 

mz_aplis_85158.jpg 

(c) 2011-2017 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas