Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
rss facebook twitter flickr instagram
A | A+
LV
EN
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
SLUDINĀJUMI (12)
Galerijas
2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  

Lai redzētu visas albuma fotogrāfijas, uzklikšķiniet uz konkrētās galerijas nosaukuma!

bulta Sveču mēneša pastaiga Sēļu muižas parkā

Sveču mēneša pastaiga Sēļu muižas parkā

 

20.02.2021. no plkst.18.00 līdz 22.00 Sēļu muižā teiksmaini distancēta pastaiga –

Sveču mēneša noskaņas un gaismas instalācijas “UZ LIELU BALLI SANĀCA SVECES…”

Galerijas


bulta Fotokonkurss “Mana ziema 2021"

Fotokonkurss “Mana ziema 2021"

 

Februāra sākumā pašvaldība organizēja foto konkursu "Mana ziema 2021". Konkursā savas fotogrāfijas iesūtīja 21 dalībnieks: Agita Ozola, Aksels Šoks, Anita un Agnija Miķelsones, Anna Betaka, Daina Valdmane, Didzis Reingolds, Edgars Valdmanis, Gunārs Plūme, Ieva Bondare, Inese Sproģe, Karlīna Dolace, Kintija Valdmane, Kristers Brokāns, Laila Šķoba, Lelde Ančevska, Lienīte Liepiņa, Līga Vējiņa, Līva Prauliņa, Rita Kurele, Sabīne Reingolde, Sāra Stumpe

Galerijas


bulta 2021. gada 14. janvāra ziema

2021. gada 14. janvāra ziema

 

2021. gada 14. janvāra ziema Skaņākalna dabas parkā un Dauģēnu takā. Foto: Lana Cēse un Anete Gluha

Galerijas


bulta Mazsalacas novada Gada cilvēki 2020

Mazsalacas novada Gada cilvēki 2020

 

GADA CILVĒKS 2020

Atzinība Renāram Skavronskim – par ieguldījumu pilsētas infrastruktūras attīstībā un atsaucību, atbalstot novada kultūras pasākumus.

 

GADA CILVĒKS KULTŪRĀ 2020

Gunta Maskaviča – par aktīvu un radošu darbu vadot amatierteātri “Ramata”, veidojot izrādes un sagaidot amatierteātra 25 gadu jubileju.

Atzinība Lienei Apsītei – par Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Stāstnieku grupas vadīšanu, pētot novada vēsturi un ievērojamo cilvēku dzīves gājumus.  

Atzinība Inārai Blūmai – par veiksmīgu un radošu pieeju kultūras pasākumu organizēšanai Sēļu pagastā 2020. gada izaicinājumu laikā.

lasīt tālāk ↓
Galerijas


bulta Ziemassvētku sajūtu taka Mazsalacā

Ziemassvētku sajūtu taka Mazsalacā

 

Šī gada 25. decembrī laikā no 15.00 līdz 22.00, Mazsalacas iedzīvotāji varēja doties nesteidzīgā pastaigā pa Ziemassvētku sajūtu taku. Takas maršrutā bija iespējams baudīt gan neskaitāmas svecīšu liesmiņas, gan Ziemassvētku noskaņā veidotas gaismas instalācijas. Katra instalācija stāstīja savu stāstu par Ziemassvētkiem, Valtenberģu muižu, Mazsalacu un Skaņākalna vēsturi.

 

Objekti tika izveidoti tā, lai atbilstu noteiktajiem ierobežojumiem valstī, taču saglabātu ideju par Ziemassvētku sajūtas radīšanu. Pastaigu organizēja Mazsalacas novada pašvaldība, Mazsalacas novada Kultūras centrs sadarbībā ar LKA Latvijas Kultūras koledžas studentiem un mentoriem.

lasīt tālāk ↓
Galerijas


bulta Mazsalacas Mākslas skolas audzēkņu izstāde "Par kaķiem"

Mazsalacas Mākslas skolas audzēkņu izstāde "Par kaķiem"

 

No 5. novembra Mazsalacas pilsētas bibliotēkā bija apskatāma Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Par kaķiem”

Galerijas


bulta Sēļu muiža un parks gaismu mirdzumā

Sēļu muiža un parks gaismu mirdzumā

 

Gaismas rotājumi Sēļu muižā būs apskatāmi līdz 2021. gada 6. janvārim! 

Foto: Anete Gluha, Uģis Raibacis, Artūrs Rundēlis, Inga Eglīte

Galerijas


bulta Inetas Martinsones izstāde "DIVI"

Inetas Martinsones izstāde "DIVI"
Laikā, kad pasaulē vārds DIVI sācis skanēt daudz biežāk: divi cilvēki, divi metri, un tā nozīme ieguvusi mazliet skumju pieskaņu vai vismaz tādu, kurai sakars ar nepilnīgu, piesardzīgu, apdalītu dzīvi, es šo vārdu vēlos pacelt uz pjedestāla un ļaut ieraudzīt tā skaistumu.
Man dzīve iemācījusi katrā lietā, kas sākumā šķiet nelaime un traģēdija, atrast jēgu, mācību, zīmi un gaišo pusi, nepārsteigties ar secinājumiem, bet pieņemt un ļaut visam ritēt savu gaitu.
Divi ceļi, kas ir neizbēgami šajā dzīvē- ienākšana un iziešana. Divi cilvēki, caur kuriem pasaulē var ienākt Brīnums. Divas acis, ar kurām skatīties. Divas rokas, ar kurām dzīvē darīt labas un lielas lietas. Divas kājas, kam jāmin gludi un ērkšķaini ceļi dzīves garumā. Diena un nakts, vakars un rīts, vasara un ziema, lietus un saule. Caur šiem pāriem mēs spējam novērtēt katru atsevišķi. Pretstati izceļ viens otru, kā pretkrāsas mākslā. Un nav nedz labas, nedz sliktas krāsas. Viss atkarīgs, kādam mērķim tā tiek lietota. Tāpat ir ar katru lietu. Tāpat - ar cilvēka dzīvi. Kur DIVI, tur notiek attīstība, savstarpēja bagātināšanās, diskusija, viedokļu apmaiņa, pieaugšana, tapšana.
Juris Rubenis ir teicis: “Dzīve ir pārmaiņas. Reizēm tās ir sāpīgas. Reizēm tās ir skaistas. Bet parasti abas kopā.”
Izstādē redzamie darbi – eļļas, akrila un akvareļa gleznojumi, kā arī apgleznotais stikls, tapuši 2020. gada laikā, un vairāki no tiem radušies iedvesmojoties no fotogrāfa Mareka Lisovska fotomākslas. Tādēļ daļai darbu patiesībā ir DIVI autori.

Ineta Martinsone
Galerijas


bulta Daudz laimes, Latvija!

Daudz laimes, Latvija!
2020. gada novembra Latvijas valsts svētku noskaņa Varoņu birzītē, Sēļu muižā, pie Valtenberģu muižas, Ramatas pagasta Kultūras centra un Mazsalacas novada Kultūras centra
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādei 70

Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādei 70
1950. gada 9. novembrī Mazsalacā sāka darboties pirmsskolas izglītības iestāde. Un šogad Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestāde svin jau savu 70 gadu jubileju!
Galerijas


bulta Rudens pārgājiens pa Dauģēnu taku

Rudens pārgājiens pa Dauģēnu taku
2020. gada 31. oktobrī Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centrs organizēja pārgājienu pa Dauģēnu taku/ Foto: Lana Cēse un Inese Timermane
Galerijas


bulta Meža dienas 2020 Sēļu muižā

Meža dienas 2020 Sēļu muižā

 

Latvijas Pašvaldību savienības Mežu attīstības fonda projekta “Mežu dienas - 2020” ietvaros notika Sēļu muižas parka apstādījumu veidošanas talka. Paldies LPS padomniecei – projekta vadītājai Sniedzei Sproģei un viņas komandai par dalību projekta “MEŽA DIENAS 2020” noslēgumā Sēļu muižā. Paldies par stādu izvēli un stādīšanas plānojumu Jānim Sirlakam – ainavu arhitektam, kurš veidojis daudzus skaistus parkus Latvijā. Ceram, ka šī talka būs aizsākums Sēļu muižas parka veidošanā.

lasīt tālāk ↓
Galerijas


bulta Senās mūzikas koncerts Sēļu muižā

Senās mūzikas koncerts Sēļu muižā
2020. gada 24. oktobrī Sēļu muižā, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda finansējumam, tika realizēts Mazsalacas novada pašvaldības projekts “VIŅAS MAJESTĀTE MŪZA” – Senās mūzikas koncerts Sēļu muižā”.
Dalībnieku foto
Galerijas


bulta Mākslas skolas vasaras plenēra darbi

Mākslas skolas vasaras plenēra darbi
Pēc tālmācībā pavadītā pavasara Mazsalacas mākslas skolas audzēkņi jūnijā saņēma plenēra darba burtnīcu, lai vasaras laikā izpildītu 12 uzdevumus dažādās tehnikās.
Kas ir plenērs? Plenērs ir gleznošana un zīmēšana dabā. Pedagogi izveidoja speciālu burtnīcu, lai, vērojot un attēlojot savu apkārtni, audzēkņi nostiprinātu prasmes redzēt krāsas, formas un virsmas, kā arī izmantot to sava dizaina radīšanā.
Septembrī plenēra burtnīcas aplūkojām ar lielu interesi - no 40 izdalītajām burtnīcām atpakaļ saņēmām 18. Daļai skolēnu uzdevumi bija kā liels apgrūtinājums, bet daļa tos bija izpildījuši ar lielu interesi un aizrautību. Priecājamies par paveikto!
Laila Strada
Galerijas


bulta Izstāde "Māls.Veidošana.Keramika"

Izstāde "Māls.Veidošana.Keramika"
Līdz 20. novembrim Mazsalacas novada Kultūras centrā apskatāma mākslas skolas audzēkņu izstāde "Māls.Veidošana.Keramika"
Galerijas


bulta Svētki novada skolotājiem 2020

Svētki novada skolotājiem 2020
2020. gada 2. oktobrī plkst.18.00 Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās svētki novada skolotājiem. Svētku viesis - Mārtiņš Ruskis.
Galerijas


bulta Mazsalacas novada Cālis 2020

Mazsalacas novada Cālis 2020
2020. gada 17. oktobrī plkst.11.00 Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās “Mazsalacas novada Cālis 2020” - 20 gadu jubilejas koncerts.
Galerijas


bulta Tikšanās ar rakstnieci Ilzi Freimani

Tikšanās ar rakstnieci Ilzi Freimani
2020. gada 9. oktobrī Mazsalacas Mūzikas skolā norisinājās tikšanās ar rakstnieci Ilzi Freimani
Galerijas


bulta Meža dienas 2020

Meža dienas 2020
Šodien Meža dienu ietvaros Mazsalacas vidusskolas 12. klases skolēni attīrīja no krūmiem Dauģēnu takas sākumposmu Skaņākalna dabas parkā.
Galerijas


bulta Saulgrieži Sēļu muižā

Saulgrieži Sēļu muižā
2020. gada 26. septembra Rudens Saulgrieži Sēļu muižā.
Foto - Ernests Rudzitis.
Galerijas


bulta Skolotāju diena Mākslas skolā

Skolotāju diena Mākslas skolā
Skolotāju diena mākslas skolā 2020. gada 1. oktobrī. Stundas vada 7. klase. Foto: Laila Strada
Galerijas


bulta Tautas klases skrējiens un nūjošana

Tautas klases skrējiens un nūjošana
2020. gada 25. septembrī Eiropas sporta nedēļas ietvaros notika skrējiens un nūjošanas sacensības 5 km distancē pa zaļā dzelzceļa posmu. Foto: Lana Cēse
Galerijas


bulta Dzejas dienu koncerts Ramatā

Dzejas dienu koncerts Ramatā
2020. gada 19. septembrī plkst.17.00 Ramatas pagasta Kultūras centrā norisinājās Dzejas dienu koncerts "Sārtas kļūst lapas..."
Galerijas


bulta Rollerslēpošanas sprinta sacensības

Rollerslēpošanas sprinta sacensības
2020. gada 19. septembrī pirmo reizi Mazsalacā norisinājās rollerslēpošanas sprinta sacensības, ko organizēja biedrība “Mazsalacas aplis” sadarbībā ar Mazsalacas novada pašvaldību. Rezultāti pieejami: www.rollertour.lv
Galerijas


bulta Dzejas dienas. Dzeja dziedē

Dzejas dienas. Dzeja dziedē
2020. gada 18. septembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēka organizēja Dzejas dienu velobraucienu. FOTO: Zane Berga un Liene Apsīte
Galerijas


bulta Dzejas dienas Mazsalacas vidusskolā

Dzejas dienas Mazsalacas vidusskolā
Kā jau katru gadu Dzejas dienās, arī šogad Mazsalacas pilsētas bibliotēka, sadarbojoties ar Skaņkalnes pagasta bibliotēku, rada iespēju 11.septembrī uzaicināt uz Mazsalacas vidusskolu bērnu rakstnieci, dzejnieci grāmatu par pelēnu Koko un Riko autori - Eviju Gulbi.
Foto: L. Apsīte
Galerijas


bulta Operetes teātrim - 75 Sēļu muižā

Operetes teātrim - 75 Sēļu muižā
2020. gada 5. septembrī Sēļu muižā Operete iedvesmo! Operetes Teātrim tika svinēta 75 gadu jubileja. FOTO: INGRĪDA PUNKA
Galerijas


bulta Dzejas dienu kārtainā ābolmaize Sēļu muižā

Dzejas dienu kārtainā ābolmaize Sēļu muižā
2020. gada 12. septembrī Sēļu muižā notika pašsacerētās mūzikas, dzejas un dejas festivāls „DZEJAS DIENU KĀRTAINĀ ĀBOLMAIZE”.

Galerijas


bulta Sēļu muižā RAIMONDS PAULS un DINĀRA RUDĀNE

Sēļu muižā RAIMONDS PAULS un DINĀRA RUDĀNE
2020. gada 6. septembrī plkst.18.00 Sēļu muižā izskanēja RAIMONDA PAULA un DINĀRAS RUDĀNES koncertprogramma “Viņa un Viņš”.
Galerijas


bulta Zinību diena 2020

Zinību diena 2020
2020. gada 1. septembris Mazsalacas novada izglītības iestādēs: Mazsalacas vidusskolā, Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā un Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē
Galerijas


bulta Koncerts “Zeltītās vasarās...ir visas dieniņas ar priekiem pildītas”

Koncerts “Zeltītās vasarās...ir visas dieniņas ar priekiem pildītas”
2020. gada 31. augustā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās koncerts “Zeltītās vasarās...ir visas dieniņas ar priekiem pildītas”
Galerijas


bulta Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā 2020

Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā 2020
2020. gada 29. augustā Ramatas pagasta sporta laukumā norisinājās Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā
Galerijas


bulta Mākslas skolas audzēkņu kompozīcijas

Mākslas skolas audzēkņu kompozīcijas
Mazsalacas Mākslas skolas audzēkņu kompozīcijas - mājas darba - vasaras plenēra rezultāts
Galerijas


bulta Mazie Opermūzikas un mākslas svētki Sēļu muižā 2020

Mazie Opermūzikas un mākslas svētki Sēļu muižā 2020
2020. gada 8. augustā Sēļu muižā norisinājās Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki. Šoreiz pasākumā, pateicoties Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) Vidzemes kultūras programmai, skanēja opermūzikas nakts koncerts “Seviļas kaislības”.
Varēja apskatīties mākslinieces – keramiķes Sanitas Mickus personālizstādi “Piezīmes mālā”, mākslinieces Olitas Gulbes – Ģērmanes gleznu izstādi “Šis gaiss tik pilns ar skaistiem vējiem…” /I.Ziedonis/, Jūrmalas mākslinieku – Alises Landsbergas, Baibas Briedes, Jāņa Jēkabsona, Laines Kainazes, Ineses Ziemeles un Voldemāra Krutina - Sēļu muižas plenērā tapušo darbu izstādi, tradicionālo izstādi “Ziedi manā dārzā”.
Opermūzikas nakts koncertā piedalījās Krišjānis Norvelis (bass), Kalvis Kalniņš (baritons), Mihails Čulpajevs (tenors), Inga Šļubovska-Kancēviča (soprāns), Ilona Bagele (mecosoprāns) un svētku kamerorķestris diriģenta Normunda Vaiča vadībā.
Pasākumā pateicoties Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības programmas aktivitātes “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” projektam tika atklāta Velvju zāle Sēļu muižā.
Foto: biedrība "No Salacas līdz Rūjai", Anete Gluha, Viktors Kalniņš
Galerijas


bulta Amatierteātra "Ramata" pirmizrāde ”Ar būdu uz baznīcu”

Amatierteātra "Ramata" pirmizrāde ”Ar būdu uz baznīcu”
2020. gada 8. augustā Ramatas pagasta estrādē apmeklētājus priecēja amatierteātra "Ramata" pirmizrāde P.Putniņa lugai ”Ar būdu uz baznīcu”. FOTO: Vanda Gluha
Galerijas


bulta 19. jūlijs Makšķerēšanas sacensības

19. jūlijs Makšķerēšanas sacensības
Mazsalacas pilsētas svētku un velosvētku ietvaros 2020. gada 19. jūlijā norisinājās makšķerēšanas sacensības
Galerijas


bulta 18. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"

18. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"
Galerijas


bulta 17. jūlijs Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"

17. jūlijs Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"
2020. gada 17. jūlija Mazalacas pilsētas svētku piektdienas izklaidējošais vakars: “MAKSIMĀLI MINIMĀLI ATĻAUTA IZMĒRA DISTANCĒŠANĀS PIE BRĪNIŠĶĪGĀM UZKODĀM UN FANTASTISKIEM AUGĻU VĪNIEM” – Naukšēnu vīnu darītavas produkcijas degustācija, “Ēdiendaris” sagādātas uzkodas, Comedy Latvia komiķis Maksims Trivaškevičs, ģitārists Mārcis Auziņš
Galerijas


bulta 16. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"

16. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"
2020. gada 16. jūlijā Mazsalacas pilsētas svētku un velosvētku "Ērenpreisam 129" ceturtdiena iesākās ar Mākslas skolas audzēkņu vides objekta "Sēņu dārzs" atklāšanu.
Vēlāk Mazsalacas novada Kultūras centrā tika atklāta izstāde “FOTOSTĀSTI PILSĒTAI”, un ceturtdienas vakars turpinājās ar erudīcijas spēli “PRĀTVĒDERS”
Galerijas


bulta 14. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"

14. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"
14. jūlijā Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129" iesākās ar Lindas Zeltas keramikas darbnīcu
Galerijas


bulta Sēļu muižas dārza svētki 2020

Sēļu muižas dārza svētki 2020
2020. gada 11. jūlijā Sēļu muižā tika svinēti dārza svētki.
Jau no plkst.14.00 sākās amatnieku un mājražotāju tirdziņš, vēlāk atklāja mākslinieces Ērikas Kumerovas personālizstādi “Dabas citāti” un mākslinieces Initas Reimandovas porcelāns un akmensmasa kolekcijā – “Dzīvības līnijas”, tāpat arī izstāde “Manas dzimtas pūralāde”.

Plkst.15.00 Svētku ieskaņu koncerts kopā ar tautas mūzikas kopu “Sēļu muižas muzikanti” un folkloras kopu “Sēlene”.
Plkst.16.00 Muižas deju svīta. Piedalījās viesi no Kokmuižas un dāmu deju kopa “Reveranss”.
Plkst.17.00 uz Sēļu muižas zāē vokālās mūzikas koncerts “DÉJÀ VU” no mūzikla līdz operai. Piedalījās: Evita Pehlaka (soprāns), Nauris Indzeris (baritons) un Ventis Zilberts (pianists).
Vakara koncerts ģitāras virtuozs PAUL NEITSOV “BOHEMIAN RHAPSODY”.
Galerijas


bulta Vasaras Saulgriežu rituāls

Vasaras Saulgriežu rituāls
22. jūnija Vasaras Saulgriežu rituāls Mazsalacā kopā ar tradīciju kopu "Griezes". Foto: Anita Brokāne-Skrebele
Galerijas


bulta Koncerts "Ielīgosim Ramatā"

Koncerts "Ielīgosim Ramatā"
2020. gada 20. jūnijā Ramatas pagasta estrādē norisinājās koncerts "Ielīgosim Ramatā" kopā ar grupu "Tauriņdeja". Foto: Sandra Zondaka
Galerijas


bulta Gleznošanas pulciņa plenērs

Gleznošanas pulciņa plenērs
Svētdien, 14. jūnijā, Mazsalacas novada Kultūras centra gleznošanas pulciņa dalībniekiem notika plenērs Kuivižos, māklinieces Daces Asnes vadībā.

Foto: D.Asne, I. Rokpelne, L.Apsīte.
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes izlaidums 2020

Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes izlaidums 2020
2020. gada 5. jūnijā Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi savā lokā nosvinēja bērnudārza absolvēšanu gan Mazsalacas, gan Ramatas grupās
Galerijas


bulta Nakts mistērijas un auto pastaiga Sēļu muižā

Nakts mistērijas un auto pastaiga Sēļu muižā
Laikā, kad Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija Sēļu muiža aicināja iepazīt parka mistērijas atrodoties savā transportlīdzeklī. 23. maijā pirmo reizi Mazsalacas novadā – auto pastaiga Sēļu muižas parkā. Nedaudz maģijas, mistērijas un romantikas, gaismu vīzijas un sveču mirdzuma…

Galerijas


bulta Mākslas Pavasaris 2020

Mākslas Pavasaris 2020
Galerijas


bulta Izstāde "Kad vēji pūš"

Izstāde "Kad vēji pūš"
Mazsalacas Mūzikas un Mākslas skolas audzēkņu darbi no izstādes "Kad vēji pūš", kas bija eksponēta Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā no 10.februāra
Galerijas


bulta Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena
Šogad 25. martā aicinām mājās iedegt sveces 1949. gada 25. martā uz Sibīriju deportēto komunistiskā genocīda upuru piemiņai
Galerijas


bulta Mazie mākslinieki

Mazie mākslinieki
Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbi vēsta: Daba mostas!
Galerijas


bulta Ralfa Ruciņa izstāde Mazsalacas pilsētas bibliotēkā

Ralfa Ruciņa izstāde Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
Izstādes autors:
"Mani sauc Ralfs Ruciņš, esmu 27 gadus vecs. Man jau no agras bērnības patikusi māksla dažādās nozarēs, it īpaši vizuālā. Agrāk bija plāns saistīt savu karjeru ar mākslu, it īpaši datorgrafiku, bet manu daudzpusīgo interešu dēļ māksla ir palikusi vairāk kā hobijs un vieta, kur izlikt sakrājušās emocijas.
Darbi, kas apskatāmi izstādē, ir tapuši pēdējo 10 gadu laikā, tāpēc tajos lasāmas daudz un dažādas emocijas, ar kurām esmu saskāries. Izpaužos ar tādiem mākslas līdzekļiem, kādi tobrīd ir pie rokas – zīmulis, ota vai digitālā planšete. Visbiežāk darbos savā izpausmē attēloju kaut ko, kas man piesaistījis aci un šķiet skaists, piemēram, detaļa vai nianse cilvēka sejā, kas ir unikāla un varbūt lielākajai daļai cilvēku nešķistu īpaša."
Galerijas


bulta Svētku vakars "Dejās un sarunās par un ap Sievietēm"

Svētku vakars "Dejās un sarunās par un ap Sievietēm"
Ramatas pagasta Kultūras centrā 2020. gada 6. martā norisinājās svētku vakars "Dejās un sarunās par un ap Sievietēm".
Piedalījās dāmu deju kopa "Minna", līnijdeju grupa "Soli pa solim" un amatierteātris "Ramata"
Galerijas


bulta Koncerts "Roku rokā dancot gāju"

Koncerts "Roku rokā dancot gāju"
2020. gada 21. februārī Mazsalacas novada Kultūras centrā, gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, norisinājās koncerts "Roku rokā dancot gāju"
Galerijas


bulta Džeza restorāns Sēļu muižā

Džeza restorāns Sēļu muižā
Koncertā “Katram sava tautasdziesma” – Laura Amantova Džeza kvartets.
Vakara regtaimā – uzkodas un mājas vīni no ĒDIENDARIS, HI VELTES
Galerijas


bulta Radošā darbnīca "Kolāža ar fotogrāfiju"

Radošā darbnīca "Kolāža ar fotogrāfiju"
2020. gada 25. janvārī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika radošā darbnīca ģimenēm - "Kolāža ar fotogrāfiju". Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Anitas Jansones-Zirnītes izstāde "Ziemeļvidzemes zīmes"

Anitas Jansones-Zirnītes izstāde "Ziemeļvidzemes zīmes"
Mazsalacas novada Kultūras centrā vienreizēja iespēja skatīt Burtniekos dzīvojošas mākslinieces Anitas Jansones-Zirnītes darbu izstādi "Ziemeļvidzemes zīmes". Māksliniece, stāstot par sevi, saka: "Mani dzīves ceļi = jušanas, domāšanas, zīmēšanas, gleznošanas = mani elpošanas ceļi." Viņa ir laimīga, ka dzīvo Latvijā, laimīga par sev doto laiku un vietu, lepna par talantīgajiem līdzcilvēkiem un izcilajiem Latvijas gleznotājiem, pateicīga savas dzīves līdzveidotājiem.
Izstāde apskatāma no 22. janvāra līdz 16. februārim.
Galerijas


bulta Barikādēm 29

Barikādēm 29
2020. gada 20. janvāra pirmdiena uzausa silta un saulaina. Pilsētas centrā Saieta laukumā iedegtais ugunskurs liecināja par vietu, no kurienes 1991.gadā mazsalacieši devās uz barikādēm.
Šajā dienā devāmies uz Rīgu, lai piedalītos gājienā nolikt ziedu vītni pie Brīvības pieminekļa. Bastejkalnā pie akmens pieminekļiem nošautajiem aizdedzām svecītes Kā vienmēr Doma laukumā aizdegts piemiņas ugunskurs. Mums bija nozīmīgi atrasties tajā vietā, kur mūsu barikāžu aizstāvji apsargāja Ministru padomi. Dzērām līdzpaņemto tēju un ēdam “barikāžu maizītes”. Kā tajā laikā. Daudz ko atcerējāmies.
Barikāžu muzejā apskatījāmies ekspozīcijas. Jau tumsā ceļš uz mājām.
Paldies mūsu pašvaldībai par atbalstu, Andrim Sirmulim par transporta nodrošinājumu, Ilzei Laizānei par ziedu vītni. Un paldies šoferītim Dainim!

1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība Mazsalaca
FOTO: Māris Zariņš
Galerijas


bulta Galzonu dzimtas mākslas darbu izstāde

Galzonu dzimtas mākslas darbu izstāde
No 2020. gada 15. janvāra Mazsalacas pilsētas bibliotēkā apskatāma Galzonu dzimtas mākslas darbu izstāde. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Dzimis Mazsalacas novadā 2019

Dzimis Mazsalacas novadā 2019
2020. gada 4. janvārī Mazsalacas novada pašvaldība sveica 2019. gadā dzimušos novada bērniņus
Galerijas


bulta Testa galerija

Šis ir tikai tests...
Galerijas


bulta Godināšana "Mazsalacas novada Gada cilvēks 2019"

Godināšana "Mazsalacas novada Gada cilvēks 2019"
2019. gada 28. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā tika sveikti konkursa "Mazsalacas novada skaistākais Ziemassvētku noformējums 2019" un "Mazsalacas novada Gada cilvēks 2019" laureāti. Lepojamies!
Galerijas


bulta Ziemassvētku pasākums "Kaķīša dzirnavas"

Ziemassvētku pasākums "Kaķīša dzirnavas"
2019. gada 23. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā notika Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu koncerts.
Paldies Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem, viņu vecākiem, pedagogiem un visiem mūsu labvēļiem par viesošanos Kaķīša dzirnavās 23. decembrī. Paldies par skaisto svētku vakaru kopā! Lai mums visiem skanīgs, krāsains, radošs, pilnveidošanās prieka pilns 2020. gads!
Foto: Anete Gluha, Kristers Brokāns, Laima Briede-Bērziņa
Galerijas


bulta Sveču mežs Skaņajā kalnā 2019

Sveču mežs Skaņajā kalnā 2019
2019. gada 25. decembrī Skaņākalna dabas parkā norisinājās Ziemassvētku pasaka - Sveču mežs Skaņajā kalnā. Foto: Mazsalacas novada pašvaldība un Vanda Gluha
Galerijas


bulta Mazsalacas novada pirmsskolas vecuma bērnu eglīte

Mazsalacas novada pirmsskolas vecuma bērnu eglīte
2019. gada 22. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā kopā ar pirmsskolas vecuma bērniem Ziemassvētkus svinēja Minnija un Mikijs, un Ziemassvētku vecītis. Foto: Anita Brokāne-Skrebele
Galerijas


bulta Konkurss "Mazsalacas novada skaistākais Ziemassvētku noformējums 2019"

Konkurss "Mazsalacas novada skaistākais Ziemassvētku noformējums 2019"
Galerijas


bulta Danču bērnu Ziemassvētki 2019

Danču bērnu Ziemassvētki 2019
2019. gada 19. decembrī norisinājās pirmsskolas vecuma tautisko deju grupas "Danču bērni" koncerts.
Vadītāja Baiba Bīviņa
Galerijas


bulta Radošā darbnīca ģimenēm ar bērniem

Radošā darbnīca ģimenēm ar bērniem
2019. gada 17. decembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās radošā darbnīca ģimenēm ar bērniem. Gatavoja dekoratīvās eglītes. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Amatnieku darinājumu Ziemassvētku tirdziņš

Amatnieku darinājumu Ziemassvētku tirdziņš
2019. gada 15. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā apmeklētājus priecēja Amatnieku darinājumu Ziemassvētku tirdziņš
Galerijas


bulta Koncerts "Sidrabiņā rotājos"

Koncerts "Sidrabiņā rotājos"
2019. gada 13. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Mazsalacas vidusskolas deju kopu koncerts "Sidarbiņā rotājos"
Galerijas


bulta Labdarības koncerts “Ticēt brīnumam”

Labdarības koncerts “Ticēt brīnumam”
Pateicība visiem, kuri atrada laiku un piedalījās labdarības pasākumā “Ticēt brīnumam”. Ziedojuma akcijā tika savākti 480,32 eiro.
Nauda tiks izmantota Ziemassvētku un Lieldienu dāvanām Mazsalacas slimnīcas paliatīvās nodaļas pacientiem.
Foto: Aleksejs Koziņecs
Galerijas


bulta III Tautas muzikantu saiets Sēļu muižā

III Tautas muzikantu saiets Sēļu muižā
2019. gada 7. decembrī norisinājās III Tautas muzikantu saiets Sēļu muižā. Pasākumā piedalījās tautas muzikanti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.
Galerijas


bulta Jauktā kora "Juventus" koncerts

Jauktā kora "Juventus" koncerts
2019. gada 29. novembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā izskanēja Latvijas Universitātes jauktā kora "Juventus" koncerts. Foto: LU jauktais koris “Juventus”
Galerijas


bulta Ziemassvētku Lielās egles iedegšana

Ziemassvētku Lielās egles iedegšana
2019. gada 1. decembrī Mazsalacas pilsētas centrā tika iedegta Ziemassvētku lielā egle.

Galerijas


bulta Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienai veltīts sarīkojums

Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienai veltīts sarīkojums
2019. gada 17. novembrī Sēļu muižā norisinājās Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienai veltīts sarīkojums – koncerts “Lai sadera dvēselītes…” VALDIS ATĀLS un Kocēnu novada jauktais koris “IMERA”. Foto: Jānis Ābelītis, Līga Ērgle-Bērziņa
Galerijas


bulta Latvijas 101. dzimšanas dienas koncerts Ramatā

Latvijas 101. dzimšanas dienas koncerts Ramatā
2019. gada 16. novembrī Ramatas pagasta Kultūras centrā tika svinēta Latvijas 101.dzimšanas diena ar koncertu "Starp rudeni un ziemu" - saksofons un balss - Artis Gāga, klavieres - Romāns Vendiņš. Foto: Sandra Zondaka
Galerijas


bulta Latvijas 101. gadadienai veltīts koncerts Mazsalacas vidusskolā

Latvijas 101. gadadienai veltīts koncerts Mazsalacas vidusskolā
Latvijas 101.gadadienai veltītajā koncertā Mazsalacas vidusskolā pirmo reizi uzstājās Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas un Mazsalacas vidusskolas kopīgie dziedošie sastāvi: 1.-4.klašu koris, 5.-6.klašu koris un 7.-12.klašu jauniešu ansamblis.
Fotogrāfijās: dziedātāju sastāvi atsevišķi un visi dziedātāji kopā. 1.-4. un 5.-6.kl. koru vadītāja Olita Neimande, koncertmeistare Mirdza Svīķe. 7.-12.kl. ansambļa vadītāja Ineta Martinsone, koncertmeistare Olita Neimande.
Galerijas


bulta Tikšanās ar mazsalacieti Daini Rasu

Tikšanās ar mazsalacieti Daini Rasu
2019. gada 14. novembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās tikšanās ar izstādes "Mazsalacieši Latvijas Brīvības cīņas" apkopoto materiālu autoru, mazsalacieti Daini Rasu. Foto: Mazsalacas pilsētas bibliotēka
Galerijas


bulta Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbends

Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbends
2019. gada 15.novembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā ar kino mūziku klausītājus iepriecināja Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncerts
Galerijas


bulta Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa

Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa
Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas (no 11.-17. novembrim) rīta lasījums pašiem mazākajiem Mazsalacas pilsētas bibliotēkā, ko apmeklēja Mazsalacas PII Bitīšu un Sprīdīšu grupiņas. Šī gada tēmas - SVĒTKI ZIEMEĻVALSTĪS - ietvaros lasījām fragmentu par Pepijas dzimšanas dienu no A. Lindgrēnas grāmatas par Pepiju Garzeķi un nedaudz parunājām arī par Ziemeļvalstīm. Foto: Zane Berga, Gunita Šitca un Liene Apsīte
Galerijas


bulta Koncerts "Cāļus skaita rudenī"

Koncerts "Cāļus skaita rudenī"
26. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā izskanēja vokālo grupu sadraudzības koncerts "Cāļus skaita rudenī".
FOTO: Laima Briede-Bērziņa
Galerijas


bulta Leģendu nakts Sēļu muižā 2019

Leģendu nakts Sēļu muižā 2019
2019. gada 26. oktobrī norisinājās Leģendu nakts Sēļu muižā. Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja zinātnieku vēsturisks vēstījums par vasaras ekspedīcijas materiāliem Mazsalacas novadā.
Kamermūzikas koncerts “No solo līdz kvartetam”. Koncertā piedalījās: Solisti - Laura Teivāne (soprāns), Sabīne Krilova (mecosoprāns ), Juris Vizbulis (tenors), Kalvis Kalniņš (baritons). Koncertmeistares - Ilze Ozoliņa un Veronika Zubairova.

Sarīkojumu atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds.
Galerijas


bulta Vokālo grupu Didgori (Gruzija) un Ēra koncerts

Vokālo grupu Didgori (Gruzija) un Ēra koncerts
2019. gada 20. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā notika vokālo grupu Didgori (Gruzija) un Ēra (Mazsalaca, Latvija) koncerts
Galerijas


bulta Rododendra stādīšana Mežaparkā

Rododendra stādīšana Mežaparkā
2019. gada 18. oktobrī 119 Latvijas pašvaldības kopā ar Rīgas domi un SIA “Rīgas meži” pie Mežaparka Lielās estrādes stādīja rododendrus. Katra pašvaldība savu rododendru stādīja atbilstoši atrašanās vietai kultūrvēsturiskajos novados – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē un Rīgā.
Turpmāk arī Mazsalacas novada pašvaldības izpilddirektora stādītais rododendrs priecēs Mežaparka apmeklētājus!
Foto: Anete Gluha un F64, SIA “Rīgas meži”.
Galerijas


bulta Meža dienu 2019 projekts

Meža dienu 2019 projekts
2019. gada projektā "Pašvaldību darbi parkos" Mazsalacas novada pašvaldības darbinieki atjaunoja vienu no muižas dīķu koka tiltiņiem, kopā ar Mazsalacas vidusskolas 11.klasi izgatavoja un uzstādīja koka solus parka teritorijā un atjaunoja stādījumus
Galerijas


bulta Labo darbu nedēļā

Labo darbu nedēļā
Turpinot labo darbu nedēļu Mazsalacā, 2019. gada 9. oktobrī domes priekšsēdētājs kopā ar Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas nodaļas darbiniekiem laboja gadu gaitā izveidojušās problēmvietas uz Parka ielas gājēju ietves
Galerijas


bulta Svētki Mazsalacas novada skolotājiem

Svētki Mazsalacas novada skolotājiem
2019. gada 4. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā tika sveikti skolotāji un skolu tehniskie darbinieki. Muzikāls sveiciens no Goran Gora.
Foto: Laima Briede-Bērziņa
Galerijas


bulta Tikšanās ar mākslinieci Mārīti Siliņu

Tikšanās ar mākslinieci Mārīti Siliņu
2019. gada 3. oktobrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā tikšanās ar rūjienieti, mākslinieci Mārīti Siliņu.
Foto: Mazsalacas pilsētas bibliotēka
Galerijas


bulta Miķeļdienas lustes un andele

Miķeļdienas lustes un andele
27. septembra Miķeļdienas lustes un andele Ramatā. Foto: Jānis Līgats
Galerijas


bulta Tautas klases skrējiens

Tautas klases skrējiens
2019. gada 26. septembra pievakarē pie Mazsalacas novada Kultūras centra pulcējās sportotgribētāji, lai ar savu skrējienu atbalstītu Eiropas sporta nedēļas moto “Piecelies un piecel citus!”. Kopumā skrējienā piedalījās 20 dalībnieki trīs grupās, par skrējiena absolūto uzvarētāju, noskrienot piecu kilometru distanci nepilnās 20 minūtēs, kļuva Kristaps Čehovičs – apsveicam! Foto: Arnis Strads
Galerijas


bulta Novadniekam K.Pēkšēnam 160

Novadniekam K.Pēkšēnam 160
2019. gada 20. septembrī Ramatas pagasta Kultūras centrā tika svinēta Jūgendstila pamatlicēja, arhitekta Konstantīna Pēkšēna 160 gadu jubileja.

Pasākumā I.Zīriņa ar arhitekta dzīvi un profesionālo darbību, apmeklētāji noskatījās īsfilmu "Ciemos pie Konstantīna Pēkšēna" un tikās ar stikla mākslinieci Ramonu Pēkšēnu viņas izstādē "Stikls un grafika"
Galerijas


bulta Dāvinājums Mazsalacas pilsētas bibliotēkā

Dāvinājums Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
Mazsalacas pilsētas bibliotēkas interjerā jauni akcenti. Liels paldies vācu māksliniekam Rihardam Celenkam (Richard Zelenka) par gleznu dāvinājumu Mazsalacas novada pašvaldības iestādēm!
Galerijas


bulta Dzejas dienu kārtainā ābolmaize 2019

Dzejas dienu kārtainā ābolmaize 2019
2019. gada 14. septembrī Sēļu muižā norisinājās tradicionālais pašsacerētās mūzikas un dzejas festivāls „DZEJAS DIENU KĀRTAINĀ ĀBOLMAIZE”.
Foto: Sēļu pagasta bibliotēka
Galerijas


bulta Dzejas dienas pasākums Ramatā

Dzejas dienas pasākums Ramatā
2019. gada 13. septembrī Ramatā norisinājās Dzejas dienas pasākums. Foto: Mazsalacas pilsētas bibliotēka
Galerijas


bulta Tēvu diena Mazsalacas pilsētas PII

Tēvu diena Mazsalacas pilsētas PII
2019. gada 6. septembrī Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē norisinājās Tēvu dienas pasākums
Galerijas


bulta Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā 2019

Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā 2019
2019. gada 31. augustā notika Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā. Paldies visiem organizatoriem, dalībniekiem un atbalstītājiem!
Galerijas


bulta Pirmā skolas diena 2019

Pirmā skolas diena 2019
2019. gada 2. septembrī Mazsalacas novada izglītības iestādēs (Mazsalacas vidusskolā Ramatā un Mazsalacā, Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā un Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē) tika svinēta Pirmā skolas diena
Galerijas


bulta Ceļotāju dienu pārgājiens

Ceļotāju dienu pārgājiens
2019. gada 25.augustā Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta Ceļotāju dienu ietvaros Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centrs organizēja pārgājienu pa Dauģēnu dabas taku gida Ivo Ernstsona vadībā. Foto: Lana Cēse
Galerijas


bulta Nellijai Nurmikai 90

Nellijai Nurmikai 90
2019. gada 21. augustā Mazsalacas novada Kultūras centrā tika svinēta Mazsalacas kultūras nama direktores (no 1954. gada līdz 1999. gadam), LKF Mazsalacas kopas vadītājas (no 1990. gada līdz 1999. gadam) un Latvijas Kultūras fonda Ziemeļvidzemes biroja vadītājas (no 2000. gada līdz 2014. gadam) Nellijas Nurmikas 90 gadu jubileja
Galerijas


bulta Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki 2019

Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki 2019
2019. gada 10. augustā Sēļu muižā apmeklētājus priecēja Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki. Šogad pasākumā, pateicoties Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) Vidzemes kultūras programmai, izskanēja opermūzikas nakts koncerts “Figaro Sēļu muižā”. Koncertā piedalījās Rihards Mačanovskis (bass), Rihards Millers (baritons), Perīna Madefa (Francija, soprāns), Inga Šļubovska-Kancēviča (soprāns), Ilona Bagele (mecosoprāns), Laura Grecka (mecosoprāns) un Svētku kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā.

Galerijas


bulta Rokdarbu ekspozīcija "Vasaras noskaņās"

Rokdarbu ekspozīcija "Vasaras noskaņās"
Amatu mājā, Rīgas ielā 10, Mazsalacā, līdz 30. septembrim apskatāma TLMS "Mazsalaca" dalībnieču audumu un rokdarbu ekspozīcija "Vasaras noskaņās"
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 128"

Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 128"
No 2019. gada 18. - 21. jūlijam norisinājās Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki “Ērenpreisam 128”.

Galvenās svētku nominācijas:
Ērenpreisa kungs – Edgars Valdmanis
Ērenpreisa kudze – Saiva Vēja
Svētku acu prieks – Arta Rozenberga
Retrofellis – Harijs Rokpelnis
Retro jaunkundze – Alise Aizkalne
Retro jaunskungs – Roberts Veide
Velo ģimene – Ceriņu ģimene
Skatītāju simpātija – Brasliņu ģimene.

Foto: Guntars Bērziņš, Aleksejs Koziņecs, Mazsalacas novada pašvaldība
Galerijas


bulta Sēļu muižas dārza svētki 2019

Sēļu muižas dārza svētki 2019
2019. gada 13. jūlijā Sēļu muižā norisinājās Dārza svētki.
Amatnieku un mājražotāju izstāde-tirdziņš, izstāžu atklāšana, Ramatas amatierteātra izrāde “KĀZAS BAZŪNĒS”, Senās mūzikas koncerts “ANGLIJAS KARAĻA HENRIJA VIII MŪZIKA SĒĻU MUIŽĀ”. Piedalījās – Lenards Gotlubs (lauta), Dārta Treija (balss, blokflauta), Lauma Liepiņa (viola da gamba)
Galerijas


bulta Marmorizēšanas darbnīca

Marmorizēšanas darbnīca
2019. gada 9. jūlijā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika radošā darbnīca ģimenēm, kurā marmorizēja stikla un keramikas traukus
Galerijas


bulta Puķu pļava Mazsalacā

Puķu pļava Mazsalacā
Paldies pilsētas dārzniecei, Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centra speciālistēm un iedzīvotājiem, kuri piedalījās puķu pļavas tapšanā!
Galerijas


bulta Riteņbraukšanas sacensības "Mazsalacas Aplis 2019".

Riteņbraukšanas sacensības "Mazsalacas Aplis 2019".
2019. gada 30. jūnijā notika biedrības "Mazsalacas Aplis" organizētās riteņbraukšanas sacensības "Mazsalacas Aplis 2019"
Galerijas


bulta Kamermūzikas koncerts Sēļu muižā

Kamermūzikas koncerts Sēļu muižā
2019. gada 9. jūnijā Sēļu muižā izskanēja Vasarsvētku kamermūzikas koncerts. FOTO: Ernests Rudzītis
Galerijas


bulta Amatierteātra "Ramata" pirmizrāde "Kāzas Bazūnēs"

Amatierteātra "Ramata" pirmizrāde "Kāzas Bazūnēs"
2019. gada 8. jūnijā Ramatas pagasta estrādē norisinājās pirmizrāde Ramatas pagasta amatierteātra "Ramata" G.Drezovas sadzīves komēdijai "Kāzas Bazūnēs"
Galerijas


bulta Mākslas skolas izlaidums 2019

Mākslas skolas izlaidums 2019
2019. gada 6. jūnijā notika Mākslas nodaļas audzēkņu izlaidums. FOTO: Ritvars Sirmais
Galerijas


bulta Starpnovadu deju svētki Mazsalacā

Starpnovadu deju svētki Mazsalacā
2019. gada 24. maijā Saieta laukumā, Mazsalacā, norisinājās Starpnovadu deju svētki "Roku rokā rotājos".

Foto: Laima Briede-Bērziņa
Galerijas


bulta Izlaidums Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē

Izlaidums Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē
2019. gada 31. maijā notika Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes Ramatas un Mazsalacas grupu bērnu izlaidums
Galerijas


bulta Bērnu dziesmu un deju koncerts "Vasaru gaidot"

Bērnu dziesmu un deju koncerts "Vasaru gaidot"
23. maijā Ramatas pagasta estrādē notika Ramatas skolas, Mazsalacas pilsētas PII un Ramatas bērnu dziesmu un deju koncerts "Vasaru gaidot" un Ramatas skolas teātra pulciņa izrāde "Diskotēka dīķī
Galerijas


bulta Tikšanās ar Māri Zanderu

Tikšanās ar Māri Zanderu
2019. gada 18. maijā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās tikšanās ar žurnālistu, TV un radio personību, politikas ekspertu Māri Zanderu
Galerijas


bulta Mazsalacas novada Kultūras centra 75 gadu jubilejas pasākums

Mazsalacas novada Kultūras centra 75 gadu jubilejas pasākums
2019. gada 18. maijā tika svinēta Mazsalacas novada Kultūras centra 75 gadu jubileja
Galerijas


bulta Muzeju nakts Sēļu muižā

Muzeju nakts Sēļu muižā
2019. gada 18.maijā Sēļu muižā notika Muzeju nakts pasākums.
Sēļu muižā, klētī un stallī tika atvērtas izstādes, demonstrēta filma - videoeseja “CAFÉ SPLEEN JEB AUGUSTS 1914”. Tikšanās ar režisoru Viktoru Jansonu.
Muižas lielajā zālē izskanēja koncerts „ROMANTISKĀ MUIŽAS NAKTS”. Solisti – Laura Teivāne (soprāns) un Juris Vizbulis (tenors). Koncertmeistare – Ilze Ozoliņa.
Foto: Jānis Vējkrīgers
Galerijas


bulta Mākslas pavasaris 2019

Mākslas pavasaris 2019
2019. gada 18. maijā ar audzēkņu darbu demonstrējumiem, darbnīcām un izstādēm norisinājās mākslas pavasaris Mazsalacas Mākslas skolā. Foto: Laila Strada
Galerijas


bulta Pastaiga apkārt Mazsalacai

Pastaiga apkārt Mazsalacai
2019. gada 12. maijā notika tūrisma sezonas atklāšanas pārgājiens kopā ar Jāni Zariņu. Foto: Laima Briede-Bērziņa
Galerijas


bulta Salacas balsis 2019

Salacas balsis 2019
2019. gada 11. maijā notika jauno solistu – vokālistu un duetu konkurss „Salacas balsis – 2019”, ko organizē biedrība "Rozā lietus" un Mazsalacas novada Kultūras centrs.
Foto: Laima Briede-Bērziņa
Galerijas


bulta Skolnieku rotas ceļojošā piemiņas karoga maiņas pasākums

Skolnieku rotas ceļojošā piemiņas karoga maiņas pasākums
2019. gada 16. maijā Mazsalacā notika 2.Cēsu pulka Skolnieku rotas ceļojošā piemiņas karoga maiņas pasākums
Galerijas


bulta Elektrolīnijas "Igaunijas – Latvijas 3. starpsavienojums" balstu pacelšana

Elektrolīnijas "Igaunijas – Latvijas 3. starpsavienojums" balstu pacelšana
2019. gada 16. maijā, paceļot pirmos jaunās augstsprieguma elektrolīnijas "Igaunijas – Latvijas 3. starpsavienojums" balstus, AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) uzsācis projekta realizācijas nākamo posmu, izbūvējot jaunu 330 kV elektrolīniju no Rīgas TEC-2 līdz apakšstacijai Kilingi-Nōmme Igaunijā. Elektrolīnija šķērso arī Mazsalacas novada teritoriju.
Galerijas


bulta Mātes un ģimenes diena Sēļos

Mātes un ģimenes diena Sēļos
2019. gada 12. maijā Sēļu muižā norisinājās MĀTES UN ĢIMENES DIENA.
Koncertā piedalījās Vecates Kultūras centra un Sēļu pagasta Tautas nama kolektīvi, Mazsalacas Cāļi 2019, Mazsalacas vidusskolas deju kolektīvs "Odziņa"
Galerijas


bulta Māmiņdienas koncerts Ramatā

Māmiņdienas koncerts Ramatā
2019. gada 11. maijā Ramatas pagasta Kultūras centrā notika "Māmiņdienas koncerts". Muzicēja jaunieši no Igaunijas: Marianne Liis Oissar (klavieres), Helari Tehver (akordeons).
Galerijas


bulta Baltā galdauta svētki Sēļu muižā

Baltā galdauta svētki Sēļu muižā
2019. gada 4. maijā Sēļu muižā notika Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas BALTĀ GALDAUTA SVĒTKI
Galerijas


bulta Tikšanās ar aktrisi Ilzi Pukinsku

Tikšanās ar aktrisi Ilzi Pukinsku
2019. gada 4. maijā Mazsalacas novada Kultūras centrā senioru biedrība "Atbalss" aicināja uz Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu un tikšanos ar Valmieras Drāmas teātra aktrisi Ilzi Pukinsku
Galerijas


bulta Mākslas skolas audzēkņu telpisko darbu izstādes atklāšana

Mākslas skolas audzēkņu telpisko darbu izstādes atklāšana
2019. gada 3. maijā Mazsalacas novada Kultūras centrā notika Mākslas skolas audzēkņu telpisko darbu izstādes „Cik adatu kaktusam?” atklāšana
Galerijas


bulta Lieldienu sagaidīšana Saieta laukumā

Lieldienu sagaidīšana Saieta laukumā
2019. gada 18. aprīlī Saieta laukumā, Mazsalacā, norisinājās Lieldienu sagaidīšana kopā ar Cāli Čau un Zaķi Žani. Foto: Anita Brokāne-Skrebele
Galerijas


bulta Radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā

Radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
2019. gada 16. aprīlī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika radošā darbnīca ģimenēm- varēja dekupēt kūdras podiņus Lieldienu olām
Galerijas


bulta Satiec savu meistaru 2019

Satiec savu meistaru 2019
Nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas pasākuma “Satiec savu meistaru” nodarbības notika 2019.gada 6. un 7. aprīlī, Rīgas ielā 10, Mazsalacā, Amatu mājā
Galerijas


bulta Koncerts "Mēs tikāmies martā..."

Koncerts "Mēs tikāmies martā..."
2019. gada 30. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā notika vidējās paaudzes deju kopu sadraudzības koncerts "Mēs tikāmies martā..."
Galerijas


bulta Koncerts "Izdejot sapņus dejā"

Koncerts "Izdejot sapņus dejā"
2019. gada 30. martā Sēļu muižā notika koncerts “Izdejot sapņus dejā”. Piedalījās: dāmu deju kolektīvi "Sapnis' (Trikāta), "Rasa' (Aloja), "Švunkas" (Naukšēni), "Oravakes' (Lugažmuiža), 'Dzintare' (Matīši), VPDK 'Nakte' (Rencēni), eksotisko deju grupa 'Oreo' (Sauleskalns), “Reveransss” un Latvju danči (Sēļi).
Galerijas


bulta Mazsalacas novada "Cālis 2019"

Mazsalacas novada "Cālis 2019"
2019. gada 23. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā notika mazo vokālistu konkurss - koncerts "Cālis 2019". Foto: Laima Briede-Bērziņa

Galerijas


bulta  Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

 Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena
2019. gada 25. martā Sniedzēnu kalnā notika Komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdis
Galerijas


bulta Senioru biedrības "Atbalss" kopsapulce

Senioru biedrības "Atbalss" kopsapulce
2019. gada 22. martā Mazsalacas novada Kultūras centra zālē notika Mazsalacas novada senioru biedrības "Atbalss" 2019.gada kopsapulce
Galerijas


bulta Radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā

Radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
2019. gada 21. marta notika radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā. Gatavojām pogu burtiņus.
Foto: Liene Apsīte un Zane Berga
Galerijas


bulta Tikšanās ar Aivaru Ustupu

Tikšanās ar Aivaru Ustupu
2019. gada 15. martā plkst. 16:00 Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās tikšanās ar žurnālistu, dzejnieku Aivaru Ustupu. Foto: Irina Rudzīte, Ernests Rudzītis un Liene Apsīte
Galerijas


bulta Mazsalacas aplis 2019

Mazsalacas aplis 2019
2019. gada 16. martā norisinājās biedrības "Mazsalacas aplis" organizētās slēpošanas sacensības
Galerijas


bulta Dambretes turnīrs

Dambretes turnīrs
2019.gada 10.martā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Aivara Voicesčuka piemiņas turnīrs dambretē un Vidzemes jaunatnes dambretes čempionāts
Galerijas


bulta Koncerts "Ielūdz Magone" 2019

Koncerts "Ielūdz Magone" 2019
2019. gada 9. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās deju kolektīvu koncerts "Ielūdz Magone"
Galerijas


bulta Sieviešu dienas pasākums

Sieviešu dienas pasākums
2019.gada 9.martā Ramatas pagasta Kultūras centrā notika Sieviešu dienas pasākums. Tajā Mazsalacas vidusskolas 95.izlaiduma abiturienti demonstrēja žetonvakara izrādi "Kā Ziemeļmeitas brauca puisi lūkoties".
Vēlāk skatītājus ar koncertu priecēja Raitis Lapačinskis un Mazsalacas novada līnijdeju grupa "Soli pa solim"
Galerijas


bulta Dorotejas vēstules

Dorotejas vēstules
2019. gada 2. februārī, Sveču dienā, Sēļu muižā norisinājās senās mūzikas koncerts “Dorotejas vēstules”. Koncertu finansiāli atbalstīja Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) un Mazsalacas novada pašvaldība.
Koncerta programmu veidoja baroka laikmeta mūzikas profesionālie mākslinieki Riga Baroque Ensemble un Dorotejas dzīves aculiecinieku vēstulēs ieskatījās Sēļu pagasta Tautas nama vadītāja Ināra Blūma un aktieris Ivo Martinsons
Galerijas


bulta Radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā

Radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
2019. gada 24. janvāra radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā, kurā gatavoja dekorus no kartona šķīvjiem
Galerijas


bulta Sniegotā ziema 22.01.2019.

Sniegotā ziema 22.01.2019.
Galerijas


bulta Mazsalacas novada Gada cilvēks 2018

Mazsalacas novada Gada cilvēks 2018
2018. gada 29. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās godināšana "Mazsalacas novada Gada cilvēks 2018".

GADA CILVĒKS MEDICĪNĀ 2018
Guna Daugule – par mūža ieguldījumu medicīnā, ilggadēju Latvijas Politiski represēto apvienības Mazsalacas nodaļas vadīšanu un nesavtīgu palīdzību novada iedzīvotājiem.
GODA PILSONIS 2018
Rota Bērziņa – par profesionalitāti, veicot agronomes darbu un sekmējot lauksaimniecības attīstību, palīdzot ar savām zināšanām ne tikai novada, bet visas Latvijas zemniekiem.
GADA CILVĒKS IZGLĪTĪBĀ 2018
Inga Avotiņa – par līdzjūtību un sirds siltumu, par aktīvu iesaisti projektos un veiksmīgajiem sasniegumiem, kopā ar skolēniem izstrādājot pētnieciskos darbus un gatavojoties olimpiādēm.
Atzinība Ievai Veidei – par atsaucību un nesavtīgu ieguldījumu, mācot bērnus ar īpašām vajadzībām.
GADA CILVĒKS SPORTĀ 2018
Aleksejs Kandibovs – par motokluba “Salacas kauss” attīstību, augstajiem panākumiem motosporta sacensībās Latvijā un Eiropā, popularizējot Mazsalacas novada vārdu.
GADA CILVĒKS UZŅĒMĒJDARBĪBĀ 2018
SIA “Spelta” – par inovatīva uzņēmuma attīstību, par viesmīlību un Mazsalacas novada popularizēšanu.
Atzinība ZS “Uzēni” Kārlim Rokpelnim – par dalību Latvijas Nacionālā vēstures muzeja kopizstādē “Latvijas gadsimts”, atspoguļojot Latvijai unikālo breša zemnieku ekonomiku un popularizējot novada vārdu.
Atzinība SIA “Vidovska serviss” – par iesaistīšanos novada ikdienā, kultūras procesu atbalstīšanu un 25 gadu uzņēmuma stabilitāti savā nozarē.
Atzinība Viesturam Dukuram – par laipnību un uz klientu vērstu attīstību uzņēmējdarbībā.
Atzinība Didzim Reingoldam – par uzņēmējdarbības attīstību novadā un dalību konkursā “Vidzemes stāsti 2018”.
Atzinība IK “Ilekss Pluss” – par uzņēmuma atsaucību un komunikablu sadarbības modeli.
Atzinība Danai Jarvelahtei – par enerģiju, uzņēmību, attīstot savu saimniecību un sakopjot īpašumus.
Atzinība Larisai Gerasimovai – par sekmīgu un mērķtiecīgu uzņēmējdarbību un ieguldījumu Sēļu pagasta kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā.
GADA ĢIMENE 2018
Grotusu ģimene – par stipru un mīlošu ģimeni, par Mazsalacas novada un Latvijas valsts patriotismu un aktīvu dalību novada kultūras dzīvē.
GADA JAUNIETIS 2018
Kārlis Krišjānis Rusmanis – par uzņēmību un drosmi absolvējot Līdera programmu un īstenojot projektu “Mēs mainīsim pasauli”, kas Mazsalacas vārdu nes visā Latvijā.
Atzinība Dacei Lenšai – par labajiem rezultātiem starpnovadu olimpiādēs, pētnieciskā darba izstrādi un aktīvu dalību novada kultūras dzīvē.
Atzinība Mazsalacas vidusskolas 7.-8. klases jauniešiem – par veiksmīgu dalību projektā “Sakop Latviju – savas mājas” un vides elementa izveidošanu.
GADA CILVĒKS SAVĀ AMATĀ 2018
Rita Lauzne – par 50 darba gadiem, strādājot Mazsalacas aptiekā, sniedzot padomus un rūpējoties par novadnieku veselību.
Atzinība Altai Loginai – par godprātīgu darbu medicīnas nozarē un atbalsta sniegšanu jaunajiem vecākiem.
GADA CILVĒKS KULTŪRĀ 2018
Alla Romančuka – par līnijdeju grupas “Soli pa solim” veiksmīgu vadīšanu, motivējot dejotājas piedalīties konkursos, ar savām zināšanām popularizējot Mazsalacas novada vārdu pāri novada un republikas robežām.
Atzinība kolektīvam “Magone” – par kolektīva garu un sasniegumiem, iegūstot augstāko pakāpi XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku skatē.
Atzinība Dagnijai Lapai – par nesavtīgu atbalstu, sniedzot palīdzību krīzes situācijā nonākušajai Mazsalacas novada ģimenei.
Galerijas


bulta Sveču mežs Skaņajā kalnā 2018

Sveču mežs Skaņajā kalnā 2018
2018. gada 25. decembrī no plkst.15:00 Skaņākalna dabas parkā, Mazsalacā, iedegās gaismiņas pasākumā “Sveču mežs Skaņajā kalnā”. Parkā pie Sapņu trepēm pārsteidza gaismu šovs “Noskaņu mežs”, un dodoties tālāk pa taciņām no plkst. 16:00 Rūķu takā “Čučumuižas rūķi” aicināja bērnus un vecākus uz svētku ieskandināšanu.

Savukārt pie Skaņākalna klints no plkst. 17:00 apmeklētājus priecēja Ziemassvētku noskaņas koncerts kopā ar Normundu Rutuli un bērnu vokālo grupu “Dzeguzīte”. Pasākumu vadīja Ziemassvētku rūķis, mazsalacietis Kaspars Kārkliņš.
Galerijas


bulta Danču bērnu Ziemassvētki 2018

Danču bērnu Ziemassvētki 2018
2018. gada 18. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās deju ritmikas grupu koncerts "Danču bērnu Ziemassvētki!". FOTO: Ritvars Sirmais
Galerijas


bulta Koncerts "Apsnidzis rožu krūms"

Koncerts "Apsnidzis rožu krūms"
15. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā izskanēja Rīgas saksofona kvarteta koncerts "Apsnidzis rožu krūms". FOTO: Anita Brokāne-Skrebele
Galerijas


bulta Koncerts "Sidrabiņā rotājos"

Koncerts "Sidrabiņā rotājos"
14. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā notika Mazsalacas vidusskolas tautisko deju kolektīvu koncerts "Sidrabiņā rotājos"
Galerijas


bulta Labdarības koncerts “Ticēt brīnumam”

Labdarības koncerts “Ticēt brīnumam”
2018. gada 9. decembrī plkst.14:00 Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās labdarības koncerts “Ticēt brīnumam”.

Koncertā piedalījās Mazsalacas novada amatiermākslas kolektīvi un viesi no Staiceles, Jēkabpils, Dobeles, Rīgas, Vangažiem.
Galerijas


bulta II TAUTAS MUZIKANTU SAIETS

II TAUTAS MUZIKANTU SAIETS
2018. gada 8. decembrī plkst.16:00 Sēļu muižā norisinājās II TAUTAS MUZIKANTU SAIETS. FOTO: Irina Rudzīte
Galerijas


bulta Rūķu darbnīcas 2018

Rūķu darbnīcas 2018
2018. gada 9. decembrī Amatu mājā, Rīgas ielā 10, Mazsalacā norisinājās Rūķu darbnīcas, kurās varēja izšūt kartītes un piedalīties maskošanās darbnīcā
Galerijas


bulta Ziemas Saulgriežu meistardarbnīcas

Ziemas Saulgriežu meistardarbnīcas
2018. gada 7. decembrī Sēļu muižā norisinājās Ziemas Saulgriežu meistardarbnīcas ar rituāliem, zīlēšanu, puzuru gatavošanu, vakarēšanu ar dziesmām, dančiem un rotaļām.

Tradicionālās vijoļspēles meistarklasi vadīja LIENE BRENCE
Galerijas


bulta Koncerts "Cildinājums Latvijai"

Koncerts "Cildinājums Latvijai"
2018. gada 17. novembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Latvijas Republikas 100. gadadienai veltīts koncerts "Cildinājums Latvijai"
Galerijas


bulta  Latvijai 100 godināšanas pasākums Ramatā

 Latvijai 100 godināšanas pasākums Ramatā
2018. gada 17. novembrī Ramatas pagasta Kultūras centrā norisinājas Latvijai 100 godināšanas pasākums.
Tajā konkursa “Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu” nominantu sveikšana un muzikālajā svētku koncertā uzstājās Andris Daņiļenko un Indra Burkovska.
Galerijas


bulta Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadiena Sēļu muižā

Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadiena Sēļu muižā
2018. gada 16. novembrī Sēļu muižā norisinājās Latvijas valsts simtgades svinības.
Pasākumā tika sveikti konkursa “Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu” laureāti un svētku koncertā apmeklētājus priecēja Mārtiņš Brauns.
Galerijas


bulta Lāpu gājiens 2018

Lāpu gājiens 2018
2018. gada 11. novembrī. Foto: Arnis Strads
Galerijas


bulta Koncerts "Rudens noskaņās"

Koncerts "Rudens noskaņās"
2018. gada 10. novembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā notika vokālo ansambļu sadraudzības koncerts "Rudens noskaņas"
Galerijas


bulta Mārtiņdiena Sēļu muižā

Mārtiņdiena Sēļu muižā
2018. gada 10. novembrī Sēļu muižā notika Mārtiņdienas svinības ar maskošanās meistardarbnīcām, dziesmām, dančiem, rotaļām un Mandolīnas spēles meistarklasi, kuru vadīja Lenards Gotlubs. Foto: Irina Rudzīte
Galerijas


bulta Vēstures lasījumi

Vēstures lasījumi
2018. gada 7. novembrī Mazsalacas novada muzejā norisinājās vēstures lasījumi par senajiem rokrakstiem, Dauguļu dzimtu un fotogrāfi Martu Grīnvaldi
Galerijas


bulta Sēļu pagasta bibliotēkas atvēršanas svētki

Sēļu pagasta bibliotēkas atvēršanas svētki
2018. gada 6. novembrī tika svinīgi atklātas Sēļu muižas bibliotēkas jaunās telpas.
Svētku sveicienā muzicēja Laura Amantova džeza kvartets ar "Šūpuļdziesmu trombonam".
Galerijas


bulta Literārais ēdiens

Literārais ēdiens
2018. gada 2.novembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika aktivitāte "Literārais ēdiens", kuras laikā tika pagatavoti 3 ēdieni: salāti "Karaļa Artūra pīķis", "Balti zeltainās cerības" un "Leijputrija" no Laimas Muktupāvelas grāmatas ""Šampinjonu derība". Foto: Mazsalacas pilsētas bibliotēka
Galerijas


bulta Projekta „Sakop Latviju – savas mājas” noslēguma pasākums

Projekta „Sakop Latviju – savas mājas” noslēguma pasākums
2018. gada 30. oktobrī Mazsalacas vidusskolā norisinājās projekta „Sakop Latviju – savas mājas” noslēguma pasākums. Projektu finansē Latvijas Vides aizsardzības fonds.

No 2018. gada aprīļa līdz oktobra beigām biedrība “Sadarbības platforma” ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu īstenoja projektu “Sakop Latviju – savas mājas”, kas veltīts jauniešu vides apziņas veicināšanai.
Galerijas


bulta Leģendu nakts Sēļu muižā 2018

Leģendu nakts Sēļu muižā 2018
2018. gada 27. oktobrī plkst.20.00 norisinājās Leģendu nakts Sēļu muižā.
Pasākumā izskanēja Eduards Veidenbaums dzejā un dziesmā sarīkojumā “DOMĀJU ES DOMAS DZIĻAS…”
Piedalījās - ANDRIS KIVIČS un REINIS BRIĢIS

Fotoizstādē “Vēl pasaulē prieku ir daudz… /E.Veidenbaums/” sarunas ar autori Inesi Bebri
Galerijas


bulta Labdarības koncerts – sadzirdi mīlestību!

Labdarības koncerts – sadzirdi mīlestību!
Mazsalacas novada Kultūras centrā 2018. gada 27.oktobrī Septītās dienas Adventistu Mazsalacas draudze sadarbībā ar Mazsalacas novada Sociālo dienestu rīkoja labdarības koncertu, lai palīdzētu novadniecei Amandai atgūt veselību!
Koncertā piedalījās Valmieras adventistu draudzes vīru kvartets, Mazsalacas baptistu draudzes koris, līnijdeju grupa "Soli pa solim", Pirmsskolas tautisko deju ritma grupa, Danču bērni 5-7 gadu vecumā, dāmu deju kopa "Minna", Mazsalacas vidusskolas deju kolektīvi "Odziņa" un "Ķipari", vokālā grupa "Ēra"
Galerijas


bulta Radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā

Radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
2018. gada 23.oktobrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika radošā darbnīca ģimenēm, kurā gatavojām atstarotājus. Foto - Liene Apsīte
Galerijas


bulta Koncerts "Tik un tā"

Koncerts "Tik un tā"
2018. gada 20. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās vokālo studiju un popgrupu koncerts "Tik un tā". Foto: Anita Brokāne-Skrebele
Galerijas


bulta 100 gadu jubilejas svinības

100 gadu jubilejas svinības
2018. gada 11. oktobrī Mazsalacas slimnīcā novada vecākā iedzīvotāja Rita Ločmele svinēja nozīmīgu savas dzīves jubileju, sasniedzot 100 gadu vecumu. Ritas kundzi sveica slimnīcas direktors Edgars Grandāns: “Rita mums visiem ir piemērs, kā dzīvot un kā uzvesties. Es nekad viņu neesmu redzējis dusmīgu, vienmēr vēl visu to labāko. Dod Dievs mums katram būs tik stipram!”.

Domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis un Mazsalacas novada Sociālā dienesta vadītāja Agrita Bērziņa pasniedza Ritai kūku ar 100 gadu rotājumu un Mazsalacas novada ģerboņa nozīmīti. Harijs Rokpelnis sveicot Ritas kundzi: “Visa laba vēlējumi, un paldies Jums, ka ir tādi cilvēki, kas stiprina mūsu novadu!
Galerijas


bulta Rudens 2018

Rudens 2018
Rudens Skaņākalna dabas parkā 2018. gada 10. oktobrī
Galerijas


bulta Svētki novada skolotājiem

Svētki novada skolotājiem
2018. gada 5. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā tika svinēta Starptautiskā skolotāju diena. Pasākumā tika godināti jaunie skolotāji, kā arī darbinieki ar nostrādāto darba gadu jubilejām
Galerijas


bulta Rudens Saulgrieži Sēļu muižā

Rudens Saulgrieži Sēļu muižā
28. septembrī norisinājās RUDENS SAULGRIEŽI SĒĻU MUIŽĀ ar Miķeļdienas meistardarbnīcām, dziesmām, dančiem un rotaļām. Cītara spēles meistarklasi vadīja Gunārs Igaunis.
Deju meistarklasi vadīja Ernests Spīčs, piedalījās – Sēļu Tautas nama folkloras kopa “Sēlene” un kapela “Sēļu muižas muzikanti”.
Projekts “Meistardarbnīcas “Gadskārtas Sēļu muižā”” (projekta numurs VKP/2018-90) tiek īstenots no 2018. gada maija līdz 15. decembrim, pateicoties Vidzemes plānošanas reģiona atbalstam un Valsts Kultūrkapitāla fonda piešķirtajam finansējumam 2000 euro apmērā.
Galerijas


bulta Miķeļdienas andele Ramatā

Miķeļdienas andele Ramatā
Ramatas skolā 2018.gada 28.septembrī norisinājās Miķeļdienas andele. Apmeklētājus priecēja Ramatas pirmsskolas un skolas bērnu un Sēļu Tautas nama folkloras kopas “Sēlene” priekšnesumi.
Galerijas


bulta Nūjošanas pārgājiens

Nūjošanas pārgājiens
2018. gada 27. septembrī Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centrs Eiropas Sporta nedēļas ietvaros rīkoja nūjošanas pasākumu kopā ar instruktori Gunu Ķiberi.
Galerijas


bulta Tikšanās ar Rīgas Jūgendstila muzeja darbiniekiem

Tikšanās ar Rīgas Jūgendstila muzeja darbiniekiem
2018. gada 21. septembrī Mazsalacas novada muzejā norisinājās tikšanās ar Jūgendstila muzeja dabiniekiem, režisori Ināru Kolmani un īsfilmas "Viesos pie Konstantīna Pēkšēna" noskatīšanās.
Galerijas


bulta Dzejas dienu kārtainā ābolmaize Sēļu muižā

Dzejas dienu kārtainā ābolmaize Sēļu muižā
2018. gada 15. septembrī Sēļu muižā norisinājās pašsacerētās mūzikas un dzejas festivāls „DZEJAS DIENU KĀRTAINĀ ĀBOLMAIZE”.
Tika atklātas divas izstādes: mākslinieku Ingrīdas un Jāņa Anmaņu gleznu izstāde “Brīnumzeme” un Ineses Bebres fotoizstāde “Vēl pasaulē prieku ir daudz…”.
No plkst.13.30 – 16.00 Sēļu muižas estrādē darbojās PANKŪKU BĀRS. Dziesmotā tikšanās koncertā „DZIESMA TEV UN MAN...”.
Plkst.16.00 Sēļu muižas lielajā zālē Jāņa Anmaņa minioperetes tautas teātra dibināšana ar oriģināloperetes “TOPMODELE PORZIŅĢIM” muzikālu uzvedumu.
Galerijas


bulta Riteņbraukšanas sacensības "Mazsalacas aplis 2018"

Riteņbraukšanas sacensības "Mazsalacas aplis 2018"
2018. gada 14. septembrī stadionā aiz Mazsalacas vidusskolas norisinājās riteņbraukšanas sacensības "Mazsalacas Aplis 2018", kuras organizē biedrība "Mazsalacas aplis". Foto: Anete Gluha un Līva Prauliņa
Galerijas


bulta Pirmā skolas diena Mazsalacas novadā

Pirmā skolas diena Mazsalacas novadā
2018. gada 3. septembrī norisinājās pirmā skolas diena Mazsalacas vidusskolā (arī Ramatas skolas ēkā), Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē un Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā
Galerijas


bulta Ramatas pagasta sporta spēles 2018

Ramatas pagasta sporta spēles 2018
2018. gada 25. augustā norisinājās Ramatas pagasta sporta spēles. Individuālie sporta veidi: kross, šautriņas, basketbola soda metieni, šķīvīšu mešana, bumbiņu mešana, naudas skaitīšana, salmu maisa vai kofera mešana, Mazsalacas novada stiprinieks un dabas izziņa. Komandu sacensības: volejbols, orientēšanās, dvieļu bols, strītbols, jautrības stafete, slapjā virve.
Galerijas


bulta Mazsalacas novada senioru sporta diena 2018

Mazsalacas novada senioru sporta diena 2018
18. augustā no plkst.11:00 Mazsalacas vidusskolā norisinājās "Senioru sporta spēles 2018".

Pasākumu Mazsalacas novada pašvaldības projekta “Pasākumi Mazsalacas novada iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei” Nr. 9.2.4.2/16/I/079 ietvaros rīko Mazsalacas novada senioru biedrība “Atbalss”, projekta izmaksas finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts budžeta finansējums.
Galerijas


bulta Radošā darbnīca ģimenēm

Radošā darbnīca ģimenēm
2018. gada 14. augustā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika radošā darbnīca ģimenēm. Gatavojām kolāžas no jūras materiāliem. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Mazsalacas novada sporta svētki Mazsalacā

Mazsalacas novada sporta svētki Mazsalacā
2018. gada 4. augustā Mazsalacas pilsētas multifunkcionālajā sporta laukumā norisinājās Mazsalacas novada sporta svētki. Foto: Anete Gluha un Jānis Pastars
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 127"

Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 127"
No 2018. gada 19. - 22. jūlijam norisinājās Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 127".
Ceturtdien svētki iesākās ar velo-foto orientēšanos, izstādes "Mazsalaca - manas mājas" atklāšanu un viktorīnu "Prātvēders".
Piektdienas vakarā bija iespēja vērot deju upi no Mazsalacas pilsētas centra līdz Lībiešu pilskalna estrādei, kur dalībnieki izdejoja "Māras zemes" koncertu.

Sestdiena iesākās ar amatnieku darinājumu tirdziņu, velosvētku parādes braucienu bērniem un plkst. 12:00 velosvētku parādes brauciens no pilsētas centra līdz Valtenberģu muižai. Visas dienas garumā dažādas aktivitātes bērniem, savukārt vakarā Lībiešu pilskalna estrādē koncertā Igo, kopā ar Aiju Vītoliņu. Ģitāras - Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks
Galerijas


bulta Tikšanās ar Zoju Sīli

Tikšanās ar Zoju Sīli
2018. gada 18. jūlijā Amatu mājā, Mazsalacā, norisinājās tikšanās ar filoloģi, grāmatu autori, lībiešu valodas skolotāju, kultūrvēsturnieci, tradīciju un Ziemeļkurzemes rakstu pētnieci Zoju Sīli.
Biedrība „Mazsalacas draugi” turpina Vidzemes lībiešu kultūrvēstures pētniecības, popularizēšanas un apgūšanas pasākumus jaunā Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2018. gadā projektu „Vidzemes lībieši Mazsalacā
Galerijas


bulta Sēļu muižas dārza svētki 2018

Sēļu muižas dārza svētki 2018
2018. gada 14. jūlijā, realizējot Valsts kultūrkapitāla fonda projektu “Anglijas karaļnama mūzika Sēļu muižā”, norisinājās Sēļu muižas dārza svētki. Atklātas izstādes: sadarbībā ar Valmieras muzeju izstāde „Sprēslenīcas, vārpstiņas, ērkulīši...”, vēsturiskā ekspozīcija “Sēļu muiža un apkārtnes muižas”, gleznotāja Jāņa Kalmītes (1907-1996) gleznas no Valmieras muzeja krājuma, novadnieces, skolotājas Elgas Hedvigas Raitumas izstāde “Bērnības atmiņas”, porcelāna figūriņu kolekcija (Zviedrija) un flokšu izstāde no puķu audzētāju un selekcionāru Rukšānu dārza.

Svētkus ieskandināja Kocēnu kultūras nama pūtēju kvintets un ielu cirka mākslinieki.

Vakara daļā Sēļu muižas estrādē izskanēja senās mūzikas ansambļa “Modus Vivendi” koncerts “Anglijas karaļnama mūzika Sēļu muižā”. Piedalījās: Raimonds Melderis (baroka vijole), Danuta Ločmele (baroka čells), Kārlis Kundrāts (spinets), Kristiāna Vaickovska (ērģeļpozitīvs, alts), Maruta Mikožāne (soprāns), Daiga Būda (soprāns), Miķelis Zumbergs (tenors), Pēteris Vaickovskis (bass, mākslinieciskais vadītājs).
Galerijas


bulta "Velomūzika" Kārļa Kazāka vadībā

"Velomūzika" Kārļa Kazāka vadībā
"Tur, kur aizved skaistākie Latvijas ceļi un takas. Tuvāk cilvēcībai."
2018. gada 27. jūnijā Ramatas pagasta Līču skolā piestāja muzikālais velo ceļojums "Velomūzika", Kārļa Kazāka vadībā
Galerijas


bulta Zāļu vakars – Jāņi Sēļu muižā 2018

Zāļu vakars – Jāņi Sēļu muižā 2018
Pirmajā meistarklasē 22. jūnijā Sēļu muižas estrādē apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar Jāņu rituāliem, pīt vainagus, siet sieru, vākt zāļu tējas, mācīties Jāņu dziesmas, rotaļas un dančus. Meistarklasi vadīja folklorists, horeogrāfs Ernests Spīčs. Pasākumu kuplināja Sēļu muižas folkloras kopa, dejotāji, kapela „Sēļu muižas muzikanti”.
Galerijas


bulta "Izgaismo Latviju" Mazsalacā

"Izgaismo Latviju" Mazsalacā
Spītējot lietum, 2018. gada 21. jūnijā Mazsalacas pilsētas Tirgus laukumā norisinājās fonda "1836" akcija "Izgaismo Latviju".
Akcijas būtība bija noiet vienu no ceļa 1836 kilometriem un pulcēties pie pierobežas pašvaldību organizētajiem ugunskuriem.
Mazsalacā pie ugunskura spēka dziesmas Latvijai dziedāja Silvija Silava.
Paldies Mazsalacas novada Kultūras centram un senioru biedrībai "Atbalss" par Jāņu sieru!
Galerijas


bulta Mandalu radošā darbnīca

Mandalu radošā darbnīca
2018. gada 20. jūnijā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika radošā darbnīca ģimenēm - "Mandalas no dabas materiāliem". Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Mazsalacā viesojas Zbigņevs Stankevičs

Mazsalacā viesojas Zbigņevs Stankevičs
2018. gada 17. jūnijā Mazsalacā viesojās Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs
Galerijas


bulta Vasaras saulgriežu ieskandināšanas pasākums Ramatā

Vasaras saulgriežu ieskandināšanas pasākums Ramatā
16. jūnijā norisinājās Vasaras saulgriežu ieskandināšanas pasākums Ramatas pagasta estrādē “Ziedu dienu sagaidot”. Vakara iesākumā amatierteātra “Ramata” izrāde E.Zālīte “Maldu Mildas sapņojums”, plkst. 20:00 ugunskura iedegšana kopā ar etno kompaniju “Zeidi”, vadītāja Dace Circene. Foto: Daina Fromberga
Galerijas


bulta Mākslas nodaļas izlaidums

Mākslas nodaļas izlaidums
2018. gada 13. jūnijā norisinājās Mazsalacas Mūzikas un Mākslas skolas izlaidums Mākslas nodaļas audzēkņiem.
Galerijas


bulta Koncerts "mūsos katrā dārgums mīt"

Koncerts "mūsos katrā dārgums mīt"
Galerijas


bulta Mazsalacas novada svētki Ramatā

Mazsalacas novada svētki Ramatā
Mazsalacas novada svētki 2018 “Mazs novads, kur atbalsis tālu skan” 2018. gada 26.maijā
Galerijas


bulta Muzeju nakts Sēļu muižā

Muzeju nakts Sēļu muižā
Mākslinieču DACES RUNČAS gleznas un INESES LĪNES porcelāns izstādē “SASPĒLE”

Tekstilmākslinieces DIĀNAS JANUŠONES personālizstāde “LAIKMETA IEZĪMES”

Tautas daiļamata meistares ĪRISAS VAINOVSKAS keramikas izstāde “ZĪMES”

MĀRCIS AUZIŅŠ koncertprogrammā “VIENS”
Galerijas


bulta Muzeju nakts Valtenberģu muižā

Muzeju nakts Valtenberģu muižā
Muzeja nakts pasākums Mazsalacas novada muzejā. Izstādes "Velosipēdu vēsture. Gustavs Ērenpreiss" atklāšana, muzikāls pārsteigums no Valmieras dāmām "AD REM".
Galerijas


bulta Mākslas pavasaris “Varavīksnē”

Mākslas pavasaris “Varavīksnē”
Mākslas skolas audzēkņu darbu skate-uzvedums Mākslas pavasaris “Varavīksnē”.
Galerijas


bulta Kroņu darbnīca

Kroņu darbnīca
Kroņu radošās darbnīcas, kas 2018. gada 9. maijā notika Mazsalacas pilsētas bibliotēkā. Foto - Liene Apsīte un Oļesja Genriha Kauliņa
Galerijas


bulta Sienas gleznojums

Sienas gleznojums
Maijā Mazsalacas Mūzikas skolas kāpņu telpu apgleznoja 6. klases skolēni kopā ar skolotāju Birutu Jansoni
Galerijas


bulta Pārgājiens ar Māri Olti

Pārgājiens ar Māri Olti
2018. gada 13. maijā norisinājās tūrisma sezonas atklāšanas pasākums: pārgājiens gida - Māra Oltes vadībā pa neizzinātām vietām novadā. Foto: Lana Cēse
Galerijas


bulta Koncerts "Mazo danči pavasarī"

Koncerts "Mazo danči pavasarī"
2018. gada 12. maijā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes ritmikas grupu "Danču bērni" koncerts. Foto: Ritvars Sirmais
Galerijas


bulta Mātes un Ģimenes dienas sarīkojums

Mātes un Ģimenes dienas sarīkojums
Mātes un Ģimenes dienas sarīkojums Sēļu muižā.
Piedalījās: Vecates pagasta Kultūras centra bērnu deju grupa “Nāc dejot!” un jauktais vokālais ansamblis “Dziedātprieks” (Burtnieku novads), Sēļu pagasta Tautas nama folkloras kopa “Sēlene”, dejotāji, kapela “Sēļu muižas muzikanti” un dāmu deju kopa “Reveranss” (Mazsalacas novads). FOTO: Raivo Ivanovs
Galerijas


bulta Baltā galdauta stāsts Līču skolā

Baltā galdauta stāsts Līču skolā
2018. gada 4. maijā norisinājās "Baltā galdauta stāsts - izstāde, atmiņas, dziesmas" Ramatas pagasta Līču skolā.

Sadziedāšanās kopā ar Andreju Ozolu no Cēsīm, kopības sajūta pie balti klātā galda R. Paula namiņā.
Galerijas


bulta Baltā galdauta svētki Vadoņa birzītē

Baltā galdauta svētki Vadoņa birzītē
2018. gada 4. maijā norisinājās Baltā galdauta svētki Vadoņa birzī Brīvības bulvārī Mazsalacā.

Vadoņa birzīte Mazsalacā tika iestādīta Brīvības bulvārī 1935. gada maijā. Blakus bērziņiem iestādīti pieci ozoli – veltījums Valsts prezidentam A. Kviesim (pilnvaru laiks līdz 1936. g.), ministru prezidentam K.Ulmanim, kara ministram J.Balodim, pulkvežiem Fr.Briedim un O.Kalpakam. Vadoņa birzes dēstīšana bija svētki pilsētā. Kā raksta laikrakstā “Rīts” 1935. gada 4. maija numurā – stādīšanā piedalījās Mazsalacas pilsētas, Skaņkalnes, Sēļu un Mazsalacas pagastu aizsargu nodaļas, Mazsalacas ģimnāzijas skolotāji un skolēni pilsētas iedzīvotāji – kopskaitā 500 cilvēki. Pilsētas galva N.Daugulis svinīgi nodeva aizsargiem zemes gabalu lietošanā uz 50 gadiem, lai tie ierīkotu sporta laukumu. Pateicībā aizsargi nolēma iestādīt Vadoņa birzi. Svinībās bija ieradies arī Iekšlietu ministrs A.Bērziņš, kurš savā uzrunā uzslavēja mazsalaciešus par labo nodomu izveidot sporta laukumu un iedēstīt Vadoņa birzi.
Galerijas


bulta Elgas Hedvigas Raitumas izstādes atklāšana

Elgas Hedvigas Raitumas izstādes atklāšana
2018. gada 2. maijā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika izstādes "Bērnības atmiņas" atklāšana un tikšanās ar izstādes autori Elgu Hedvigu Raitumu. Foto - Liene Apsīte.
Galerijas


bulta Konkursa "Salacas balsis 2018" fināls

Konkursa "Salacas balsis 2018" fināls
2018. gada 1. maijā norisinājās solistu un duetu konkursa ‘’Salacas balsis 2018’’ fināls
Galerijas


bulta Satiec savu meistaru 2018

Satiec savu meistaru 2018
Satiec savu meistaru” pasākuma būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par cilvēku, par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē.
Pasākums “Satiec savu meistaru” Amatu mājā, Rīgas ielā 10, Mazsalacā, norisinājās 2018. gada 7. un 8. aprīlī
Galerijas


bulta Sēļu muižā Lielās dienas sveikšana

Sēļu muižā Lielās dienas sveikšana
Piedalījās: Mazsalacas novada Kultūras centra jauniešu deju kolektīvi „Magone” un „Oga”, vidējās paaudzes deju kolektīvs „Skaņaiskalns”, Sēļu pagasta Tautas nama folkloras kopa “Sēlene”, dejotāji un tautas mūzikas kopa „Sēļu muižas muzikanti”. FOTO: Raivo Ivanovs
Galerijas


bulta Lieldienu lustes Ramatā

Lieldienu lustes Ramatā
2018. gada 1. aprīlī Ramatas pagasta Kultūras centrā norisinājās Lieldienu lustes kopā Sēļu muižas muzikantiem, folkloras kopu "Sēnele" un Sēļu muižas dejotājiem. FOTO: Raivo Ivanovs
Galerijas


bulta Konkursa "Salacas balsis" pusfināls

Konkursa "Salacas balsis" pusfināls
2018. gada 2. aprīlī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās konkursa "Salacas balsis" pusfināls.
Galerijas


bulta Lieldienu iešūpošana Saieta laukumā

Lieldienu iešūpošana Saieta laukumā
Galerijas


bulta Lieldienu radošās darbnīcas

Lieldienu radošās darbnīcas
Lieldienu radošās darbnīcas Mazsalacas pilsētas bibliotēkā. Gatavojām putnus no siena, kuros ielikt Lieldienu olas. Foto - Zane Berga un Liene Apsīte
Galerijas


bulta Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena
25. martā Mazsalacā norisinājās Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas atceres pasākums.
Plkst.13:00 piemiņas brīdis Sniedzēnu kalnā, plkst.14:00 Mazsalacas novada Kultūras centrā pēc Jettes Užānes dienasgrāmatām radīta dokumentālā eseja "Kā man gribas iet".
Galerijas


bulta Koncerts “IZDEJOT SAPŅUS DEJĀ…”

Koncerts “IZDEJOT SAPŅUS DEJĀ…”
24. martā Sēļu muižas lielajā zālē Sēļu muižas dāmu deju kopa “Reveranss” kopā ar draugu kolektīviem aicināja uz koncertu “IZDEJOT SAPŅUS DEJĀ…”.
Sēļu muižā apskatāma arī mākslinieka Andra Valeskalna personālizstāde

Galerijas


bulta Mazsalacas novada "Cālis 2018"

Mazsalacas novada "Cālis 2018"
2018. gada 24. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā sadarbībā ar Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādi norisinājās konkurss "Mazsalacas novada "Cālis 2018"".
Galerijas


bulta Latvijas vokālo ansambļu konkursa II kārta Mazsalacā

Latvijas vokālo ansambļu konkursa II kārta Mazsalacā
Foto: Anna Rudzīte
Galerijas


bulta  Koncerts "MĒS NEESAM VIENI UZ ŠĪS PASAULES"

 Koncerts "MĒS NEESAM VIENI UZ ŠĪS PASAULES"
17. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās deju koncerts "MĒS NEESAM VIENI UZ ŠĪS PASAULES". Koncertā piedalījās: VPDK "Balga", JDK "Kalsnava", DA "Laismeņa", VPDK "Lībieši", JDK "Metieniņš", DK "Pērkonītis", VPDK "Skaņaiskalns" un SDK "Ziemeļblāzma"
Galerijas


bulta Tikšanās ar ģenerāli Kārli Krēsliņu

Tikšanās ar ģenerāli Kārli Krēsliņu
9. marta pēcpusdienā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika tikšanās ar ģenerāli Kārli Krēsliņu un viņa otrās grāmatas "No lauku puikas līdz ģenerālim" prezentācija
Galerijas


bulta Tautas slēpojums "Mazsalacas aplis 2018"

Tautas slēpojums "Mazsalacas aplis 2018"
2018. gada 11. martā stadionā aiz Mazsalacas vidusskolas norisinājās tautas slēpojums "Mazsalacas aplis 2018".
Galerijas


bulta Pasākums "Sievietēm par sievietēm un vēl...."

Pasākums "Sievietēm par sievietēm un vēl...."
2018. gada 10. martā Ramatas pagasta Kultūras centrā norisinājās pasākums pavasara noskaņās "Sievietēm par sievietēm un vēl....". Skatītājus priecēja līnijdeju grupa "Soli pa solim" un amatierteātra "Ramata" dalībnieki
Galerijas


bulta Ielūdz Magone un Oga

Ielūdz Magone un Oga
2018. gada 3. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās deju koncerts, kurā piedalījās Mazsalacas novada Kultūras centra deju kolektīvi "Oga" un "Magone", kā arī draugi no DK "Pērkonītis", DK "Denči", DK "Rezgaļi", DK "Prieks" un DK "Akcents"
Galerijas


bulta Radošās darbnīcas

Radošās darbnīcas
Mazsalacas pilsētas bibliotēkā janvārī un februārī notika radošās darbnīcas ģimenēm. Janvārī gatavojām dekorus no dzijas, savukārt februāra darbnīcā filcējām atslēgu piekariņus. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta JDK "Magone" viesojās Lietuvā

JDK "Magone" viesojās Lietuvā
Lai sveiktu mūsu kaimiņus lietuviešus 100 gadu jubilejā, jauniešu deju kopa "Magone" 16. februārī devās uz Lietuvu, lai piedalītos koncertos Jurbarkas novadā
Galerijas


bulta Žetona vakara izrāde "Preilenīte"

Žetona vakara izrāde "Preilenīte"
Mazsalacas vidusskolas 12. klases skolēni 2018. gada Žetona vakarā demonstrēja izrādi "Preilenīte"
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas 90.dzimšanas dienas svinības

Mazsalacas pilsētas 90.dzimšanas dienas svinības
2018. gada 11. februārī Mazsalacas novada Kultūras centrā tika svinēta Mazsalacas pilsētas 90. dzimšanas diena.
Pasākumā pilsētu jubilejā sveica Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi un Tautas lietišķās mākslas studija "Mazsalaca".
Harija un Ingas Rokpeļņu vadībā norisinājās izzinošā prāta spēle "Prātvēders". Foto: Sandris Bēteris un Aleksejs Koziņecs
Galerijas


bulta Mazsalacas Mākslas skolas salidojums

Mazsalacas Mākslas skolas salidojums
Svinot Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas 25 gadu jubileju, 2018. gada 3. februārī Mākslas skolas absolventi kopā ar skolotājiem devās pārgājienā uz "Akmeņkalnu" darbnīcām. Foto: Laila Strada
Galerijas


bulta Sniega diena Ramatā

Sniega diena Ramatā
2018. gada 2. februārī pie skoliņas Ramatā audzēkņi piedalījās sniega dienas aktivitātēs. Foto: Daina Fromberga
Galerijas


bulta 2018. gada 30. janvāris

2018. gada 30. janvāris
Sniegotā ziema Mazsalacas novadā
Galerijas


bulta Mazsalacas Mūzikas skolas jubilejas koncerts

Mazsalacas Mūzikas skolas jubilejas koncerts
2018. gada 20. janvārī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Mazsalacas Mūzikas skolas 25 gadu jubilejas koncerts "Soli pa solim, noti pa notij..."

Galerijas


bulta Latvijas Goda aplis Sveču mežā Skaņajā kalnā

Latvijas Goda aplis Sveču mežā Skaņajā kalnā
2017. gada 25. decembrī sadarbībā ar festivālu "Latvijas Goda aplis" norisinājās pasākums "Sveču mežs Skaņajā kalnā".

Festivāls “Latvijas Goda aplis” ir viens no Latvijas valsts
simtgades programmas notikumiem. To rīko biedrība “Staro100”
sadarbībā ar novadu pašvaldībām, kultūras centriem un
namiem, nevalstiskām organizācijām, novadu iedzīvotājiem un
uzņēmējiem, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju.
Festivāla rīkošanu līdzfinansē Valsts kultūrkapitāla fonds.
FOTO: Latvijas Goda aplis
Galerijas


bulta Dzimis Mazsalacas novadā 2017

Dzimis Mazsalacas novadā 2017
2018. gada 6. janvārī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās pasākums “Dzimis Mazsalacas novadā 2017” - jaundzimušo bērnu svinīga uzņemšana novadnieku saimē.
2017.gadā Mazsalacas novadā piedzimuši 26 bērniņi - 15 meitenes un 11 zēni. Savukārt uz pasākumu bija ieradušies 14 bērniņi ar ģimenēm.
Galerijas


bulta Novada Gada balle

Novada Gada balle
2017. gada 30. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās novada Gada balle. Pasākumā tika apbalvoti konkursu “Mazsalacas novada Gada cilvēks 2017”, “Mazsalacas novada skaistākais Ziemassvētku noformējums 2017” un fotokonkursa "Mans Mazsalacas novads" laureāti un Mazsalacas novada jauniešu projektu konkursa dalībnieki.
Galerijas


bulta Senioru ziemas sporta spēles

Senioru ziemas sporta spēles
2017. gada 27. decembrī Mazsalacas vidusskolā norisinājās senioru ziemas sporta spēles
Galerijas


bulta Danču bērnu Ziemassvētki

Danču bērnu Ziemassvētki
21. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes deju grupu pasākums "Danču bērnu Ziemassvētki"
Galerijas


bulta Sveču mežs Skaņajā kalnā

Sveču mežs Skaņajā kalnā
2017. gada 25. decembrī no plkst. 16:00 Skaņākalna dabas parkā, Mazsalacā, kopā ar festivālu “Latvijas Goda aplis” iedegās sveču taciņas vairāk nekā trīs kilometru garumā.
Pie Skaņākalna klints apmeklētājus priecēja Ziemassvētku noskaņas koncerti. No plkst. 17:00 vakaru ieskandināja folkloras kopa “Putni”, vēlāk Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti), Artis Orubs (bungas), Kristians Priekulis (kontrabass) un soliste Lorete Medne koncertā 'Laiks nemierīgs un citā krastā mēs...". Vakara koncerta izskaņā ar muzikālo priekšnesumu uzstājās Arturs Gruzdiņš un Dairis Teteris. Foto: Anete Gluha
Galerijas


bulta Deju kopu koncerts “Sidrabiņā rotājos”

Deju kopu koncerts “Sidrabiņā rotājos”
15. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Mazsalacas vidusskolas deju kopu koncerts “Sidrabiņā rotājos”.

Galerijas


bulta Ziemassvētku radošā darbnīca

Ziemassvētku radošā darbnīca
2017. gada 12. decembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās Ziemassvētku radošā darbnīca, kurā veidoja rotājumus. Foto - Zane Berga un Liene Apsīte
Galerijas


bulta Tikšanās ar Aivaru Kļavi

Tikšanās ar Aivaru Kļavi
2017. gada 8. decembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās tikšanās ar rakstnieku Aivaru Kļavi.
Galerijas


bulta Tikšanās ar rakstnieku Aivaru Kļavi

Tikšanās ar rakstnieku Aivaru Kļavi 2017. gada 8. decembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās tikšanās ar rakstnieku Aivaru Kļavi.
Galerijas


bulta Labdarības koncerts

Labdarības koncerts
2017. gada 10. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās labdarības koncerts "Ticēt brīnumam". Koncerta ieņēmumi tiks ziedoti Mazsalacas slimnīcas pacientiem svētku paciņām sadarbībā ar Mazsalacas Caritas grupu
Galerijas


bulta Tautas muzikantu saiets Sēļu muižā

Tautas muzikantu saiets Sēļu muižā
2017. gada 9. decembrī Sēļu muižā norisinājās I Tautas muzikantu saiets. Foto: Raivo Ēriks Ivanovs, Arta Ivanova
Galerijas


bulta TLMS "Mazsalaca" 45 gadu jubileja

TLMS "Mazsalaca" 45 gadu jubileja
2017. gada 2. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Tautas lietišķās mākslas studijas "Mazsalaca" 45 gadu jubilejas pasākums
Galerijas


bulta Ziemassvētku egles iedegšana Mazsalacā

Ziemassvētku egles iedegšana Mazsalacā
2017. gada 26. novembrī Mazsalacas pilsētas centrā kopā ar Madagaskaras iemītniekiem tika iedegta lielā pilsētas egle
Galerijas


bulta Tikšanās ar Arno Jundzi

Tikšanās ar Arno Jundzi
2017. gada 24. novembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās tikšanās ar kultūras žurnālistu, rakstnieku Arno Jundzi

Galerijas


bulta Koncertprogramma "Satikšanās"

Koncertprogramma "Satikšanās"
2017. gada 19. novembrī Ramatas pagasta Kultūras centrā par godu Latvijas Republikas dzimšanas dienai izskanēja koncertprogramma "Satikšanās".
Koncertā piedalījās Latvijas Nacionālā teātra aktieris, Latvijas Nacionālās operas un baleta tenors Juris Jope un ģitārists Linards Šveklis ar Raimonda Paula dziesmām un Imanta Ziedoņa dzeju.
Galerijas


bulta Latvijas Republikas 99.gadadienai veltītais koncerts

Latvijas Republikas 99.gadadienai veltītais koncerts
18. novembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā notika Latvijas Republikas 99.gadadienai veltītais koncerts. Koncertā piedalījās: Oskars Petrauskis (saksofons), Raimonds Petrauskis (klavieres), Elīna Bērtiņa (klavieres) un Rīgas Doma zēnu koris, diriģents Mārtiņš Klišāns
Galerijas


bulta Sarīkojums “Apmīļo, saulīte, manā zemītē katru ozola zīli…”

Sarīkojums “Apmīļo, saulīte, manā zemītē katru ozola zīli…”
17. novembrī Sēļu muižā norisinājās Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltīts svinīgais sarīkojums – koncerts "Apmīļo, saulīte, manā zemītē katru ozola zīli…”
Koncertā uzstājās LNOB soliste Marlēna Keine, koncertmeistars Arvīds Keinis, saksofons – Artis Gāga.
Galerijas


bulta Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa

Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa
Jau 20. reizi Latvijas bibliotēkās norisinās Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa, kurā tiek iepazīta Ziemeļvalstu literatūra un kultūra . Ievērojot kopējo nedēļas tēmu - "Ziemeļu salas", sveču gaismā notiek lasījumi bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem. Šoreiz Mazsalacas pilsētas bibliotēkā tika lasīti fragmenti no somu autoru darbiem, jo Somija svin savu simtgadi.
Galerijas


bulta Ieskats vēstures lappusēs

Ieskats vēstures lappusēs
9. novembrī Mazsalacas novada muzejā pētniece Māra Grāvele, vēsturnieces Liene Rokpelne un Ingrīda Zīriņa aicināja uz tikšanos par Mazsalacas muižu, pilsētas kultūras dzīvi un fotogrāfu Pēteri Birzgali.
Galerijas


bulta Korim "SALACA" 70 un svētki novada pašdarbniekiem

Korim "SALACA" 70 un svētki novada pašdarbniekiem
11. novembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā tika svinēta kora "Salaca" 70 gadu jubileja. Koncertā jubilāru sveica novada pašdarbības kolektīvi
Galerijas


bulta Lāčplēša diena Mazsalacā

Lāčplēša diena Mazsalacā
11. novembrī, Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas dienā, Mazsalacā norisinājās Lāpu gājiens un piemiņas brīdis Varoņu birzītē
Galerijas


bulta Mārtiņdienas svinības

Mārtiņdienas svinības
10. novembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā novadnieki svinēja Mārtiņdienu kopā ar Rīgas Skolēnu pils folkloras kopu "Kokle" un vadītāju Dinu Liepu.
Galerijas


bulta Leģendu nakts Sēļu muižā

Leģendu nakts Sēļu muižā
28. oktobrī Sēļu muižā apmeklētājus aicināja Leģendu nakts.
Muižas mazajā zālē tika atklāta mākslinieces Ingas Pērkons personālizstāde “KRĀSU UN GAISMAS PASAULĒ”;
muižas lielajā zālē sadarbībā ar Valmieras muzeju atklāta vēsturiskā ekspozīcija “SĒĻU MUIŽA UN APKĀRTNES MUIŽAS”.
Renesanses sapņu ceļojumā aicināja senās mūzikas ansamblis “MODUS VIVENDI”
Galerijas


bulta Ritmiskās mūzikas meistarklases 2017/rudens sesija

Ritmiskās mūzikas meistarklases 2017/rudens sesija
2017. gadā rudens meistarklašu sesijā Mazsalacas novada Kultūras centrā bija iespējams apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli. Šī gada pedagogi: Kārlis Vanags, Dāvis Jurka, Ritvars Garoza, kā arī Svens Vilsons, Krišjānis Bremšs, Kristīne Prauliņa un viespasniedzējs Lasse Lindgren no Zviedrijas.
27. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā notika koncerts, kurā uzstājās bigbendi Valmieras puikas un City Jazz Late Night Band
Galerijas


bulta Masku darbnīca ģimenēm

Masku darbnīca ģimenēm
24. oktobra pēcpusdienā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā veidojām maskas no kartona šķīvjiem. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Muzicē Lietuvā

Muzicē Lietuvā
Tautas mūzikas kopa „Sēļu muižas muzikanti” (vad. Iveta Dukaļska) 21. oktobrī devās muzicēt uz Lietuvu. Muzikantu grupa piedalījās festivālā „Ģelgaudišķu ermoņikas 2017” (Gelgaudiskio Armonika 2017), kas notika jau 17. reizi Ģelgaudišķu muižā (Šakiju rajons, Lietuva). Festivālā piedalījās ap 30 ermoņiku spēlmaņiem no visiem Lietuvas rajoniem, no Latvijas Nikolajs Zaharovs (Rīga). Savukārt Sēļu muižas muzikanti bija viesu statusā un muzicēja koncertā. Uz festivālu devās Helju Kluce (vijole), Irīna Pupiņa (vijole), Uģis Vītiņš (akordeons, balss), Juris Vītiņš (kontrabass, balss), Jana Slokenberga (cītara, mandolīna, flauta), Zintis Audze (balss) un Iveta Dukaļska (mazās bundziņas, balss).
Galerijas


bulta Mazsalacas stāstnieku un bibliotēkas draugu ekskursija

Mazsalacas stāstnieku un bibliotēkas draugu ekskursija
Ar Mazsalacas novada pašvaldības atbalstu, 20. oktobrī Mazsalacas stāstnieki un bibliotēkas draugi devās ekskursijā uz Jērcēniem un Ēveli, lai ieklausītos tās puses stāstos.
Foto: Zane Berga un Liene Apsīte.
Galerijas


bulta Ramatas skolas 25 gadu jubilejas salidojums

Ramatas skolas 25 gadu jubilejas salidojums
21. oktobrī norisinājās Ramatas skolas 25 gadu jubilejas pasākums, kurā tikās absolventi un skolotāji
Galerijas


bulta Koncerts "Viens, divi, trīs, tie citi būs drīz!"

Koncerts "Viens, divi, trīs, tie citi būs drīz!"
21. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās draugu koncerts "Viens, divi, trīs, tie citi būs drīz!"
Galerijas


bulta Rudens pie Salacas upes

Rudens pie Salacas upes
21. oktobra rudenīgais rīts pie Salacas upes, Mazsalacā
Galerijas


bulta Domes deputātu tikšanās ar iedzīvotājiem

Domes deputātu tikšanās ar iedzīvotājiem
Kad pēc vēlēšanām pagājušas nedaudz vairāk nekā 100 dienas, 10. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā domes deputāti aicināja iedzīvotājus uz tikšanos, lai pārrunātu aktuālos jautājumus novadā. Sarunu iesāka domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis ar paveiktajiem darbiem šajā gadā. Tikšanās laikā uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēja atnākušie Mazsalacas novada pašvaldības domes deputāti: Edgars Grandāns, Valdis Kampuss, Uģis Lapenass, Vita Rusmane un Gunārs Zunda.
Noslēgumā iedzīvotāji ierosināja biežāk rīkot tematiskās tikšanās ar konkrētiem iestāžu darbiniekiem. Paldies visiem atnākušajiem par atsaucību!
Galerijas


bulta Starptautiskā senioru diena

Starptautiskā senioru diena
7. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā tika svinēta senioru diena. Kopā ar Mazsalacas novada senioru vokālo ansambli "Atbalss" pasākumā piedalījās draugi no Alojas, Staiceles, Rencēniem un Rūjienas senioru biedrībām. Pasākumā uzstājās līnijdeju grupa "Soli pa solim", vadītāja Alla Romančuka.
Galerijas


bulta Svētki novada skolotājiem

Svētki novada skolotājiem
29. septembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā notika svētki novada skolotājiem. Skolotājus šajā pasākumā sveica ar Birutas Jansones personālizstādes atklāšanu un muzikālo priekšnesumu Elzas Rozentāles un Kaspara Vizuļa izpildījumā
Galerijas


bulta Miķeļdienas andele Ramatā

Miķeļdienas andele Ramatā
28. septembrī plkst.13:00 Ramatas pagasta Kultūras centrā sadarbībā ar Ramatas skolu norisinājās Miķeļdienas andele. Pasākuma viesi: Kārķu tautas nama bērnu teātris
Galerijas


bulta Sporta diena Mazsalacas vidusskolā

Sporta diena Mazsalacas vidusskolā
"Eiropas Sporta nedēļas 2017" ietvaros 25. septembrī Mazsalacas vidusskolā norisinājās sporta diena skolēniem kopā ar vecākiem #sportsvieno
Galerijas


bulta Pašsacerētās mūzikas un dzejas festivāls

Pašsacerētās mūzikas un dzejas festivāls
16. septembrī Sēļu muižā norisinājās pašsacerētās mūzikas un dzejas festivāls „DZEJAS DIENU KĀRTAINĀ ĀBOLMAIZE”.
Pasākums iesākās ar koncertu „Dziesma Tev un man...” Sēļu muižas lielajā klētī, kurā darbojās ar pankūku bārs.
Plkst. 16:00 Sēļu muižas lielajā zālē viesojās dzejnieks, komponists un mūziķis ANDRIS KIVIČS sarīkojumā
“Nekas nekad nav beidzies un nekad nebeigsies, Nāc man līdzi dzīvot, dzīvē iemīlēties…”.
Galerijas


bulta Dzejas dienas Ramatā

Dzejas dienas Ramatā
14. septembrī plkst. 13:00 Ramatā skolēni tikās pie M.Pēkšēnas piemiņas akmens Nuķu pusmuižas norā.
Plkst. 19:00 Ramatas pagasta Kultūras centrā uzstājās dzejnieks un dziesminieks Valdis Atāls
Galerijas


bulta Vācu delegācijas vizīte Mazsalacā

Vācu delegācijas vizīte Mazsalacā
Svētdien, 10. septembrī, Valmieras un Gīterslo apriņķu 25 gadu sadarbības jubilejas ietvaros Mazsalacā viesojās Vācijas delegācija. Viesi kopā ar Mazsalacas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Hariju Rokpelni pilsētas centrā pie Tirgus laukuma iestādīja egli – simbolu turpmākajai sadarbībai un mērķu īstenošanai. Vēlāk delegācija apmeklēja vācieša Bruno Klaines piemiņas akmeni pie Mazsalacas slimnīcas, iepazina Mazsalacas novada muzeju un viesojās Mazsalacas Sv.Annas baznīcā, kur muzicēja Ieva Veide koncertā “…ar kokļu skaņām apturot mirkli…”
Galerijas


bulta Zinību diena 2017

Zinību diena 2017
1. septembrī Jauno mācību gadu uzsāka Mazsalacas novada izglītības iestādes. Ar dziesmām Zinību dienā skolēni tikās Ramatas skolas ēkā, Mazsalacas vidusskolā, Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā un Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē. Lai radošs, sekmīgs un izdevies jaunais 2017./2018. mācību gads!
Galerijas


bulta "Mazsalacas novada sporta svētki 2017" Ramatā

"Mazsalacas novada sporta svētki 2017" Ramatā
26. augustā Ramatā norisinājās Mazsalacas novada sporta svētki. Sacensības organizēja biedrība "Mazsalacas Aplis" sadarbībā ar Mazsalacas novada pašvaldību projekta "Pasākumi Mazsalacas novada iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei" ietvaros. Foto: Anete Gluha
Galerijas


bulta Riteņbraukšanas sacensības "Mazsalacas Aplis 2017"

Riteņbraukšanas sacensības "Mazsalacas Aplis 2017"
20. augustā Mazsalacā norisinājās riteņbraukšanas sacensības Mazsalacas Aplis 2017. Ar sacensību rezultātiem iespējams iepazīties pašvaldības mājas lapā, sadaļā Sports. Foto: Anete Gluha
Galerijas


bulta Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki

Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki
12. augustā Sēļu muižā norisinājās Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki. Plkst. 21:00 Sēļu muižā, klētīs un pagrabos notika izstāžu atvēršana un tikšanās ar māksliniekiem. No plkst. 22:00 Sēļu muižas lielajā zālē nakts koncerts - J.Štrausa operetes “Sikspārnis” muzikāls stāsts.
Piedalījās Latvijas Nacionālās Operas un Baleta solisti: Sonora Vaice (soprāns), Marlīne Keine (soprāns), Raimonds Bramanis (tenors) un Viesturs Jansons (tenors), LNOB kamerorķestris diriģenta Normunda Vaiča vadībā. Pasākums īstenots pateicoties Latvijas valsts mežu atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2017 projektu
konkursam.
Galerijas


bulta Kolektīvi "Magone" un "Oga" dejo Eiropiādē

Kolektīvi "Magone" un "Oga" dejo Eiropiādē
No 26. līdz 31. jūlijam Mazsalacas novada Kultūras centra kolektīvi "Magone" un "Oga" (vadītāja Aija Vidovska) piedalījās Eiropiādē, kas šogad norisinājās Somijas pilsētā Turku. (Eiropiāde ir lielākais Eiropas tautas kultūras un mākslas festivāls, kas kopš 1964. gada katru gadu notiek dažādās Eiropas valstīs). Foto no dalībnieku personīgā arhīva.
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 126" - SVĒTDIENA

Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 126" - SVĒTDIENA
23. jūlijā, svētdien, plkst. 16:00 pilsētas centrā tika ierakts projekta “1863” robežstabs, un plkst. 18:36 izskanēja projekta "1836" un draugu koncerts Skaņākalna dabas parkā.
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 126" - PIEKTDIENA

Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 126" - PIEKTDIENA
21. jūlijā, piektdien, norisinājās velo-foto orientēšanās, Tirgus laukumā izrādi "Kad sievas spēkojas" demonstrēja amatierteātris "Ramata". Plkst. 20:00 tika atklātas trīs izstādes: “Ar gardu muti uz velosipēda”, kur godā cēlām Mazsalacas beķerejas, “Mans Mazsalacas novads”, kurā varēja apskatīt fotokonkursā iesūtītos darbus, un priekšautu izstāde. Pirmās svētku dienas noslēgumā Matīsa Čudara koncerts un vīna degustācija kopā ar Linardu Libertu Mazsalacas novada Kultūras centra iekšpagalmā
Galerijas


bulta Izstādes "Cilvēks=daba" atklāšana

Izstādes "Cilvēks=daba" atklāšana
21. jūlijā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā tika atklāta novadnieces Sindijas Kļaviņas darbu izstāde "Cilvēks=Daba". Izstāde pilsētas bibliotēkā apskatāma līdz 11. septembrim
Galerijas


bulta Radošā darbnīca ģimenēm

Radošā darbnīca ģimenēm
18. jūlijā ģimeņu radošajā darbnīcā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā veidojām Saules ķērājus, lai noķertu vismaz dažus stariņus, kad tie parādās. Saules ķērājus lietojuši jau Dienvidamerikas indiāņi. Foto - Z. Berga un L.Apsīte
Galerijas


bulta Sēļu muižas dārza svētki

Sēļu muižas dārza svētki
15. jūlijā Mazsalacas novada Sēļu pagastā norisinājās Sēļu muižas dārza svētki, kuros jau no plkst. 11:00 varēja gan iepirkties amatnieku darinājumu tirdziņā, gan iepazīt mīļdzīvniekus un vairāku mākslinieku izstādes, gan klausīties senās mūzikas ansambļa “Inégalité Mystique” koncertā un vakara noslēgumā tikties zaļumballē kopā ar grupu “Deficīts”.

Galerijas


bulta Zāļu vakars – Jāņi Sēļu muižā

Zāļu vakars – Jāņi Sēļu muižā
Plkst. 21:00 uz Mīlestības saliņas tika atklāta izstāde "Dārza karaliene - peonija". Piedalījās: Guna un Jānis Rukšāni, Līga Popova - puķu audzētāji un selekcionāri. Plkst. 22:00 Sēļu muižas estrādē Zāļu vakars – Jāņi Sēļu muižā kopā ar Sēļu muižas folkloras kopu, dejotājiem un tautas mūzikas kopu „Sēļu muižas muzikanti”.
Galerijas


bulta Saulgriežu ugunsrituāls

Saulgriežu ugunsrituāls
20. jūnijā pie Tirgus laukuma Mazsalacā norisinājās Saulgriežu ugunsrituāls.
Galerijas


bulta Vasaras saulgriežu pasākums pie Līču skolas

Vasaras saulgriežu pasākums pie Līču skolas
17. jūnijā Ramatā pie Līču skolas norisinājās Vasaras saulgriežu pasākums. To atklāja amatierteātris "Ramata" ar izrādi A. Brigadere "Kad sievas spēkojas (režisore G. Maskaviča). Plkst. 20:00 folkloras kopa "Teikas muzikanti" vienoja dejās un dziesmās, un vakara noslēgumā - zaļumballe ar grupu "Galaktika"
Galerijas


bulta Radošā darbnīca

Radošā darbnīca
13. jūnijā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās radošās darbnīcas, kurās gatavoja augu gobelēnus.
Galerijas


bulta Koncertē "Ēra, "Salaca" un BJØRGVIN VOCAL

Koncertē "Ēra, "Salaca" un BJØRGVIN VOCAL
2. jūnijā Mazsalacas novada Kultūras centrā izskanēja kopīgais koncerts, kurā piedalījās BJØRGVIN VOCAL (Bergena, Norvēģija), vokālā grupa “ĒRA” un jauktais koris “SALACA”.
Galerijas


bulta Koncerts „Mēs varam līdzās būt”

Koncerts „Mēs varam līdzās būt”
28. maijā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās vokālās studijas „Svētdiena” (vadītāja Iluta Dundere) pavasara koncerts „Mēs varam līdzās būt”.
Galerijas


bulta Pludmales volejbola sezonas atklāšanas turnīrs

Pludmales volejbola sezonas atklāšanas turnīrs
Pludmales volejbola sacensības norisinājās 2017. gada 28. maijā Mazsalacas vidusskolas parkā
Galerijas


bulta Ramatas pagasta Kultūras centra atklāšanas svētki

Ramatas pagasta Kultūras centra atklāšanas svētki
26. maijā norisinājās Ramatas pagasta Kultūras centra atklāšanas svinības pēc remondarbiem LAD projekta “Kultūras pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošana un teātra tradīciju saglabāšana Mazsalacas novada Ramatas pagastā” ietvaros.
Galerijas


bulta Amatierteātra "Ramata" pirmizrāde "Kad sievas spēkojas"

Amatierteātra "Ramata" pirmizrāde "Kad sievas spēkojas"
26. maijā Ramatas pagasta estrādē notika amatierteātra "Ramata" pirmizrāde A. Brigadere "Kad sievas spēkojas", režisore Gunta Maskaviča.
Galerijas


bulta Izlaidums Mazsalacas pilsētas PII

Izlaidums Mazsalacas pilsētas PII
26. maija Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes izlaidums
Galerijas


bulta 16. Novadu grāmatu svētki Sēļu muižā

16. Novadu grāmatu svētki Sēļu muižā
26. maijā Sēļu muižā norisinājās 16. Novadu grāmatu svētki. Publiskā diskusija “Latvijas reģionu lauksaimniecības un kultūrvides attīstība laukos”, kurā piedalījās: Ingmārs Līdaka, Ringolds Arnītis.
Tikšanās ar grāmatas “Ceturtais bauslis” autori Birutu Eglīti, novadnieci Sanitu Reinsoni, grāmatas “Iļģuciema pašpuikas stāsti” autoru Jūliju Krūmiņu. Noslēgumā Latviešu zelta šlāgeru duets – Daiga Paetkeviča un Normunds Jakušonoks
Galerijas


bulta Tikšanās ar žurnālistu un rakstnieku Otto Ozolu

Tikšanās ar žurnālistu un rakstnieku Otto Ozolu
18. maijā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā viesojās žurnālists un rakstnieks Otto Ozols. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Muzeju nakts Sēļu muižā "Rit laika rats"

Muzeju nakts Sēļu muižā "Rit laika rats"
"Muzeju naktī 2017" Sēļu muižā tika atvērtas vairākas izstādes, apmeklētāji varēja pastaigāties muižas parkā.
Plkst. 22:00 Sēļu muižā izskanēja koncerts „Romantiskā muižas nakts”. Piedalījās: Raimonds Ozols (1.vijole), Dana Birzniece (2.vijole), Katrīna Krašauska (alts), Ainārs Paukšēns (čells).
Galerijas


bulta Muzeju nakts Valtenberģu muižā

Muzeju nakts Valtenberģu muižā
20. maijā no plkst. 19:00 līdz 24:00 "Muzeju nakts 2017" apmeklētājiem bija iespēja iepazīt Mazsalacas novada muzeja ekspozīcijas un pastaigāties pa izgaismotu Valtenberģu muižas pagrabu
Galerijas


bulta Koncertturneja "Lūk, tās ir līnijdejas!"

Koncertturneja "Lūk, tās ir līnijdejas!"
20. maijā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās koncertturneja "Lūk, tās ir līnijdejas!"
Galerijas


bulta Trenažieru zāles atklāšana

Trenažieru zāles atklāšana
16. maijā ar svinīgu lentes pārgriešanu tika atklāta trenažieru zāle. Pasākumā Mazsalacas novada pašvaldība pateicās brīvprātīgajiem palīgiem un aicināja izmēģināt zāles trenažieru aprīkojumu. Trenažieru zāle atrodas zem Mazsalacas vidusskolas sporta zāles.
Galerijas


bulta Ģimenes diena Sēļu muižā

Ģimenes diena Sēļu muižā
14. maijā Sēļu muižā norisinājās sarīkojums Mātes un Ģimenes dienā. Svētku galdā tika celta Lielā Ģimenes svētku torte.
Piedalījās Vecates pagasta Kultūras centra bērnu deju grupa "Nāc dejot!" un jauktais vokālais ansamblis "Dziedātprieks", Sēļu pagasta Tautas nama folkloras, dejotāji, kapela "Sēļu muižas muzikanti" un dāmu deju kopa "Reveranss".
Pasākuma turpinājumā norisinājās ĢIMENES DEJAS, kuras mācīja Ernests Spīčs. Foto: Arta Ivanova
Galerijas


bulta Tikšanās ar Valdu Jēkabsoni-Valteri

Tikšanās ar Valdu Jēkabsoni-Valteri
Mazsalacas pilsētas bibliotēkā 28. aprīlī norisinājās tikšanās ar novadnieci, tulkotāju Valdu Jēkabsoni-Valteri. Foto: Jānis Valentinovičs, Zane Berga
Galerijas


bulta Konkursa "Salacas balsis 2017" fināls

Konkursa "Salacas balsis 2017" fināls
13. maijā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās solistu un duetu konkursa "Salacas balsis 2017" fināls. Foto: Laima Briede-Bērziņa
Galerijas


bulta Radošā darbnīca bērniem

Radošā darbnīca bērniem
9. maijā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās radošās darbnīcas, kurās gatavoja dāvanas māmiņām, pārnesot fotogrāfijas uz koka dēlīšiem.
Foto: Zane Berga
Galerijas


bulta Mazsalacas novada svētki 2017 (7. maijs)

Mazsalacas novada svētki 2017 (7. maijs)
7. maijā norisinājās pārgājiens dabā “Solis blakus dabas takai ”. Pārgājiena sākums bija pie “Puņmutēm”, kur atklāja jauno tiltu pār Ramatas upi, kas būvēts sadarbojoties Dabas aizsardzības pārvaldei un Mazsalacas novada pašvaldībai.
Plkst. 16:00 pie Skaņākalna klints bija iespējams dzirdēt vokālās grupas “Ēra” un kora “Salaca” koncertu. Foto: Anete Gluha un Sandris Bēteris
Galerijas


bulta Mazsalacas novada svētki 2017 (6. maijs)

Mazsalacas novada svētki 2017 (6. maijs)
6. maijs iesākās ar pavasara un Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgu, no plkst. 11:00 radošās darbnīcas Amatu mājā, pilsētas centrā no plkst. 11:00 sākās programma bērniem kopā ar radošo apvienību "Pasaku nams". Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes koncerts “Re, kā es protu!”, Mazsalacas vidusskolas deju kopu koncerts (uzstājās “Oga”,”Odziņa”) un plkst. 21:00 koncerts “Reiz maija vakarā…” (dejoja VPDK “Skaņaiskalns”, JDK “Magone” no Mazsalacas un "Denči" no Rūjienas). Foto: Anete Gluha, Kārlis Krišjānis Rusmanis un Aleksejs Koziņecs
Galerijas


bulta Mazsalacas novada svētki 2017 (5. maijs)

Mazsalacas novada svētki 2017 (5. maijs)
Mazsalacas novada svētkos 5. maijā apmeklētājus priecēja audzēkņu un pedagogu koncerts Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā. Plkst. 13:00 izstāde, tikšanās ar kostīmu mākslinieci Ievu Kundziņu un dzimtas pārstāvjiem, kurus sveica vokālais ansamblis “Atbalss” (vadītāja Vija Seimane). Plkst. 15:30 notika Mazsalacas Mākslas skolas audzēkņu darbu skate “Saudzējiet dabu” un plkst. 19:00 Džeza mūzikas vakars: „Mazsalaca Youth Jazz Band”, “City Jazz Late Night Band”, “City Jazz Big Band” Kārļa Vanaga un Dāvja Jurkas vadībā. Foto: Aleksejs Koziņecs un Kārlis Krišjānis Rusmanis
Galerijas


bulta Baltā galdauta svētki Līču skolā

Baltā galdauta svētki Līču skolā
4. maijā "Līču skolā", Ramatas pagastā, norisinājās Baltā galdauta svētki. Akcijas "Apskauj Latviju" ietvaros tika iestādīts Latvijas valsts simtgades ozols. Vēlāk "Līču skolas" zālē absolventi un skolotāji dalījās ar savām atmiņām par skolu, tika demonstrēta dokumentālā īsfilma "Līču skola" (autore "RISEBA" studente Alise Razminoviča).
Visus atnākušos dziedāt aicināja Tenis Kūla kopā ar Ivetu Dukaļsku, kā arī pasākuma noslēgumā Ramatas pagasta godu saimnieces bija parūpējušās par baltu svētku galdu.
Galerijas


bulta Liepu stādīšana

Liepu stādīšana
4. maijā sadarbībā ar senioru biedrību "Atbalss" Mazsalacas pilsētas centrā, blakus Tirgus laukumam, tika iestādītas piecas liepiņas.
Galerijas


bulta "Vidzemes toņi un pustoņi" tērpu skate

"Vidzemes toņi un pustoņi" tērpu skate
25. aprīlī Mazsalacas novada Kultūras centrā notika Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss un tērpu skate “Latvijas toņi un pustoņi” 2.kārta „Vidzemes toņi un pustoņi”
Galerijas


bulta Igauņu un latviešu draudzības sarīkojums

Igauņu un latviešu draudzības sarīkojums
22. aprīlī Sēļu muižas lielajā zālē norisinājās Igauņu un latviešu draudzības sarīkojums - koncerts „Sijā zeltu tu, saulīte, ar visiem sietiņiem...”
Piedalījās Kilingi – Nemmes kultūras centra un Sēļu pagasta Tautas nama kolektīvi. Foto: Raivo Ivanovs
Galerijas


bulta Izstāde "Vidzemes toņi un pustoņi"

Izstāde "Vidzemes toņi un pustoņi"
Mazsalacas novada Kultūras centrā divos stāvos apskatāmi 177 vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbi no Madonas, Alūksnes, Valmieras, Gulbenes, Cēsu, Limbažu, Valkas un Smiltenes novadu skolu audzēkņiem.

25.aprīlī plkst. 13:30 šo izstādi papildinās vispārizglītojošo skolu audzēkņu tērpu kolekciju demonstrējumi, un noslēgumā veiksmīgāko autoru apbalvošana.

Izstāde "Vidzemes toņi un pustoņi" ir apskatāma līdz 10. maijam.
Galerijas


bulta "Salacas balsis 2017" pusfināls

"Salacas balsis 2017" pusfināls
17.aprīlī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās solistu un duetu konkursa "Salacas balsis 2017" pusfināls
Galerijas


bulta Lieldienu vēsts Mazsalacas kristīgo draudžu sveicienā

Lieldienu vēsts Mazsalacas kristīgo draudžu sveicienā
16.aprīlī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Lieldienu vēsts Mazsalacas kristīgo draudžu sveicienā "Lieldienu rītā dzīvība gavilē!".
Kopā bija adventistu, baptistu, katoļu, Sv.Annas luterāņu un vasarsvētku draudzes un piedalījās mūziķi no Rūjienas un Valmieras.
Galerijas


bulta Lielās dienas sveikšana Sēļu muižā

Lielās dienas sveikšana Sēļu muižā
16. aprīlī Sēļu muižas parkā notika Lielās dienas sveikšana. Piedalījās Mazsalacas novada Kultūras centra jauniešu deju kolektīvi „Magone”, „Oga”, vidējās paaudzes deju kolektīvs „Skaņaiskalns”, Sēļu pagasta Tautas nama folkloras kopa, dejotāji un tautas mūzikas kopa „Sēļu muižas muzikanti”.
Dažādas aktivitātes: šūpoļu iešūpošana, kopīgas dziesmas, danči un rotaļas, zaķīšu sēta un izstāde „Košāko Lieldienu olu parāde”
Galerijas


bulta Lieldienu lustes Ramatā

Lieldienu lustes Ramatā
Lieldienas Ramatā ar dziesmām un rotaļām ieskandināja Sēļu muižas muzikanti. Svētkos norisinājās mazo Lieldienu zaķu skrējiens un Lieldienu Zaķa darbnīcas - olu krāsošana, ripināšana, kaujas, mainīšanās, šūpošanās, mīklu minēšana un pazudušo olu meklēšana.
Galerijas


bulta  Lieldienu radošā darbnīca bērniem

 Lieldienu radošā darbnīca bērniem
11. aprīlī Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā norisinājās Lieldienu radošā darbnīca bērniem, kurā tika gatavoti Lieldienu dekori diegu mākslas tehnikā. Foto: Liene Apsīte un Zane Berga
Galerijas


bulta A.Voicesčuka piemiņas dambretes turnīrs

A.Voicesčuka piemiņas dambretes turnīrs
2017. gada 9. aprīlī plkst. 11:00 Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās A.Voicesčuka piemiņas dambretes turnīrs meistaru un tautas grupās
Galerijas


bulta Mazsalacas novada "Cālis 2017"

Mazsalacas novada "Cālis 2017"
Sestdien, 8. aprīlī izskanēja mazo vokālistu konkurss „Mazsalacas novada cālis - 2017”. Konkursā piedalījās 13 dziedātāji, kuriem žūrija (Dana Fadējeva, Saiva Liepa, Ieva Veide, Dace Jurka) piešķīra šādus titulus:

Kate Elizabete Tauriņa – Trauslākais cālis 2017
Felicita Anna Skujiņa – Nebēdnīgākais cālis 2017
Sāra Skrebele – Smaidīgākais cālis 2017
Austra Ance Lizuma – Tēlainākais cālis 2017
Barbara Naumova – Simpātiskākais cālis 2017
Samanta Ieviņa – Atraktīvākais cālis 2017
Elizabete Elīza Tīlika – Jaunākais cālis 2017
Diāna Bērziņa – Drošākais cālis 2017
Samanta Bērziņa - Nopietnākais cālis 2017
Sofija Baltiņa – Pieredzējušākais cālis 2017
Sandra Meistare – Skanīgākais cālis 2017
Ance Anete Circene – Muzikālākais cālis 2017

Titulu „Mazsalacas novada cālis 2017” ieguva Keita Sanija Īzaka!
Galerijas


bulta Mazsalacas VPVKAC atklāšana

Mazsalacas VPVKAC atklāšana
2017. gada 3. aprīlī Mazsalacas novada pašvaldības ēkā, Pērnavas ielā 4, Mazsalacā, tika atklāts jaunais Mazsalacas valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (Mazsalacas VPVKAC). Atklāšanas pasākumā piedalījās Mazsalacas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis, izpilddirektors Ritvars Sirmais, Mazsalacas VPVKAC vadītāja Anita Brokāne un vadītājas vietniece Vita Betaka.
Galerijas


bulta "Satiec savu meistaru" Sēļu muižā

"Satiec savu meistaru" Sēļu muižā
1. aprīlī Sēļu muižā pasākuma "Satiec savu meistaru" ietvaros amata prasmes ierādīja galdnieks un muzikants Uģis Vītiņš, kurš apmeklētājiem pastāstīja, kā jāgrebj karotes. Foto: Anete Gluha, Kārlis Krišjānis Rusmanis
Galerijas


bulta "Satiec savu meistaru" Amatu mājā

"Satiec savu meistaru" Amatu mājā
1. un 2. aprīlī Amatu mājā, Mazsalacā, norisinājās pasākums "Satiec savu meistaru", kurā dažādu amata prasmju meistari piedāvāja dvieļu un grāmatzīmju aušanas, šaļļu un ziedu tapošanas, ziedu filcēšanas, dubultadījuma cimdu adīšanas un suņu vilnas vērpšanas nodarbības.
Galerijas


bulta Radošā darbnīca

Radošā darbnīca
28. martā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā bija radošā darbnīca, kurā mācīja, kā gatavot sapņu ķērājus. Foto: Liene Apsīte, Zane Berga.
Galerijas


bulta Zolītes čempionāts “Mazsalacas kauss 2017”

Zolītes čempionāts “Mazsalacas kauss 2017”
2017.gada 26.martā Mazsalacas novada Kultūras centrā notika zolītes čempionāts “Mazsalacas kauss 2017”. Foto: Anete Gluha un Kārlis Krišjānis Rusmanis
Galerijas


bulta Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena
25. martā Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā iedzīvotāji vienojās piemiņas brīdī Sniedzēnu kalnā un vēlāk Mazsalacas novada Kultūras centrā skatījās Dzintras Gekas dokumentālo filmu "Kur palika tēvi?". Foto: Anete Gluha, Sandris Bēteris
Galerijas


bulta Danču nakts ar Sēļu muižas muzikantiem

Danču nakts ar Sēļu muižas muzikantiem
18. martā Sēļu muižā projekta "Danču nakts ar Sēļu muižas muzikantiem" ietvaros tika mācītas Sibīrijas latviešu dejas. Papildus horeogrāfa Ernesta Spīča un folkloristes Ievas Vītolas Sibīrijas ekspedīcijas iespaidi Lejas Bulānas ciemā un folklorista Aigara Lielbārža video stāsts par Lejas Bulānu. Projekts tiek īstenots pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda piešķirtajam finansējumam.
Galerijas


bulta Līnijdeju grupas "Soli pa solim" viena gada jubileja

Līnijdeju grupas "Soli pa solim" viena gada jubileja
18. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā līnijdeju grupa "Soli pa solim" svinēja savu viena gada jubileju. Kolektīva vadītāja - Alla Romančuka
Galerijas


bulta Kamerkora „KAĶI” koncerts „Dziesma pavasarī”

Kamerkora „KAĶI” koncerts „Dziesma pavasarī”
17.martā Sēļu muižā izskanēja Valmieras kultūras centra kamerkora „KAĶI” koncerts „Dziesma pavasarī”. (Kora mākslinieciskā vadītāja – Inga Zirne).
Pirms koncerta Sēļu muižā tika atklāta Ineses Ziemeles personālizstāde, kurā piedalījās arī pati māksliniece un pastāstīja, kā top viņas gleznas. Izstāde Sēļu muižā apskatāma līdz 15.maijam.
Galerijas


bulta Biedrības "Atbalss" gada sapulce

Biedrības "Atbalss" gada sapulce
17.martā plkst.11:00 notika Mazsalacas novada senioru biedrības “Atbalss” gada sapulce.
Tajā biedrus sveica Mazsalacas novada Kultūras centra vokālais ansamblis “Atbalss”, par padarītajiem darbiem pastāstīja Mazsalacas novada domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis, informēja Sociālā dienesta vadītāja Agrita Bērziņa, valdes pr. Aldis Ertmanis, revidente I.Liepiņa un noslēgumā norisinājās debates.
Galerijas


bulta Koncerts "Skani, dziesma"

Koncerts "Skani, dziesma"
Koru mūzikas koncerts „Skani, Dziesma” izskanēja 11. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā.
Koncertā piedalījās:
Vidzemes augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris „Skan” (Irēna Zelča, Liene Zvirbule);
Ogres novada Kultūras centra jauniešu koris „Impulss” (Daina Čudare, Gunita Bičule);
Mazsalacas novada Kultūras centra jauktais koris „Salaca” (Dita Tomsone, Gatis Burvis);
Mākslinieciskā jaunrades centra Praktiskās Estētikas skolas jauktais koris „Anima” (diriģenti Ivars Krauze, Jēkabs Jančevskis, vokālā pedagoģe Lāsma Gorska). Foto: Anete Gluha un Kārlis Krišjānis Rusmanis
Galerijas


bulta Konkurss "Balsis 2017"

Konkurss "Balsis 2017"
Mazsalacas novada Kultūras centrā 10.martā norisinājās vokālās mūzikas konkurss "Balsis 2017", kurā piedalījās Vidzemes novada izglītības iestāžu bērnu un jauniešu vokālie ansambļi
Galerijas


bulta Koncerts „Mēs tikāmies martā...”

Koncerts „Mēs tikāmies martā...”
2017.gada 4.martā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās deju kopu koncerts „Mēs tikāmies martā...” Tajā piedalījās deju kopas:
Liepupes „Ulubele” (vadītājs Jānis Trezuns), Alojas „Sānsolis” (vadītāja Maija Drozda), Matīšu „Līksme” (vadītāja Iveta Kļaviņa), Mazsalacas „Skaņaiskalns ” (vadītājs Jānis Trezuns), Mazsalacas JDK „Magone” (vadītāja Aija Vidovska).
Galerijas


bulta "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2016" noslēguma pasākums

"Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2016" noslēguma pasākums
28. februārī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2016" noslēguma pasākums. Ar tiem, kas bija ieradušies, runājām par kolekcijas mīļākajām grāmatām, pildījām dažādus uzdevumus un beigās katrs saņēma pateicības rakstu no Bērnu literatūras centra. Foto: Liene Apsīte, Zane Berga
Galerijas


bulta Mazsalacas PII iepazīst pilsētas bibliotēku

Mazsalacas PII iepazīst pilsētas bibliotēku
Mazsalacas pilsētas bibliotēkā viesojās trīs Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes grupiņas, jo vēlējās uzzināt vairāk par grāmatām un bibliotēku. Lielākajai daļai bērnu šī bija pirmā tikšanās ar bibliotēku. Bērni uzzināja par dažādiem grāmatu veidiem, kā arī to, kas ir bibliotēka, kādus pakalpojumus tā sniedz un kas viņiem jāievēro, kad kļūs par bibliotēkas lasītājiem. Bērni pildīja arī uzdevumus, kuros parādīja savas zināšanas par alfabētu un kārtību bibliotēkā. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Konkurss „No baroka līdz rokam”

Konkurss „No baroka līdz rokam”
24.februārī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Latvijas izglītības iestāžu Vidzemes vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls – konkurss „No baroka līdz rokam”.

Galerijas


bulta Piemiņas sarīkojums Skaidrītei Kaldupei

Piemiņas sarīkojums Skaidrītei Kaldupei
23.februārī Sēļu muižā norisinājās piemiņas sarīkojums tautā iemīļotai dzejas krājumu, romānu un pasaku grāmatu autorei, rakstniecei Skaidrītei Kaldupei 95. dzimšanas dienā. Tika iedegtas 95 atmiņu sveces un launaglaika pasaku pēcpusdienā „NEIZGAISTI, LŪDZU NEIZGAISTI...” Sēļu pagasta Tautas nama vadītāja Ināra Blūma iepazīstināja ar rakstnieces daiļradi. Par noskaņu mūziku rūpējās Mārtiņš Roziņš pie klavierēm
Galerijas


bulta Danču nakts ar Sēļu muižas muzikantiem

Danču nakts ar Sēļu muižas muzikantiem
Valsts Kultūrkapitāla fonda Tradicionālās kultūras nozarē atbalstītā projekta „Danču nakts ar Sēļu muižas muzikantiem” ietvaros 18.februārī Sēļu muižā bija iespējams iemācīties „Vidzemes dejas”. Dejas meistarklases vadīja Ernests Spīčs, spēlēja Sēļu pagasta Tautas nama kapela "Sēļu muižas muzikanti" Ivetas Dukaļskas vadībā. Foto: Arta Ivanova
Galerijas


bulta Dāmu deju kopu koncerts – satikšanās dejā

Dāmu deju kopu koncerts – satikšanās dejā
18. februārī Mazsalacas novada Kultūras centrā tikās dāmu deju kopas, lai vienotos koncertā „Ielūdz dāmu deju kopa “Minna”.

Koncertā piedalījās dāmu deju kopas: „Švunkas” no Naukšēniem; „Orhidejas” no Degumniekiem; ”Visma” no Birzgales; “Atvasara” no Valmieras pilsētas senioru biedrības; „Maģija” no Dikļiem; „Vecmāmiņu aerobika” no Staiceles; „Dzintare” no Matīšiem; „Reveranss” no Sēļiem; „Ugunspuķe” no Madonas, "Minnas" un līnijdeju grupa "Soli pa solim" no Mazsalacas
Galerijas


bulta Priekšautiņa diena

Priekšautiņa diena
14.februārī Mazsalacas vidusskolas darbmācības kabinetā norisinājās “Priekšautiņa diena”, kurā atnākušie dalībnieki Rita Ertmanes vadībā vārīja un cepa ūdenskliņģerus, kā arī pagatavoja izcili gardus pildītos ābolus.
Galerijas


bulta 14.februāris Skaņākalna dabas parkā

14.februāris Skaņākalna dabas parkā
Galerijas


bulta Tikšanās ar Dainu Zeltīti Šmiti

Tikšanās ar Dainu Zeltīti Šmiti
9.februārī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā viesojās izstādes 'Metamorfozes' autore, reiki skolotāja Daina Zeltīte Šmite. Foto: Zane Berga
Galerijas


bulta Apolonijas dzejas rīts

Apolonijas dzejas rīts
9.februārī Mazsalacas novada Kultūras centrā seniori tikās pasākumā "Apolonijas dzejas rīts", lai sacerētu, runātu dzeju un arī vienotos kopīgās dziesmās.
Galerijas


bulta Sveču izstāde

Sveču izstāde
Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē Sveču mēneša ietvaros tika izveidota izstāde "Uz lielu balli sanāca sveces..." Foto: Baiba Bīviņa
Galerijas


bulta Fotostudijas „Fokuss” jubilejas izstādes atklāšana

Fotostudijas „Fokuss” jubilejas izstādes atklāšana
27.janvārī norisinājās Mazsalacas novada Kultūras centra fotostudijas „Fokuss” 5 gadu jubilejas izstādes atklāšana. Izstāde Mazsalacas novada Kultūras centrā apskatāma līdz 18.februārim. Foto: Raivo Ivanovs
Galerijas


bulta Pulksteņu izstāde

Pulksteņu izstāde
Pulksteņu izstādē Ramatas skoliņas ēkā bērnudārza "Taurenīšu" grupas bērni mācījās pazīt pulksteni. Pulksteņus izstādei atnesa bērnu vecāki un pedagogi. Foto: Iveta Kaužēna
Galerijas


bulta Radošā darbnīca bērniem

Radošā darbnīca bērniem
Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā 24. janvārī norisinājās radošā darbnīca, kurā gatavoja telpu dekorus no kokteiļu salmiņiem. Foto: Mazsalacas pilsētas bibliotēka
Galerijas


bulta ASV vēstniecības delegācija viesojas Mazsalacas vidusskolā

ASV vēstniecības delegācija viesojas Mazsalacas vidusskolā
18.janvārī Mazsalacas vidusskolā viesojās ASV vēstniecības pārstāvji ar Holokausta izglītības projektu. Viņi kopā ar skolēniem noskatījās filmu “Not the Last Butterfly”, diskutēja par tolerances tēmu ar filmas autoriem, kā arī izkrāsoja keramikas tauriņus. Katrs košais taurenis ir piemiņa kādam no 1,5 miljoniem holokaustā bojāgājušajiem bērniem. Skolēnus uzrunāja arī Lolita Tomsone, Žaņa Lipkes memoriāla direktore, kura pastāstīja par Lipkes ģimeni, kura Otrā pasaules kara laikā glāba ebrejus no iznīcības.
ASV vēstniecības Latvijā vēstnieces vietniece Šarona Hadsone-Dīna arī tikās ar Hariju Rokpelni, lai pārrunātu sadarbības iespējas.
Galerijas


bulta Barikāžu stāsti

Barikāžu stāsti
17.janvārī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās stāstu pēcpusdiena. Šoreiz stāstnieku tēma - “Barikāžu stāsti”. Foto: Aija Kārkliņa, Liene Apsīte
Galerijas


bulta Picas meistarklase

Picas meistarklase
Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes "Sprīdīšu" grupas bērni, audzinātājas Gunita, Daina un skolotāju palīgs Ināra bija sajūsmā par picu cepšanu un rafaelo gatavošanu kopā ar itāli Luku 18. janvārī bērnudārzā. Foto: Baiba Bīviņa
Galerijas


bulta Dzimis Mazsalacas novadā 2016

Dzimis Mazsalacas novadā 2016
7.janvārī Mazsalacas novada Kultūras centrā tika sveikti 2016.gadā dzimušie Mazsalacas novada bērniņi. Pasākumā ģimenes ar dziesmām sveica Rihards Saule.
Galerijas


bulta Mazsalacas novada Gada cilvēks 2016

Mazsalacas novada Gada cilvēks 2016
30.decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Novada gada balle, kurā tika godināti "Mazsalacas novada Gada cilvēki 2016". Ar gada cilvēkiem iespējams iepazīsties pašvaldības mājas lapas mazsalaca.lv, sadaļā Kultūra. Foto: SMU Perspective un Anete Gluha
Galerijas


bulta Sveču mežs Skaņajā kalnā

Sveču mežs Skaņajā kalnā
25.decembrī Skaņākalna dabas parkā iemirdzējās tūkstošsveču ornaments pasākumā "Sveču mežs Skaņajā kalnā". Pasākumā varēja dzirdēt Ziemassvētku Trio (Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis, Roberts Rasa) ar koncertprogrammu "Karameles", Rihardu Sauli (ģitāra, balss) un kopā ar pasākuma vadītāju, radio balsi Ģirtu Auzānu un folkloras kopu “Putni” ieskandināt Ziemassvētkus. Par siltu ēdienu un labu noskaņojumu parūpējās "Īstā Latvju saimniece" Ilze Briede, amatnieki un vēl citi saimnieki ar dažādiem lauku labumiem
Galerijas


bulta Ziemas Saulgriežu sagaidīšana

Ziemas Saulgriežu sagaidīšana
21. decembrī Saieta laukumā tika sagaidīti Ziemas Saulgrieži.
Bluķa velšana atgādinot saules kustību, tā sadedzināšana – gaismas uzvara pār tumsu un līdz ar to saules un gaismas atgriešanos dabā.
Bluķa velšanas rituālu vadīja tautas mūzikas ansamblis „Cielavas spēlmaņi” no Salacgrīvas, vadītāja Zenta Mennika.
Galerijas


bulta Sarīkojums Ramatas pagasta vecākajai paaudzei

Sarīkojums Ramatas pagasta vecākajai paaudzei
16.decembrī Ramatas pagasta Kultūras centrā Ziemassvētkos tika sveikta Ramatas pagasta vecākā paaudze. Foto: Aiga Zaķe
Galerijas


bulta Amatnieku darinājumu tirdziņš

Amatnieku darinājumu tirdziņš
18.decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā Ziemassvētkus gaidot notika amatnieku darinājumu un Skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš. Foto: SMU Perspective un Anete Gluha
Galerijas


bulta Ielūdz Sēļu muižas muzikanti

Ielūdz Sēļu muižas muzikanti
17.decembrī Sēļu muižā norisinājās Tautas muzikantu saiets „Ielūdz Sēļu muižas muzikanti”, kurā tika svinēta Sēļu muižas muzikantu gada jubileja
Galerijas


bulta Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Ziemassvētku rotājumu darbnīca
13.decembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika Ziemassvētku rotājumu darbnīca, kurā gatavoja rotājumus eglītei no filca. Foto: Zane Berga un Liene Apsīte.
Galerijas


bulta Vokālās grupas "Ēra" koncerts

Vokālās grupas "Ēra" koncerts
11.decembrī, Trešā Adventa svētdienā, Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās vokālās grupas „ĒRA” koncerts „Es palūgšu baltajam eņģelim”.

Galerijas


bulta Deju kopu koncerts "Sidrabiņā rotājos"

Deju kopu koncerts "Sidrabiņā rotājos"
9.decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā notika Mazsalacas vidusskolas deju kopu koncerts „Sidrabiņā rotājos”, vadītāja Aija Vidovska
Galerijas


bulta Ebreju tautas pasakas

Ebreju tautas pasakas
Projekta “Ebreju pasaku pasaulē” ietvaros piektdien, 9. decembrī Ramatas sākumskolā notika vairāki pasākumi, kas veltīti ebreju identitātes un kultūras mantojuma saglabāšanai un popularizēšanai.
Lai iepazītu tuvāk ebreju tautas kultūru, pēc ebreju pasaku motīviem Ramatas sākumskolas teātra pulciņa “Pasaciņa” skolēni iestudēja divas pasakas “Patiesība vienmēr uzpeld virspusē” un “Sābas ķēniņienes mīklas”, turklāt ar bērnu veidotiem tērpiem un scenogrāfiju. Režisore – Baiba Zilpauša.
Turpinājumā varēja iepazīties ar ebreju mūziku un mākslu koncertā, kurā uzstājās Vlads Šuļmans (baritons) un Mihails Bolšunas (vijole).
Visas dienas garumā bija skatāma “Ebreju pasaku ilustrāciju izstāde”. Akvareļu un grafikas tehnikās darbus veidojusi māksliniece Ilāna Lisagora.
Galerijas


bulta "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas" ekspertu ekskursija

"Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas" ekspertu ekskursija
"Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas" ekspertu ekskursija uz Ķoņu dzirnavām. Sākumā mācījāmies cept ūdensklinģerus, ar kuriem pēc tam arī mielojāmies, bet pēc tam devāmies ekskursijā pa Ķoņu dzirnavām, kur mums pastāstīja un parādīja, kā no aitas vilnas top dzija un dažādi izstrādājumi, un kā agrāk dzirnavās notika graudu malšana. Foto: Zane Berga, Liene Apsīte
Galerijas


bulta Tolerances diena

Tolerances diena
19.novembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā tika rīkots pasākumu cikls, kas veltīts Tolerances dienai. Šajā dienā norisinājās meistarklases, kurās iepazina Burjatu rituālus, poļu dziedāšanu, Hennas zīmējumu kultūru un latviešu tautas rakstus. Plkst. 16:00 koncertā "Dziesmu un deju kaleidoskops" izskanēja latviešu, lībiešu, poļu dziesmas un dejas, Burjatu rituālu dejas uzvedums, Indiešu vēderdejas, Franču šansons dejā un Uzbeku deju virkne. Pasākums rīkots sadarbībā ar Valmieras novada fondu, Kultūras ministriju un biedrību "Sadarbības platforma". Foto: Aleksejs Koziņecs
Galerijas


bulta Ziemassvētku egles iedegšana

Ziemassvētku egles iedegšana
27. novembrī Mazsalacas pilsētas centrā – Saieta laukumā pirmās Adventa svētdienas ietvaros tika iedegta
centra egle
Galerijas


bulta Labdarības koncerts "Ticēt brīnumam..."

Labdarības koncerts "Ticēt brīnumam..."
27. novembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā izskanēja labdarības koncerts "Ticēt brīnumam". Koncertā piedalījās Mazsalacas novada Kultūras centra amatierkolektīvi: vokālais ansamblis „Atbalss”, vokālā grupa „Ēra”, dāmu deju kopa „Minna”, deju kopas „Oga”,”Skaņaiskalns”, „Lībieši”, vokālā studija „Mazā svētdiena” un deju grupa "Soli pa solim"
Galerijas


bulta Jumta atklāšanas svētki

Jumta atklāšanas svētki
25.novembrī notika Mazsalacas slimnīcas un Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes ēkas jumta atklāšanas svētki
Galerijas


bulta Dejas izrāde „No zobena Saule lēca”

Dejas izrāde  „No zobena Saule lēca”
No 19.-20.novembrim Ķīpsalas hallē, Rīgā, norisinājās mītiska dejas izrāde „No zobena Saule lēca”, kurā piedalījās arī Mazsalacas novada amatierkolektīvi JDK "Magone" un VPDK "Skaņaiskalns". Paldies par skaistajām emocijām! Foto: Kolektīvu dalībnieku personīgais arhīvs
Galerijas


bulta Latvijas dzimšanas dienas svētku pasākums Ramatā

Latvijas dzimšanas dienas svētku pasākums Ramatā
Ramatas pagasta Kultūras centrā 19.novembrī godināja Latvijas dzimšanas dienu. Koncertā muzicēja grupa "4Sound", un vēlāk tika sveikti konkursa "Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu 2016" laureāti
Galerijas


bulta Svinīgais sarīkojums „Cildinājums cilvēkiem, darbam – Mazsalacas novadam”

Svinīgais sarīkojums „Cildinājums cilvēkiem, darbam – Mazsalacas novadam”
18.novembrī Latvijas Republikas Proklamēšanas 98.gadadienā Mazsalacas novada Kultūras centrā notika svinīgais sarīkojums „Cildinājums cilvēkiem, darbam – Mazsalacas novadam”. Pasākumā dziedāja Mazsalacas novada Kultūras centra vokālā grupa “Ēra”, tika sveikti foto konkursa "Mans Mazsalacas novads 2016" un konkursa "Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu 2016” laureāti. Koncertā "Bērzi, maize un mēs" uzstājās Inguna Kalniņa, Nacionālā teātra aktrise - Indra Burkovska un komponists - pianists - Valdis Zilveris. Foto: Anete Gluha un Aleksejs Koziņecs
Galerijas


bulta Danču nakts ar Sēļu muižas muzikantiem

Danču nakts ar Sēļu muižas muzikantiem
Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda 3.projektu konkursa atbalstam Sēļu muižas lielajā zālē 11.novembrī notika "Danču nakts ar Sēļu muižas muzikantiem". Šajā reizē dalībnieki kopā ar vadītāju Ernestu Spīču mācījās krusta dejas. Dejotājiem spēlēja Sēļu pagasta Tautas nama kapela "Sēļu muižas muzikanti" Ivetas Dukaļskas vadībā. Foto: Arta Ivanova
Galerijas


bulta Svētku gunis Latvijai Sēļu muižā

Svētku gunis Latvijai Sēļu muižā
11.novembrī Sēļu muižā un parkā tika iedegtas svētku gunis Latvijai. Foto: Iveta Dukaļska
Galerijas


bulta Lāčplēša dienas gājiens

Lāčplēša dienas gājiens
11.novembrī Mazsalacā notika Lāčplēša dienas gājiens. No pilsētas centra līdz Varoņu piemineklim, kas atrodas pie Mazsalacas Svētās Annas evanģēliski luteriskās baznīcas, vairāki desmiti iedzīvotāji vienojās kopīgā lāpu gājienā
Galerijas


bulta Tikšanās ar Valmieras muzeja vēsturniekiem

Tikšanās ar Valmieras muzeja vēsturniekiem
Ceturtdien, 10.novembrī, Mazsalacas novada muzejā norisinājās tikšanās ar Valmieras muzeja vēsturniekiem. Liene Rokpelne pastāstīja par "Salisburgu 19.gadsimtā no pētnieka Oto Hūna skatījuma", Alberts Rokpelnis par "Lustīgajiem trīsdesmitajiem" - par skaņuplatēm, šlāgeriem, tango un gramofoniem. Noslēgumā Valmieras muzeja vēstures nodaļas vadītāja Ingrīda Zīriņa dalījās pētījumā "Divi brāļi - viens amats. Fotogrāfi brāļi Lustes"
Galerijas


bulta Mārtiņdienas viesi

Mārtiņdienas viesi
10.novembrī Mazsalacas novada pašvaldībā viesojās Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi ar Mārtiņdienas dziesmām, rotaļām un mīklām
Galerijas


bulta Koncerts "Manā sirdī Tu..."

Koncerts "Manā sirdī Tu..."
Sestdien, 5.novembrī, Mazsalacas novada Kultūras centrā notika koncerts "Manā sirdī Tu..", kurā piedalījās Cēsu pils koris, Cesvaines jauktais koris, Sarkaņu pagasta jauktais vokālais ansamblis un Mazsalacas novada Kultūras centra jauktais koris "Salaca".
Galerijas


bulta Leģendu nakts Sēļu muižā

Leģendu nakts Sēļu muižā
29. oktobrī Sēļu muižā notika Leģendu nakts pasākums. Tajā tika atklātas divas izstādes: "Patafoni un gramafoni" un "Jāņa Vīlanda koka figūriņas". Pētījumu „Nemateriālais kultūras mantojums Mazsalacas novada Sēļu pagastā” prezentēja Mg.philol.Iveta Dukaļska un Mg.philol. Aldis Pūtelis.
Leģendu nakts viesi – Pētījumā iesaistītie Mazsalacas novada ļaudis.

Pasākumā piedalījās Sēļu pagasta Tautas nama Sēļu muižas folkloras kopa un kapela „Sēļu muižas muzikanti”
Galerijas


bulta Koncerts "Rudens noskaņas"

Koncerts "Rudens noskaņas"
29.oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās koncerts "Rudens noskaņas", kurā piedalījās sieviešu vokālais ansamblis "Atbalss" no Mazsalacas, vīru vokālais ansamblis "Rūjmala" no Lodes, vokālais ansamblis "Heihēra" no Vilzēniem, senioru vokālais ansamblis "Strauts" no Garkalnes, jauktais vokālais ansamblis "Dziedātprieks" no Vecates un senioru vokālais ansamblis no Matīšiem
Galerijas


bulta Šausmu vakars bērniem

Šausmu vakars bērniem
26. oktobrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās šausmu vakars bērniem, kurā bērni skatījās animācijas šausmu filmiņas, ēda baismīgas uzkodas un dalījās savos spoku stāstos
Galerijas


bulta "Ritmiskās mūzikas meistarklases" rudens sesija

"Ritmiskās mūzikas meistarklases" rudens sesija
Kopš 2010. gada divas reizes gadā (skolēnu pavasara un rudens brīvlaikā) Mazsalacā norisinās Ritmiskās mūzikas meistarklases, kas pulcē Ziemeļvidzemes reģiona skolu audzēkņus un skolotājus, lai pieredzējušu latviešu un ārzemju viespedagogu vadībā attīstītu savas zināšanas ritmiskās mūzikas žanrā. Šogad meistarklases notika 24. un 25. oktobrī. Noslēguma koncertā uzstājās meistarklašu dalībnieki un pasniedzēji, kā arī īpašie viesi - bigbends no Rīgas "City Jazz Late Night Band" saksofonista Dāvja Jurkas vadībā.
Galerijas


bulta Koncerts "No Miķeļiem līdz Ziemassvētkiem"

Koncerts "No Miķeļiem līdz Ziemassvētkiem"
22. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Latvijas popgrupu un vokālo studiju koncerts "No Miķeļiem līdz Ziemassvētkiem"
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas bibliotēkai 130

Mazsalacas pilsētas bibliotēkai 130
22.oktobrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās 130 gadu jubilejas pasākums ar dziesminieku Kārli Kazāku. Pasākumā godināja jaunākos lasītājus, sadarbības partnerus, bibliotēkas apmeklētājus, kas izlasījuši visvairāk grāmatu un arī darbiniekus, kas šo gadu garumā ieguldījuši savu darbu bibliotēkas attīstībā
Galerijas


bulta Staiceles amatierteātra izrāde "Laulības treniņu aģentūra"

Staiceles amatierteātra izrāde "Laulības treniņu aģentūra"
21. oktobrī Ramatas pagasta Kultūras centrā Staiceles amatierteātris "Fabrika" demonstrēja M.Zīles izrādi "Laulības treniņu aģentūra", režisore Aira Lapkovska
Galerijas


bulta Senioru dienas svinības

Senioru dienas svinības
8. oktobrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Senioru dienas svinības. Svētkos seniorus uzrunāja Mazsalacas novada Sociālā dienesta vadītāja Agrita Bērziņa, muzikāli sveica Mazsalacas novada Kultūras centra vokālais ansamblis “Atbalss”, vadītāja Vija Seimane. Īpašais pasākuma viesis - Valmieras teātra aktrise Ruta Birgere. Un vēlāk tika demonstrēta dokumentālā filma par aktrisi “Tev, rūķi!”.
Galerijas


bulta Svētki novada skolotājiem

Svētki novada skolotājiem
30.septembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Svētki novada skolotājiem. Pasākumā uzstājās mākslinieki ar koncerta programmu OZOLS
(Ieva Parša - balss, Valdis Muktupāvels - balss,kokle, dūdas, Rīgas Saksofonu kvartets - Katrīna Kivleniece - soprāna saksofons, Artis Sīmanis alta saksofons, Ainars Šamlovskis - tenora saksofons, Baiba Tilhema - baritona saksofons)
Galerijas


bulta Rudens rūķu darbi Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē

Rudens rūķu darbi Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē
Galerijas


bulta Miķeļdienas andele Ramatā

Miķeļdienas andele Ramatā
27. septembrī pie Ramatas pagasta Kultūras centra sadarbībā ar Ramatas skolu norisinājās Miķeļdienas andele. Bija iespējams apskatīt bērnudārza bērnu veidoto izstādi “Miķelītis bagāts vīrs”. Dienas gaitā ar rudens saulgriežu un Miķeļdienas tradīcijām iepazīstināja Jērcēnu folkloras kopa “Mežābele”. Un noslēgumā bērni tirgoja savus un vecāku pagatavotos gardumus.
Galerijas


bulta Dzejas dienu kārtainā ābolmaize Sēļu muižā

Dzejas dienu kārtainā ābolmaize Sēļu muižā
17. septembrī Sēļu muižā norisinājās pašsacerētās mūzikas un dzejas festivāls „Dzejas dienu kārtainā ābolmaize”. Pasākuma laikā tika atklāta Rundāles pils direktora Imanta Lancmaņa gaismas attēlu izstāde "Ābola stāsts". Vēlāk pasākums turpinājās Sēļu muižas estrādē koncertā "Dziesma Tev un man...", kur piedalījās muzikanti ar pašu sacerētām dziesmām. Dzejas dienu Kārtainā ābolmaize noslēdzās ar tikšanos ar dzejnieku, dziesmu tekstu autoru Guntaru Raču, piedaloties "Bet Bet" mūziķiem - Uģim Tirzītim (ģitāra) un Andrim Alviķim (bass)
Galerijas


bulta Senioru dzejas diena “Mana bērnība'

Senioru dzejas diena “Mana bērnība
15. septembrī Kultūras centra iekšpagalmā senioru dzejas dienās pie tējas un kliņģeriem dalībnieki atcerējās gan savus bērnības, gan arī lasīja pašu sacerētos dzejoļus
Galerijas


bulta Tikšanās ar Annu Egli

Tikšanās ar Annu Egli
No 21. augusta līdz 9. septembrim Mazsalacas novada Kultūras centrā varēja apskatīt Annas Egles izstādi "Mūžīga tuvība". 9. septembrī bija iespēja tikties ar mākslinieci. Uz tikšanos bija sanākuši arī jaunie Mazsalacas mākslinieki kopā ar skolotāju Lailu Stradu, kuri uzdeva dažādus interesējošus jautājumus, un noslēgumā Anna Egle iedvesmoja jaunos censoņus nebaidīties un piepildīt savus sapņus.
Galerijas


bulta Pieredzes apmaiņas brauciens uz Igauniju

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Igauniju
3. septembrī Mazsalacas novada pašvaldība organizēja braucienu uz Igauniju - Pērnavas apriņķa Sārdes pagastu, lai veidotu sadarbību ar kaimiņvalsts Igaunijas uzņēmējiem. Braucienā tika apskatīta čilli piparu siltumnīca, kazu audzēšanas saimniecība, mājas vēsturiskais muzejs, Kilingi – Nemmē darbojošais rokdarbu veikals un mākslas salons
Galerijas


bulta Dzejas dienas Līču skolā

Dzejas dienas Līču skolā
4. septembrī Ramatas pagasta Līču skolā norisinājās Dzejas dienu pasākums kopā ar dziesminieku Kārli Kazāku un dziedātāju Aneti Kozlovsku
Galerijas


bulta Zinību diena Mazsalacas novadā

Zinību diena Mazsalacas novadā
1. septembris Mazsalacas vidusskolā Parka ielā 30 un "Pūcītēs" Ramatā, Mazsalacas Mūzikas un Mākslas skolā. Lai panākumiem bagāts jaunais mācību gads!
Galerijas


bulta Ziedu kompozīcijas Zaļajā laukumā

Ziedu kompozīcijas Zaļajā laukumā
31. augustā Mazsalacas centrā Zaļajā laukumā Mazsalacas novada senioru biedrība "Atbalss" aicināja iedzīvotājus veidot ziedu pušķus un kompozīcijas. Par ziedu pušķiem pirmajā septembra nedēļā var balsot Mazsalacas novada Kultūras centra foajē.
Galerijas


bulta Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā 2016

Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā 2016
27. augustā Ramatā norisinājās Mazsalacas novada sporta svētki, kuros vairāk nekā 200 dalībnieki sacentās dažādos individuālajos un komandu sporta veidos. Foto: Anete Gluha; Vanda Gluha
Galerijas


bulta Jauniešu telpas atklāšana

Jauniešu telpas atklāšana
29. augustā sadarbībā ar Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratoriju, Mazsalacas vidusskolu un Mazsalacas novada pašvaldību tika atklāta "Jauniešu telpa" Mazsalacas vidusskolā, kur jaunieši pēc skolas un brīvajā laikā var spēlēt spēles un piedalīties dažādās aktivitātēs.
Galerijas


bulta Annas Egles izstāde "Mūžīga tuvība"

Annas Egles izstāde "Mūžīga tuvība"
Izstādes "Mūžīga tuvība" atklāšana. Autore: Anna Egle. Izstāde apskatāma Mazsalacas novada Kultūras centrā līdz 9. septembrim. Foto: Diāna Grīnvalde
Galerijas


bulta Dabas izziņas pasākums "Piliens dabas"

Dabas izziņas pasākums "Piliens dabas"
Biedrība „Jauniešu vētra” 20. augustā rīkoja dabas izziņas pasākumu "Piliens dabas" Mazsalacā. Valtenberģu muižas parkā pie pašas Salacas upes ikviens varēja iepazīt dabas daudzveidības vērienu no pēcpusdienas cēliena līdz pat tumsai. Foto:Sandris Bēteris, Diāna Grīnvalde
Galerijas


bulta Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki Sēļu muižā

Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki Sēļu muižā
13. augustā Sēļu muižā norisinājās Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki. Plkst.21:00 Sēļu muižā, klētīs un pagrabos tika atvērtas vairākas izstādes. Vēlāk Sēļu muižas estrādē sākās Opermūzikas nakts koncerts „Zvaigžņu mirdzumā”, kurā uzstājās Latvijas Nacionālās Operas un Baleta solisti Dana Bramane un Raimonds Bramanis, koncertmeistare Ilze Ozoliņa. Foto: Anete Gluha, Spodra un Voldis Purviņi
Galerijas


bulta Vokālā ansambļa "Ēra" koncerts

Vokālā ansambļa "Ēra" koncerts
12. augustā Mareka Bērziņa īpašumā "Brūzī" Parka ielā 33, Mazsalacā, notika Mazsalacas novada Kultūras centra vokālās grupas "Ēra" koncerts "Man noburt!”.
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas svētku un velosvētku "Ērenpreisam 125" trešā diena

Mazsalacas pilsētas svētku un velosvētku "Ērenpreisam 125" trešā diena
Svētdien no paša rīta Mazsalacā sākās Jēkabdienas gadatirgus. Pilsētā viesojās ZAAO vides iniciatīvas "100 darbi Latvijai" vēstneši. Un plkst. 11:00 sākās interaktīva izrāde bērniem un vecākiem "Sunītis un kaķīte".
Galerijas


bulta Pilsētas svētku un velosvētku "Ērenpreisam 125" otrā diena

Pilsētas svētku un velosvētku "Ērenpreisam 125" otrā diena
Pilsētā svētku rosība sākās jau no plkst. 9:00. Amatnieku mājražotāju tirdziņš priecēja apmeklētājus ar dažādiem gardumiem un skaistām lietām, sākās Ērenpreiss pastmarkas zīmogošana un reģistrēšanās velosvētku parādes braucienam.
Plkst. 11:00 sadarbībā ar Latvijas Pastu tika atklāta jaunā Ērenpreiss pastmarka. Plkst. 12:00 sākās velosvētku parādes brauciens. Vēlāk pasākumā varēja redzēt Retro Amerikāņu auto, Green Trials velo šovu, piedalīties sportiskās aktivitātēs, izmēģināt jauno basketbola grozu, veloruļļus un piedalīties Spēcīgākās Latvijas pilsētas konkursā. Vakarā sākās grupas "Mielavs un Pārcēlāji" koncerts un balle kopā ar grupu "Apvedceļš"
Galerijas


bulta Akmentiņu apgleznošana

Akmentiņu apgleznošana
20. jūlijā Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā notika akmentiņu apgleznošanas pasākums bērniem. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Pilsētas svētku un velosvētku "Ērenpreisam 125" pirmā diena

Pilsētas svētku un velosvētku "Ērenpreisam 125" pirmā diena
Pirmajā pilsētas svētku un velosvētku "Ērenpreisam 125" dienā tika atklāta izstāde "Mazsalaca - velopilsēta". Pasākuma apmeklētāji varēja aplūkot arī fotogrāfijas no konkursa "Mans Mazsalacas novads" un nobalsot par sev tīkamāko. Vēlāk Saieta laukumā sākās koncerts, kurā uzstājās Mazsalacas mūziķi: Vita Upeniece, Ojārs Beķeris, Mirdza Svīķe, Ieva Veide, Kintija Šulte, Kaspars Berklāvs, Raitis Mednis, Jānis Lielbārdis, kā arī dueti no konkursa "Salacas balsis". Vakara noslēgumā Mazsalacas novada Kultūras centrā tika demonstrēta filma par Eduardu Pāvulu "Maestro"
Galerijas


bulta Mazsalacas novada senioru sporta diena

Mazsalacas novada senioru sporta diena
22. jūlijā Mazsalacas vidusskolas sporta laukumā notika “Mazsalacas novada Senioru Sporta diena”
Galerijas


bulta Izstādes "Vecāsmātes pūra dvieļi" atklāšana

Izstādes "Vecāsmātes pūra dvieļi" atklāšana
No 17. jūlija līdz 10. septembrim Mazsalacas novada Kultūras centrā apskatāma izstāde "Vecāsmātes pūra dvieļi". Izstāde tika atklāta semināra "Mezgli un mezglošana Mazsalacā" noslēgumā. Atsaucība bija iepriecinoša, jo tika atnesti 65 dvieļi ar ļoti interesantiem rotājumiem. Izstādē piedalās 18 autori ar senajiem krājumiem.
Šo izstādi papildina arī Valmieras muzejs ar 31 seno dvieli no muzeja krājumiem, kuri arī ir savākti no Vidzemes novadiem.
Galerijas


bulta Sēļu muižas dārza svētki

Sēļu muižas dārza svētki
16. jūlijā Sēļu muižas dārza svētkos apmeklētājus visas dienas garumā priecēja dažādas aktivitātes. Plkst. 11:00 svētku atklāšanā uzstājās Tautas mūzikas kopa “Sēļu muižas muzikanti” un Sēļu muižas dāmu deju kopa “Reveranss”. Svētki turpinājās ar amatnieku tirdziņu, mīļdzīvnieku sētu un vairāku izstāžu atklāšanu Sēļu muižā, klētīs un pagrabā. Svētkos bija iespēja vizināties ar katamarāniem, kā arī redzēt zirgaudzētavas “Kocēni” jauno jātnieku paraugdemonstrējumus. Plkst. 15:00 sākās muzikālās apvienības “4SOUND” koncerts. Plkst. 21:00 brīnišķīgā skanējumā projekta Salonmūzikas koncerts, pēc kura vakars turpinājās ar vīziju kuģi muižas dīķī, kur noskaņu radīja ielu muzikants Aleks Rasaskrēsliņš.
Galerijas


bulta Skaņkalnes čempionāts vasaras volejbolā un ielu basketbolā

Skaņkalnes čempionāts vasaras volejbolā un ielu basketbolā
16. jūlijā Skaņkalnē notika sacensības pludmales volejbolā un ielu basketbolā. Sacensības organizēja Mazsalacas novada pašvaldība, galvenais tiesnesis Gunārs Zunda
Galerijas


bulta Treniņsacensības jāšanas sportā "Mazsalacas kauss"

Treniņsacensības jāšanas sportā "Mazsalacas kauss"
16. jūlijā Pērnavas ielā 16, Mazsalacā, norisinājās treniņsacensības jāšanas sportā "Mazsalacas kauss"
Galerijas


bulta Seminārs “Mezgli un mezglošana Mazsalacā”

Seminārs “Mezgli un mezglošana Mazsalacā”
No 15. līdz 17. jūlijam Mazsalacas novada Kultūras centrā notika seminārs “Mezgli un mezglošana Mazsalacā”. Semināra ideja – atjaunot tradīciju rotāt praktiski lietojamus audumus – dvieļus - tā apgūstot un saglabājot vienu no nemateriālā kultūras matojuma izpausmēm – mezglošanas prasmes.
Galerijas


bulta Latvijas IV Olimpiādes šosejas riteņbraukšana

Latvijas IV Olimpiādes šosejas riteņbraukšana
3. jūlijā Latvijas IV Olimpiādes ietvaros notika šosejas riteņbraukšanas sacensības 140 kilometru garumā (Valmiera-Mazsalaca-Rūjiena-Valmiera)
Galerijas


bulta Jāņu ielīgošana "Līču skolā"

Jāņu ielīgošana "Līču skolā"
17. jūnijā Ramatas pagasta "Līču skolā" notika Jāņu ielīgošana "Ziedu dienu sagaidot".
Koncertā piedalījās: Ieva Kerēvica, Mazsalacas novada Kultūras centra "Mazsalaca YOUTH JAZZ BAND"- diriģents Kārlis Vanags, meiteņu vokālā grupa "Ēra" - vadītāja Dita Tomsone, jauktais koris "Salaca" - diriģenti Dita Tomsone un Valdis Tomsons, deju kopa "Skaņaiskalns" - vadītājs Jānis Trezuns, deju kopa "Magone" - vadītāja Aija Vidovska, amatierteātra "Ramata" dalībnieki - vadītāja Gunta Maskaviča.
Pēc koncerta sākās zaļumballe kopā ar "Rumbas kvartetu" .
Galerijas


bulta Piemiņas brīdis Sniedzēnu kalnā

Piemiņas brīdis Sniedzēnu kalnā
14. jūnijā Sniedzēnu kalnā tika pieminēti 1941. gada 14. jūnija deportāciju upuri. Piemiņas pasākumu organizēja Mazsalacas represēto biedrība sadarbībā ar Mazsalacas novada pašvaldību. Foto: Viktorija Puriņa
Galerijas


bulta Mazsalacas novads tūrisma informācijas tirgū Saulkrastos

Mazsalacas novads tūrisma informācijas tirgū Saulkrastos
28. maijā Saulkrastos norisinājās 3. Latvijas tūrisma informācijas tirgus, kur piedalījās arī Mazsalacas novads. Paralēli tirgum notika tradicionālais Saulkrastu vasaras sezonas atklāšanas pasākums „Ieripo Saulkrastu vasarā!”. Mazsalacas novadu prezentēja Tautas lietišķās mākslas studijas „Mazsalaca” dalībnieki, vokālā studija „Svētdiena”, vokālais ansamblis „Ēra” un jauniešu deju kopa „Magone”. Foto: Rimants Lūsis
Galerijas


bulta Starpnovadu skolēnu deju svētku koncerts

Starpnovadu skolēnu deju svētku koncerts
27. maijā Lībiešu pilskalna estrādē norisinājās Starpnovadu skolēnu deju svētku koncerts "Rakstu raksti Lībiešos". Koncertā piedalījās skolēni no Rūjienas, Naukšēniem un Mazsalacas
Galerijas


bulta Koncerts un teātra izrāde ""Notikums Vāveres silā"

Koncerts un teātra izrāde ""Notikums Vāveres silā"
26. maijā Ramatas pagasta estrādē notika koncerts un teātra izrāde "Notikums Vāveres silā", kurā piedalījās Ramatas bērnudārza un sākumskolas bērni
Galerijas


bulta Izlaidums Mazsalacas bērnudārzā 2016

Izlaidums Mazsalacas bērnudārzā 2016
2016. gada 25. maijā sirsnīgā pasākumā Mazsalacas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi absolvēja 21 jaunais pirmklasnieks
Galerijas


bulta Amatierteātra 'Ramata" pirmizrāde "Pēdējā griba"

Amatierteātra
21. maijā Ramatas pagasta estrādē amatierteātra "Ramata" pirmizrāde
A.Niedzviedzis "Pēdējā griba". Režisore - Gunta Maskaviča. Foto: Vanda Gluha
Galerijas


bulta Muzeju nakts Mazsalacas novada muzejā un Sēļu muižā 2016

Muzeju nakts Mazsalacas novada muzejā un Sēļu muižā 2016
21. maijā Mazsalacas novadā norisinājās Muzeju nakts pasākumi. Mazsalacas novada muzejā varēja apskatīt sešas ekspozīcijas un noklausīties Mūzikas skolas audzēkņu koncertu. Sēļu muižā klēts pagrabā pie aizdegtām svecēm Maijas Laukmanes dzeju un domu planējumus „Durvis” lasīja Ināra Blūma un Harijs Rokpelnis. Sēļu muižas lielajā klētī tika atvērta izstāde „Musturdeķu stāsti” un vēlāk apmeklētāji varēja doties romantiskā pastaigā muižas parkā, pagrabos un klētīs un klausīties koncertu „Romantiskā muižas nakts” pūtēju ansambļa "Rīga" izpildījumā
Galerijas


bulta "Salacas balsis 2016" fināls

"Salacas balsis 2016" fināls
21. maijā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās konkursa "Salacas balsis" fināls. Konkursa rezultāti drīzumā būs pieejami mājas lapā: salacas-balsis.weebly.com/
Galerijas


bulta Amatu mājas atvēršana

Amatu mājas atvēršana
21. maijā Rīgas ielā 10, Mazsalacā notika TLMS „Mazsalaca” izstādes „Spilvenu trakums” un Amatu mājas atklāšana.
Izstāde atvērta līdz 28. maijam katru dienu no plkst. 15:00-17:00. Visi mīļi gaidīti ciemos uz Amatu māju!
Galerijas


bulta Gada Skolēnu mācību uzņēmuma noskaidrošana

Gada Skolēnu mācību uzņēmuma noskaidrošana
16. maijā Mazsalacas vidusskolā tika noskaidrots gada Skolēnu mācību uzņēmums. Šogad Mazsalacas vidusskolā nodibināti seši uzņēmumi. Skolēni iepazīstināja ar savu uzņēmumu, kā no idejas attīstījās līdz peļņai. Noslēgumā žūrijas pārstāvji pasniedza gada SMU balvu diviem uzņēmumiem: Lai Spīd! un AleDin
Galerijas


bulta Jāņa Valentinoviča godināšanas pasākums

Jāņa Valentinoviča godināšanas pasākums
15. maijā Mazsalacas novada Kultūras centrā tika godināts mūsu ilggadējais Mazsalacas vidusskolas fizikas un rasēšanas skolotājs, bijušais Latvijas ūdens motosportists Jānis Valentinovičs, kuram Ordeņu kapituls 2016. gada 7. aprīlī par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā piešķīra Atzinības krusta V šķiru.
Galerijas


bulta Mākslas pavasaris Portretā

Mākslas pavasaris Portretā
14. maijā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās pasākums„Mākslas pavasaris Portretā”. Pasākumā varēja redzēt Mākslas skolas audzēkņu darbu skati – uzvedumu un Mākslas skolas pedagogu un audzēkņu darbu izstādi „Portreta lirika”.
Galerijas


bulta Tautasdziesmu ilustrāciju izstādes “Līdzības” atklāšana un seminārs

Tautasdziesmu ilustrāciju izstādes “Līdzības” atklāšana un seminārs
Mazsalacas pilsētas bibliotēkā 6. maijā notika Latviešu folkloras krātuves (LFK) seminārs par latviešu folkloras virtuālo krātuvi garamantas.lv. Pēc semināra tika atklāta grafiķa Daiņa Rožkalna tautasdziesmu ilustrāciju izstāde “Līdzības”, kurā varēja klātienē tikties ar mākslinieku. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Lido doma... un to ne vienmēr var ierobežot! Lido, un viss!

Lido doma... un to ne vienmēr var ierobežot! Lido, un viss!
30. aprīlī Sēļu muižā norisinājās nopietni nenopietns sarīkojums „Lido doma... un to ne vienmēr var ierobežot! Lido, un viss!...”. Grāmatas „NEKAUNĪGIE VEČI” prezentācija.
Pasākuma laikā varēja tikties ar radoši atraktīvo komandu:
ilustrāciju meistari – Jānis Anmanis, Dainis Breikšs, Romans Vitkovskis,
spico vārdu rakstveži – Romens Umans, Jānis Anmanis, Arnolds Auziņš un Žanis Kurmītis. Foto: Spodra un Voldis Purviņi
Galerijas


bulta Kultūras, tūrisma un uzņēmēju diena Salisburgā – Mazsalacā

Kultūras, tūrisma un uzņēmēju diena Salisburgā – Mazsalacā
1. maijā Mazsalacā norisinājās kultūras, tūrisma un uzņēmēju diena, kurā uzstājās Mazsalacas novada Kultūras centra amatierkolektīvi. Ar stāstiem par Lībiešu kultūru, tradīcijām un dzimtu tika atklāta tūrisma sezona. Foto: Spodra Purviņa, Sandris Bēteris. Fotogalerija tiks papildināta
Galerijas


bulta Auto-foto rallijs

Auto-foto rallijs
4. maijā Alojas novada pašvaldība sadarbībā ar Mazsalacas novada pašvaldību organizēja auto-foto ralliju. Kopumā rallijā piedalījās vairāk nekā 30 ekipāžas. Rallijā laikā dalībnieki uzņēma fotogrāfijas pie dažādiem objektiem, kas bija attēloti kartē, veica uzdevumus un arī labos darbus, piemēram, aizveda sēklas uz Urgas pansionātu. Noslēgumā dalībnieki finišēja Skaņākalna dabas parkā, kur uz baltajiem galdautiem varēja cienāties ar zupu un dažādām uzkodām.
Galerijas


bulta Pavasara gadatirgus

Pavasara gadatirgus
1. maija pavasara gadatirgus - stādi, rūpniecības preces un Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU)
Galerijas


bulta Solistu un duetu konkursa „Salacas balsis 2016” atlase

Solistu un duetu konkursa „Salacas balsis 2016” atlase
30. aprīlī plkst.11:00 Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Solistu un duetu konkursa „Salacas balsis 2016” atlase
Galerijas


bulta Izstādes "Mans Mazsalacas novads atklāšana Kilingi-Nemmē

Izstādes "Mans Mazsalacas novads atklāšana Kilingi-Nemmē
29. aprīlī viesojāmies Igaunijas pilsētā Kilingi-Nemme, lai atklātu fotostudijas "Fokuss" izstādi "Mans Mazsalacas novads" un stiprinātu sadraudzības saites. Atklāšanā piedalījās Mazsalacas novada vokālais ansamblis "Ēra".
Galerijas


bulta Jāņa Streiča personālizstādes „Kinorežisors glezno” atklāšana

Jāņa Streiča personālizstādes „Kinorežisors glezno” atklāšana
23. aprīlī Sēļu muižā norisinājās mākslinieka Jāņa Streiča personālizstādes „Kinorežisors glezno” atklāšana. Pasākumā laikā varēja iepazīties ar autora darbiem, tikties ar mākslinieku, kinolielmeistaru, aktieri un arī rakstnieku Jāni Streiču un piedalīties sarunās par kino, mākslu un dzīvi. Foto: Spodra un Voldis Purviņi
Galerijas


bulta "Lielā Talka 2016"

"Lielā Talka 2016"
Šogad "Lielās Talkas 2016" laikā tika sakoptas dažādas vietas Mazsalacas novadā. Ramatā pie Kultūras centra talkas dalībnieki nojauca svaru māju, Mazsalacas pilsētā sakopa vācu kapus. Spītējot laika apstākļiem, visas dienas garumā varēja redzēt cilvēkus, kuri rosījās ne tikai savas mājas pagalmā, bet arī lasīja gar ceļmalām izmestos atkritumus.
Galerijas


bulta Lielā talka Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestādē

Lielā talka Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestādē
Foto: Saiva Liepa
Galerijas


bulta Bibliotēku nedēļa Mazsalacas pilsētas bibliotēkā

Bibliotēku nedēļa Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
Bibliotēku nedēļā no 18.-22. aprīlim Mazsalacas pilsētas bibliotēka piedāvā tādas aktivitātes kā "Grāmatu bufete" un "Grāmata ar pārsteigumu"
Galerijas


bulta Tikšanās ar Armandu Puči

Tikšanās ar Armandu Puči
Mazsalacas pilsētas bibliotēkā 20. aprīlī viesojās latviešu sporta žurnālists, grāmatu autors Armands Puče
Galerijas


bulta Meža dienas 2016

Meža dienas 2016
20. aprīlī Valsts meža dienests sadarbībā ar Mazsalacas novada pašvaldību un Mazsalacas vidusskolu rīkoja "Meža dienas 2016". Skaņākalna dabas parkā skolēni kopā ar mežsargiem sakopa apkārtni ap Sapņu trepēm un stādīja priedītes.
Galerijas


bulta Uzņēmēju tikšanās

Uzņēmēju tikšanās
29. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā tikās uzņēmēji un pašvaldības pārstāvji, lai pārrunātu aktualitātes nozarē, iepazītos ar Uzņēmēju padomes dibināšanas mērķi, nolikumu un balsotu par padomes dalībniekiem.
Galerijas


bulta Giterslo dāvinājums Mazsalacas novadam

Giterslo dāvinājums Mazsalacas novadam
2016. gada 11. aprīlī Mazsalacas novada pašvaldība saņēma dāvinājumā automašīnu no Giterslo apriņķa (Vācijā), lai paplašinātu saimnieciskās darbības iespējas novadā
Galerijas


bulta "Satiec savu meistaru" Sēļu muižā

"Satiec savu meistaru" Sēļu muižā
2. aprīlī Sēļu muižas lielajā zālē projekta „Satiec savu meistaru” ietvaros savas amata prasmes ierādīja galdnieks un muzikants Uģis Vītiņš. Pasākumā bija iespēja apskatīt un iegādāties meistara darinājumus, iepazīt un vērot meistarklasi un pašiem piedalīties mūzikas instrumentu un seno rotaļlietu tapšanā. Foto: Gunārs Zariņš
Galerijas


bulta Mazsalacas novada Cālis 2016

Mazsalacas novada Cālis 2016
Otrajās Lieldienās 28. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās mazo vokālistu konkurss Mazsalacas novada Cālis - 2016
Galerijas


bulta Lieldienu vēsts Mazsalacas kristīgo draudžu sveicienā

Lieldienu vēsts Mazsalacas kristīgo draudžu sveicienā
27. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā notika Lieldienu vēsts – koncerts Mazsalacas kristīgo draudžu sveicienā „Kopā ar draugiem”.
Piedalījās Adventistu draudze, Baptistu draudze, Katoļu draudze, Sv. Annas luterāņu draudze, Vasarsvētku draudze, un draugi – Rūjienas Sv. Bērtuļa baznīcas draudzes koris un Jauniešu ansamblis no Rīgas
Galerijas


bulta Sēļu muižas parkā Lielās dienas sveikšana

Sēļu muižas parkā Lielās dienas sveikšana
Sēļu muižas parkā 27. martā notika Lielās dienas sveikšana. Pasākumā piedalījās Mazsalacas vidusskolas deju kolektīvs „Ķipari”, Mazsalacas novada Kultūras centra jauniešu deju kolektīvs „Oga”, vidējās paaudzes deju kolektīvs „Skaņaiskalns”, Sēļu pagasta Tautas nama folkloras kopa un tautas mūzikas kopa „Sēļu muižas muzikanti”. Pasākuma dalībnieki varēja izšūpoties šūpolēs, apskatīt mīļdzīvnieku sētu, kopīgi veidot izstādi „Košāko Lieldienu olu parāde” un piedalīties vēl citās jautrās aktivitātēs.
Galerijas


bulta Lieldienu lustes Ramatā

Lieldienu lustes Ramatā
2016. gada 27. martā Ramatas Kultūras centrā Lieldienu lustes Ramatā.
Lieldienas ieskandināja tautas mūzikas kopa "Sēļu muižas muzikanti" un Sēļu muižas folkloras kopa, norisinājās mazo ramatiešu - zaķu skrējiens, šūpošanās, olu krāsošana, ripināšana, mainīšanās, mīklu minēšana, putnu būrīšu gatavošana un kūku cepšana uz ugunskura.
Galerijas


bulta Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena Mazsalacā

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena Mazsalacā
25. martā plkst. 12:00 Mazsalacas novada muzejā tika atklāta izstāde "Svešums mūs nesalauza...". Plkst. 14:00 Piemiņas brīdis Sniedzēnu kalnā un plkst. 14:30 pasākuma dalībnieki tikās Mazsalacas novada Kultūras centrā atmiņu pēcpusdienā, kur tika demonstrēta igauņu filma "Pretvējš".
Galerijas


bulta Latvijas vokālo ansambļu konkurss - skate

Latvijas vokālo ansambļu konkurss - skate
Mazsalacas novada Kultūras centrā 2016. gada 20. martā norisinājās
Latvijas vokālo ansambļu konkurss - skate. Konkursā piedalīsies vokālie ansambļi no: Valmieras, Vecates, Burtniekiem, Matīšiem, Rūjienas, Lodes, Kocēniem, Mazsalacas novada Kultūras centra vokālais ansamblis „Atbalss”, meiteņu vokālais ansamblis „Ēra”. Žūrija: Uģis Prauliņš - komponists, Mārīte Puriņa - Lielvārdes Mūzikas skolas, direktore, vokālās grupas "Anima Solla" mākslinieciskā vadītāja un Dace Bula - Latvijas Vokālo ansambļu asociācijas valdes locekle, dziedātāja un dziesmu autore.
Galerijas


bulta Lieldienu radošās darbnīcas

Lieldienu radošās darbnīcas
16. martā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā norisinājās Lieldienu radošās darbnīcas, kurās dalībnieki līmēja no dzijas traukus un ligzdas Lieldienu olām.
Foto - Zane Berga, Liene Apsīte.
Galerijas


bulta Pavasara ritmiskās mūzikas meistarklases 2016

Pavasara ritmiskās mūzikas meistarklases 2016
Ritmiskās mūzikas meistarklases norisinājās 14. un 15. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā. Meistarklašu ietvaros dalībnieki varēja apgūt spēli ansamblī un improvizācijas pamatus, kā arī apgūt sava instrumenta spēli pie pieredzējušiem mūziķiem - Kristīne Prauliņa - vokāls, Dāvis Jurka - pūšaminstrumenti, Kārlis Vanags - improvizācija, ansamblis, Toms Poišs - bass, Rūdolfs Dankfelds - bungas. Koncertā City Jazz Late Night Band sastāvs kopā ar vokālisti Elīzi Baķi.


Galerijas


bulta Vidējās paaudzes deju kopu koncerts ”Mēs tikāmies martā...”

Vidējās paaudzes deju kopu koncerts ”Mēs tikāmies martā...”
5. martā plkst. 19:00 Mazsalacas novada Kultūras centrā notika vidējās paaudzes deju kopu koncerts”Mēs tikāmies martā...”
Koncerta dalībnieki: Alojas Kultūras nama VPDK „Sānsolis”, vadītāja Maija Drozda, Stopiņu Kultūras nama VPDK”Stopiņš”, vadītāja Aiga Medne, Rencēnu Kultūras nama VPDK , vadītāja Iveta Kļaviņa, Liepupes Kultūras nama VPDK”Ulubele”, vadītājs Jānis Trezuns.
Mazsalacas novada Kultūras centra:
VPDK „Lībieši”, vadītāja Ilona Migla, VPDK „Skaņaiskalns” , vadītājs Jānis Trezuns. Foto: Aleksejs Koziņecs
Galerijas


bulta Izstādes "Ceļojums" atklāšana

Izstādes "Ceļojums" atklāšana
Antras Galzones darbu izstādes "Ceļojums" atklāšana 9.martā Mazsalacas pilsētas bibliotēkā. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Guntas Jēkabsones izstādes atklāšana

Guntas Jēkabsones izstādes atklāšana
Izstādes „Pavedieni audumos, krāsās, dzīvē” atklāšana 9. martā Mazsalacas novada Kultūras centrā
Galerijas


bulta Mazsalacas Aplis 2016

Mazsalacas Aplis 2016
28. februārī Mazsalacā norisinājās tautas slēpojums "Mazsalacas Aplis 2016".
Rezultāti pieejami Mazsalacas novada pašvaldības mājas lapā. Foto: Anete Gluha
Galerijas


bulta Pārgājiens "Salacas kreisā krasta apslēptie dārgumi"

Pārgājiens "Salacas kreisā krasta apslēptie dārgumi"
Starptautiskajā tūristu gidu dienā norisinājās pārgājiens kopā ar ģeologu Daini Ozolu "Salacas kreisā krasta apslēptie dārgumi". Foto: Rimants Lūsis
Galerijas


bulta TMLS "Mazsalaca" filcēšanas nodarbība

TMLS "Mazsalaca" filcēšanas nodarbība
TMLS “Mazsalaca” filcēšanas nodarbība ar mākslinieci Baibu Vaivari 2016. gada 12. - 13. februārī Mazsalacas novada Kultūras centrā
Galerijas


bulta Senioru ziemas galda spēles

Senioru ziemas galda spēles
11. februārī Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās Ziemas galda spēles senioriem. Varēja sacensties novusā, šautriņu mešanā, dambretē un zolītē. Organizēt spēles palīdzēja arī Mazsalacas vidusskolas 9. klases skolēni.
Galerijas


bulta Ata Auzāna akustiskā koncertprogramma "Sirds dziesmas"

Ata Auzāna akustiskā koncertprogramma "Sirds dziesmas"
Mazsalacas novada Kultūras centrā 2016. gada 31. janvārī norisinājās Ata Auzāna
divdaļīga, akustiskā koncertprogramma ”SIRDS DZIESMAS” - sirsnīgs, smeldzīgs un romantisks vakars pie galdiņiem, sildoties sveču gaismā un malkojot dzēriena glāzi.
Galerijas


bulta Izstādes "Balts zvaigžņu sniegputenis" atklāšana Līgatnē

Izstādes "Balts zvaigžņu sniegputenis" atklāšana Līgatnē
No 6. līdz 23. februārim Līgatnes Kultūras centrā apskatāma izstāde "Balts zvaigžņu sniegputenis", kurā piedalās TMLS "Mazsalaca" dalībnieces: Rita Ertmane, Dagnija Kalniņa, Aija Sniedze, Sarma Krēsliņa, Gunta Jēkabsone, Marija Bērziņa, Inese Kļaviņa, Antra Aizpuriete, Ilga Vītola, Ilzīte Celmiņa, Guna Daugule, Vija Bērziņa
Galerijas


bulta Mitrāju diena dabas liegumā "Ziemeļu purvi"

Mitrāju diena dabas liegumā "Ziemeļu purvi"
6. februāri Ramatā norisinājās Mitrāju diena dabas liegumā "Ziemeļu purvi" Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā. Pasākuma dalībnieki noklausījās purvu izziņas lekciju, vēlāk devās pārgājienā uz Saklauru jeb Oļļas purvu un nobaudīja siltu zupu
Galerijas


bulta Tikšanās ar Ievu Pīgozni

Tikšanās ar Ievu Pīgozni
26.janvārī Sēļu muižā norisinājās tikšanās ar Ievu Pīgozni. Lekcijā-sarunā apmeklētāji uzzināja par apģērba pirmssākumiem pasaulē un Latvijā, par to, kā attīstījās no klasiskā tautastērpa līdz mūsdienu apģērbam. Kā arī, kas ir vēstures rekonstrukcija? Pasaules un Latvijas pieredze.
Galerijas


bulta Barikāžu atceres pasākums Mazsalacas vidusskolā

Barikāžu atceres pasākums Mazsalacas vidusskolā
Vidusskolā šodien viesojās Latvijas politiķis un žurnālists, kādreizējās Tautas frontes priekšsēdētājs Dainis Īvāns, kurš skolēniem stāstīja, kā sākās barikādes, Atmodas laiks un kāda bija dzīve PSRS režīmā. Vēlāk tika demonstrēta filma "Īvāns".
Galerijas


bulta Barikāžu 25.gadadienas atceres pasākums Sēļos

Barikāžu 25.gadadienas atceres pasākums Sēļos
20.janvārī Sēļu muižas parkā tika iedegts ugunskurs, lai atcerētos 1991.gada barikāžu laiku. Barikāžu dalībnieki dalījās savas atmiņās par piedzīvoto un skatījās filmu "Uzvarai nolemtie"
Galerijas


bulta Zentas Šaicānes cimdu lādes atvēršana

Zentas Šaicānes cimdu lādes atvēršana
Mazsalacas novada Kultūras centrā 2016. gada 15 janvārī plkst.15.00 norisinājās TLMS ”Mazsalaca” adīšanas meistares Zentas Šaicānes cimdu lādes atvēršanas pēcpusdiena
Galerijas


bulta Sniega diena Mazsalacas vidusskolā

Sniega diena Mazsalacas vidusskolā
15.janvārī Mazsalacas vidusskolā norisinājās Pasaules Sniega diena, kurā skolēni piedalījās stafetē, slidoja, slēpoja, slidinājās lejā pa kalniņu, baudot ziemas priekus
Galerijas


bulta Dzimis Mazsalacas novadā 2015

Dzimis Mazsalacas novadā 2015
Svētdien, 3.janvārī, Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās 2015.gadā dzimušo bērnu sveikšana. Svinīgajā pasākumā ģimenes uzrunāja Mazsalacas novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Anna Betaka, Mazsalacas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis un vokālā studija "Smaidiņi".
Galerijas


bulta Pirmsskolas vecuma bērnu eglīte Mazsalacā

Pirmsskolas vecuma bērnu eglīte Mazsalacā
Galerijas


bulta Sveču mežs 2015

Sveču mežs 2015
Galerijas


bulta Koncerts Sēļos un augšklēts jumta atklāšana

Koncerts Sēļos un augšklēts jumta atklāšana
Pirms Ziemassvētkiem Sēļos notika sarīkojums pagasta senioriem "Kā zvaigznes tumšzilās debesīs manas cerības ticībā dzimst". Pirms svinīgā pasākuma notika Sēļu augšklēts jumta atklāšana.
Galerijas


bulta Ziedot.lv un Laimas namiņa labdarības akcija

Ziedot.lv un Laimas namiņa labdarības akcija
Tuvojoties svētku laikam, jau ceturto gadu pēc kārtas saldumu ražotājs “Laima” sadarbībā ar partneri Ziedot.lv Rīgā atklāj Laimas Sirds Siltuma namiņu, aicinot sabiedrību iesaistīties labdarības akcijā un piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par maģisko Ziemassvētku brīnumu un sen lolotām svētku dāvanām. Pateicoties ziedotājiem, šogad arī 46 Mazsalacas novada bērni, Mazsalacas novada sociālā dienesta čaklo rūķu vadībā, piedzīvoja Ziemassvētku brīnumu, svētkos saņemot tieši to, pēc kā klusībā ļoti, ļoti ilgojās.
Galerijas


bulta Ziemas saulgrieži

Ziemas saulgrieži
Mazsalacas saieta laukumā 24. decembra vakarā sagaidīti Ziemas saulgrieži ar folkloras kopu "Putni" no Lēdurgas (vadītāja Ilze Kļaviņa), ar jautrām dziesmām un rotaļām, bluķa vilkšanu, laimes liešanu un zirņu ēšanu.
Galerijas


bulta Ziemassvētki Ramatas pašiem mazākajiem

Ziemassvētki Ramatas pašiem mazākajiem
16. decembrī Ramatas sākumskolā notika Ziemassvētku pasākums ar Ziemassvētku vecīti un pasaku tēliem - ruksi, sunīti, aitu un gotiņu.
Galerijas


bulta Ziemassvētku rotājumu darbnīca

Ziemassvētku rotājumu darbnīca
15. decembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā bērni veidoja dažādus Ziemassvētku rotājumus
Galerijas


bulta Ramatas sākumskolas priekšnesumi vecākajai paaudzei

Ramatas sākumskolas priekšnesumi vecākajai paaudzei
Galerijas


bulta Bērnu un jauniešu Ziemassvētku radošās darbnīcas kopā ar Kašeru

Bērnu un jauniešu Ziemassvētku radošās darbnīcas kopā ar Kašeru
13. decembrī Mazsalacas KC notika bērnu un jauniešu Ziemassvētku radošās darbnīcas kopā ar Kašeru un stilīgiem rūķiem.
Galerijas


bulta Koncerts

Koncerts
12. decembrī Mazsalacas KC skatītājiem pilnu zāli pulcēja koncerts ar kori "Salaca", "Mazsalaca Youth Jazz band", vokālo grupu Ēra" un kori "Salaca".
Galerijas


bulta Deju kopu koncerts "Sidrabiņā rotājos"

Deju kopu koncerts "Sidrabiņā rotājos"
11. decembrī Mazsalacas KC notika Mazsalacas vidusskolas deju koncerts "Sidrabiņā rotājos". Deju kopu vadītāja - Aija Vidovska.
Galerijas


bulta Muzikālā pasaka "Ziemassvētku vecīša cimdiņš"

Muzikālā pasaka "Ziemassvētku vecīša cimdiņš"
7. decembrī Mazsalacas KC bērni un viņu vecāki varēja noskatīties muzikālo pasāku "Ziemassvētku vecīša cimdiņš" ar Nika Matvējeva mūziku, pēc latviešu tautas pasakas. Stāsta Jānis Skanis, dzied, spēlē Samanta Tīna un Atis Auzāns. Piedalās: Cimdiņa iemītnieki - publika.
Galerijas


bulta Labdarības koncerts "Tici brīnumam"

Labdarības koncerts "Tici brīnumam"
Koncertā uzstājās Mazsalacas Kultūras centra kolektīvi: sieviešu vokālais ansamblis "Atbalss", bērnu un jauniešu vokālā studija "Svētdienas", deju kolektīvi "Skaņaiskalns", "Magone", "Lībieši", "Minna" un mūzikas skolas audzēkņi.
Ziedojumi no koncerta tiks novirzīti Mazsalacas slimnīcas pacientiem paliatīvās aprūpes nodaļā.
Galerijas


bulta Svētki novada pašdarbniekiem

Svētki novada pašdarbniekiem
Galerijas


bulta Latvijas-Igaunijas pašvaldību sadarbības līguma parakstīšana

Latvijas-Igaunijas pašvaldību sadarbības līguma parakstīšana
4. decembrī Rūjienas kultūras namā notika svinīga Sadarbības līguma parakstīšana starp 23 Latvijas Republikas un Igaunijas Republikas pierobežas pašvaldībām.

Sadarbības līgums tika slēgts starp Igaunijas Republikas Valgas, Hummuli, Tōrvas, Helmes, Karksi, Abjas, Saardes, Hāādemeestes, Taheva, Karulas, Mōnistes, Varstu, Rōuge, Haanja un Misso pašvaldībām, un Latvijas Republikas Alūksnes, Apes, Valkas, Naukšēnu, Rūjienas, Mazsalacas, Alojas, Salacgrīvas novadu pašvaldībām par sadarbību ekonomiskajā, tūrisma, kultūras, izglītības, sporta un sociālajā jomā.
Galerijas


bulta Nacionālo bruņoto spēku orķestra koncerts

Nacionālo bruņoto spēku orķestra koncerts
2. decembrī Mazsalacas KC muzicēja Nacionālo bruņoto spēku orķestris koncertā "Ar prieku azotē". Koncertā piedalījās klarnešu kvartets "Quattro differente" un Džeza trio, izpildot nevainojamus džeza standartus un mūziku labam garastāvoklim.
Galerijas


bulta Deju kopas "Magone" 10 gadu jubilejas koncerts

Deju kopas "Magone" 10 gadu jubilejas koncerts
28. novembrī Mazsalacas KC deju kopa Magone (vadītāja Aija Vidovska) svinēja savu 10 gadu pastāvēšanas jubileju
Galerijas


bulta Sēļu dāmu deju kopas "Reveranss" 10 gadu jubileja

Sēļu dāmu deju kopas "Reveranss" 10 gadu jubileja
28. novembrī Sēļu muižā notika dāmu deju kopas "Reveranss" 10 gadu jubilejas koncerts. Viesos sabraukuši bija vairāki deju kolektīvi un ansambļi no tuvākas un tālākās apkārtnes.
FOTO: Ritvars Sirmais
Galerijas


bulta Ramatas amatierteātra 20 gadu jubileja

Ramatas amatierteātra 20 gadu jubileja
27. novembrī Ramatas amatierteātris omulīgā gaisotnē Ramatas KC svinēja savu 20. gadu jubileju. Ciemos bija atbraukuši viesi - amatierteātris no Vilzēniem "Man patīk", Staiceles "Fabrika" un Bērzaines amatierteātris.
Galerijas


bulta Pirmā advente Mazsalacā

Pirmā advente Mazsalacā
Pirmajā adventē Mazsalacā atklāja pilsētas egli. Atklāšanas pasākumā piedalījās Mazsalacas baptistu draudzes koris, mācītājs Sīmanis Balodis, Sv. Annas luterāņu draudzes mācītājs Māris Sarma un Mazsalacas novada domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis. Pēc egles iedegšanas Mazsalacas Kultūras centrā uzstājās BJC Rīgas Skolēnu pils meiteņu kamerkoris "Tonika", diriģente Inga Cimiņa ar koncertprogrammu "Mīlestība šovakar tiek ielūgta".
Galerijas


bulta Rīgas doma zēnu kora koncerts

Rīgas doma zēnu kora koncerts
24. novembra vakarā Mazsalacas Kultūras centrā viesojās Rīgas doma zēnu koris diriģenta Mārtiņa Klišāna vadībā, klavieru solo un pavadījums Elīna Bērtiņa. Zēnu koris izpildīja patriotisku programmu ar vairākiem solo priekšnesumiem, priecējot ikvienu zālē sēdošo.
Galerijas


bulta Godinam sakoptākās sētas Sēļos

Godinam sakoptākās sētas Sēļos
16. novembrī Sēļu muižā tika godināti Sēļu pagasta sakoptāko sētu saimnieki konkursā "Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu 2015". Pēc tam visiem par prieku svētku sveicienu sniedza "Trīs tenori Latvijai" - Miervaldis Jenčs, Nauris Puntulis, Guntars Runģis, pie klavierēm Gints Bērziņš.
Galerijas


bulta Lāčplēša dienai veltītais gājiens Mazsalacā

Lāčplēša dienai veltītais gājiens Mazsalacā
11. novembrī tradicionāli notika Lāčplēša dienai veltīts gājiens. Gājiena dalībnieki nolika sveces un ziedus pie Varoņu pieminekļa, svētku uzrunu teica Mazsalacas novada domes piekšsēdētājs Harijs Rokpelnis un Sv. Annas baznīcas luterāņu draudzes mācītājs Māris Sarma. Pēc gājiena ikviens bija aicināts klausīties svētku koncertu Sv. Annas baznīcā, kurā muzicēja Limbažu mūzikas skolas audzēkņi.
Galerijas


bulta Nezināmo karavīru pārapbedījumu iesvētīšanas ceremonija

Nezināmo karavīru pārapbedījumu iesvētīšanas ceremonija
11. novembrī Mazsalacā, Igauņu kapos notika desmit brīvības cīņās kritušo nezināmo karavīru pārapbedījumu iesvētīšanas ceremonija. Pasākumā piedalījās Latvijas brāļu kapu komiteja, pārstāvji no Igaunijas, Sv. Annas luterāņu draudzes mācītājs Māris Sarma, pārstāvji no Mazsalacas novada pašvaldības un citi interesenti.
Galerijas


bulta Valsts svētku koncerts Ramatā

Valsts svētku koncerts Ramatā
14. novembrī, plkst. 18:00, sagaidot Latvijas valsts dzimšanas dienu, Ramatas Kultūras centrā norisinājās valsts svētku pasākums.

Koncertu sniedza Valmieras Kultūras centra kamerkoris “Kaķi”, vadītāja Inga Zirne, notika konkursa “Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu” uzvarētāju apbalvošana.
Galerijas


bulta Koncertuzvedums "Mums atkal jāceļas spārnos"

Koncertuzvedums "Mums atkal jāceļas spārnos"
1. novembrī Mazsalacas Kultūras centrā notika koncertuzvedums "Mums atkal jāceļas spārnos", Aspazijai 150. Aspazijas dzeju lasīja Leonarda Ķestere, Riharda Dubras dziesmu ciklu ar Aspazijas vārdiem dziedāja vokālā grupa "Anima Solla", mākslinieciskā vadītāja Mārīte Puriņa, flautas solo Sniedze Prauliņa.
Foto: Spodra un Voldis Purviņi.
Galerijas


bulta Mākslinieka Jura Ģērmaņa personālizstādes atklāšana

Mākslinieka Jura Ģērmaņa personālizstādes atklāšana
Rudenīgo noskaņu pēcpusdiena 7. novembrī Sēļu muižā. Mākslinieka Jura Ģērmaņa gleznu izstādes atklāšana Sēļu muižā. Koncerts „Man viņa ir visskaistākā…” Sieviešu koris „Jumara”. Vīru koris „Baltie bērzi”. Foto: Spodra un Voldis Purviņi.
Galerijas


bulta Mazsalacas dzīvie stāsti

Mazsalacas dzīvie stāsti
Projekta "Eiropas gads attīstībai" pasākums "Mazsalacas dzīvie stāsti", kuros tiekas stāstnieki, lai dalītos stāstos par Mazsalacu, mazsalaciešiem, senajām ēkām, notikumiem u.c. tematiem, šoreiz notika Mazsalacas ielās - tika apstaigātas dažādas ēkas un stāstīti to stāsti, klātesošie dalījās atmiņās, klausījās, papildināja viens otru un guva daudz vērtīgas informācijas. Noslēgumā visi tikās senajā Ores namā (Rīgas ielā) uz siltu tēju un ūdenskliņģeriem, kas, izrietot no stāstnieku stāstītā, agrāk bijis Mazsalacas četru beķereju zīmols - tik gardi ūdenskliņģeri kā Mazsalacā, nav bijuši dabūjami nekur citur!
Galerijas


bulta Uzņēmēju tikšanās Mazsalacas Kultūras centrā

Uzņēmēju tikšanās Mazsalacas Kultūras centrā
4. novembrī Mazsalacas novada pašvaldība organizēja novada uzņēmēju tikšanos, lai informētu un diskutētu par ES projekta ietvaros atjaunojamiem pašvaldības grants ceļiem. Novada pašvaldības vadītājs Harijs Rokpelnis pastāstīja par aizvadītajā gadā paveiktajiem nozīmīgākajiem darbiem, bet tikšanās noslēdzās ar Aigara Plotkāna lekciju par ekonomiskās izaugsmes problēmām un teritorijas mārketingu.
Galerijas


bulta Koncerts "Salacas atbalsis"

Koncerts "Salacas atbalsis"
31. oktobrī Mazsalacas Kultūras centrā notika koncerts "Salacas atbalsis", kurā piedalījās vokālās studijas "Svētdienas" no Mazsalacas, "Smaidiņi" no Valmieras un viņu draugi: vokālās studijas "Svilpastes" no Ogres, "Vizbulēni" no Cēsīm, popgrupas "Sienāži" no Ķeguma un "Puķuzirnis" no Ikšķiles.
Galerijas


bulta Šausmu vakars bērniem

Šausmu vakars bērniem
28. oktobrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika Šausmu vakars bērniem. Tur uz šausmīgi interesantu vakaru bija aicināti bērni, ņemot līdz briesmīgu ietērpu, baisu stāstu un neganti gardas uzkodas.
Galerijas


bulta Ritmiskās mūzikas meistarklases 2015

Ritmiskās mūzikas meistarklases 2015
26. un 27. oktobrī, skolēnu rudens brīvlaikā, Mazsalacas novada Kultūras centrā notika Ritmiskās mūzikas meistarklases. Latvijā. Šogad meistarklasēs piedalījās City Jazz Big Band no Rīgas un trompetists, komponists un aranžētājs Gerhards Ornigs (Gerhard Ornig). Meistarklasēs bija iespējams pilnveidoties šādās specialitātēs: pūšamie instrumenti
(pedagogs Dāvis Jurka), taustiņinstrumenti (pedagogs Ritvars Garoza), vokāls, ansamblis
(pedagogs Kristīne Praula), bass (Toms Poišs), bungas (pedagogs Artis Orups).
Galerijas


bulta Vokālā ansambļa "Atbalss" 5 gadu jubileja

Vokālā ansambļa "Atbalss" 5 gadu jubileja
24. oktobrī Mazsalacas Kultūras centra vokālais ansamblis "Atbalss" (vadītāja Vija Seimane, koncertmeistare Ruta Vintule) svinēja savu piecu gadu pastāvēšanas jubileju. Koncertā viesojās kolektīvi no Alūksnes, Puikules, Kārķiem, Valmieras, Vecates un Salacgrīvas.
Galerijas


bulta Tikšanās ar rakstnieci Annu Auziņu

Tikšanās ar rakstnieci Annu Auziņu
21. oktobrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā bija iespēja tikties ar rakstnieci Annu Auziņu.
Galerijas


bulta WEB

WEB
Uploaded from Mac "/Volumes/B BALTIC/WEB" on Ilze’s iMac
Galerijas


bulta Fotostudijas "Fokuss" izstādes slēgšanas pasākums

Fotostudijas "Fokuss" izstādes slēgšanas pasākums
Galerijas


bulta Senioru diena Mazsalacas novadā

Senioru diena Mazsalacas novadā
9. oktobrī Mazsalacas novadā uz kopīgu Senioru dienas atzīmēšanu bija pulcējušies Mazsalacas, Alojas, Staiceles un Kārķu seniori. Seniori kopīgi baudīja vokālā ansambļa "Ēra" koncertu, piedalījās radošajās darbnīcās, noskatījās dokumentālo filmu "Laimes formula", kopīgi papusdienoja, kavējās atmiņās, un sarunās par dzīvi.
Galerijas


bulta Novada skolotājus godinot

Novada skolotājus godinot
2. oktobrī, godinot novada skolotājus, Mazsalacas Kultūras centrā notika svinīgs Skolotāju dienas sarīkojums. Skolotājus sveica apaļās un pusapaļās nostrādāto darba gadu jubilejās, bet koncertā uzstājās populārais ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis.
Galerijas


bulta Miķeļdienas gadatirgus Mazsalacas vidusskolā

Miķeļdienas gadatirgus Mazsalacas vidusskolā
Mazsalacas vidusskolā Miķeļdienu atzīmēja ar tradicionālo tirdziņu, kurā tirgojās 1.-4. klases skolēni, bet iepirkties ieradās gan vecāko klašu skolēni, gan skolotāji un vecāki.
Galerijas


bulta Mazpulku svinīgā solījuma došana Mazsalacas vidusskolā

Mazpulku svinīgā solījuma došana Mazsalacas vidusskolā
Galerijas


bulta Rudens aktivitātes Mazsalacas bērnudārzā

Rudens aktivitātes Mazsalacas bērnudārzā
28. septembra rītā, spītējot vēsam laikam Mazsalacas bērnudārza rotaļu laukumā ar bērnu, viņu vecāku un audzinātāju līdzdarbošanos tapa ļoti krāšņas un rudenīgas vides skulptūras. Katra no grupiņām veidoja ko citu: "Bitītes" grupiņai sanāca liels bišu strops ar daudzām, dzeltenām bitītēm, "Mārītes" grupiņas veidota, rotaļlaukumā ielaidās paliela mārīte, bet "Sprīdīšu" grupiņai padomā bija radīt īstu Sprīdīti.
Galerijas


bulta Starptautiskā tūrisma diena

Starptautiskā tūrisma diena
Tūrisma sezona šogad tika noslēgta 25. un 26. septembrī ar Starptautisko tūrisma dienu, kuras ietvaros Mazsalacas novadā notika velo foto orientēšanās (uzvarētāji Andris un Paulis Ernests Laužņi, bet godalgotas ieguva arī Ance un Pēteris Lizumi, Ivars, Laila un Elizabete Slotiņi, un Harijs un Inga Rokpeļņi), bet vakarā interesenti varēja klausīties tūrisma entuziastu Mihaila Siņicina un Jura Smaļinska ceļojumu stāstus un fotomatmeriālus. 27. septembrī notika jaunizveidotā velomaršruta "Trīs loki apkārt Mazsalacai" prezentācija.
Galerijas


bulta Dzejas dienu kārtainā ābolmaize Sēļu muižā

Dzejas dienu kārtainā ābolmaize Sēļu muižā
26. septembrī Sēļu muiža aicināja izbaudīt Dzejas dienu rudens kārtaino ābolmaizi, kas Sēļos notika jau 2. reizi. Pasākumā visi bija aicināti baudīt rudeni un gleznaino Sēļu muižas apkārtni, mākslas izstādes Sēļu muižā - "Neona mistērijas" un Artura Auzera gleznu personālizstādi, pankūku bārā mieloties ar zeltainām pankūkām un zāļu tēju, klausīties Mirdzas un Indras Svīķes muzicēšanu, bet vakarā ikvienam interesentam bija iespēja tikties ar dzejnieci, dziesminieci un mākslinieci Ainu Božu.
Galerijas


bulta Dzejas dienas bibliotēkā

Dzejas dienas bibliotēkā
25. septembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika tikšanās ar žurnālistu, rakstnieku Dzintaru Tillaku un mūziķi Āri Ziemeli. Pasākumu organizēja Skaņkalnes bibliotēka.
Galerijas


bulta Marijai Pēkšēnai 170

Marijai Pēkšēnai 170
11. septembrī pirmajai latviešu dramaturģei Marijai Pēkšēnai tika svinēta 170 gadu jubileja. Pēcpusdienā notika atceres pasākums pie M. Pēkšēnas piemiņas akmens Nuķu pusmuižas norā Ramatas pagastā, bet vakarā pie Līču skolas vasaras namiņa novada amatierteātris "Ramata" attēloja nelielas etīdes no dramaturģes zināmākā darba "Ģertrūde". Pēc tam tika iedegtas simboliskas 17 sveces (katram gadu desmitam sava) milzīgā ziedu tortē, bet sanākušie tika pie īstas, gardas lauku tortes gabala un glāzes vīna. Vakara noslēgumā izcilu koncertu sniedza populārie mūziķi Raimonds Ozols un Raimonds Macats.
Galerijas


bulta Dzimtu saiets un Mazsalacas stāsti

Dzimtu saiets un Mazsalacas stāsti
10. septembrī Mazsalacas Kultūras centrā notika Dzimtu konference un Mazsalacas stāstu pēcpusdiena. Pasākuma vadītājas Valmieras integrētās bibliotēkas galvenās bibliotekāres Anita Apine un Agita Lapsa.
Galerijas


bulta Ievas Veides albuma "Tīra sirds" prezentācijas koncerts

Ievas Veides albuma "Tīra sirds" prezentācijas koncerts
Galerijas


bulta 1. septembris Ramatas sākumskolā

1. septembris Ramatas sākumskolā
Ramatas sākumskolā divās pirmsskolas grupiņās šogad mācīsies 35 bērni, bet 1.-4 klasē 24 skolēni. Pavisam skolā/pirmsskolas grupās uzsāks mācīties 12 audzēkņi (2 skolā, 10 pirmsskolā).
Skolas ēkas pirmsskolas grupās šovasar ielikti jauni logi, bet skolas galvenā ieeja tikusi pie jaunām durvīm. Ramatā bērniem tradicionāli pusdienas gatavo no pašu lasītām ogām, izaudzētajiem dārzeņiem un saknēm.
Foto: Elīna Grase
Galerijas


bulta Mazsalacas novada muzejs jaunās telpās

Mazsalacas novada muzejs jaunās telpās
3. septembrī tika atklātas Mazsalacas novada muzeja jaunās telpas Valtenberģu muižā. Pašlaik muzeja jaunajās telpās izstādītas divas ekspozīcijas - Valtera Hirtes kokgriezumi un Medību trofejas. Sākot ar 2016. gada sezonu muzejā būs apskatāmas vēl vismaz divas ekspozīcijas - 1300 Rotaļu pelīšu kolekcija un Novada dzimtkoku vākums.
Galerijas


bulta Skolēni mācās un izklaidējas

Skolēni mācās un izklaidējas
2015. gada Zinību diena noslēdzās Mazsalacas Kultūras centrā ar disenīti bērniem un jauniešiem, kuru vadīja TV šova "Dziedošās ģimenes" dalībnieki brāļi Puncuļi.
Savukārt jau 2. septembra rītā Mazsalacas vidusskolā skolēnus uzrunāja VP Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa Kārtības policijas darbinieki un VUGD pārstāvis, lai informētu bērnus par viņu fizisko un emocionālo drošību dažādās situācijās. Savukārt ceļu policijas pārstāvji atļāva skolēniem ielūkoties savā ikdienā, izrādot tiem policijas patruļas mašīnas ekipējumu.
Galerijas


bulta 1. septembris Mazsalacas bērnudārzā

1. septembris Mazsalacas bērnudārzā
Galerijas


bulta 1. septembris Mūzikas un mākslas skolā

1. septembris Mūzikas un mākslas skolā
Galerijas


bulta 1. septembris Mazsalacas vidusskolā

1. septembris Mazsalacas vidusskolā
Galerijas


bulta Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā 2015

Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā 2015
Sestdien, 29.augustā, Ramatā norisinājās Mazsalacas novada sporta svētki. Dalībnieki sacentās gan individuālajos, gan komandu sporta veidos. Rezultātā tika sveikti gan Mazsalacas novada stiprinieki, gan trāpīgākie šautriņu un bumbiņu metēji, ātrākie skrējēji un citi sportisti. Foto: Vanda Gluha
Galerijas


bulta Uzzied Zaļais skvērs

Uzzied Zaļais skvērs
Gatavojoties 1. septembrim - Zinību dienai, Mazsalacas novada senioru biedrība "Atbalss" sagatavojusi pārsteigumu skolēniem un viņu ģimenēm, ļaujot uzziedēt pilsētas Zaļajam skvēram. Šogad skvērā uzziedējuši dažādu krāsu ziedu grozi.
Galerijas


bulta B BALTIC

B BALTIC
Uploaded from Mac "/Volumes/B BALTIC" on Ilze’s iMac
Galerijas


bulta Vides izziņas pasākums "Piliens dabas"

Vides izziņas pasākums "Piliens dabas"
15. augustā projekta "Radām novadam" komanda "Jauniešu vētra" Valtenberģu muižas parkā pulcēja interesentus uz pārsteigumiem bagātu dabas izziņas pasākumu.
Pasākums notika Valtenberģu muižas parkā, Draudzības pļaviņā blakus Salacai, un ne bez nolūka, jo "Piliens dabas" tēma bija veltīta ūdeņiem. Tajā interesenti bija aicināti piedalīties vairākās aizraujošās dabas izziņas darbnīcās un spēlēs, kas palīdz iepazīt upes vidi un visu dzīvo, kas mīt tajā un ap to - ūdensdzīvniekus, kukaiņus, zivis un ūdensputnus. Pasākuma organizatori ar lielu entuziasmu centās parādīt dabai draudzīgas un ekoloģiskas dzīvošanas vieglumu un vērtīgumu.
Galerijas


bulta Mazie opermūzikas un mākslas svētki Sēļu muižā

Mazie opermūzikas un mākslas svētki Sēļu muižā
8.augustā Sēļu muižā norisinājās "Mazie opermūzikas un mākslas svētki", kuros tika atklāta mākslinieka Artura Auzera personālizstāde, kā arī izstādes "Neona mistērijas" un "Ziedi manā dārzā". Vakara turpinājumā Sēļu estrādē dziedāja Latvijas Nacionālās operas solisti: Evita Zālīte un Juris Ādamsons, kā arī jaunais talants - Agnese Malnača.
Galerijas


bulta Skaņkalnes čempionāti vasaras volejbolā un ielu basketbolā

Skaņkalnes čempionāti vasaras volejbolā un ielu basketbolā
Galerijas


bulta Velosvētki "Ērenpreisam 124"

Velosvētki "Ērenpreisam 124"
Galerijas


bulta Senioru biedrības "Atbalss" sporta spēles

Senioru biedrības "Atbalss" sporta spēles
25. jūnijā, Mazsalacas pilsētas svētku ietvaros notika senioru biedrības Atbalss sporta spēles. Tajās piedalījās gan pašmāju aktīvākie senioru, gan arī viesi no apkārtējiem novadiem un pagastiem.
Galerijas


bulta Sēļu pagasta svētki

Sēļu pagasta svētki
18. jūlijā Sēļos tika svinēti pagasta svētki. Rīts sākās ar izklaidēm bērniem, dienas vidū bijušajā Sēļu skoliņā notika salidojums, bet pievakarē notika brīvdabas koncerti pie Pantenes muižas un Idus parkā. Pašā vakarā svinīgi atklāja jaunuzbūvēto namiņu - lapeni un tiltiņu uz Mīlestības saliņu, bet svētku diena noslēdzās ar saksofonu kvartetu "Next Move" un vīru vokālo ansambli "Rūjmala". Pēc svētku uguņošanas vakars turpinājās ar balli.
Galerijas


bulta Zāļu vakars - Jāņi Sēļu muižā

Zāļu vakars - Jāņi Sēļu muižā
22.jūnijā Sēļos ielīgoja Jāņu dienu Saulgriežu ballē kopā ar grupu "Tauriņdeja", ugunskuriem, līgo dziesmām, dančiem, sieru un alu līgotājiem!
Galerijas


bulta Amatierteātris "Ramata" ar izrādi O. Zālītis "Dzīvē daudz ir ceļu..."

Amatierteātris "Ramata" ar izrādi O. Zālītis "Dzīvē daudz ir ceļu..."
3. jūlijā Mazsalacas novada amatierteātris "Ramata" Mazsalacas Tirgus laukumā spēlēja savu šīs vasaras lugu "Dzīvē daudz ir ceļu..." (O. Zālītis). Režisore Gunta Maskaviča.
Galerijas


bulta Latvijas lauku koru konkurss

Latvijas lauku koru konkurss
20. jūnijā Mazsalacas Kultūras centra jauktais koris "Salaca" mērojās spēkiem ar deviņiem citiem lauku koriem, sīvā konkurencē izcīnot laureāta titulu.

Foto: Spodra Purviņa
Galerijas


bulta Saieta laukuma atklāšana un Jāņu ielīgošana Mazsalacā

Saieta laukuma atklāšana un Jāņu ielīgošana Mazsalacā
22. jūnija vakarā ar plašu vietējo iedzīvotāju un Kultūras centra deju kolektīvu piedalīšanos tika atklāts rekonstruētais Mazsalacas Saieta laukums un ielīgoti Jāņi.
Galerijas


bulta Jāņu ielīgošana Ramatā

Jāņu ielīgošana Ramatā
21. jūnijā Jāņus ielīgoja Ramatā. uzstājās deju kolektīvi "Magone", Skaņaiskalns" un amatierteātris "Ramata" ar jautrām etīdēm no dažādām lugām, pastāstiem un līgodziesmām.
Galerijas


bulta MTB riteņbraukšanas sacensības Ramatā

MTB riteņbraukšanas sacensības Ramatā
21. jūnijā Ramatā notika MBT kausa riteņbraukšanas sacensības.
Galerijas


bulta Saklauru purva pārgājiens kopā ar "Jauniešu vētru"

Saklauru purva pārgājiens kopā ar "Jauniešu vētru"
Š. g. 14. jūnijā Radām Novadam projekta Vidzemes Augstskola/Vidzeme University of Applied Sciences komanda "Jauniešu vētra", kas darbojas Mazsalacas novadā , devās pozitīvā izziņas pārgājienā uz dabas liegumu "Ziemeļu purvi" esošo Saklaura (Oļļas) purvu un apkārt Ramatas Lielezeram.
Galerijas


bulta Mazsalacas mākslas skolas izlaidums

Mazsalacas mākslas skolas izlaidums
10. jūnijā Mākslas skolā notika izlaidums. Šī gada absolventi bija Kate Anna Lauzne, Jānis Aivis Ceriņš un Marks Vāle. Līdz ar izlaidumu no rosīšanās Mākslas skolā un Mazsalacas atvadījās Mākslas skolas dibinātāji, ilggadējie skolotāji, mākslinieki Jānis Un Biruta Jansoni.
Galerijas


bulta Mazsalacas vidusskolas 9. klases izlaidums

Mazsalacas vidusskolas 9. klases izlaidums
13. jūnijā Mazsalacas vidusskolā apliecību par pamatizglītību saņēma 9.a un 9.b klase.
Galerijas


bulta Mazsalacas vidusskolas 12. klases izlaidums

Mazsalacas vidusskolas 12. klases izlaidums
5. jūnijā Mazsalacas vidusskolas 91. izlaiduma 12. klase svinēja izlaidumu.
Galerijas


bulta Mazuļu skoliņa "Kamolītis"

Mazuļu skoliņa "Kamolītis"
Mazuļu skoliņa "Kamolītis" sezonas pēdējā nodarbība. Mazuļu skoliņa jau septīto gadu darbojas Mazsalacas baptistu draudzē. Vadītāja Ieva Veide. Šogad apliecības par mazuļu skoliņas čaklu apmeklēšanu ieguva 8 mazuļi ar savām māmiņām.
Galerijas


bulta Izlaidums Mazsalacas bērnudārzā

Izlaidums Mazsalacas bērnudārzā
29. maijā Mazsalacas pirmskolas izglītības iestādē notika vecākās grupiņas izlaidums. Bērnudārza gaitas beidza 14 bērni.
Galerijas


bulta Volejbola mači Valtenberģu muižas parkā

Volejbola mači Valtenberģu muižas parkā
Galerijas


bulta Koncerts "Sveika, vasara!"

Koncerts "Sveika, vasara!"
Deju kopu "Kamolītis" un "Danču bērni" pavasara noslēguma koncerts "Sveika, vasara!". Vadītāja Baiba Bīviņa. Pēc pasākuma Mazsalacas Saieta laukumā debesīs tika palaisti krāsaini cerību un vēlmju baloni.
Galerijas


bulta Mazsalacas novada deju kolektīva "Minnas" 10 gadu jubileja

Mazsalacas novada deju kolektīva "Minnas" 10 gadu jubileja
23. maijā Mazsalacas novada deju kolektīvs "Minnas" svinēja savu 10 gadu pastāvēšanas jubileju. Viesos bija sabraukuši kolektīvi no Vilzēniem, Alojas, Staiceles, Blomes, Burtniekiem, Trikātas, Smiltenes, Vijciema, Valkas, Lugažiem, Matīšiem, Naukšēniem, Dikļiem un Zilākalna.
Galerijas


bulta Novadniecei Metai Leppikai - 100

Novadniecei Metai Leppikai - 100
15. maijā Mazsalacas novadā svinējām vecākās iedzīvotājas Metas Leppikas 100 gadu jubileju. Meta kopš 2008. gada atrodas Mazsalacas slimnīcas aprūpē, un savos 100 gados joprojām ir mundra un dzīvespriecīga.
Galerijas


bulta Skolas olimpieši 2015

Skolas olimpieši 2015
Mācību gada noslēgumā Mazsalacas vidusskola godināja tos skolēnus un viņu skolotājus, kuri mācību gada laikā piedalījušies un guvuši visvairāk punktus gan vietējā mēroga, reģionālajās, gan valsts olimpiādēs.
Galerijas


bulta Muzeju nakts Sēļu muižā Raiņa un Aspazijas gadā "Es mīlu Tevi tā..."

Muzeju nakts Sēļu muižā Raiņa un Aspazijas gadā "Es mīlu Tevi tā..."
16. maijā Sēļu muižā notika Muzeju nakts. Atvērta mākslinieku Birutas Jansones un Jāņa Roberta Jansona izstāde "No...līdz šim".

Pasākumā "Romantiskā muižas nakts"piedalījās: LU Senās mūzikas ansambils "Canto", deju kolektīvs "Piebaldzēni" ar grāfa Šeremetjeva dejām un galma dāmas "Sēļu draiskules".
Galerijas


bulta Mākslas un mūzikas pavasaris "Pasaciņā"

Mākslas un mūzikas pavasaris "Pasaciņā"
Mazsalacas Kultūras centrā 16.maijā norisinājās pasākums Mākslas un mūzikas pavasaris "Pasaciņā". Piedalījās Mazsalacas mākslas un mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.
Galerijas


bulta Pēdējais zvans Mazsalacas vidusskolā 2015

Pēdējais zvans Mazsalacas vidusskolā 2015
Galerijas


bulta Mātes diena Ramatā

Mātes diena Ramatā
Ramatas pagasta Kultūras centrā sirsnīgus Mātes dienas mirkļus sanākušajiem sniedza Laicānu ģimene - Dziedošo ģimeņu dalībnieki no Balviem.
Galerijas


bulta Mātes un ģimenes dienas svētki Sēļu muižā

Mātes un ģimenes dienas svētki Sēļu muižā
Pasākumā piedalījās Mazsalacas vidusskolas deju kolektīvs "Ķipari", vadītāja Aija Vidovsla, dziedātāji - "Mazsalacas Cāļi 2015", vadītāja Baiba Bīviņa, Mazsalacas mūzikas skolas audzēkņi, vadītāja Mirdza Svīķe. Pēc pasākuma tika gatavota lielā svētku torte. Paldies visiem iesaistītajiem un tortes veidotājiem - Janai Buliņai, Vijai Kraujai, Sanitai Eglītei un Maijai Šmitei.
Galerijas


bulta MVSK vokālo ansambļu un deju koncerts "Es savai māmiņai..."

MVSK vokālo ansambļu un deju koncerts "Es savai māmiņai..."
Mazsalacas vidusskolas vokālo ansambļu un deju kopu koncerts "Es savai māmiņai..". Deju kopu vadītāja Aija Vidovska.
Galerijas


bulta Mātes diena bērnudārza grupiņā "Ezīši"

Mātes diena bērnudārza grupiņā "Ezīši"
Māmiņdienas svētku pasākums Mazsalacas PII mazākajā grupiņā "Ezīši".
Galerijas


bulta Mātes dienas radošā darbnīca bibliotēkā

Mātes dienas radošā darbnīca bibliotēkā
Mazsalacas pilsētas bibliotēka pirms Mātes dienas organizēja radošo darbnīcu bērniem. Tapa pavasarīgi dekori Mātes dienas brokastu galdam!
Galerijas


bulta Ilgas Vītolas personālizstādes atklāšana

Ilgas Vītolas personālizstādes atklāšana
Galerijas


bulta Tikšanās ar Gundegu Repši Mazsalacas pilsētas bibliotēkā

Tikšanās ar Gundegu Repši Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
Galerijas


bulta Koru mūzikas koncerts "Ielūdz Salaca"

Koru mūzikas koncerts "Ielūdz Salaca"
Galerijas


bulta TLMS "Mazsalaca" darbu izstāde Tallinā

TLMS "Mazsalaca" darbu izstāde Tallinā
Galerijas


bulta Mākslinieka Ilgoņa Saldūkšņa personālizstādes "Krāsu simfonija" atvēršana

Mākslinieka Ilgoņa Saldūkšņa personālizstādes "Krāsu simfonija" atvēršana
Sēļu muižā 29.03.2015. - Pūpolsvētdienā
Galerijas


bulta Mūzikas skolas tematiskais pasākums "Baroka stilā"

Mūzikas skolas tematiskais pasākums "Baroka stilā"
Galerijas


bulta Sēļu muiža Lieldienu rotās

Sēļu muiža Lieldienu rotās
Galerijas


bulta Limbažu teātra izrāde "DŪDOTĀJI" Sēļu muižā

Limbažu teātra izrāde "DŪDOTĀJI" Sēļu muižā
Galerijas


bulta 15. reizi ar Cāli

15. reizi ar Cāli
Galerijas


bulta Lieldienu pasākums Sēļos

Lieldienu pasākums Sēļos
Galerijas


bulta Lieldienu pasākums Ramatā

Lieldienu pasākums Ramatā
Galerijas


bulta Salacas balsis 2015

Salacas balsis 2015
Galerijas


bulta Radošā Lieldienu darbnīca Mazsalacas pilsētas bibliotēkā

Radošā Lieldienu darbnīca Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
Galerijas


bulta Mazsalacas novada Kultūras centrā vīru kora SILVICOLA jubilejas koncerts

Mazsalacas novada Kultūras centrā vīru kora SILVICOLA jubilejas koncerts
Galerijas


bulta Mazsalacas novada stends Alojas novada dienās 2015

Mazsalacas novada stends Alojas novada dienās 2015
Galerijas


bulta Izrāde "Dērbijas vergi" Mazsalacas novada kultūras centrā

Izrāde "Dērbijas vergi" Mazsalacas novada kultūras centrā
Galerijas


bulta Jura Sārņa grāmatas "Pieviltie" atklāšana

Jura Sārņa grāmatas "Pieviltie" atklāšana
Galerijas


bulta Komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdis Sniedzēnu kalnā

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdis Sniedzēnu kalnā
Galerijas


bulta Sveicam pavasari!

Sveicam pavasari!
Galerijas


bulta Uzņēmēju, lauksaimnieku un MVO tikšanās - diskusija

Uzņēmēju, lauksaimnieku un MVO tikšanās - diskusija
Galerijas


bulta Fotoizstāde: Stefans Studjērs "Latvijas ceļojums"

Fotoizstāde: Stefans Studjērs "Latvijas ceļojums"
Galerijas


bulta Skaidrītes Kaldupes dzejas un atmiņu pēcpusdiena Sēļos

Skaidrītes Kaldupes dzejas un atmiņu pēcpusdiena Sēļos
Galerijas


bulta Saimnieku balle Ramatā

Saimnieku balle Ramatā
Galerijas


bulta Starptautiskā gidu diena Mazsalacā

Starptautiskā gidu diena Mazsalacā
Galerijas


bulta Koncerts "Ielūdz Magone"

Koncerts "Ielūdz Magone"
Galerijas


bulta Zemnieku - uzņēmēju saiets Sēļos

Zemnieku - uzņēmēju saiets Sēļos
Galerijas


bulta MVS 91 Žetonvakars

MVS 91 Žetonvakars
Galerijas


bulta Sveču diena Mazsalacas bibliotēkā

Sveču diena Mazsalacas bibliotēkā
Galerijas


bulta Ballīte bērniem

Ballīte bērniem
Galerijas


bulta Sniega diena Mazsalacas bērnudārzā

Sniega diena Mazsalacas bērnudārzā
Galerijas


bulta Jāzepa Pīgožņa gleznu izstāde Sēļos

Jāzepa Pīgožņa gleznu izstāde Sēļos
Galerijas


bulta VPR kopaspulce Mazsalacā

VPR kopaspulce Mazsalacā
Galerijas


bulta Barikāžu piemiņas dienas pasākums Saieta laukumā

Barikāžu piemiņas dienas pasākums Saieta laukumā
Galerijas


bulta Didža Rijnieka koncerts bērniem

Didža Rijnieka koncerts bērniem
Galerijas


bulta Koncerts senioriem Sēļu muižā

Koncerts senioriem Sēļu muižā
Galerijas


bulta Koncerts "Ziemas ceļi"

Koncerts "Ziemas ceļi"
Galerijas


bulta Gada cilvēks 2014

Gada cilvēks 2014
Galerijas


bulta Sveču mežs

Sveču mežs
Galerijas


bulta Mazsalacas novads svētku rotā

Mazsalacas novads svētku rotā
Galerijas


bulta 2014. gada 21. dec.

2014. gada 21. dec.
Galerijas


bulta Pirmsskolas vecuma bērnu eglīte Mazsalacas KC

Pirmsskolas vecuma bērnu eglīte Mazsalacas KC
Galerijas


bulta Novada senioru balle

Novada senioru balle
Galerijas


bulta MVSK deju kopu koncerts "Sidrabiņā rotājos"

MVSK deju kopu koncerts "Sidrabiņā rotājos"
Galerijas


bulta Bluķa vilkšana Saieta laukumā

Bluķa vilkšana Saieta laukumā
Galerijas


bulta Ramatas pirmsskolas bērnu eglīte

Ramatas pirmsskolas bērnu eglīte
Galerijas


bulta Ziemassvētki PII grupiņā "Ezīši"

Ziemassvētki PII grupiņā "Ezīši"
Galerijas


bulta Ramatas sākumskolas bērnu priekšnesumi senioriem

Ramatas sākumskolas bērnu priekšnesumi senioriem
Galerijas


bulta Valmieras apkārtējo skolu direktoru tikšanās MVSK

Valmieras apkārtējo skolu direktoru tikšanās MVSK
Galerijas


bulta Labdarības koncerts "Ticēt brīnumam"

Labdarības koncerts "Ticēt brīnumam"
Galerijas


bulta Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu koncerts

Mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu koncerts
Galerijas


bulta Ziemassvētku eges iedegšana Saieta laukumā

Ziemassvētku eges iedegšana Saieta laukumā
Galerijas


bulta Rūķu darbnīcas Kultūras centrā

Rūķu darbnīcas Kultūras centrā
Galerijas


bulta Troļļu pēcpusdiena Mazsalacas bibliotēkā

Troļļu pēcpusdiena Mazsalacas bibliotēkā
Galerijas


bulta Pašdarbnieku vakars 2014

Pašdarbnieku vakars 2014
Galerijas


bulta viktorīna Mazsalacas bibliotēkā "Ko tu zini par Latviju?

viktorīna Mazsalacas bibliotēkā "Ko tu zini par Latviju?
Galerijas


bulta II džeza mūzikas koncerts Mazsalacā

II džeza mūzikas koncerts Mazsalacā
Galerijas


bulta Latvijas 96. gadadienas svinīgais pasākums Sēļos

Latvijas 96. gadadienas svinīgais pasākums Sēļos
Galerijas


bulta Latvijas 96. gadadienas svētku pasākums Ramatā

Latvijas 96. gadadienas svētku pasākums Ramatā
Galerijas


bulta 18. novembra svētku pasākums Mazsalacā

18. novembra svētku pasākums Mazsalacā
Galerijas


bulta SMU reģionālais gadatirgus

SMU reģionālais gadatirgus
Galerijas


bulta Konkurss "Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu" Ramata

Konkurss "Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu" Ramata
Galerijas


bulta Svētku kūkas gatavošana Mazsalacas bērnudārzā

Svētku kūkas gatavošana Mazsalacas bērnudārzā
Galerijas


bulta 11. novembris Mazsalacas novadā

11. novembris Mazsalacas novadā
Galerijas


bulta Latvijas Zemessardze sakopj varoņu birzi

Latvijas Zemessardze sakopj varoņu birzi
Galerijas


bulta Kolekcionāra Daiņa Goldes izstādes atklāšana, koncerts

Kolekcionāra Daiņa Goldes izstādes atklāšana, koncerts
Galerijas


bulta Šausmu stāstu vakars Mazsalacas bibliotēkā

Šausmu stāstu vakars Mazsalacas bibliotēkā
Galerijas


bulta 3. mūzikas meistarklases Mazsalacā

3. mūzikas meistarklases Mazsalacā
Galerijas


bulta Kora "Latvija" koncerts

Kora "Latvija" koncerts
Galerijas


bulta Konkurss "Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu" Sēļi

Konkurss "Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu" Sēļi
Galerijas


bulta Skolotāju dienas koncerts ar "Harmoniju Rīgai"

Skolotāju dienas koncerts ar "Harmoniju Rīgai"
Galerijas


bulta Nordplus projekts MVS

Nordplus projekts MVS
Galerijas


bulta Veselības nedēļa: Velobrauciens "No Skaņākalna Ievas pie Ramatas Ādama

Veselības nedēļa: Velobrauciens "No Skaņākalna Ievas pie Ramatas Ādama
Galerijas


bulta Veselības nedēļa: Pārgājiens apkārt Mazsalacai

Veselības nedēļa: Pārgājiens apkārt Mazsalacai
Galerijas


bulta Olimpiskais starpbrīdis MVS

Olimpiskais starpbrīdis MVS
Galerijas


bulta Dzejas dienas Ramatā

Dzejas dienas Ramatā
Galerijas


bulta Miķeļdiena Mazsalacas vidusskolā

Miķeļdiena Mazsalacas vidusskolā
Galerijas


bulta Miķeldiena Ramatā

Miķeldiena Ramatā
Galerijas


bulta Dabas izziņas pasākums "Koks un skaņa atdzīvojas Mazsalacā"

Dabas izziņas pasākums "Koks un skaņa atdzīvojas Mazsalacā"
Galerijas


bulta Ramatas amatierteātris "Visi radi kopā" (Bērzaine)

Ramatas amatierteātris "Visi radi kopā" (Bērzaine)
Galerijas


bulta "Rudens Kārtainā ābolmaize" Sēļos

"Rudens Kārtainā ābolmaize" Sēļos
Galerijas


bulta Riteņbraukšanas sacensības MTB Kauss

Riteņbraukšanas sacensības MTB Kauss
Galerijas


bulta Mazsalaca no putna lidojuma

Mazsalaca no putna lidojuma
Foto: Krišjānis Sietiņš, paraplanieristu klubs "Adrenalīns"
Galerijas


bulta Pludmales volejbola 2014 noslēguma sacensības

Pludmales volejbola 2014 noslēguma sacensības
Galerijas


bulta Zinību diena Mazsalacas bērnudārzā un mākslas skolā

Zinību diena Mazsalacas bērnudārzā un mākslas skolā
Galerijas


bulta Ramatas sporta spēles

Ramatas sporta spēles
Galerijas


bulta Salacas un "Dauģēnu cirka" sakopšanas talkas

Salacas un "Dauģēnu cirka" sakopšanas talkas
Biedrība "Ziemeļvidzemes ģeoparks" ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu un Mazsalacas novada pašvaldības līdzfinansējumu 2014. gadā īsteno projektu "Salacas upes tīrīšana posmā no Mazsalacas līdz Ramatas ietekai". Projekta ietvaros tiek organizētas arī talkas Salacas un tās krastu attīrīšanai no cilvēku radītiem atkritumiem, kā arī smilšakmens atseguma "Dauģēnu cirks" attīrīšanai no kritalām, koku un krūmu saaugumiem. Liels paldies lieliem un maziem palīgiem, kas iesaistījās 15. un 29. augusta talkās, padarot Salacu un tās apkārtni sakoptāku un vizuāli pievilcīgāku!
Galerijas


bulta 1. septembris Mazsalacā

1. septembris Mazsalacā
Galerijas


bulta Novadu dienas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Novadu dienas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā
Galerijas


bulta Mazsalacas vidusskolai - 95

Mazsalacas vidusskolai - 95
Galerijas


bulta Nellijai Nurmikai - 85

Nellijai Nurmikai - 85
Galerijas


bulta LKF Ziemeļvidzemes biroja slēgšanas pasākums/ 14. gadadiena

LKF Ziemeļvidzemes biroja slēgšanas pasākums/ 14. gadadiena
Galerijas


bulta Svētki sēļu muižā

Svētki sēļu muižā
Galerijas


bulta Atvērto sētu dienas Mazsalacas novadā - Sēļu pagasts

Atvērto sētu dienas Mazsalacas novadā - Sēļu pagasts
Galerijas


bulta "Atvērto sētu dienas" Ramatas pagastā

"Atvērto sētu dienas" Ramatas pagastā
Galerijas


bulta Pilsētas Svētki 2014

Pilsētas Svētki 2014
Galerijas


bulta Velosacenības Mazsalacas aplis 2014"

Velosacenības Mazsalacas aplis 2014"
Galerijas


bulta Māksla Mazsalacai

Māksla Mazsalacai
Galerijas


bulta izstāde "Raibā vasara Mazsalacā"

izstāde "Raibā vasara Mazsalacā"
Galerijas


bulta Mazsalacas velosvētki "Ērenpreisam 123"

Mazsalacas velosvētki "Ērenpreisam 123"
Galerijas


bulta Diasporas nometne Mazsalacā "Latvijas elpa Mazsalacā"

Diasporas nometne Mazsalacā "Latvijas elpa Mazsalacā"
Galerijas


bulta Atvērto sētu dienas Skaņkalnes pagastā

Atvērto sētu dienas Skaņkalnes pagastā
Galerijas


bulta Mazsalaca - velopilsēta

Mazsalaca - velopilsēta
Galerijas


bulta Atvērto sētu dienas Mazsalacā - Mazsalacas pag.

Atvērto sētu dienas Mazsalacā - Mazsalacas pag.
Galerijas


bulta Alojas MK medību trofeju izstāde

Alojas MK medību trofeju izstāde
Galerijas


bulta Jāņu ielīgošana Kultūras centrā Mazsalacā

Jāņu ielīgošana Kultūras centrā Mazsalacā
Galerijas


bulta Mazsalacas novada sporta svētki

Mazsalacas novada sporta svētki
Galerijas


bulta Radošuma konference "Zupa no cirvja kāta"

Radošuma konference "Zupa no cirvja kāta"
Galerijas


bulta Jāšanas sacensības

Jāšanas sacensības
Galerijas


bulta 9. klases izlaidums

9. klases izlaidums
Galerijas


bulta 12. klases izlaidums 2014

12. klases izlaidums 2014
Galerijas


bulta Mazsalacas novada KC pašdarbnieki 31.05.2014 (II daļa)

Mazsalacas novada KC pašdarbnieki 31.05.2014 (II daļa)
Galerijas


bulta Mazsalacas novada KC pašdarbnieki 31.05.2014. (I daļa)

Mazsalacas novada KC pašdarbnieki 31.05.2014. (I daļa)
Galerijas


bulta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena
Galerijas


bulta Izstādes "Mazsalacas pūra lāde" atklāšana

Izstādes "Mazsalacas pūra lāde" atklāšana
Galerijas


bulta Florbola sacensības

Florbola sacensības
Galerijas


bulta Vilzēnu amatierteātra izrāde "Dūdene zin"

Vilzēnu amatierteātra izrāde "Dūdene zin"
Galerijas


bulta Mazsalacas PII bērnu izlaidums

Mazsalacas PII bērnu izlaidums
Galerijas


bulta Pirmskolas grupas "Sprīdītis" izlaidums

Pirmskolas grupas "Sprīdītis" izlaidums
Galerijas


bulta SMU fināls

SMU fināls
Galerijas


bulta Mākslas un mūzikas pavasaris

Mākslas un mūzikas pavasaris
Galerijas


bulta MVS Makšķerēšanas sacensības "Salacas ausleja"

MVS Makšķerēšanas sacensības "Salacas ausleja"
Galerijas


bulta Ramatas sākumskolas bērnu teātris "Pasaciņa"

Ramatas sākumskolas bērnu teātris "Pasaciņa"
Galerijas


bulta Piektās bērnudārza sporta spēles

Piektās bērnudārza sporta spēles
Galerijas


bulta Mūzikas skolas izlaidums

Mūzikas skolas izlaidums
Galerijas


bulta Skolas olimpiešu godināšana

Skolas olimpiešu godināšana
Galerijas


bulta Mazsalacas Kultūras namam -70 (seno pašdarbnieku saiets)

Mazsalacas Kultūras namam -70 (seno pašdarbnieku saiets)
Galerijas


bulta amatierteātris "Ramata", "Visi radi kopā"

amatierteātris "Ramata", "Visi radi kopā"
Galerijas


bulta "Salacas balsis" fināls

"Salacas balsis" fināls
Galerijas


bulta Lieldienas Mazsalacā

Lieldienas Mazsalacā
Galerijas


bulta Kaspara Antesa un Vitas Baļčunaites koncerts Mazsalacas slimnīcā

Kaspara Antesa un Vitas Baļčunaites koncerts Mazsalacas slimnīcā
Galerijas


bulta Džeza vakars

Džeza vakars
Galerijas


bulta "Salacas balsis" (11-18g.gr)

"Salacas balsis" (11-18g.gr)
Galerijas


bulta "Salacas balsis 2014" (7-10g.gr.)

"Salacas balsis 2014" (7-10g.gr.)
Galerijas


bulta Salacas balsis 2014 (4-6g.gr.)

Salacas balsis 2014 (4-6g.gr.)
Galerijas


bulta Kormūzikas koncerts

Kormūzikas koncerts
Galerijas


bulta A. Voiceščuka piemiņas turnīrs dambretē

A. Voiceščuka piemiņas turnīrs dambretē
Galerijas


bulta Senioru brokastis

Senioru brokastis
Galerijas


bulta Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākums Sniedzēnu kalnā

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākums Sniedzēnu kalnā
Galerijas


bulta Vokālās studijas SVĒTDIENA pavasara koncerts

Vokālās studijas SVĒTDIENA pavasara koncerts
Galerijas


bulta Jauno vokālistu konkurss "Cālis 2014"

Jauno vokālistu konkurss "Cālis 2014"
Galerijas


bulta Florbola sacensības MVS

Florbola sacensības MVS
Galerijas


bulta Mazuļu skoliņa "Lācēns"

Mazuļu skoliņa "Lācēns"
Galerijas


bulta Automodelisma sacensības MVS

Automodelisma sacensības MVS
Galerijas


bulta Projekta "Tradicionālas vērtības - jaunas prasmes" aktivitātes

Projekta "Tradicionālas vērtības - jaunas prasmes" aktivitātes
Galerijas


bulta Ēnu diena Mazsalacas novada pašvaldībā

Ēnu diena Mazsalacas novada pašvaldībā
Galerijas


bulta Projektu nedēļa MVS

Projektu nedēļa MVS
Galerijas


bulta Galda spēles bibliotēkā

Galda spēles bibliotēkā
Galerijas


bulta Žetonvakara izrāde "Ziņģu Ješkas uzvara" (A. Upītis)

Žetonvakara izrāde "Ziņģu Ješkas uzvara" (A. Upītis)
Galerijas


bulta Mazsalacas vidusskolas 90. izlaiduma Žetonu vakars

Mazsalacas vidusskolas 90. izlaiduma Žetonu vakars
Galerijas


bulta Četru pašvaldību sadarbības līguma svinīgā parakstīšana

Četru pašvaldību sadarbības līguma svinīgā parakstīšana
Galerijas


bulta Dāmu deju kolektīvu sadejošanās "Sveču gaismā"

Dāmu deju kolektīvu sadejošanās "Sveču gaismā"
Galerijas


bulta Senioru galda spēles

Senioru galda spēles
Galerijas


bulta Koncerts "Trīs baltas patiesības"

Koncerts "Trīs baltas patiesības"
Galerijas


bulta Projekta "Bridging Baltic" noslēguma pasākums

Projekta "Bridging Baltic" noslēguma pasākums
Galerijas


bulta Gada cilvēks Mazsalacas novadā 2013

Gada cilvēks Mazsalacas novadā 2013
Galerijas


bulta Jaunāgada florbola turnīrs

Jaunāgada florbola turnīrs
Galerijas


bulta pirmsskolas bērni sagaida Ziemassvētku vecīti

pirmsskolas bērni sagaida Ziemassvētku vecīti
Galerijas


bulta "Dzimis Mazsalacas novadā 2013. gadā"

"Dzimis Mazsalacas novadā 2013. gadā"
Galerijas


bulta Senioru Ziemassvētki

Senioru Ziemassvētki
Galerijas


bulta PII "Ezīšu" grupiņa Ziemassvētkos

PII "Ezīšu" grupiņa Ziemassvētkos
Galerijas


bulta Ramatas bērnu Ziemassvētki

Ramatas bērnu Ziemassvētki
Galerijas


bulta Skolēnu deju koncerts "Sidrabiņā rotājos"

Skolēnu deju koncerts "Sidrabiņā rotājos"
Galerijas


bulta Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus

Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus
Galerijas


bulta Labdarības koncerts

Labdarības koncerts
Galerijas


bulta Ziemassvētku egles iedegšanas svinības

Ziemassvētku egles iedegšanas svinības
Galerijas


bulta Latvijas Tautas Frontes 25. gadskārtas atmiņu pasākums

Latvijas Tautas Frontes 25. gadskārtas atmiņu pasākums
Galerijas


bulta Mārtiņbērni ciemojas pašvaldībā

Mārtiņbērni ciemojas pašvaldībā
Galerijas


bulta izstādes "Cilvēks, notikumi, gadi" atklāšana

izstādes "Cilvēks, notikumi, gadi" atklāšana
Galerijas


bulta Latvijas Neatkarības Proklamēšanas 95. gadadiena

Latvijas Neatkarības Proklamēšanas 95. gadadiena
Galerijas


bulta Lāčplēša dienas piemiņas gājiens

Lāčplēša dienas piemiņas gājiens
Galerijas


bulta Riverways projekta infrastruktūra

Riverways projekta infrastruktūra
Galerijas


bulta Izglītības Ministrijas pārstāvju tikšanās Mazsalacas VSK

Izglītības Ministrijas pārstāvju tikšanās Mazsalacas VSK
Galerijas


bulta Ritmiskās mūzikas meistarklases

Ritmiskās mūzikas meistarklases
Galerijas


bulta "Putni salido mājās" dabas taka Skaņajā kalnā

"Putni salido mājās" dabas taka Skaņajā kalnā
Galerijas


bulta Fotokonkurss "Salacas jaunās rotas"

Fotokonkurss "Salacas jaunās rotas"
Galerijas


bulta Oktobris MVS

Oktobris MVS
Galerijas


bulta Skolotāju diena 2013

Skolotāju diena 2013
Galerijas


bulta Miķeļdiena Mazsalacas sākumskolā

Miķeļdiena Mazsalacas sākumskolā
Galerijas


bulta Kartupeļu degustācija/izstāde

Kartupeļu degustācija/izstāde
Galerijas


bulta Vēstures bildes

Vēstures bildes
Galerijas


bulta Miķeļdiena Ramatā

Miķeļdiena Ramatā
Galerijas


bulta Dauģēnu dabas taka - atklāšana

Dauģēnu dabas taka - atklāšana
Galerijas


bulta Renovētā ceļa Mazsalaca - Killingi-Nõmme atklāšana

Renovētā ceļa Mazsalaca - Killingi-Nõmme atklāšana
Galerijas


bulta Mācību gada sākums Mazsalacas vidusskolā

Mācību gada sākums Mazsalacas vidusskolā
Galerijas


bulta Valtera Hirtes 100. jubilejas piemiņas pasākums

Valtera Hirtes 100. jubilejas piemiņas pasākums
Galerijas


bulta Ramatas pagasta sporta spēles

Ramatas pagasta sporta spēles
Galerijas


bulta Senioru jautrības spēles

Senioru jautrības spēles
Galerijas


bulta Volejbola sacensības

Volejbola sacensības
Galerijas


bulta Lāpu skrējiens "Apkārt Latvijai"

Lāpu skrējiens "Apkārt Latvijai"
Galerijas


bulta Mazsalacai 85

Mazsalacai 85
Galerijas


bulta Mazsalacai 85 Novadnieku saiets

Mazsalacai 85 Novadnieku saiets
Galerijas


bulta Mazsalacai 85 Velosvētki "Ērenpreisam 122"

Mazsalacai 85 Velosvētki "Ērenpreisam 122"
Galerijas


bulta Mazsalacai 85 Amatniecības darbu izstāde - tirdziņš

Mazsalacai 85 Amatniecības darbu izstāde - tirdziņš
Galerijas


bulta Mazsalacai-85 Izklaide mazajiem novadniekiem

Mazsalacai-85 Izklaide mazajiem novadniekiem
Galerijas


bulta Mazsalacai-85 Sporta laukuma atklāšana

Mazsalacai-85 Sporta laukuma atklāšana
Galerijas


bulta Mazsalacai-85 Mazsalaca Jazz Band un City Youth Band koncerts

Mazsalacai-85 Mazsalaca Jazz Band un City Youth Band koncerts
Galerijas


bulta Mazsalacai 85 Takas "Putni salido mājā" atklāšana

Mazsalacai 85 Takas "Putni salido mājā" atklāšana
Galerijas


bulta projekta "Bridging Baltic" amatniecības ievirzes

projekta "Bridging Baltic" amatniecības ievirzes
Galerijas


bulta Mazsalacai-85 Roku nospiedumi Mazsalacai

Mazsalacai-85 Roku nospiedumi Mazsalacai
Galerijas


bulta Mazsalacai 85 - takas "Putni salido mājās" atklāšana

Mazsalacai 85 - takas "Putni salido mājās" atklāšana
Galerijas


bulta Mazsalacai 85 -Ramatas amatierteātra izrāde "Brīnumzālīte"

Mazsalacai 85 -Ramatas amatierteātra izrāde "Brīnumzālīte"
Galerijas


bulta Mazsalacai 85 Deju upe

Mazsalacai 85 Deju upe
Galerijas


bulta Fotoizstādes "Mazsalaca toreiz un tagad" atklāšana

Fotoizstādes "Mazsalaca toreiz un tagad" atklāšana
Galerijas


bulta Mazsalacas aplis 2013

Mazsalacas aplis 2013
Galerijas


bulta Novada kolektīvi Dziesmu Svētku gājienā

Novada kolektīvi Dziesmu Svētku gājienā
Galerijas


bulta Dziesmu svētku karoga pacelšana

Dziesmu svētku karoga pacelšana
Galerijas


bulta Jaunās Ziemassvētku egles stādīšana

Jaunās Ziemassvētku egles stādīšana
Galerijas


bulta Igauņu kritušo karavīru piemiņas vietas atklāšana

Igauņu kritušo karavīru piemiņas vietas atklāšana
Galerijas


bulta Margaritas Vēveres darbu personālizstāde novada muzejā

Margaritas Vēveres darbu personālizstāde novada muzejā
Galerijas


bulta A. Voicesčuka piemiņas turnīrs dambretē

A. Voicesčuka piemiņas turnīrs dambretē
Galerijas


bulta Vokālās studijas "Svētdiena" 5 gadu jubilejas koncerts

Vokālās studijas "Svētdiena" 5 gadu jubilejas koncerts
Galerijas


bulta SALACAS BALSIS 2013

SALACAS BALSIS 2013
Galerijas


bulta Mēs taurenīši

Mēs taurenīši
Galerijas


bulta Koris "Salaca" Kauņā

Koris "Salaca" Kauņā
Galerijas


bulta Sporta diena bērnudārzā

Sporta diena bērnudārzā
Galerijas


 

izgarso_piedzivo_45726.gif

Pasākumi
6.aprīlī 10:00 Mazsalaca
Mobilā diagnostika
27.maijā 10:00 Mazsalaca
Mobilā diagnostika
Fotogalerijas

Sveču mēneša pastaiga Sēļu muižā

 

Mana ziema 2021

 

2021. gada 14. janvāris

 

Mazsalacas novada Gada cilvēki 2020

 

Ziemassvētku sajūtu taka Mazsalacā

Noderīgi

Mazsalacas novada pašvaldība
Pērnavas iela 4, Mazsalaca
Mazsalacas novads, LV-4215
Reģistrācijas Nr. 90009114167
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 25446604
dome@mazsalaca.lv

 

 

Piekļūstamības paziņojums


Sīkdatnes un privātuma politika


Mazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Mazsalacas novada ziņastev_jabut_forma-01_10623.png

 

GDP2020_BalsosanaWeb_800x588px_20729.png

 

CERT_Web_256x512px_V1-01_85618.gif

 

Baneris Kvadraats-01_114319.jpg

 

NG katalogs_91638.png

 

vidzemes_zemessargi (1)_42347.gif

 

 

BIS2_40224.gif

 

bangakpu_24856.JPG

 

Bernu_tiesibas_14433.gif

 

banner-vertical_93537.png

 

3td_Neatrodi_biblioteka_gramatu_22833.jpg

 

250x250_24841.jpg

papsjpg_24240.jpg

 

ST peislēgumi 750x521_13237.gif

 

e-zime-01_93951.png

 

NVD_20180913_VaiTuEsiApdrosinats_200x200_2_21031.png

 

Baneris-lapai-2_91132.jpg

 

knab_banneris_42153.jpg

 

muzejs_mazsalaca_90256.JPG

 

e!_pakalpojumi_uz_mana_latvija_lv_250x250_114420.gif

 

VARAM-Vidzeme-180x180px-pastasti (002)_34622.gif

 

LVLV_200_92809.JPG

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

 

DI_250x250_115713.png

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

 

4lietas_klekshi_102839.png

 

vugd.gov.lv

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpg(c) 2011-2021 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas

png

Realizācija Tup un Turies