Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
rss facebook twitter flickr instagram
LV
EN
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
SLUDINĀJUMI (24)
Fotokonkurss “Mans Mazsalacas novads” 2020 Izstāde "Mākslas Pavasaris ir klāt!"

Ziņas

bulta Uzņemšana Mazsalacas vidusskolas 10.klasē

Uzņemšana Mazsalacas vidusskolas 10.klasē

 

Uzņemšana 10.klasē, pārrunas un līgumu slēgšana:

 • 15. jūnijā no plkst.17.00 - 20.00;
 • 16. jūnijā no plkst.9.00 - 12.00 skolotāju istabā.

Iesniedzamie dokumenti:

 • iesniegums (aizpilda skolā);
 • apliecība par pamatizglītību un sekmju izraksts;
 • pase vai ID karte.
lasīt tālāk ↓bulta Aicina mājsaimniecības piedalīties aptaujā par elektroenerģijas un ūdens patēriņu mājoklī

Aicina mājsaimniecības piedalīties aptaujā par elektroenerģijas un ūdens patēriņu mājoklī

 

Aicinām mājsaimniecības līdz 5. jūnijam piedalīties īsā aptaujā par elektroenerģijas un ūdens patēriņu mājoklī. Aptaujas rezultāti apkopotā veidā tiks ņemti vērā, izstrādājot interaktīvu rīku – virtuālo māju, kurā būs iespēja testēt dažādus energoefektivitātes risinājumus un sekot līdzi enerģijas patēriņa izmaiņām. Aptauja pieejama: https://ej.uz/smartliving

 

Nākamo trīs gadu laikā Latvijā un Igaunijā notiks plaša kampaņa par pārdomātu enerģijas patēriņu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu - Praktiski risinājumi gudrai energoresursu izmantošanai (Smart Living). Viens no kampaņas instrumentiem būs izstrādātais interaktīvais rīks, kas ļaus atraktīvā veidā izvērtēt ēkā notiekošos enerģijas procesus.

lasīt tālāk ↓bulta Latvijā strauji izplatās invazīvais Spānijas kailgliemezis, pavasaris – īstais laiks to apkarot

Latvijā strauji izplatās invazīvais Spānijas kailgliemezis, pavasaris – īstais laiks to apkarot

 

Pagājušajā gadā, pateicoties iedzīvotāju atsaucībai un sniegtajām ziņām, Dabas aizsardzības pārvalde apstiprinājusi 13 jaunas invazīvā un ēdelīgā Spānijas kailgliemeža (Arion vulgaris) atradnes un tas liecina, ka šis nevēlamais viesis Latvijas dabā izplatās ļoti strauji.

 

Pirmo reizi šī suga, kas apdraud dabiskos biotopus, laukaugus, kā arī mājdzīvnieku veselību, Latvijā reģistrēta 2009. gadā, bet nu jau 11 gadu laikā kopumā tas atklāts vismaz 60 vietās visā valstī, galvenokārt Rīgas apkārtnē un Zemgalē. Ziņas par Spānijas kailgliemeža atradnēm ir ļoti svarīgas, lai saprastu cik strauji tas Latvijā izplatās un ko darīt vai nedarīt, lai šo sugu apstādinātu.

lasīt tālāk ↓bulta Policija aicina iedzīvotājus rūpēties par sava dzīvokļa drošību

Policija aicina iedzīvotājus rūpēties par sava dzīvokļa drošību

 

Kā liecina policijas prakse, tikai nelielu daļu no visām policijā reģistrētajām zādzībām no dzīvokļiem paveic mērķtiecīgi un profesionāli zagļi. Daudzos gadījumos zādzība bijusi veiksmīga tieši dēļ pašu īpašnieku vieglprātīgās attieksmes – neaizslēgtas dzīvokļu durvis, neaizvērti logi, balkoni, neizturīgas un vienkāršas ārdurvju slēdzenes. Lai pasargātu savu mājokli, policija aicina ievērot drošības pasākumus!

 

Tuvojoties vasaras sezonai, kad cilvēki biežāk savu laiku pavada ārpus mājas, vairāk vēdina telpas, ilgstoši atstājot atvērtus logus, policija aicina dzīvokļu saimniekus neaizmirst par savu īpašumu drošību. Lai pasargātu savu mājokli, policija aicina ievērot drošības pasākumus:

lasīt tālāk ↓bulta Piedalies!

Piedalies!

 

Šogad pilsētas svētkus un velo svētkus “Ērenpreisam 129” svinēsim citādāk nekā ierasts. Bet tas nenozīmē, ka mazāk priecīgāk!

 

Aicinām iepriekšējo velo svētku dalībniekus un nominantus pārskatīt savus foto arhīvus par tēmu “Mazsalacas pilsētas svētki un velo svētku “Ērenpreisam”” no 2010. gada līdz 2019. gadam.

 

Fotogrāfijas aicinām iesūtīt elektroniski līdz 12. jūnijam uz e-pastu turisms@mazsalacasnovads.lv vai iesniegt klātienē izmantojot USB zibatmiņu/CD.

lasīt tālāk ↓bulta Konkurss „Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu”

Konkurss „Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu”

 

Jūlijā konkursa „Veidosim skaistu un sakoptu Mazsalacas novadu" žūrijas komisija dosies vērtēt novada sakoptākās sētas.

 

Par konkursa dalībnieku var būt ikviens Mazsalacas novada administratīvās teritorijas iedzīvotājs, reģistrēts uzņēmums. Pretendentus konkursam izvēlas komisija, var pieteikt objekta īpašnieks, jebkura cita persona vai pašvaldība, iepriekš saskaņojot ar īpašnieku.


Konkursa dalībniekiem ir tiesības atteikties no piedalīšanās konkursā, par to paziņojot vērtēšanas komisijai Mazsalacas novada pašvaldībā vai pagastu pārvaldēs.

 

Aicinām būt aktīvus un pieteikt savu vai kaimiņa īpašumu, jo žūrijas komisija ne vienmēr var pamanīt visas novada mājas! Pieteikšana vai atteikšanās no konkursa, zvanot pa tālr.25447706!

lasīt tālāk ↓bulta NVA piedāvā iespēju saņemt karjeras konsultācijas attālināti

NVA piedāvā iespēju saņemt karjeras konsultācijas attālināti

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) jebkuram interesentam piedāvā iespēju saņemt attālināti individuālas karjeras konsultācijas: 

 • Praktiskais atbalsts CV un motivācijas vēstules sagatavošana;
 • Informatīvais atbalsts darba meklēšanas jautājumos;
 • Sagatavošanās darba intervijai;
 • Profesionālās piemērotības noteikšana;
 • Veiksmīga profesijas maiņa.


Lai pieteiktos attālinātai karjeras konsultācijai, klientam pa tālruni vai ar e-pasta starpniecību jāsazinās ar NVA filiāli. (Visu NVA filiāļu kontakti atrodami NVA mājaslapā). NVA reģistrētie bezdarbnieki vai darba meklētāji karjeras konsultācijai var pieteikties arī no sava profila CV un vakanču portālā (https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/). Attālinātās konsultācijas laikā klientam nepieciešams tālrunis, dators ar interneta pieslēgumu, e-pasts un iespēja atvērt MS Word un PDF dokumentus.

lasīt tālāk ↓bulta Aicinām vidzemniekus aizpildīt aptauju par Igaunijas-Latvijas pārrobežu programmas prioritātēm 2021.-2027. gadam

Aicinām vidzemniekus aizpildīt aptauju par Igaunijas-Latvijas pārrobežu programmas prioritātēm 2021.-2027. gadam

 

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) aicina atbalstīt Igaunijas-Latvijas programmas iniciatīvu un aizpildīt anketu par nākamā programmēšanas perioda atbalsta prioritātēm. Aptauju īpaši aicināti aizpildīt valsts iestāžu, pašvaldību, nevalstisko organizāciju, kā arī privātā sektora pārstāvji u.c. Pārrobežu programmas pārstāvji norāda, ka atbildes ir būtiski saņemt gan no tiem, kuriem ir jau pieredze Igaunijas- Latvijas pārrobežu projektu īstenošanā, gan arī no tiem, kas savus spēkus vēl nav izmēģinājuši.

 

Mazsalacas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis:

"Aicinu ikvienu aizpildīt šo anketu un nostiprināt pārrobežu ceļu sakārtošanu, kā svarīgāko jautājumu veiksmīgai Latvijas un Igaunijas sadarbībai. Mūsu uzņēmēji ir gudri un spējīgi, mūsu iedzīvotāji ir mobili, publiskajam sektoram, pirmkārt, būtu jāparūpējas par infrastruktūru. Lai pārrobežu ceļu sakārtošana tiktu iekļauta EST LAT programmā, aicinu anketas ceturtajā jautājumā, kā vissvarīgāko norādīt trešo politikas mērķi un tā trešo specifisko mērķi (PO (iii) – ceļu sakārtošana)".

 

lasīt tālāk ↓bulta Noslēgusies publiskā apspriešana par sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveidi Mazsalacas novadā

Noslēgusies publiskā apspriešana par sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveidi Mazsalacas novadā

 

No 2020. gada 31. marta līdz 20. aprīlim norisinājās publiskā apspriešana par infrastruktūras izveidi, kurā mūsu iedzīvotājiem būtu iespēja saņemt sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus tepat - Mazsalacas novadā. Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (turpmāk - ERAF) projekta atbalstu plānots iekārtot vietu ēkā Parka ielā 9, kurā varēs sniegt grupu dzīvokļu pakalpojumu, pielāgot Valtenberģu muižas 2. stāva telpas, lai tās būtu piemērotas dienas aprūpes centra pakalpojumam un rehabilitācijas centram. Apspriešanas laikā iedzīvotājiem bija iespēja aizpildīt aptaujas anketu un paust savu viedokli, kā ari piedalīties 20. aprīļa publiskās apspriešanas sanāksmē, kas saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju notika internetā. Rezultātā saņemta 41 aizpildīta aptaujas anketa. Tajās 15 cilvēki atzīmējuši, ka viņi atbalsta plānoto projektu, rakstot, ka ir nepieciešamība pēc šādas infrastruktūras un pakalpojumiem, lai veicinātu cilvēku ar invaliditāti iekļaušanu sabiedrībā. Savukārt 26 iedzīvotāji atbildējuši, ka neatbalsta, un par iemeslu tam minējuši, ka plānotajam projektam ir ļoti lielas izmaksas un pašvaldība nespēs atmaksāt aizdevumu, kā arī izteikuši bažas par to, ka jutīsies nedroši, ja cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem dzīvos starp mums. Lai iedrošinātu iedzīvotājus kļūt empātiskākiem pret cilvēkiem, kuri bez sabiedrības atbalsta nespēj pastāvēt, un atbalstīt šīs infrastruktūras izveidi, sniedzam skaidrojumu.

lasīt tālāk ↓
Aptaujas


bulta Apstiprināti divi Mazsalacas novada projekti

Apstiprināti divi Mazsalacas novada projekti

 

Noslēgusies Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātā un administrētā konkursa „Latvijas valsts mežu un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2020” projektu vērtēšana. Šogad konkursam tika iesniegti 149 projektu pieteikumi. Ekspertu komisija izvērtēja projektu pieteikumus un nolēma atbalstīt pavisam 69 projektus, sadalot konkursā pieejamo finansējumu 143 000 eiro apmērā. Starp atbalstītajiem projektiem divi tiks īstenoti Mazsalacas novadā.

 

Ramatas pagasta Kultūras centra projekts “Amatierteātrim laukos būt!” – projektā saņemtais finansējums 1000 EUR. 


Amatierteātrim “Ramata” rudenī tiks svinēta 25 gadu jubileja. Ar projektā saņemto finansējumu tiks īstenota pirmizrāde “Ar būdu uz baznīcu”, Ramatas pagasta estrādē svinētas Teātra dienas, izveidots foto baneris un dokumentālā īsfilma “25 gadi amatierteātrī “Ramata””.

lasīt tālāk ↓bulta Domes deputātu apmeklētāju pieņemšanas laiks

 

Deputāts

Pieņemšanas laiks

Pieņemšanas vieta

Tālrunis

e-pasts

Harijs Rokpelnis

Ceturtdienās no plkst. 09.00 - 11.00 vai iepriekš vienojoties par tikšanās laiku pa tālr. 26685222 

Mazsalacas novada pašvaldība

harijs.rokpelnis@mazsalacasnovads.lv

 

tālr. 26685222

 

Dace Mažānova

10.06.2020.

plkst.14.00-15.00

Mazsalacas novada pašvaldība

Tālr. 26181107

dace.mazanova@mazsalacasnovads.lv

Edgars Grandāns

18.06.2020. plkst.14.00-15.00 

Mazsalacas slimnīca

Tālr. 29467298

egrandans@inbox.lv 

lasīt tālāk ↓bulta MAZSALACAS NOVADA JAUNIEŠU PROJEKTU KONKURSS

MAZSALACAS NOVADA JAUNIEŠU PROJEKTU KONKURSS

 

No 1. aprīļa līdz 30. jūnijam Mazsalacas novada pašvaldība aicina ikvienu jaunieti piedalīties projektu konkursā un uzlabot savu apkārtējo vidi! Šī ir laba iespēja īstenot projektu, lai to pēc tam ierakstītu arī savā CV, meklējot darba iespējas!

 

Projekta iesniedzējs var būt Mazsalacas novada administratīvajā teritorijā deklarēta biedrība, nodibinājums, jauniešu apvienība ar dalībniekiem vecumā no 13 līdz 29 gadiem vai Mazsalacas novada administratīvajā teritorijā deklarēts jaunietis/-e, kas realizēs projektu Mazsalacas novadā.

 

Projektu tēmas:

Jauniešu brīvā laika lietderīga izmantošana.

Mazsalacas novada attīstība un labiekārtošana.

Jauniešiem draudzīgas vides veidošana skolā un sabiedrībā.

Nodarbinātība. Karjeras izglītība. Brīvprātīgais darbs.

Vides aizsardzības pasākumi Mazsalacas novadā.

Jauniešu biznesa veicināšana.

lasīt tālāk ↓
Konkursi


bulta TE IR DARBS

TE IR DARBS

 

Mazsalacas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90009114167, Pērnavas iela 4, Mazsalaca, Mazsalacas nov., aicina pieteikties būvgaldnieka / santehniķa amatam (pilns darba laiks – 1 amata vieta uz nenoteiktu laiku).

 

Prasības pretendentam:

1)    Pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība, amatizglītība;

2)    Jāprot izmantot praksē teorētiskās zināšanas un prasmes, tās nepārtraukti papildinot.

3)     B kategorijas transportlīdzekļu vadītāja apliecība.

lasīt tālāk ↓
Vakances


bulta Paziņojums

Paziņojums

 

Pašvaldībai piekritīgā zemes vienība “Jaunupītes”, Skaņkalnes pag., Mazsalacas nov., kadastra apzīmējums 96840010132, kopplatība 2.5 ha, iespējams to iznomāt no 01.06.2020. lauksaimniecības vajadzībām uz 6 gadiem. Zeme vietām aizaugusi ar krūmiem.

 

Zemes lietošanas mērķis-zeme, uz kuras galvenā saimnieciskā darbība ir lauksaimniecība (0101).

 

Informācijai - Nomas maksas apmērs (saskaņā ar apstiprināto cenrādi) par zemesgabala nomu ir 27.00 euro (bez PVN) par 1 ha gadā, ar noteikumu, ka minimālā nomas maksa par zemes gabalu ir 28 euro (bez PVN) gadā.

lasīt tālāk ↓bulta Var saņemt īstermiņa aizdevumu no vienotā platības maksājuma

 

Lai mazinātu Covid-19 krīzes negatīvo ietekmi, šogad lauksaimniekiem ir pieejams bezprocentu īstermiņa aizdevums no vienotā platības maksājuma (VPM). Tas rudenī, kad tiks izmaksāts VPM, tiks atskaitīts no vienotā platības maksājuma, ko saņems lauksaimnieks par VPM pieteiktajiem platības hektāriem. Iesniegumu īstermiņa aizdevuma saņemšanai lauksaimnieki var iesniegt no 2020. gada 21. maija līdz 15. augustam LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā.

 

Īstermiņa aizdevums tiek aprēķināts no vienotā platības maksājuma avansa apmēra, ņemot vērā šādus nosacījumus:

1) īstermiņa aizdevuma minimālā summa – 700 eiro;

2) atbalsta likme noteikta 40 eiro par vienotajam platības maksājumam pieteikto hektāru;

3) saskaņotā valsts atbalsta īstermiņa aizdevuma maksimālā summa – 100 000 eiro.

Īstermiņa aizdevumu līdz 2020. gada 31. decembrim piešķirs lauksaimniekiem kā de minimis atbalstu vai arī kā saskaņotu valsts atbalstu atbilstoši Eiropas Komisijas lēmumam, ja lauksaimniekam trīs pēdējos fiskālajos gados piešķirtā de minimis atbalsta kopējā summa ir sasniegusi 25 000 eiro.

lasīt tālāk ↓bulta Koncerts pārcelts!

Koncerts pārcelts!

 

Ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, Raimonda Paula un Dināras Rudānes koncerts Sēļu muižā pārcelts uz 6. septembri!
Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz 6. septembra koncertu!

 
bulta Pašvaldības iestāžu darbība ārkārtējās situācijas laikā

Pašvaldības iestāžu darbība ārkārtējās situācijas laikā

 

PAŠVALDĪBAS ADMINISTRĀCIJA UN VALSTS UN PAŠVALDĪBU VIENOTAIS KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS

 

Notiek klientu apkalpošana klātienē

Pašvaldības kase ir atvērta

Iesniegumus un jautājumus iespējams arī sūtīt uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai zvanīt uz tālruņa numuriem – Mazsalacas novada pašvaldības administrācijas tālrunis 25446604, Mazsalacas novada VPVKAC tālrunis informācijai 66954867.

 

Pie Mazsalacas novada pašvaldības ēkas durvīm ir izvietota slēgta pastkaste, kurā ir iespēja ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldībai.

lasīt tālāk ↓bulta Aicina Mazsalacas novada NVO ieteikt tēmas aktuālām apmācībām un semināriem

Aicina Mazsalacas novada NVO ieteikt tēmas aktuālām apmācībām un semināriem

 

Ir bieži nācies dzirdēt, ka temati un praktiskas lietas, ko semināros un apmācībās nevalstisko organizācijas (NVO) tiešām vēlētos uzzināt un apgūt savas organizācijas veiksmīgākai darbībai, nemaz netiek piedāvātas. Tādēļ Valmieras novada fonds (VNF) aicina Mazsalacas novada NVO un pārējos aktīvos iedzīvotājus izteikt savu viedokli, norādot sev vēlamos apmācību tematus!

 

Lai paustu savu viedokli, VNF aicina apmeklēt sociālo tīkla Facebook grupu “NVO Vidzemē”, reģistrēties grupā, un nobalsot par sev vēlamajiem apmācību tematiem ŠEIT. Te ikvienam reģistrētam Facebook lietotājam iespējams nobalsot par kādu no piedāvātajām tēmām vai arī ierosināt sev aktuālu un jaunu tēmu (piemēram, bezmaksas tiešsaistes rīki, sabiedriskās attiecības, NVO gada pārskati, grāmatvedība u.c. temati) līdz š.g. 31. maijam. Ikviens reģistrētais Facebook lietotājs aicināts sekot lapai “NVO Vidzemē”, lai nepalaistu garām jaunumus par NVO aktuālām reģionāla, nacionāla un starptautiskām finansējuma iespējām, kā arī uzzinātu par aktuālajiem semināriem, likumdošanas izmaiņām un citām aktualitātēm.”

lasīt tālāk ↓bulta VNF atbalsts topošajiem izcilniekiem motosportā un airēšanā

VNF atbalsts topošajiem izcilniekiem motosportā un airēšanā

 

Šomēnes Valmieras novada fonda (VNF) Padome ir lēmusi par atbalstu diviem jauniem un talantīgiem sportistiem ceļā uz izciliem sasniegumiem – sešpadsmitgadīgajam Ralfam Jurjānim un septiņpadsmitgadīgajam Tomam Virpačevam. Lai jaunieši varētu sevi pierādīt dažāda līmeņa sacensībās un uzlabot savus līdzšinējos sportiskos sasniegumus sportā, VNF Bērnu un jauniešu Izcilību programmas ietvaros jaunieši tiks atbalstīti ar 3070 eiro.

 

Šogad atbalstītais valmierietis Ralfs Jurjānis nodarbojas ar airēšanas slalomu un patlaban ir Latvijas čempions pārstāvētās vecuma grupas K1 laivu klasē vīriešiem. Ralfs ir viens no vadošajiem airēšanas slaloma junioriem Baltijā un vairākkārtējs Eiropas Junioru kausa finālists. Līdztekus apzinīgām un centīgām sporta gaitām Ralfs sasniedz ievērojamus rezultātus arī skolas mācību priekšmetu olimpiādēs. Piešķirtais finansējums lieti noderēs jauna aprīkojuma iegādei, kā arī palīdzēs plānotajiem startiem Pasaules un Eiropas Junioru čempionātos.

lasīt tālāk ↓bulta Piesakies un saņem atbalstu savai uzņēmējdarbībai

Piesakies un saņem atbalstu savai uzņēmējdarbībai

 

No 11.05.2020. – 10.07.2020. norisinās projektu pieteikumu pieņemšana Mazsalacas novada pašvaldības organizētajā konkursā “Atbalsts uzņēmējdarbībai Mazsalacas novadā”.

 

Konkursam paredzēts finansējums 3 000,00 euro apmērā.

 

Konkursa pieteikumu var iesniegt:

1) fiziska persona, kura apņemas nodibināt un reģistrēt komercreģistrā komersantu un uzsākt komercdarbību Mazsalacas novadā, ja tiks pieņemts lēmums par naudas līdzekļu piešķiršanu.

2) pretendents, kas veic uzņēmējdarbību un ir īpašnieks jau esošam uzņēmumam, kas reģistrēts ne agrāk kā 2019.gada 1.janvārī.

lasīt tālāk ↓bulta NVA uzsāk akciju sezonas nodarbinātības veicināšanai

 

Lai veicinātu sezonas darbu devēju un sezonas darbu meklētāju satikšanos, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA), sākot ar šī gada maiju, rīko īpašu akciju „Sezonas darbi” un aicina darba devējus, kuri meklē sezonas darbiniekus, iesaistīties akcijā, reģistrēt sezonas darba piedāvājumus NVA CV un vakanču portālā (https://cvvp.nva.gov.lv) vai jebkurā NVA filiālē visā Latvijā.

 

Darba devēju reģistrētās sezonas vakances tiks operatīvi publicētas vienkopus un ik dienu aktualizētas sadaļā „Sezonas darbi” NVA tīmekļvietnes galvenajā lapā (www.nva.gov.lv), kā arī sadaļās „Klientiem” un „Darba devējiem”. Līdz ar to darba meklētāji varēs ērti un ātri iegūt informāciju par aktuālajām sezonas vakancēm un piemeklēt sev vispiemērotāko darba vietu, savukārt darba devējiem tā būs iespēja atrast sezonas darbiniekus.

lasīt tālāk ↓bulta Mazsalacas pilsētas PII darbs ārkārtējās situācijas laikā

 

Ar 2020. gada 14. maiju Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestāde pārtrauc apmeklētāju uzņemšanu klātienē. Jautājumu gadījumā sazināties elektroniski e-pastā: pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, vai pa tālruni 64251187, 27871920 (iestādes vadītāja).

 

Pieteikumu uzņemšanai Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pastu pirmsskola@mazsalaca.edu.lv    Iesnieguma veidlapa

 

Iestāde nodrošina dežūrgrupu darbību, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu bērnu vecākiem, kuri paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu.

 

No 2020. gada 18. maija līdz 9. jūnijam Iestāde nodrošina 5-6 gadus vecu bērnu obligāto sagatavošanu klātienē, atverot divas grupas Mazsalacā un vienu grupu Ramatā. Mazsalacas novada pašvaldības lēmums 14.05.2020. 

lasīt tālāk ↓bulta Mākslas pavasaris 2020

Mākslas pavasaris 2020

 

Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu attālināto mācību laikā gleznoto darbu izstāde "Veltījums māksliniekam" virtuāli apskatāma: 

https://www.flickr.com/photos/mazsalacasnovads/albums/72157714350137018

lasīt tālāk →bulta Izsludināta pieteikšanās konkursam “Sakoptākais mežs 2020”

Izsludināta pieteikšanās konkursam “Sakoptākais mežs 2020”

 

Veicinot ilgtspējīgu saimniekošanu Latvijas mežos un aicinot meža apsaimniekotājus runāt par labas mežsaimniecības prakses uzturēšanu, sākta pieteikšanās Latvijas Meža īpašnieku biedrības konkursam “Sakoptākais mežs”. Konkurss noritēs jau ceturto gadu, un savu pieteikumu ikviens interesents var iesniegt līdz 15. jūlijam.

 

Konkursa “Sakoptākais mežs” mērķis ir ne tikai runāt par labu meža apsaimniekošanas praksi, bet arī dot iespēju meža apsaimniekotājiem palepoties ar paveikto. Kā stāsta Latvijas Meža īpašnieku biedrības valdes priekšsēdētājs Arnis Muižnieks – labu mežu apsaimniekošanas piemēru netrūkst, atliek tikai par tiem vairāk runāt.

lasīt tālāk ↓bulta Mazsalacas novada muzeja darba laiks

Mazsalacas novada muzeja darba laiks

 

Mazsalacas novada muzejs atvērts apmeklētājiem no 20. maija.

Darba laiks: no trešdienas līdz sestdienai no 11.00 līdz 16.00, svētdien 11.00 - 15.00

 

Muzejā skatāma mākslinieka Pētera Postaža gleznu izstāde.

Pēteris Postažs uzskatāms par vienu no latviešu 20. gs. otrās puses glezniecības klasiķiem.  Viņa gleznās nolasāmas veikla zīmētāja prasmes un niansēta, teju taustāma kolorīta izjūta, kas atklājas simboliem bagātās kompozīcijās. Postažs strādā eļļas, temperas, guašas, pasteļa tehnikās, renesansei raksturīgā manierē gleznojot sievietes ķermeni, ainavas un klusās dabas.

lasīt tālāk ↓bulta Mazsalacas pilsētas bibliotēka turpinās bezkontakta grāmatu apmaiņu

Mazsalacas pilsētas bibliotēka turpinās bezkontakta grāmatu apmaiņu

 

Līdz 9. jūnijam Mazsalacas pilsētas bibliotēka drošības apsvērumu dēļ turpinās nodrošināt bezkontakta grāmatu, žurnālu un CD/DVD apmaiņu.  

 

Jau izsniegtajām grāmatām lietošanas termiņš tiks pagarināts līdz brīdim, kamēr valstī netiks atcelts ārkārtas situācijas stāvoklis (pašlaik tas ir 2020. gada 9. jūnijs).

 

Aicinām rezervēt nepieciešamās grāmatas, izmantojot bibliotēkas e-katalogu https://valmiera.biblioteka.lv/Alise/lv/advancedsearch.aspx. Ar bibliotekāra piešķirto lietotāja vārdu un paroli var attālināti pasūtīt grāmatas un citus dokumentus. 

 

Par grāmatu saņemšanas iespējām un izsniegšanas termiņu pagarināšanu lūdzam zvanīt pa tālr. 64251246 vai rakstīt e-pastā: mazsalacas.biblioteka@mazsalaca.edu.lv 

lasīt tālāk ↓bulta EKO PUNKTI – TIKAI ŠĶIROTIEM ATKRITUMIEM

EKO PUNKTI – TIKAI ŠĶIROTIEM ATKRITUMIEM

 

SIA “ZAAO” (ZAAO) darbības reģiona pašvaldībās iedzīvotājiem jau gadiem ir pieejama infrastruktūra dalīti vāktu atkritumu bezmaksas nodošanai. Klientu aptaujas un ikdienas komunikācija ar klientiem ļauj secināt, ka atkritumu šķirošanā ir ieinteresēta arvien lielāka iedzīvotāju daļa.

 

EKO punktu sistēma ir izveidota, lai atbalstītu iedzīvotājus – dotu iespēju samazināt sadzīves atkritumu apjomu, par kura izvešanu jāmaksā mājsaimniecībai, lai cilvēki varētu dzīvot atbilstoši zaļajai domāšanai un realizēt videi draudzīgus paradumus, kā arī lai samazinātu ietekmi uz vidi – samazinātu noglabājamo atkritumu apjomu un nodotu izejvielas otrreizējai pārstrādei.

 

Tomēr arvien tiek konstatēti gadījumi, kad godprātīgi sašķirotais tiek neatgriezeniski sabojāts ar neatbilstošu saturu. Neatbilstošs ir nevis neatpazīts kāds no pārstrādei derīgiem polimēra veidiem, bet, piemēram, tīšu prāt pieliets konteiners ar nezināmas izcelsmes šķidrumiem, piebērts ar pelniem, saslaukām, zaļajiem atkritumiem un piepildīts ar autiņbiksītēm, medicīnas atkritumiem, nešķirotu sadzīves atkritumu maisiem. Pašvaldības atsevišķos gadījumos ir spiestas pieņemt lēmumu par EKO punktu likvidēšanu,

lasīt tālāk ↓bulta Spēkozola vasaras foto un video konkurss “Eiropas dižkoku lielvalsts Latvija”.

Spēkozola vasaras foto un video konkurss “Eiropas dižkoku lielvalsts Latvija”.

 

Latvijā ir viens no lielākajiem dižkoku blīvumiem Eiropā. Nu jau otro gadu aicinām apzināties šo mūsu dabas un latviskās identitātes bagātību! Atrodi sev tuvāko dižkoku, izmantojot akcijas sadarbības partnera Dziedava dižkoku datubāzi https://ej.uz/dziedava. Iekar dižkoka zaros vai novieto pie koka Latvijas karogu un apliecini savu apmeklējumu ar foto vai īsu video ar pašiem dižkoka apmeklētājiem pie izgreznotā dižkoka. Nopublicē to sociālajos medijos: Instagram, Facebook, Draugiem vai Twitter ar koka nosaukumu, tā atrašanās pagastu vai pilsētu, kā arī tēmturi #dižkokulielvalsts.

 

Septembra beigās piecu labāko foto vai video autori pēc Spēkozola kustības žūrijas vērtējuma savā īpašumā iegūs Spēkozola dižkoku lielvalsts kreklu, kā arī akcijas atbalstītāja IR Wood ozolkoka dizaina priekšmetu. Akcijā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs vai viesis, bet jo īpaši ģimenes, bērni, un jaunieši.

lasīt tālāk ↓bulta Informācija mežu īpašniekiem

Informācija mežu īpašniekiem

 

Mežziņu kontaktinformācija:

 1. Ramatas un Sēļu apgaita - mežzinis Andis Paeglis tel. 26488649
 2. Mazsalacas apgaita (Skaņkalnes un Mazsalacas pagasti) - mežzinis Raivo Bobrovs tel. 29429656

Aktuālā kontaktinfomācija pieejama: https://www.vmd.gov.lv/valsts-meza-dienests/statiskas-lapas/kontakti?nid=1452
bulta No 12.maija sabiedriskajā transportā jāvalkā aizsargmaskas

 

Balstoties Ministru kabineta 7.maija lēmumā pagarināt ārkārtējo situāciju līdz 2020.gada 9.jūnijam, Satiksmes ministrija noteikusi vairākus fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus sabiedriskajā transportā, tostarp paredzot pienākumu pasažieriem sabiedriskajā transportā valkāt mutes un deguna aizsegu (respiratorus, maskas, šalles, lakatus vai tml.).

 

Lēmums valkāt mutes un deguna aizsegu brauciena laikā pieņemts, jo kopš aprīļa beigām pasažieru skaits turpina palielināties.

 

Autobusa vadītājs var atteikt iekāpšanu pasažieriem bez mutes un deguna aizsega, kā arī aizrādīt pasažierim, ja aizsargmaska netiek lietota.

lasīt tālāk ↓vecāki ieraksti →

 

izgarso_piedzivo_45726.gif

Fotogalerijas

Noderīgi

Mazsalacas novada pašvaldība
Pērnavas iela 4, Mazsalaca
Mazsalacas novads, LV-4215
Reģistrācijas Nr. 90009114167
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 25446604
dome@mazsalaca.lv


Sīkdatnes un privātuma politika


Mazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Mazsalacas novada ziņas


Aptauja

NG katalogs_91638.png

 

vidzemes_zemessargi (1)_42347.gif

 

 

BIS2_40224.gif

 

bangakpu_24856.JPG

 

Bernu_tiesibas_14433.gif

 

banner-vertical_93537.png

 

3td_Neatrodi_biblioteka_gramatu_22833.jpg

 

250x250_24841.jpg

papsjpg_24240.jpg

 

ST peislēgumi 750x521_13237.gif

 

e-zime-01_93951.png

 

NVD_20180913_VaiTuEsiApdrosinats_200x200_2_21031.png

 

Baneris-lapai-2_91132.jpg

 

GDP_150x200_ar ikonām_85513.gif

 

 

knab_banneris_42153.jpg

 

muzejs_mazsalaca_90256.JPG

 

e!_pakalpojumi_uz_mana_latvija_lv_250x250_114420.gif

 

VARAM-Vidzeme-180x180px-pastasti (002)_34622.gif

 

LVLV_200_92809.JPG

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

 

latvija-lv-logo_png_23842.png

 

DI_250x250_115713.png

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

1188-business_100444.jpg

 

4lietas_klekshi_102839.png

 

vugd.gov.lv

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpg(c) 2011-2020 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas

png

Realizācija Tup un Turies