Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
LV
EN
rss facebook twitter flickr instagram
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
SLUDINĀJUMI (26)
Koncerts "Tik un tā" Radošā darbnīca bērniem

Ziņas
 Piedalies tirdziņā!
09/P1010038_42026_maza.JPG

 

Decembrī Vācijā norisināsies tirdziņš, kurā varēsim pārdot mūsu rokdarbnieku adītās zeķes un cimdus no dabīgā materiāla.

 

Adījumus ar pievienotu vārdu, uzvārdu, cenu un preces nosaukumu varat nodot Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centrā (katru darba dienu, izņemot pirmdienas, no plkst. 9.30 līdz 16.30) un Amatu mājā (trešdienās 14.00 – 19.00) pie Ritas Ertmanes (tālr. 29375352). Iesakām izvairīties no brūnās krāsas un mežģīnēm, vairāk izmantojot zilos un pelēkos toņus.

 

Esiet aktīvi! Gaidīsim adījumus līdz 7. novembrim!
 Atklāta ceļojošā izstāde ar 10 Vidzemes ainavu dārgumiem
09/IMG_7678_15340_maza.jpg

 

Aktivitāte “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt” tuvojas noslēgumam, un arī Vidzemes plānošanas reģionā, E.Dārziņa un J.Sudrabkalna memoriālajā muzejā “Jāņaskola” atklāta izstāde, kurā skatāmas 10 ainavas – Vidzemes dārgumi. Atklājot izstādi, klātesošos sveica arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Telpiskās plānošanas departamenta pārstāves – Kristīne Kedo un Dace Granta.

 

12.septembrī svinīgais brīdis – izstādes atklāšana -  tika papildināts, pasākuma dalībniekus aicinot piedalīties reģionālajā diskusijā “Dabas un kultūras mantojums sastopas ainavā”, kas Jāņaskolā tika organizēta, lai akcentētu Latvijas ainavas nozīmību, ilgtspēju un daudzveidības saglabāšanu.

 

Pasākums pulcēja tos, kuriem Latvijas ainava ir svarīga, un tā  mērķis bija rosināt sabiedrību iesaistīties ainaviskas vides uzturēšanā un saglabāšanā nākotnē, skaidrojot, kā ikviena cilvēka rīcība ietekmē to, kas mums ir apkārt.

lasīt tālāk ↓ Pludmales volejbola noslēgums 2018
09/WhatsApp Image 2018-09-03 at 14_102956_maza.09_102956_maza.06_102956_maza.jpeg

 

2018. gada 2. septembrī Mazsalacas vidusskolas parkā notika novada pašvaldības organizētās pludmales volejbola sezonas noslēguma sacensības. Šoreiz pludmales volejbolam bija piemēroti laika apstākļi – kā visu šīs vasaras otro pusi. No rīta priekšsacīkstēm pieteicās 8 volejbolisti un visi kvalificējās finālsacensībām,  jo reitinga 2 finālisti noslēguma posmā nepiedalījās. Šogad priekšsacīkstes piedalījās tikai 1 volejbolists, kas nebija spēlējis sacensībās sezonas laikā. Finālsacensību dalībnieki šogad spēlēja pēc citādākas sacensību sistēmas - pusfinālā uzreiz iekļuva tikai grupu uzvarētāji, 2. vietu ieguvēji iekļuva ceturdaļfinālā, pārējie – turpināja spēlēt kvalifikācijas kārtā. Šī sistēma nodrošināja, ka katram finālsacensību dalībniekam bija garantētas spēles vismaz 2 grupās. Vairākas reizes finālsacensībās, lai noteiktu vietu kārtību grupā, iekļūšanu nākamajā kārtā vai pat finālgrupas uzvarētājus, bija nepieciešams izmantot sezonas laikā volejbolistu iegūto reitingu.  Pēc fināla grupas izspēles 2 labākie (Oskars Ramats un Jānis Cēsis) iekļuva superfinālā, katrs izvēlējās 1 pārinieku no sacensību dalībnieku vidus (attiecīgi Mairi Juražu un Tomu Grāveli) un izspēlēja finālspēli.

lasīt tālāk ↓
Volejbola sacensības Mazsalacas novadā


 AS “Sadales tīkls” pakāpeniski atjauno elektrotīklu

 

Turpinot pakāpenisku elektrotīkla atjaunošanu visā Latvijā, šogad Valmierā, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Rūjienas, Mazsalacas un Naukšēnu novadā AS “Sadales tīkls” atjaunos vidējā sprieguma elektrolīnijas 20 km garumā, zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvēs par kabeļu līnijām 15 km garumā un rekonstruēs vai izbūvēs jaunas 24 transformatoru apakšstacijas. Šo Vidzemes novadu elektrotīkla atjaunošanā AS “Sadales tīkls” šogad ieguldīs vairāk nekā 1,4 miljonus eiro.

 

Lai paaugstinātu elektroapgādes drošumu un kvalitāti klientiem Valmierā, AS “Sadales tīkls” pilsētā šogad realizēs trīs projektus. Šobrīd Mednieku ielā norisinās transformatoru apakšstacijas rekonstrukcija un izbūve un papildus tiek veikta jaunas vidējā sprieguma 20kV (kilovoltu) kabeļu līnijas izbūve 400m garumā. Arī Lāčplēša ielā AS “Sadales tīkls” rekonstruē un veic jaunas transformatoru apakšstacijas izbūvi un šī projekta ietvaros paredzēts izbūvēt jaunu vidējā sprieguma kabeļu līniju 300m garumā.

lasīt tālāk ↓ Atklāta īpaša vides izglītības infrastruktūra - 3K
09/Dabas un tehnoloģiju parks URDA  - laboratorija 4_21049_maza.jpg

 

Uzsākot jauno mācību gadu, Dabas un tehnoloģiju parkā URDA atklāta jauna vides izglītības infrastruktūra 3K - dabas Koncertzāle, āra dabas Klase, Latvijas iežu un minerālu Kolekcija. 3K ir vieta, kur  mācīšana un mācīšanās gan bērnudārzu audzēkņiem un skolēniem, gan studentiem notiek mūsdienīgā un dabā integrētā veidā.

 

Projekts 3K tapis pateicoties „Latvijas vides aizsardzības fonda” finansējumam, un ir vieta, kur vides izglītības saturā tiek mazināta tiešā didaktika, to aizstājot ar izziņas un spēles prieku, un mācību procesā iespējams apvienot zināšanas par vides, izglītības, kultūras un dabas norisēm. 3K dod apmeklētājiem iespēju gan papildināt teorētiskās zināšanas ar praktisku darbošanos dabā, gan piedzīvot apkārtējās vides un tehnoloģiju tuvināšanās pieredzi, gan izbaudīt Latvijas dabas un kultūras radošo dialogu.

lasīt tālāk ↓ Lauksaimnieki kļūst arvien atbildīgāki pret vidi
09/lauksaimniecibas-pleves-parstradei_35942_maza.jpg

 

SIA “ZAAO” (ZAAO) jau vairākus gadus piedāvā lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma bezmaksas savākšanu. Ik gadu savāktais otrreizējai pārstrādei derīgais materiālu apjoms pieaug par vairākiem simtiem kubikmetru, šogad sasniedzot 6600 kubikmetrus.

 

Šķiroto atkritumu savākšanas daļas vadītāja Ginta Gailuma: “Šobrīd sākam just, ka mūsu informatīvais darbs nes arī augļus. Gadiem lauku saimniekiem stāstījām, ka dedzināt un aprakt plēves un maisus ir videi kaitīgi, ka kaitējums ar šādu rīcību tiek izdarīts gan pašu apstrādātajiem laukiem, gan saimniecības ļaužu veselībai. Tagad mūsos ieklausās arvien vairāk, jo bezmaksas pakalpojumam ne tikai piekrīt, kad sazināmies, bet paši saimnieki zvana un taujā pēc pakalpojuma.”

lasīt tālāk ↓ Informācijas diena pilsonības pretendentiem

 

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Valmieras nodaļa informē, ka š.g. 31.oktobrī, plkst. 11.00, Valmierā, Meža ielā 7 notiks Informācijas diena tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iegūt Latvijas pilsonību naturalizācijas kārtībā.

 

Informācijas dienā interesenti varēs uzzināt:

  • kādi ir Latvijas pilsonības iegūšanas noteikumi,
  • kādi dokumenti nepieciešami,
  • kādas ir naturalizācijas pārbaužu prasības.
lasīt tālāk ↓ VID izveido īpašu konsultāciju tālruni un e-pasta adresi ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem

 

Lai informācija par nodokļu jautājumiem būtu pieejamāka ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem, Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir izveidojis atsevišķu e-pasta adresi un  tālruņa numuru, kur nodokļu konsultanti atbildēs uz dažādiem praktiskas dabas jautājumiem nodokļu jomā. Jaunizveidotā e-pasta adrese ir diaspora@vid.gov.lv un nodokļu konsultantu tālruņa numurs - +371 67122443.  

 

Interesējošos jautājumus ir aicināti uzdot gan tautieši, kuri nolēmuši atgriezties vai pārcelties uz dzīvi Latvijā pēc pastāvīgas dzīves vai ilgākas uzturēšanās ārvalstīs, gan arī tie, kuriem ilgstoši dzīvojot ārvalstīs, iespējams, ir saglabājušās kādas nodokļu saistības Latvijā.

lasīt tālāk ↓ Informācija par velo drošības jautājumiem

 

Iestājoties pavasarim un siltākam laikam, sākas velo sezona, kas turpinās līdz pat rudens sākumam. Visu šo laiku, līdztekus aktīvai velosipēdu izmantošanai, aktuālas ir arī velosipēdu zādzības. Lai novērstu zādzības, svarīgi ievērot drošības pasākumus.

 

Kā pasargāt savu velosipēdu?

 

1. Ja Tu iegādājies velosipēdu veikalā, tad pārliecinies, ka saņem arī čeku un velosipēda pasi. Velosipēda pase apliecina, ka Tu esi velosipēda īpašnieks.

2. Iegādājoties lietotu velosipēdu, pēc tā rāmja numura ir iespējams noskaidrot, vai šis velosipēds ir reģistrēts, nereģistrēts vai zagts.

lasīt tālāk ↓ Iedzīvotāji varēs veikt veselības apdrošināšanas iemaksas no 1. septembra

 

Ceturtdien, 30. augustā, Nacionālajā veselības dienestā (NVD) norisinājās preses konference, kurā veselības ministre Anda Čakša un NVD direktore Inga Milaševiča informēja par valsts veselības apdrošināšanas aktualitātēm un apdrošināšanas iemaksu veikšanas iespējām jau no šī gada 1. septembra.

 

Mēs jau šobrīd baudām ieguvumus, ko sniedz veselības apdrošināšanas ieviešana, nosakot 1 % no sociālajām apdrošināšanas iemaksām novirzīt veselības aprūpei. Pateicoties finansējumam, ko ienes apdrošināšana, tiek veicināta valsts apmaksāta veselības aprūpes brīvāka pieejamība ikvienam iedzīvotājam. Piemēram, 2018. gadā tie ir 85 miljoni eiro, kuri devuši iespēju pacelt mediķiem algas vidēji par 30 %,” preses konferencē pauda veselības ministre.

lasīt tālāk ↓ Atmiņu lapaspuses par Mazsalacas izpildkomiteju
08/Ruta_luse_45022_maza.jpg

 

2018. gada novembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā vērsim atmiņu lapaspuses par Mazsalacas izpildkomiteju un tās priekšsēdētājiem, t.sk. arī darbiniekiem. Lūdzam atsaukties bijušos izpildkomitejas darbiniekus, deputātus, kultūras darbiniekus, lai, klausoties Jūsu stāstos, mēs labāk izprastu grūto un sarežģīto vēstures periodu – Padomju Savienību.

 

Tālrunis saziņai: 29443266 (Sarmīte), 29338063 (Aldis) - Mazsalacas novada senioru biedrība “Atbalss”.
 Svētdienas skola Mazsalacas baptistu draudzē
08/Document-page-001_114027_maza.jpg

 

Mazsalacas baptistu draudzes SVĒTDIENAS SKOLA aicina uz nodarbībām ik svētdienu plkst. 11.00 Mazsalacā, Lielā ielā 5
 Alojas novada sporta skola uzņem audzēkņus
08/ANSS_105742_maza.jpg

 

http://www.aloja.lv/izglitiba/alojas-novada-sporta-skola/

 

Tālrunis informācijai: 29339978
 Cienīsim mūsu novada vidi
08/par_atkritumiem_mazu_bilditi_103446_maza.JPG

 

Pēdējos mēnešos ir parādījusies tendence pie Mazsalacas pilsētas kapiem atvest fizisko personu sadzīves atkritumus. Šie atkritumi rada nesakārotu un nepievilcīgu apkārtni pie kapsētas.

 

Mazsalacas pilsētas kapos vienuviet tiek savākti kapu atkritumi no visas kapu teritorijas un nodoti ZAAO.

Vēršam uzmanību, ka Pērnavas ielā 16, Mazsalacā, ir atkritumu šķirošanas laukums, kā arī visā novadā atrodas atsevišķie konteineri šķiroto atkritumu novietošanai. Lūdzu izmantosim tos!

lasīt tālāk ↓ Makšķerēšana Salacas upē

 

Informējam, ka Licencēto makšķerēšanu Salacas upes posmā no Iģes ietekas līdz Mazsalacas novada administratīvās teritorijas robežai Salacas kreisajā krastā saskaņā ar Mazsalacas novada pašvaldības  2016.gada 14.marta pilnvarojuma līgumu Nr. 69/2016 organizē individuālais komersants „Līdaciņas laivās”, adrese Pērnavas iela 43, Mazsalaca, Mazsalacas novads, LV-4215.

 

Ja vēlaties iegādāties licences, lūdzam sazināties ar IK "Līdaciņas laivās", Ojāru Beķeri pa tālr. 29456900, e-pasts: mpojars@inbox.lv 

 

Licences nevar iegādāties veikalā "R plus", Mazsalacā! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

lasīt tālāk ↓ Sešas enerģijas dienasgrāmatas – praktisks izdevums par cilvēku energoresursu patēriņa paradumiem
08/sesas-dienasgramatas-vpr_33909_maza.jpg

 

Izanalizējot mājsaimniecību paradumus Latvijā un Igaunijā, radīts viegli lasāms un interesants izdevums par energoresursu izmantošanu “Enerģiski cilvēki: 6 enerģijas dienasgrāmatas”. Tajā apkopoti sešu mājsaimniecību enerģijas patēriņa paradumi kopskatā ar dažādām ikdienas situācijām, ar kurām saskaramies, tāpēc tā ir noderīga lasāmviela ikvienam.


Energoresursus izmantojam visi, sākot ar ūdens vārīšanu rīta kafijai, zobu tīrīšanu vakarā, siltumu istabā un ledu ledusskapī. Tomēr, vai zinām, kādus energoresursus ikdienā tērējam visvairāk un, kas sastāda lielākos mājsaimniecību izdevumus? Kādas ir mūsu ikdienas paradumu atstātās pēdas vidē un ietekme uz klimata izmaiņām pasaulē? Energoefektivitātes projekta “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” ietvaros, sadarbojoties ar partneriem no Vidzemes plānošanas reģiona, Alūksnes novada pašvaldības un Reuges pašvaldības, Tartu reģionālā Enerģijas aģentūra izveidojusi izdevumu, kurā aprakstītas saistības inženierijas un patērētāja uzvedībā, veidoti sešu dažādu cilvēku, grāmatas galveno varoņu enerģijas patēriņa portreti.

lasīt tālāk ↓ Ja grib, tad var!” - sumināti 26 jauni Vidzemes iedvesmas stāsti
08/vidzemes-darza-svetki-2018-151_92811_maza.jpg

 

Vidzemnieku dārza svētki 2018. gada 17.augustā norisinājās jau septīto gadu pēc kārtas. Saulainajā pēcpusdienā Lubānas novada “Ezerniekos”, pašā Salas ezera krastā  pulcējās vairāk nekā simts vidzemnieku, starp kuriem bija arī 26 enerģiski uzņēmēji, kurus šī gada “Vidzemes stāsti 2018” nominācijai bija izvirzījušas 26 Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldības. Pasākumu atklājot, Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieks un vienlaikus arī Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis savā uzrunā teica: “Šodien mēs visi kopā iepazīsim 26 centīga darba stāstus. Novēlu, lai ikviens no mums spēj iedvesmot līdzās esošos iedzīvotājus un uzņēmumus, lai Vidzemnieku Dārza svētki ik gadu kļūtu arvien kuplāk apmeklēti un augtu lepnums par to, ko esam paveikuši, par to, ko esam iecerējuši.”  Savukārt Vidzemes Uzņēmējdarbības centra vadītājs Māris Ozols pārliecinoši uzsver: “Varu droši teikt, ka  Vidzemes stāstu koncepts ir pierādījis savu ilgtspēju. Jau septīto gadu, organizējot šo pasākumu, varam pārliecināties, ka uzņēmējdarbības gars Vidzemē ir dzīvs. Šie 26 stāsti iedvesmo, pozitīvi uzlādē, un šeit gūtie iespaidi un jaunie kontakti noteikti stimulēs arvien jaunu Vidzemes stāstu rašanos!”

lasīt tālāk ↓ Kā izvairīties no smagām mugurkaula traumām?
08/SPKC_Plakāts_Lēkšanas ūdenī_22936_maza.jpg

 

Mugurkauls ir nozīmīga skeleta sastāvdaļa ar sarežģītu uzbūvi, tā traumas ir smagas un komplicētas, kas var novest pie ķermeņa paralīzes. Vasarā viens no biežākajiem mugurkaula kakla daļas traumas iemesliem ir lēkšana uz galvas ūdenī. Lai arī sabiedrības uzmanība tiek regulāri pievērsta šai bīstamajai izklaidei, cietušo skaits, kuri pēc pārgalvīga lēciena uz galvas kādā ūdenstilpnē nonāk ratiņkrēslā, būtiski nesamazinās, norāda traumatologs, ortopēds un mugurkaula ķirurgs Kalvis Briuks.

 

“Visbiežāk smagas mugurkaula traumas pēc lēciena uz galvas ūdenī gūst jauni vīrieši vecumā līdz 40 gadiem. Nereti šie cilvēki ir lēkuši pazīstamā vietā, sakot, ka vienmēr tur ir peldējušies un labi pārzina ūdenstilpni, tomēr mēs nezinām, kas tajā ir noticis ziemā. Iespējams, nogrimis koks vai pat automašīna – grunts uzreiz kļūst daudz seklāka,” norāda mugurkaula ķirurgs, iesakot uz galvas ūdeni nelēkt nekad vai vismaz darīt to vietās, par kurām ir 100% pārliecība, piemēram, peldbaseinos tam speciāli norādītās vietās.

lasīt tālāk ↓ Mazsalacas vidusskolā Erasmus
08/erasmsus_105716_maza.jpg

 

No 3.-11.maijam Mazsalacas vidusskolā norisinājās Erasmus + projekta “Young Entrepreneurs – Learning by Experience” 2.mācību vizīte. Projekta koordinējošo skolu apmeklēja viesi no partnerskolām Tāmsalā Igaunijā, Volosā Grieķijā, Mehelenā Beļģijā un Moimenta da Beirā Portugālē.

 

Vizīte sākās ar iepazīšanos ar Rīgu. 4.maijā viesiem bija iespēja uzzināt vairāk par Latvijas vēsturi un neatkarības nozīmi, apmeklējot gan “stūra māju”, gan dažādus pasākumus Rīgā. Tam sekoja vietējai uzņēmējdarbībai veltīta diena Valmieras apkārtnē. Vizītes laikā viesi iepazinās ar skolu, apmeklēja arī mācību stundas. Viena diena tika veltīta komandu mājasdarbu prezentācijām, kuru laikā uzzinājām par to, kas skolās projekta ietvaros paveikts. Skolas bija organizējušas gan dažādas darbnīcas skolēniem, tad kāda savukārt tirgojusi sagatavoto, par nopelnīto iegādātas krāsas un pašu kopīgiem spēkiem uzlabotas skolas telpas.

lasīt tālāk ↓ Aizdevumi bez nodrošinājuma privāto un pašvaldības uzņēmumu energoefektivitātei
08/altum_4x3_72_web-101_115436_maza.jpg

 

Novecojusi apkures sistēma un ventilācija, dažādu ar ražošanu saistītu neefektīvu iekārtu darbināšana, kas neefektīvi patērē darbaspēka resursu, telpu sildīšana vai dzesēšana un apgaismojums, kas atpaliek no šodienas iespējām – šie ir tikai daži no galvenajiem iemesliem, kāpēc  Latvijas uzņēmumi, gan privātie, gan valsts un pašvaldību paspārnē esošie, katru dienu tērē vairāk enerģijas nekā nepieciešams, un pats galvenais - zaudē daudz naudas.

 

Risinājums, kā pašvaldībai vai uzņēmumam kļūt energoefektīvākam un ietaupīt naudu, ir vienkāršāks nekā varētu šķist. Attīstības finanšu institūcija ALTUM ir ieviesusi jaunu valsts atbalsta programmu, kas energoefektivitātes uzlabošanai visa veida uzņēmumos un pašvaldībās piedāvā finansējumu beznodrošinājuma aizdevumu veidā. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams galvojums vai ķīla. Aizdevums tiks atmaksāts no ietaupījuma, kas rodas pēc energefektivitātes projekta pabeigšanas. Turklāt, finansējumu saņemt ir ļoti vienkārši un bez liekas birokrātijas.

lasīt tālāk ↓
Uzņēmējdarbība


← jaunāki ieraksti   vecāki ieraksti →
Pasākumi
20.oktobrī 14:00 Mazsalaca
Koncerts "Tik un tā"
23.oktobrī 15:00 Mazsalaca
Radošā darbnīca bērniem
27.oktobrī 12:00 Mazsalaca
Lekcija “Stāsti un stāstītprasme kā integrācijas līdzekļi”
27.oktobrī 16:00 Mazsalaca
Labdarības koncerts – sadzirdi mīlestību!
27.oktobrī  Sēļi
Leģendu nakts Sēļu muižā
28.oktobrī 13:00 Mazsalaca
Spēlfilma “Homo Novus”
2.novembrī 14:00 Mazsalaca
Lekcija “Kopīgais un atšķirīgais dažādu tautu ieražās”
3.novembrī 17:00 Mazsalaca
Svecīšu vakars
4.novembrī 13:00 Mazsalaca
Smiltenes tautas teātra izrāde
6.novembrī 18:00 Sēļi
Sēļu pagasta bibliotēkas atvēršanas svētki
10.novembrī 14:00 Mazsalaca
Koncerts "Rudens noskaņās"
10.novembrī 17:30 Sēļi
Mārtiņdiena Sēļu muižā
13.novembrī 10:00 Mazsalaca
Mobilā diagnostika
16.novembrī 18:00 Sēļi
Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadiena Sēļu muižā
Aktuāli
līdz 26.oktobrim  Mazsalaca
Izstāde “Bārbijas un Keni latviešu tautastērpos”
līdz 30.oktobrim  Mazsalaca
Izstāde "Darbošanās prieks"
līdz 31.oktobrim  Sēļi
Izstādes Sēļu muižā
līdz 20.novembrim  Mazsalaca
TLMS izstāde
līdz 1.martam  Mazsalaca
Izstāde “Tautas dziesmas stāsts. Daba”
Pasākumu arhīvs →
Fotogalerijas

Noderīgi

Mazsalacas novada pašvaldība
Pērnavas iela 4, Mazsalaca
Mazsalacas novads, LV-4215
Reģistrācijas Nr. 90009114167
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 25446604 Fakss: 65509888
dome@mazsalaca.lvMazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Mazsalacas novada ziņas


Aptauja

NVD_20180913_VaiTuEsiApdrosinats_200x200_2_21031.png

 

GDP_225px_mazais_104610.gif

 

Baneris-lapai-2_42106.jpg

 

knab_banneris_42153.jpg

 

muzejs_mazsalaca_90256.JPG

 

e!_pakalpojumi_uz_mana_latvija_lv_250x250_114420.gif

 

VARAM-Vidzeme-180x180px-pastasti (002)_34622.gif

 

LVLV_200_92809.JPG

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

web_baneris_250x250_83325.gif

 

latvija-lv-logo_png_23842.png

 

DEINSTITUCIONALIZĀCIJA_BANERIS_WEB(1)_113722.jpg

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

1188-business_100444.jpg

 

4lietas_klekshi_102839.png

 

vugd.gov.lv

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpgSadarbība

LLKCmazs3_34536.jpg E-iespejas_logo_3_120119.jpg rsz_21rsz_2rsz_nva_logo_84237.jpg Latvijas Pašvaldību savienība_51531.jpg 

mz_aplis_85158.jpg vidzeme.lv

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2011-2018 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas

png