Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
rss facebook twitter flickr instagram
A | A+
LV
EN
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
SLUDINĀJUMI (33)

bulta Ramatas pagasta skolēnu transports

 

Mazsalacas novada Ramatas pagasta Skolēnu autobusa atiešanas laiki un maršruts 2020./2021. m.g.

sākot ar 07.04.2021.

 

P;O;T;C;P

No rīta:

6:40 Ramata;

7:00  Vērsis;

7:05 Kundziņi;

7:10 Rauskas skola;

7:20 Radziņtalcis;

7:25 Ramatas skola;

7:40 Mežgales;

7:55 Blanka;

8:10 Mazsalacas skola;

8:15 Mazsalacas centrs;

8:25 Blanka;

8:35 Ramatas skola.

P;O;T;C;

Pēcpusdienā:

15:50 Ramatas skola;

16:10 Blanka;

16:20 Mazsalacas centrs;

16:30 Mazsalacas skola;

16:45 Blanka;

16:50 Ramatas skola;

17:00 Radziņtalcis;

17:10 Rauskas skola;

17:15 Kundziņi;

17:20 Vērsis;

17:50 Mežgales;

18:05 Ramata.

Piektdienās

Pēcpusdienā:     

15:15 Ramatas skola;

15:35 Blanka;

15:45 Mazsalacas centrs;

15:50 Mazsalacas skola;

16:10 Blanka;

16:15 Ramatas skola;

16:25 Radziņtalcis;

16:35 Rauskas skola;

16:40 Kundziņi;

16:50 Vērsis;

17:20 Mežgales;

17:35 Ramata 


bulta Skolēnu autobusa maršruti

 

MAZSALACAS NOVADA PAŠVALDĪBĀ NO 07.04.2021.

 

VIDUSSKOLA - VECATE – MAZSALACA

PIRMDIENA - CETURTDIENA

 

16:35

VIDUSSKOLA

16:40

MAZSALACA

16:45

ĶEIĶI

16:50

ROŽKALNI

16:55

VECATE

17:10

MAZSALACA

 

 

VIDUSSKOLA - VECATE – MAZSALACA

PIEKTDIENA

 

16:00

VIDUSSKOLA

16:05

MAZSALACA

16:10

ĶEIĶI

16:15

ROŽKALNI

16:20

VECATE

17:35

MAZSALACA

 

 

 

VIDUSSKOLA - MAZSALACAS - IDUS - SĒĻI - VECATE – MAZSALACA

PIRMDIENA - CETURDIENA

 

16:35

VIDUSSKOLA

16:45

MAZSALACA

16:50

IDUS

16:55

SKOLIŅAS

17:00

PANTENE

17:05

SĒĻI

17:10

SĒĻU SKOLA

17:15

ĶIPĒNI

17:18

RUDĒKAS

17:25

VECATE

17:30

ROŽKALNI

17:35

ĶEIĶI

17:45

MAZSALACA

 

VIDUSSKOLA - MAZSALACAS - IDUS - SĒĻI - VECATE – MAZSALACA

PIEKTDIENA 

 

16:00

VIDUSSKOLA

16:10

MAZSALACA

16:15

IDUS

16:20

SKOLIŅAS

16:25

PANTENE

16:30

SĒĻI

16:35

SĒĻU SKOLA

16:40

ĶIPĒNI

16:43

RUDĒKAS

16:50

VECATE

16:55

ROŽKALNI

17:00

ĶEIĶI

17:10

MAZSALACA

 

BRASLAVA - VIDUSSKOLA - SKAŅKALNE - VIDUSSKOLA

VIDUSSKOLA - BRASLAVA - MAZSALACA - SKAŅKALNE - MAZSALACA

PIRMDIENA - CETURDIENA

                                                               16:35

VIDUSSKOLA

16:40

MAZSALACA

16:50

Mežsētas

16:55

Laņģi

17:05

Ķurbēni

17:08

RIMEIKAS

17:15

BRASLAVA

17:25

Kalnjēņi

17:35

Mazsalaca

 

BRASLAVA - VIDUSSKOLA - SKAŅKALNE - VIDUSSKOLA

VIDUSSKOLA - BRASLAVA - MAZSALACA - SKAŅKALNE - MAZSALACA

PIEKTDIENA 

 

16:00

VIDUSSKOLA

16:05

MAZSALACA

16:15

Mežsētas

16:20

Laņģi

16:25

Ķurbēni

16:33

RIMEIKAS

16:40

BRASLAVA

16:50

Kalnjēņi

17:00

Mazsalaca


Pasākumi
27.maijā 10:00 Mazsalaca
Mobilā diagnostika
5.jūnijā 07:00 Mazsalacas novads
Pašvaldību vēlēšanas 2021
23.jūlijā  Mazsalaca
Ekskursija visiem interesentiem
Aktuāli
līdz 11.jūnijam  Mazsalacas novads
Vingrošanas nodarbības
līdz 30.jūnijam  Mazsalaca
Izstāde "Darīt neticamo"
līdz 31.augustam  
Virtuālā izstāde "No vasaras līdz ziemai"
Pasākumu arhīvs →
Fotogalerijas

Talka Mazsalacas pilsētas PII

 

Sveču mēneša pastaiga Sēļu muižā

 

Mana ziema 2021

 

2021. gada 14. janvāris

Noderīgi

Mazsalacas novada pašvaldība
Pērnavas iela 4, Mazsalaca
Mazsalacas novads, LV-4215
Reģistrācijas Nr. 90009114167
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 25446604
dome@mazsalaca.lv

 

 

Piekļūstamības paziņojums


Sīkdatnes un privātuma politika


Mazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Aptauja

Pašvaldību vēlēšanas 2021

 

Skalbes tālrunis

 

Vidzemes uzņēmēju dienas 2021

 

Attīstība Valmieras novadā

 

tev_jabut_forma-01_10623.png

 

CERT_Web_256x512px_V1-01_85618.gif

 

Baneris Kvadraats-01_114319.jpg

 

NG katalogs_91638.png

 

bangakpu_24856.JPG

 

Bernu_tiesibas_14433.gif

 

banner-vertical_93537.png

 

3td_Neatrodi_biblioteka_gramatu_22833.jpg

 

250x250_24841.jpg

papsjpg_24240.jpg

 

ST peislēgumi 750x521_13237.gif

 

e-zime-01_93951.png

 

Baneris-lapai-2_91132.jpg

 

knab_banneris_42153.jpg

 

muzejs_mazsalaca_90256.JPG

 

e!_pakalpojumi_uz_mana_latvija_lv_250x250_114420.gif

 

VARAM-Vidzeme-180x180px-pastasti (002)_34622.gif

 

LVLV_200_92809.JPG

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

 

DI_250x250_115713.png

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

vugd.gov.lv

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpg



(c) 2011-2021 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas

png

Realizācija Tup un Turies