Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
rss facebook twitter flickr instagram
A | A+
LV
EN
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
Galerijas
2022  2021  2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  

Lai redzētu visas albuma fotogrāfijas, uzklikšķiniet uz konkrētās galerijas nosaukuma vai foto!

bulta Mazsalacas novada Gada cilvēki 2020

Mazsalacas novada Gada cilvēki 2020

 

GADA CILVĒKS 2020

Atzinība Renāram Skavronskim – par ieguldījumu pilsētas infrastruktūras attīstībā un atsaucību, atbalstot novada kultūras pasākumus.

 

GADA CILVĒKS KULTŪRĀ 2020

Gunta Maskaviča – par aktīvu un radošu darbu vadot amatierteātri “Ramata”, veidojot izrādes un sagaidot amatierteātra 25 gadu jubileju.

Atzinība Lienei Apsītei – par Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Stāstnieku grupas vadīšanu, pētot novada vēsturi un ievērojamo cilvēku dzīves gājumus.  

Atzinība Inārai Blūmai – par veiksmīgu un radošu pieeju kultūras pasākumu organizēšanai Sēļu pagastā 2020. gada izaicinājumu laikā.

lasīt tālāk ↓
Galerijas


bulta Ziemassvētku sajūtu taka Mazsalacā

Ziemassvētku sajūtu taka Mazsalacā

 

Šī gada 25. decembrī laikā no 15.00 līdz 22.00, Mazsalacas iedzīvotāji varēja doties nesteidzīgā pastaigā pa Ziemassvētku sajūtu taku. Takas maršrutā bija iespējams baudīt gan neskaitāmas svecīšu liesmiņas, gan Ziemassvētku noskaņā veidotas gaismas instalācijas. Katra instalācija stāstīja savu stāstu par Ziemassvētkiem, Valtenberģu muižu, Mazsalacu un Skaņākalna vēsturi.

 

Objekti tika izveidoti tā, lai atbilstu noteiktajiem ierobežojumiem valstī, taču saglabātu ideju par Ziemassvētku sajūtas radīšanu. Pastaigu organizēja Mazsalacas novada pašvaldība, Mazsalacas novada Kultūras centrs sadarbībā ar LKA Latvijas Kultūras koledžas studentiem un mentoriem.

lasīt tālāk ↓
Galerijas


bulta Mazsalacas Mākslas skolas audzēkņu izstāde "Par kaķiem"

Mazsalacas Mākslas skolas audzēkņu izstāde "Par kaķiem"

 

No 5. novembra Mazsalacas pilsētas bibliotēkā bija apskatāma Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Par kaķiem”

Galerijas


bulta Sēļu muiža un parks gaismu mirdzumā

Sēļu muiža un parks gaismu mirdzumā

 

Gaismas rotājumi Sēļu muižā būs apskatāmi līdz 2021. gada 6. janvārim! 

Foto: Anete Gluha, Uģis Raibacis, Artūrs Rundēlis, Inga Eglīte

Galerijas


bulta Inetas Martinsones izstāde "DIVI"

Inetas Martinsones izstāde "DIVI"
Laikā, kad pasaulē vārds DIVI sācis skanēt daudz biežāk: divi cilvēki, divi metri, un tā nozīme ieguvusi mazliet skumju pieskaņu vai vismaz tādu, kurai sakars ar nepilnīgu, piesardzīgu, apdalītu dzīvi, es šo vārdu vēlos pacelt uz pjedestāla un ļaut ieraudzīt tā skaistumu.
Man dzīve iemācījusi katrā lietā, kas sākumā šķiet nelaime un traģēdija, atrast jēgu, mācību, zīmi un gaišo pusi, nepārsteigties ar secinājumiem, bet pieņemt un ļaut visam ritēt savu gaitu.
Divi ceļi, kas ir neizbēgami šajā dzīvē- ienākšana un iziešana. Divi cilvēki, caur kuriem pasaulē var ienākt Brīnums. Divas acis, ar kurām skatīties. Divas rokas, ar kurām dzīvē darīt labas un lielas lietas. Divas kājas, kam jāmin gludi un ērkšķaini ceļi dzīves garumā. Diena un nakts, vakars un rīts, vasara un ziema, lietus un saule. Caur šiem pāriem mēs spējam novērtēt katru atsevišķi. Pretstati izceļ viens otru, kā pretkrāsas mākslā. Un nav nedz labas, nedz sliktas krāsas. Viss atkarīgs, kādam mērķim tā tiek lietota. Tāpat ir ar katru lietu. Tāpat - ar cilvēka dzīvi. Kur DIVI, tur notiek attīstība, savstarpēja bagātināšanās, diskusija, viedokļu apmaiņa, pieaugšana, tapšana.
Juris Rubenis ir teicis: “Dzīve ir pārmaiņas. Reizēm tās ir sāpīgas. Reizēm tās ir skaistas. Bet parasti abas kopā.”
Izstādē redzamie darbi – eļļas, akrila un akvareļa gleznojumi, kā arī apgleznotais stikls, tapuši 2020. gada laikā, un vairāki no tiem radušies iedvesmojoties no fotogrāfa Mareka Lisovska fotomākslas. Tādēļ daļai darbu patiesībā ir DIVI autori.

Ineta Martinsone
Galerijas


bulta Daudz laimes, Latvija!

Daudz laimes, Latvija!
2020. gada novembra Latvijas valsts svētku noskaņa Varoņu birzītē, Sēļu muižā, pie Valtenberģu muižas, Ramatas pagasta Kultūras centra un Mazsalacas novada Kultūras centra
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādei 70

Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādei 70
1950. gada 9. novembrī Mazsalacā sāka darboties pirmsskolas izglītības iestāde. Un šogad Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestāde svin jau savu 70 gadu jubileju!
Galerijas


bulta Rudens pārgājiens pa Dauģēnu taku

Rudens pārgājiens pa Dauģēnu taku
2020. gada 31. oktobrī Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centrs organizēja pārgājienu pa Dauģēnu taku/ Foto: Lana Cēse un Inese Timermane
Galerijas


bulta Meža dienas 2020 Sēļu muižā

Meža dienas 2020 Sēļu muižā

 

Latvijas Pašvaldību savienības Mežu attīstības fonda projekta “Mežu dienas - 2020” ietvaros notika Sēļu muižas parka apstādījumu veidošanas talka. Paldies LPS padomniecei – projekta vadītājai Sniedzei Sproģei un viņas komandai par dalību projekta “MEŽA DIENAS 2020” noslēgumā Sēļu muižā. Paldies par stādu izvēli un stādīšanas plānojumu Jānim Sirlakam – ainavu arhitektam, kurš veidojis daudzus skaistus parkus Latvijā. Ceram, ka šī talka būs aizsākums Sēļu muižas parka veidošanā.

lasīt tālāk ↓
Galerijas


bulta Senās mūzikas koncerts Sēļu muižā

Senās mūzikas koncerts Sēļu muižā
2020. gada 24. oktobrī Sēļu muižā, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda finansējumam, tika realizēts Mazsalacas novada pašvaldības projekts “VIŅAS MAJESTĀTE MŪZA” – Senās mūzikas koncerts Sēļu muižā”.
Dalībnieku foto
Galerijas


bulta Mākslas skolas vasaras plenēra darbi

Mākslas skolas vasaras plenēra darbi
Pēc tālmācībā pavadītā pavasara Mazsalacas mākslas skolas audzēkņi jūnijā saņēma plenēra darba burtnīcu, lai vasaras laikā izpildītu 12 uzdevumus dažādās tehnikās.
Kas ir plenērs? Plenērs ir gleznošana un zīmēšana dabā. Pedagogi izveidoja speciālu burtnīcu, lai, vērojot un attēlojot savu apkārtni, audzēkņi nostiprinātu prasmes redzēt krāsas, formas un virsmas, kā arī izmantot to sava dizaina radīšanā.
Septembrī plenēra burtnīcas aplūkojām ar lielu interesi - no 40 izdalītajām burtnīcām atpakaļ saņēmām 18. Daļai skolēnu uzdevumi bija kā liels apgrūtinājums, bet daļa tos bija izpildījuši ar lielu interesi un aizrautību. Priecājamies par paveikto!
Laila Strada
Galerijas


bulta Izstāde "Māls.Veidošana.Keramika"

Izstāde "Māls.Veidošana.Keramika"
Līdz 20. novembrim Mazsalacas novada Kultūras centrā apskatāma mākslas skolas audzēkņu izstāde "Māls.Veidošana.Keramika"
Galerijas


bulta Svētki novada skolotājiem 2020

Svētki novada skolotājiem 2020
2020. gada 2. oktobrī plkst.18.00 Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās svētki novada skolotājiem. Svētku viesis - Mārtiņš Ruskis.
Galerijas


bulta Mazsalacas novada Cālis 2020

Mazsalacas novada Cālis 2020
2020. gada 17. oktobrī plkst.11.00 Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās “Mazsalacas novada Cālis 2020” - 20 gadu jubilejas koncerts.
Galerijas


bulta Tikšanās ar rakstnieci Ilzi Freimani

Tikšanās ar rakstnieci Ilzi Freimani
2020. gada 9. oktobrī Mazsalacas Mūzikas skolā norisinājās tikšanās ar rakstnieci Ilzi Freimani
Galerijas


bulta Meža dienas 2020

Meža dienas 2020
Šodien Meža dienu ietvaros Mazsalacas vidusskolas 12. klases skolēni attīrīja no krūmiem Dauģēnu takas sākumposmu Skaņākalna dabas parkā.
Galerijas


bulta Saulgrieži Sēļu muižā

Saulgrieži Sēļu muižā
2020. gada 26. septembra Rudens Saulgrieži Sēļu muižā.
Foto - Ernests Rudzitis.
Galerijas


bulta Skolotāju diena Mākslas skolā

Skolotāju diena Mākslas skolā
Skolotāju diena mākslas skolā 2020. gada 1. oktobrī. Stundas vada 7. klase. Foto: Laila Strada
Galerijas


bulta Tautas klases skrējiens un nūjošana

Tautas klases skrējiens un nūjošana
2020. gada 25. septembrī Eiropas sporta nedēļas ietvaros notika skrējiens un nūjošanas sacensības 5 km distancē pa zaļā dzelzceļa posmu. Foto: Lana Cēse
Galerijas


bulta Dzejas dienu koncerts Ramatā

Dzejas dienu koncerts Ramatā
2020. gada 19. septembrī plkst.17.00 Ramatas pagasta Kultūras centrā norisinājās Dzejas dienu koncerts "Sārtas kļūst lapas..."
Galerijas


bulta Rollerslēpošanas sprinta sacensības

Rollerslēpošanas sprinta sacensības
2020. gada 19. septembrī pirmo reizi Mazsalacā norisinājās rollerslēpošanas sprinta sacensības, ko organizēja biedrība “Mazsalacas aplis” sadarbībā ar Mazsalacas novada pašvaldību. Rezultāti pieejami: www.rollertour.lv
Galerijas


bulta Dzejas dienas. Dzeja dziedē

Dzejas dienas. Dzeja dziedē
2020. gada 18. septembrī Mazsalacas pilsētas bibliotēka organizēja Dzejas dienu velobraucienu. FOTO: Zane Berga un Liene Apsīte
Galerijas


bulta Dzejas dienas Mazsalacas vidusskolā

Dzejas dienas Mazsalacas vidusskolā
Kā jau katru gadu Dzejas dienās, arī šogad Mazsalacas pilsētas bibliotēka, sadarbojoties ar Skaņkalnes pagasta bibliotēku, rada iespēju 11.septembrī uzaicināt uz Mazsalacas vidusskolu bērnu rakstnieci, dzejnieci grāmatu par pelēnu Koko un Riko autori - Eviju Gulbi.
Foto: L. Apsīte
Galerijas


bulta Operetes teātrim - 75 Sēļu muižā

Operetes teātrim - 75 Sēļu muižā
2020. gada 5. septembrī Sēļu muižā Operete iedvesmo! Operetes Teātrim tika svinēta 75 gadu jubileja. FOTO: INGRĪDA PUNKA
Galerijas


bulta Dzejas dienu kārtainā ābolmaize Sēļu muižā

Dzejas dienu kārtainā ābolmaize Sēļu muižā
2020. gada 12. septembrī Sēļu muižā notika pašsacerētās mūzikas, dzejas un dejas festivāls „DZEJAS DIENU KĀRTAINĀ ĀBOLMAIZE”.

Galerijas


bulta Sēļu muižā RAIMONDS PAULS un DINĀRA RUDĀNE

Sēļu muižā RAIMONDS PAULS un DINĀRA RUDĀNE
2020. gada 6. septembrī plkst.18.00 Sēļu muižā izskanēja RAIMONDA PAULA un DINĀRAS RUDĀNES koncertprogramma “Viņa un Viņš”.
Galerijas


bulta Zinību diena 2020

Zinību diena 2020
2020. gada 1. septembris Mazsalacas novada izglītības iestādēs: Mazsalacas vidusskolā, Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā un Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē
Galerijas


bulta Koncerts “Zeltītās vasarās...ir visas dieniņas ar priekiem pildītas”

Koncerts “Zeltītās vasarās...ir visas dieniņas ar priekiem pildītas”
2020. gada 31. augustā Mazsalacas novada Kultūras centrā norisinājās koncerts “Zeltītās vasarās...ir visas dieniņas ar priekiem pildītas”
Galerijas


bulta Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā 2020

Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā 2020
2020. gada 29. augustā Ramatas pagasta sporta laukumā norisinājās Mazsalacas novada sporta svētki Ramatā
Galerijas


bulta Mākslas skolas audzēkņu kompozīcijas

Mākslas skolas audzēkņu kompozīcijas
Mazsalacas Mākslas skolas audzēkņu kompozīcijas - mājas darba - vasaras plenēra rezultāts
Galerijas


bulta Mazie Opermūzikas un mākslas svētki Sēļu muižā 2020

Mazie Opermūzikas un mākslas svētki Sēļu muižā 2020
2020. gada 8. augustā Sēļu muižā norisinājās Mazie Opermūzikas un Mākslas svētki. Šoreiz pasākumā, pateicoties Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) Vidzemes kultūras programmai, skanēja opermūzikas nakts koncerts “Seviļas kaislības”.
Varēja apskatīties mākslinieces – keramiķes Sanitas Mickus personālizstādi “Piezīmes mālā”, mākslinieces Olitas Gulbes – Ģērmanes gleznu izstādi “Šis gaiss tik pilns ar skaistiem vējiem…” /I.Ziedonis/, Jūrmalas mākslinieku – Alises Landsbergas, Baibas Briedes, Jāņa Jēkabsona, Laines Kainazes, Ineses Ziemeles un Voldemāra Krutina - Sēļu muižas plenērā tapušo darbu izstādi, tradicionālo izstādi “Ziedi manā dārzā”.
Opermūzikas nakts koncertā piedalījās Krišjānis Norvelis (bass), Kalvis Kalniņš (baritons), Mihails Čulpajevs (tenors), Inga Šļubovska-Kancēviča (soprāns), Ilona Bagele (mecosoprāns) un svētku kamerorķestris diriģenta Normunda Vaiča vadībā.
Pasākumā pateicoties Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības programmas aktivitātes “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” projektam tika atklāta Velvju zāle Sēļu muižā.
Foto: biedrība "No Salacas līdz Rūjai", Anete Gluha, Viktors Kalniņš
Galerijas


bulta Amatierteātra "Ramata" pirmizrāde ”Ar būdu uz baznīcu”

Amatierteātra "Ramata" pirmizrāde ”Ar būdu uz baznīcu”
2020. gada 8. augustā Ramatas pagasta estrādē apmeklētājus priecēja amatierteātra "Ramata" pirmizrāde P.Putniņa lugai ”Ar būdu uz baznīcu”. FOTO: Vanda Gluha
Galerijas


bulta 19. jūlijs Makšķerēšanas sacensības

19. jūlijs Makšķerēšanas sacensības
Mazsalacas pilsētas svētku un velosvētku ietvaros 2020. gada 19. jūlijā norisinājās makšķerēšanas sacensības
Galerijas


bulta 18. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"

18. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"
Galerijas


bulta 17. jūlijs Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"

17. jūlijs Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"
2020. gada 17. jūlija Mazalacas pilsētas svētku piektdienas izklaidējošais vakars: “MAKSIMĀLI MINIMĀLI ATĻAUTA IZMĒRA DISTANCĒŠANĀS PIE BRĪNIŠĶĪGĀM UZKODĀM UN FANTASTISKIEM AUGĻU VĪNIEM” – Naukšēnu vīnu darītavas produkcijas degustācija, “Ēdiendaris” sagādātas uzkodas, Comedy Latvia komiķis Maksims Trivaškevičs, ģitārists Mārcis Auziņš
Galerijas


bulta 16. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"

16. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"
2020. gada 16. jūlijā Mazsalacas pilsētas svētku un velosvētku "Ērenpreisam 129" ceturtdiena iesākās ar Mākslas skolas audzēkņu vides objekta "Sēņu dārzs" atklāšanu.
Vēlāk Mazsalacas novada Kultūras centrā tika atklāta izstāde “FOTOSTĀSTI PILSĒTAI”, un ceturtdienas vakars turpinājās ar erudīcijas spēli “PRĀTVĒDERS”
Galerijas


bulta 14. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"

14. jūlijs - Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129"
14. jūlijā Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki "Ērenpreisam 129" iesākās ar Lindas Zeltas keramikas darbnīcu
Galerijas


bulta Sēļu muižas dārza svētki 2020

Sēļu muižas dārza svētki 2020
2020. gada 11. jūlijā Sēļu muižā tika svinēti dārza svētki.
Jau no plkst.14.00 sākās amatnieku un mājražotāju tirdziņš, vēlāk atklāja mākslinieces Ērikas Kumerovas personālizstādi “Dabas citāti” un mākslinieces Initas Reimandovas porcelāns un akmensmasa kolekcijā – “Dzīvības līnijas”, tāpat arī izstāde “Manas dzimtas pūralāde”.

Plkst.15.00 Svētku ieskaņu koncerts kopā ar tautas mūzikas kopu “Sēļu muižas muzikanti” un folkloras kopu “Sēlene”.
Plkst.16.00 Muižas deju svīta. Piedalījās viesi no Kokmuižas un dāmu deju kopa “Reveranss”.
Plkst.17.00 uz Sēļu muižas zāē vokālās mūzikas koncerts “DÉJÀ VU” no mūzikla līdz operai. Piedalījās: Evita Pehlaka (soprāns), Nauris Indzeris (baritons) un Ventis Zilberts (pianists).
Vakara koncerts ģitāras virtuozs PAUL NEITSOV “BOHEMIAN RHAPSODY”.
Galerijas


bulta Vasaras Saulgriežu rituāls

Vasaras Saulgriežu rituāls
22. jūnija Vasaras Saulgriežu rituāls Mazsalacā kopā ar tradīciju kopu "Griezes". Foto: Anita Brokāne-Skrebele
Galerijas


bulta Koncerts "Ielīgosim Ramatā"

Koncerts "Ielīgosim Ramatā"
2020. gada 20. jūnijā Ramatas pagasta estrādē norisinājās koncerts "Ielīgosim Ramatā" kopā ar grupu "Tauriņdeja". Foto: Sandra Zondaka
Galerijas


bulta Gleznošanas pulciņa plenērs

Gleznošanas pulciņa plenērs
Svētdien, 14. jūnijā, Mazsalacas novada Kultūras centra gleznošanas pulciņa dalībniekiem notika plenērs Kuivižos, māklinieces Daces Asnes vadībā.

Foto: D.Asne, I. Rokpelne, L.Apsīte.
Galerijas


bulta Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes izlaidums 2020

Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes izlaidums 2020
2020. gada 5. jūnijā Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi savā lokā nosvinēja bērnudārza absolvēšanu gan Mazsalacas, gan Ramatas grupās
Galerijas


bulta Nakts mistērijas un auto pastaiga Sēļu muižā

Nakts mistērijas un auto pastaiga Sēļu muižā
Laikā, kad Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija Sēļu muiža aicināja iepazīt parka mistērijas atrodoties savā transportlīdzeklī. 23. maijā pirmo reizi Mazsalacas novadā – auto pastaiga Sēļu muižas parkā. Nedaudz maģijas, mistērijas un romantikas, gaismu vīzijas un sveču mirdzuma…

Galerijas


bulta Mākslas Pavasaris 2020

Mākslas Pavasaris 2020
Galerijas


bulta Izstāde "Kad vēji pūš"

Izstāde "Kad vēji pūš"
Mazsalacas Mūzikas un Mākslas skolas audzēkņu darbi no izstādes "Kad vēji pūš", kas bija eksponēta Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā no 10.februāra
Galerijas


bulta Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena
Šogad 25. martā aicinām mājās iedegt sveces 1949. gada 25. martā uz Sibīriju deportēto komunistiskā genocīda upuru piemiņai
Galerijas


bulta Mazie mākslinieki

Mazie mākslinieki
Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbi vēsta: Daba mostas!
Galerijas


bulta Ralfa Ruciņa izstāde Mazsalacas pilsētas bibliotēkā

Ralfa Ruciņa izstāde Mazsalacas pilsētas bibliotēkā
Izstādes autors:
"Mani sauc Ralfs Ruciņš, esmu 27 gadus vecs. Man jau no agras bērnības patikusi māksla dažādās nozarēs, it īpaši vizuālā. Agrāk bija plāns saistīt savu karjeru ar mākslu, it īpaši datorgrafiku, bet manu daudzpusīgo interešu dēļ māksla ir palikusi vairāk kā hobijs un vieta, kur izlikt sakrājušās emocijas.
Darbi, kas apskatāmi izstādē, ir tapuši pēdējo 10 gadu laikā, tāpēc tajos lasāmas daudz un dažādas emocijas, ar kurām esmu saskāries. Izpaužos ar tādiem mākslas līdzekļiem, kādi tobrīd ir pie rokas – zīmulis, ota vai digitālā planšete. Visbiežāk darbos savā izpausmē attēloju kaut ko, kas man piesaistījis aci un šķiet skaists, piemēram, detaļa vai nianse cilvēka sejā, kas ir unikāla un varbūt lielākajai daļai cilvēku nešķistu īpaša."
Galerijas


bulta Svētku vakars "Dejās un sarunās par un ap Sievietēm"

Svētku vakars "Dejās un sarunās par un ap Sievietēm"
Ramatas pagasta Kultūras centrā 2020. gada 6. martā norisinājās svētku vakars "Dejās un sarunās par un ap Sievietēm".
Piedalījās dāmu deju kopa "Minna", līnijdeju grupa "Soli pa solim" un amatierteātris "Ramata"
Galerijas


bulta Koncerts "Roku rokā dancot gāju"

Koncerts "Roku rokā dancot gāju"
2020. gada 21. februārī Mazsalacas novada Kultūras centrā, gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, norisinājās koncerts "Roku rokā dancot gāju"
Galerijas


bulta Džeza restorāns Sēļu muižā

Džeza restorāns Sēļu muižā
Koncertā “Katram sava tautasdziesma” – Laura Amantova Džeza kvartets.
Vakara regtaimā – uzkodas un mājas vīni no ĒDIENDARIS, HI VELTES
Galerijas


bulta Radošā darbnīca "Kolāža ar fotogrāfiju"

Radošā darbnīca "Kolāža ar fotogrāfiju"
2020. gada 25. janvārī Mazsalacas pilsētas bibliotēkā notika radošā darbnīca ģimenēm - "Kolāža ar fotogrāfiju". Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Anitas Jansones-Zirnītes izstāde "Ziemeļvidzemes zīmes"

Anitas Jansones-Zirnītes izstāde "Ziemeļvidzemes zīmes"
Mazsalacas novada Kultūras centrā vienreizēja iespēja skatīt Burtniekos dzīvojošas mākslinieces Anitas Jansones-Zirnītes darbu izstādi "Ziemeļvidzemes zīmes". Māksliniece, stāstot par sevi, saka: "Mani dzīves ceļi = jušanas, domāšanas, zīmēšanas, gleznošanas = mani elpošanas ceļi." Viņa ir laimīga, ka dzīvo Latvijā, laimīga par sev doto laiku un vietu, lepna par talantīgajiem līdzcilvēkiem un izcilajiem Latvijas gleznotājiem, pateicīga savas dzīves līdzveidotājiem.
Izstāde apskatāma no 22. janvāra līdz 16. februārim.
Galerijas


bulta Barikādēm 29

Barikādēm 29
2020. gada 20. janvāra pirmdiena uzausa silta un saulaina. Pilsētas centrā Saieta laukumā iedegtais ugunskurs liecināja par vietu, no kurienes 1991.gadā mazsalacieši devās uz barikādēm.
Šajā dienā devāmies uz Rīgu, lai piedalītos gājienā nolikt ziedu vītni pie Brīvības pieminekļa. Bastejkalnā pie akmens pieminekļiem nošautajiem aizdedzām svecītes Kā vienmēr Doma laukumā aizdegts piemiņas ugunskurs. Mums bija nozīmīgi atrasties tajā vietā, kur mūsu barikāžu aizstāvji apsargāja Ministru padomi. Dzērām līdzpaņemto tēju un ēdam “barikāžu maizītes”. Kā tajā laikā. Daudz ko atcerējāmies.
Barikāžu muzejā apskatījāmies ekspozīcijas. Jau tumsā ceļš uz mājām.
Paldies mūsu pašvaldībai par atbalstu, Andrim Sirmulim par transporta nodrošinājumu, Ilzei Laizānei par ziedu vītni. Un paldies šoferītim Dainim!

1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība Mazsalaca
FOTO: Māris Zariņš
Galerijas


bulta Galzonu dzimtas mākslas darbu izstāde

Galzonu dzimtas mākslas darbu izstāde
No 2020. gada 15. janvāra Mazsalacas pilsētas bibliotēkā apskatāma Galzonu dzimtas mākslas darbu izstāde. Foto: Liene Apsīte
Galerijas


bulta Dzimis Mazsalacas novadā 2019

Dzimis Mazsalacas novadā 2019
2020. gada 4. janvārī Mazsalacas novada pašvaldība sveica 2019. gadā dzimušos novada bērniņus
Galerijas


bulta Godināšana "Mazsalacas novada Gada cilvēks 2019"

Godināšana "Mazsalacas novada Gada cilvēks 2019"
2019. gada 28. decembrī Mazsalacas novada Kultūras centrā tika sveikti konkursa "Mazsalacas novada skaistākais Ziemassvētku noformējums 2019" un "Mazsalacas novada Gada cilvēks 2019" laureāti. Lepojamies!
Galerijas


 

izgarso_piedzivo_45726.gif

Pasākumi
Fotogalerijas

Sēļu muižas dārza svētki 2021

 

Tautas muzikantu saiets

 

Zāļu vakars Sēļu muižā

 

MMMS izlaidums 2021

Noderīgi

 

Valmieras novada pašvaldība

Reģistrācijas Nr. LV90000043403
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 25446604
pasts@valmierasnovads.lv

 

Piekļūstamības paziņojums


Sīkdatnes un privātuma politika


Mazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Aptauja

Pašvaldību vēlēšanas 2021

 

Skalbes tālrunis

 

banneris-mazsalacas-celvedis-250_91459.jpg

 

Vidzemes uzņēmēju dienas 2021

 

Attīstība Valmieras novadā

 

tev_jabut_forma-01_10623.png

 

CERT_Web_256x512px_V1-01_85618.gif

 

Baneris Kvadraats-01_114319.jpg

 

NG katalogs_91638.png

 

bangakpu_24856.JPG

 

Bernu_tiesibas_14433.gif

 

banner-vertical_93537.png

 

3td_Neatrodi_biblioteka_gramatu_22833.jpg

 

250x250_24841.jpg

papsjpg_24240.jpg

 

ST peislēgumi 750x521_13237.gif

 

e-zime-01_93951.png

 

Baneris-lapai-2_91132.jpg

 

knab_banneris_42153.jpg

 

muzejs_mazsalaca_90256.JPG

 

e!_pakalpojumi_uz_mana_latvija_lv_250x250_114420.gif

 

VARAM-Vidzeme-180x180px-pastasti (002)_34622.gif

 

LVLV_200_92809.JPG

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

 

DI_250x250_115713.png

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

vugd.gov.lv

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpg(c) 2011-2022 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas

png

Realizācija Tup un Turies