Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
rss facebook twitter flickr instagram
LV
EN
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
SLUDINĀJUMI (24)
 Skolēnu autobusa maršruti

 

SĒĻI - IDUS - SĒĻI - MAZSALACA - VIDUSSKOLA

 

Plkst.

MAZSALACA

7:00

SĒĻI

7:05

PANTENE

7:10

SKOLIŅAS

7:15

IDUS

7:20

BAKAS KRUSTS

7:25

IDUS

7:30

SKOLIŅAS

7:35

PANTENE

7:40

SĒĻI

7:50

DAUGUĻI

7:55

UNGURMUIŽA

8:00

TĪŠI

8:05

MAZSALACA

8:10

VIDUSSKOLA

 

ĶIPĒNI - VECATE - MAZSALACA - VIDUSSKOLA

 

7:30

MAZSALACA

7:40

ĶIPĒNI

7:43

RUDĒKAS

7:50

VECATE

7:55

ROŽKALNI

8:00

ĶEIĶI

8:05

MAZSALACA

8:10

VIDUSSKOLA

 

VIDUSSKOLA - VECATE - MAZSALACA

 

15:25

VIDUSSKOLA

15:30

MAZSALACA

15:35

ĶEIĶI

15:40

ROŽKALNI

15:45

VECATE

16:00

MAZSALACA

 

VIDUSSKOLA - MAZSALACA - IDUS - SĒĻI - VECATE - MAZSALACA

 

16:05

VIDUSSKOLA

16:10

MAZSALACA

16:20

IDUS

16:25

SKOLIŅAS

16:30

PANTENE

16:35

SĒĻI

16:40

SĒĻU SKOLA

16:45

ĶIPĒNI

16:48

RUDĒKAS

16:55

VECATE

17:00

ROŽKALNI

17:05

ĶEIĶI

17:10

MAZSALACA

 

 

BRASLAVA - VIDUSSKOLA - SKAŅKALNE - VIDUSSKOLA

VIDUSSKOLA - BRASLAVA - MAZSALACA - SKAŅKALNE - MAZSALACA

 

7:15

Mazsalaca

16:00

VIDUSSKOLA

7:25

Kalnjēņi

16:05

MAZSALACA

7:35

BRASLAVA

16:15

Mežsētas

7:43

RIMEIKAS

16:20

Laņģi

7:50

Ķurbēni

16:25

Ķurbēni

7:55

Laņģi

16:33

RIMEIKAS

8:00

Mežsētas

16:40

BRASLAVA

8:10

Mazsalaca

16:50

Kalnjēņi

8:15

VIDUSSKOLA

17:00

Mazsalaca

 

RAMATAS PAGASTA SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTS no 04.09.2018.


No rīta:

6:50 Ramata;

7:00  Vērsis;

7:10 Rauskas skola;

7:20 Radziņtalcis;

7:30 Ramatas skola;

7:30 Silzemnieki;

7:55 Blanka;

8:10 Mazsalacas skola;

8:15 Mazsalacas centrs;

8:25 Blanka;

8:35 Ramatas skola.

 Pēcpusdienā:

15:25 Ramata skola;

15:30 Blanka;

15:50 Mazsalacas centrs;

15:55 Mazsalacas skola;

16:05 Blanka;

16:10 Ramatas skola;

16:20 Radziņtalcis;

16:30 Vērsis;

16:40 Rauskas skola;

17:00 Silzemnieki;

17:15 Ramata.

 

 

       

 

 


Pasākumi
24.martā 13:00 Mazsalaca
Filma "Klases salidojums"
25.martā 13:00 Mazsalaca
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena
26.martā 15:00 Mazsalaca
Stāstu pēcpusdiena "Baltijas ceļam 30"
29.martā 10:30 Mazsalaca
Seminārs “Aktualitātes lauksaimniekiem Mazsalacā”
30.martā 14:00 Sēļi
Koncerts "Izdejot sapņus dejā"
30.martā 18:00 Mazsalaca
Koncerts "Mēs tikāmies martā..."
5.aprīlī 18:00 Mazsalaca
Lekcija pirmsskolas audzēkņu vecākiem
7.aprīlī 17:00 Mazsalaca
Stand- Up komēdijas izrāde
18.aprīlī 17:00 Mazsalaca
Lieldienu sagaidīšana Saieta laukumā
18.aprīlī 18:00 Mazsalaca
Diskusija barikāžu dalībniekiem
20.aprīlī 10:00 Mazsalaca
Lieldienu turnīrs volejbolā
11.maijā 10:00 Mazsalaca
Salacas balsis 2019
12.maijā 08:00 Mazsalaca
Gadatirgus
15.jūnijā 06:30 Mazsalaca
DODAMIES uz LATGALI
19.jūlijā  Mazsalaca
Mazsalacas pilsētas svētki un velosvētki “Ērenpreisam 128”
24.augustā  Mazsalaca
Mazsalacas vidusskolai 100
25.augustā 08:00 Mazsalaca
Gadatirgus
Aktuāli
līdz 4.aprīlim  Mazsalaca
Izstāde "Atkušņi"
līdz 30.aprīlim  Mazsalaca
Izstāde "Jūgendstils un Pēkšēns"
līdz 1.septembrim  Mazsalaca
Fotokonkurss “Mans Mazsalacas novads’’
  Mazsalaca
Foto izstāde "Bērni ap mums"
Pasākumu arhīvs →
Kaimiņos
līdz 28.martam Rūjiena
Vakance Rūjienas novada pašvaldībā
Fotogalerijas

Noderīgi

Mazsalacas novada pašvaldība
Pērnavas iela 4, Mazsalaca
Mazsalacas novads, LV-4215
Reģistrācijas Nr. 90009114167
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 25446604 Fakss: 65509888
dome@mazsalaca.lv


Sīkdatnes un privātuma politika


Mazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Mazsalacas novada ziņas


Aptauja

e-zime-01_93951.png

 

NVD_20180913_VaiTuEsiApdrosinats_200x200_2_21031.png

 

Baneris-lapai-2_91132.jpg

 

GDP_150x200_ar ikonām_85513.gif

 

 

knab_banneris_42153.jpg

 

muzejs_mazsalaca_90256.JPG

 

e!_pakalpojumi_uz_mana_latvija_lv_250x250_114420.gif

 

VARAM-Vidzeme-180x180px-pastasti (002)_34622.gif

 

LVLV_200_92809.JPG

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

web_baneris_250x250_83325.gif

 

latvija-lv-logo_png_23842.png

 

DEINSTITUCIONALIZĀCIJA_BANERIS_WEB(1)_113722.jpg

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

1188-business_100444.jpg

 

4lietas_klekshi_102839.png

 

vugd.gov.lv

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpg



Sadarbība

LLKCmazs3_34536.jpg E-iespejas_logo_3_120119.jpg rsz_21rsz_2rsz_nva_logo_84237.jpg Latvijas Pašvaldību savienība_51531.jpg 

mz_aplis_85158.jpg vidzeme.lv



(c) 2011-2019 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas

png