Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
rss facebook twitter flickr instagram
LV
EN
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
SLUDINĀJUMI (12)

bulta Skolēnu autobusa maršruti


SKOLĒNU AUTOBUSA MARŠRUTI NO 04.09.2019.


SĒĻI - IDUS - SĒĻI - MAZSALACAS - VIDUSSKOLA

 


MAZSALACA
7:00 SĒĻI
7:05 PANTENE
7:09 SKOLIŅAS
7:14 IDUS
7:20 BAKAS KRUSTS
7:24 IDUS
7:29 SKOLIŅAS
7:33 PANTENE
7:37 SĒĻI
7:41 SĒĻU SKOLA
7:48 DAUGUĻI
7:52 UNGURMUIŽA
7:55 TĪŠI
8:00 MAZSALACA
8:05 VIDUSSKOLA


ĶIPĒNI - VECATE - MAZSALACAS - VIDUSSKOLA

7:32 MAZSALACA
7:43 ĶIPĒNI
7:46 RUDĒKAS
7:52 VECATE
7:58 ROŽKALNI
8:05 ĶEIĶI
8:10 MAZSALACA
8:15 VIDUSSKOLA


VIDUSSKOLA - VECATE - MAZSALACA

15:25 VIDUSSKOLA
15:30 MAZSALACA
15:35 ĶEIĶI
15:40 ROŽKALNI
15:45 VECATE
16:00 MAZSALACA


VIDUSSKOLA - MAZSALACAS - IDUS - SĒĻI - VECATE - MAZSALACA

16:10 VIDUSSKOLA
16:15 MAZSALACA
16:19 TĪŠI
16:22 UNGURMUIŽA
16:32 IDUS
16:36 SKOLIŅAS
16:40 PANTENE
16:44 SĒĻI
16:48 SĒĻU SKOLA
16:52 ĶIPĒNI
16:55 RUDĒKAS
17:01 VECATE
17:00 ROŽKALNI
17:10 MAZSALACA



BRASLAVA - VIDUSSKOLA - SKAŅKALNE - VIDUSSKOLA VIDUSSKOLA - BRASLAVA - MAZSALACA - SKAŅKALNE - MAZSALACA

7:07 Mazsalaca 16:10 VIDUSSKOLA
7:11 DZINTARI 16:15 MAZSALACA
7:24 BRASLAVA 16:24 Mežsētas
7:30 RIMEIKAS 16:28 Laņģi
7:37 Ķurbēni 16:34 Ķurbēni
7:43 Laņģi 16:41 RIMEIKAS
7:47 Mežsētas 16:47 BRASLAVA
7:56 Mazsalaca 17:00 DZINTARI
8:01 Vidusskola 17:03 Mazsalaca


Mazsalacas novada Ramatas pagasta Skolēnu autobusa atiešanas laiki un maršruts 2019./2020. m.g. sākot ar 03.09.2019.

Ramata- Vērsis- Ramata- Silzemnieki- Mazsalaca

 

Plkst.

Pieturas

6:45

RAMATA

6:50

DIŽOZOLI

6:55

RIJNIEKI

7:05

VĒRSIS

7:10

ĀBOLIŅI

7:15

RAUSKAS SKOLA

7:20

BIRZMAĻI

7:22

GALTALČI

7:25

RADZIŅTALČI

7:27

PĻAVNIEKI

7:30

RAMATA (skola)

7:40

MEŽGALES

7:42

SILZEMNIEKI

7:55

LĪDUMI

8:00

BLANKA

8:05

SIPARI

8:10

MAZSALACAS VIDUSSKOLA

 

Plkst.

Pieturas

15:55

MAZSALACAS VIDUSSKOLA

16:05

BLANKA

16:10

LĪDUMI

16:15

RAMATA (skola)

16:20

PĻAVNIEKI

16:25

RADZIŅTALČI

16:30

GALTALCIS

16:32

BIRZMAĻI

16:35

RAUSKAS SKOLA

16:40

ĀBOLIŅI

16:45

VĒRSIS

16:55

RIJASKALNI

17:17

SILZEMNIEKI

17:20

MEŽGALES


Pasākumi
21.novembrī 15:00 Mazsalaca
Tikšanās ar AS Valmieras stikla šķiedra
22.novembrī 18:30 Mazsalaca
Izrāde bērniem „Nemo un draugi no Madagaskaras’’
26.novembrī 15:00 Mazsalaca
Mazsalacas stāsti. Tēma "Pasaku rudens"
29.novembrī 19:30 Mazsalaca
Jauktā kora "Juventus" koncerts
30.novembrī 11:00 Mazsalaca
Sporta spēles senioriem
1.decembrī 17:30 Mazsalaca
Ziemassvētku Lielās egles iedegšana
2.decembrī 17:00 Ramata
Egles iedegšana pie Ramatas skolas
6.decembrī 18:30 Mazsalaca
Kinofilma "Nekas mūs neapturēs"
12.decembrī 11:00 Ramata
Ramatas pagasta senioru Ziemassvētku koncerts
13.decembrī 17:00 Mazsalaca
Koncerts "Sidrabiņā rotājos"
15.decembrī 10:00 Mazsalaca
Amatnieku darinājumu Ziemassvētku tirdziņš
18.decembrī 18:00 Mazsalaca
Ziemassvētku pasākums "Kaķīša dzirnavas"
19.decembrī 15:00 Ramata
Ziemassvētku pasākums bērniem
20.decembrī 14:00 Mazsalaca
Senioru gada balle
22.decembrī 12:00 Mazsalaca
Pirmsskolas vecuma bērnu eglīte
25.decembrī 15:00 Mazsalaca
Sveču mežs Skaņajā kalnā
28.decembrī 18:00 Mazsalaca
Gada balle
31.decembrī 00:00 Mazsalaca
Svētku salūts
Aktuāli
līdz 30.novembrim  Mazsalaca
Izstāde "Mazsalacieši Latvijas Brīvības cīņās"
līdz 27.decembrim  Mazsalaca
Izstāde "Mana sapņu māja"
līdz 31.decembrim  Mazsalaca
Rokdarbu ekspozīcija "Vasaras noskaņās"
  Mazsalaca
Izstāde "Mans Mazsalacas novads"
Pasākumu arhīvs →
Fotogalerijas

Noderīgi

Mazsalacas novada pašvaldība
Pērnavas iela 4, Mazsalaca
Mazsalacas novads, LV-4215
Reģistrācijas Nr. 90009114167
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 25446604 Fakss: 65509888
dome@mazsalaca.lv


Sīkdatnes un privātuma politika


Mazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Mazsalacas novada ziņas


Aptauja

vidzemes_zemessargi (1)_42347.gif

 

 

BIS2_40224.gif

 

bangakpu_24856.JPG

 

Bernu_tiesibas_14433.gif

 

banner-vertical_93537.png

 

3td_Neatrodi_biblioteka_gramatu_22833.jpg

 

250x250_24841.jpg

papsjpg_24240.jpg

 

ST peislēgumi 750x521_13237.gif

 

e-zime-01_93951.png

 

NVD_20180913_VaiTuEsiApdrosinats_200x200_2_21031.png

 

Baneris-lapai-2_91132.jpg

 

GDP_150x200_ar ikonām_85513.gif

 

 

knab_banneris_42153.jpg

 

muzejs_mazsalaca_90256.JPG

 

e!_pakalpojumi_uz_mana_latvija_lv_250x250_114420.gif

 

VARAM-Vidzeme-180x180px-pastasti (002)_34622.gif

 

LVLV_200_92809.JPG

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

 

latvija-lv-logo_png_23842.png

 

DI_250x250_115713.png

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

1188-business_100444.jpg

 

4lietas_klekshi_102839.png

 

vugd.gov.lv

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpg



(c) 2011-2019 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas

png

Realizācija Tup un Turies