Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
rss facebook twitter flickr instagram
LV
EN
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
SLUDINĀJUMI (6)
twitter facebook draugiem

bulta Latvijā līdz 14.aprīlim izsludina ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ


Latvijā līdz 14.aprīlim izsludina ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ

 

Lai mazinātu riskus Covid-19 tālākai izplatībai Latvijas iedzīvotāju vidū, atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai, valdība ir pieņēmusi stingrākus noteikumus cilvēku pulcēšanās ierobežošanai privātos un publiskos pasākumos un citus ierobežojumus. Fiziskās kontaktēšanās ierobežojumi attiecas uz publiskām norisēm iekštelpās un ārtelpās un nosaka divu cilvēku un divu metru distances ievērošanas noteikumus.

Rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludinašanu

VIDEO: Krīzes vadības padomas sēde

VIDEO: Kā izplatās Covid-19 un kā sevi pasargāt?

Visa informācija par Covid-19: https://covid19.gov.lv/

 

PAŠVALDĪBAS UN IESTĀŽU DARBS ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ:

 

PAŠVALDĪBAS ADMINISTRĀCIJA UN VALSTS UN PAŠVALDĪBU VIENOTAIS KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS


Ierobežota apmeklētāju pieņemšana.

Iesniegumus un jautājumus sūtīt uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai zvanīt uz tālruņa numuriem – Mazsalacas novada pašvaldības administrācijas tālrunis 25446604, Mazsalacas novada VPVKAC tālrunis informācijai 66954867;

 

Pie Mazsalacas novada pašvaldības, Pērnavas ielā 4, Mazsalacā ir izvietota slēgta pastkaste, kurā ir iespēja ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldībai;

 

Ar pašvaldības darbiniekiem aicinām sazināties, izmantojot e-pastus vai tālruņus;

 

Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portālā www.latvija.lv esošos Mazsalacas novada pakalpojumus, piemēram, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

 

Iestāžu kontaktinformācija

Pašvaldības administrācijas kontaktinformācija 

 

 

PAGASTU PĀRVALDES 

Ramatas un Sēļu pagasta pārvaldēs apmeklētāji klātienē netiks pieņemti. Ar pagasta pārvaldes darbiniekiem aicinām sazināties, zvanot pa tālruni vai rakstot e-pastu.

 

Sēļu pagasta pārvalde: tālr. 26582985; e-pasts: selu.pp@mazsalacasnovads.lv

Ramatas pagasta pārvalde: tālr. 26355122; e-pasts: ramatas.pp@mazsalacasnovads.lv

 

DZIMTSARAKSTU NODAĻA

Nodrošinās:

dzimšanas un miršanas fakta reģistrāciju. Iespēju robežās aicinām reģistrāciju veikt vienpersoniski. Dzimšanas fakta reģistrācijas gadījumā ar paternitāti t.i., ja bērna vecāki nesastāv laulībā, tikai abiem bērna vecākiem, bez citu (trešo) personu piedalīšanās. Reģistrējot jaundzimušo, bērns var līdzi neņemt;

laulības reģistrāciju. Laulības ceremonijā var piedalīties tikai laulājamie un liecinieki!

tālr. 64207846; e-pasts: dzimtsaraksti@mazsalacasnovads.lv


MAZSALACAS NOVADA BĀRIŅTIESA

Mazsalacas novada Bāriņtiesa saziņu ar klientiem nodrošinās attālināti, izņemot gadījumus, kad būs nepieciešams izbraukt uz vietas. Bāriņtiesa aicina izvērtēt iespēju notariālos pakalpojumus saņemt pēc 15.04.2020.

tālr.25616064; e-pasts: barintiesa@mazsalacasnovads.lv


NEKUSTAMO ĪPAŠUMU APSAIMNIEKOŠANAS NODAĻA

Nekustamo īpašumu nodaļa apmeklētājus klātienē nepieņems. Pakalpojumu sniegšana tiks nodrošināta attālināti. Dokumentus varēs iesniegt, sūtot pa pastu vai klātienē atstāt pastkastītē, kas izvietota pie pašvaldības ēkas Pērnavas ielā 4, Mazsalacā. 

tālr. 64207845; e-pasts: nia.nodala@mazsalacasnovads.lv


SOCIĀLAIS DIENESTS

No 16. marta līdz 14. aprīlim visi Mazsalacas novada Sociālā dienesta piešķirtie sociālās palīdzības pabalsti un pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalsti tiks izmaksāti, pārskaitot tos uz pabalsta saņēmēja norēķinu kontu vai skaidrā naudā pašvaldības kasē. Saziņu ar Sociālā dienesta darbiniekiem aicinām veikt – zvanot vai rakstot e-pasta vēstuli konkrētajam darbiniekam.

Humānās palīdzības noliktava un veļas mazgāšanas pakalpojums nebūs pieejams. 

Tālr. 64251404, 28345161

E-pasts: socialais.dienests@mazsalacasnovads.lv

 

PAŠVALDĪBAS POLICIJA

Sakarā Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju saistībā ar Covid-19 izplatību līdz 2020. gada 14. aprīlim Mazsalacas novada pašvaldības policija apmeklētājiem slēgta!

Pašvaldības policijas inspektori turpina veikt savus darba pienākumus, neatliekamos jautājumus risināsim attālināti! Neatliekamu jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr. 25654594, rakstīt whatssapp vai 110 Valsts policijai - diennakts bezmaksas tālrunis.

 

Iesniegumus, sūdzības un citus dokumentus iesniegt elektroniski e-pastā: pasvaldibas.policija@mazsalacasnovads.lv.

 

Ministru kabineta rīkojumā Nr.103 (2020.gada 12.marts) Par ārkārtējas situācijas izsludināšanu ir noteikts, ka personām un kontaktpersonām, kuras atgriezušās no Covid-19 skartās valsts vai teritorijas, jāveic īpaši piesardzības pasākumi.

●       14 dienas pēc izbraukšanas no minētās valsts vai teritorijas novērot savu veselības stāvokli, divas reizes dienā (no rīta un vakarā) mērot ķermeņa temperatūru;

●       nekavējoties zvanīt 113, ja parādās kādas akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmes (iesnas, klepus, rīkles iekaisums, paaugstināta ķermeņa temperatūra, elpošanas traucējumi);

●       jāveic pašizolēšanās dzīvesvietā (mājas karantīna) un jābūt pieejamam saziņai un sadarbībai ar ģimenes ārstu un citām ārstniecības personām. Šīs prasības neattiecas uz transporta un pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniedzēju darbiniekiem, kuri atgriežas no darba braucieniem un komandējumiem, ja viņiem nav novērojamas akūtas elpošanas ceļu infekcijas pazīmes un viņi nav atzīti par kontaktpersonām;

●      novērot savu veselības stāvokli;

●      nepakļaut citas personas inficēšanās riskam, cenšoties samazināt tiešus kontaktus ar citiem cilvēkiem (neuzņemt viesus, neapmeklēt publiskas vietas, institūcijas un nedoties privātās vizītēs u. c.);

●   uzturēties dzīvesvietā un nedoties uz darbu, sabiedriskām vietām, vietām, kur uzturas liels skaits cilvēku, iespēju robežās neizmantot sabiedrisko transportu;

 

Pirmās nepieciešamības preču vai pārtikas iegādei izmantot kādu no šādām iespējām:

●       piegādi mājoklī, izvairoties no kontakta ar piegādātāju;

●       pārtikas vai preču piegādi ar tuvinieku palīdzību, atstājot tās pie durvīm;

●       lūgt pašvaldības sociālā dienesta palīdzību, izvairoties no tieša kontakta ar sociālo darbinieku;

●     ja nav citu risinājumu, veikalu apmeklēt ar medicīnisko masku stundās, kad veikalā mazāk cilvēku, ievērojot 2 metru distanci no veikala apmeklētājiem un pārdevējiem un ievērojot roku un klepus higiēnu;


Valsts policija sadarbībā ar Pašvaldības policiju uzraudzīs sabiedriskās vietas, kur varētu pulcēties cilvēki, kā arī, saņemot informāciju par tiem, policija attiecīgi reaģēs. Gadījumos, ja netiks ievēroti Ministru kabineta rīkojumā noteiktie drošības pasākumi, var tikt piemērota arī atbilstoša administratīvā vai kriminālā atbildība un piemērots sods. Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā noteikts - 176.2 pants. Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšana - par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu — uzliek naudas sodu līdz 350 euro.

 

IZGLĪTĪBAS IESTĀDES

No 17. marta Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestāde būs atvērta un tajā darbosies dežūrgrupa, gan Mazsalacā, gan Ramatā, kurā vienkopus tiks pieskatīti dažāda vecuma bērni un iespēju robežās tiks nodrošināta ēdināšana. Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav pēdējo 14 dienu periodā bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām, un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Bērniem, kuri nav apmeklējuši pirmsskolas izglītības iestādi kopš 13. marta, atgriežoties iestādē jāņem līdzi ārsta zīme. Lai gan dežūrgrupas darbība tiks nodrošināta, lūdzam vecākus nevest bērnus uz pirmsskolu līdz 14. aprīlim un rast veidu, kā nodrošināt savu bērnu pieskatīšanu mājas apstākļos, kā arī darba devējus atbalstīt vecākus, ļaujot saviem darbiniekiem pieskatīt bērnus mājas apstākļos.

 

Ņemot vērā ārkārtas situāciju un pieaugošo saslimstības ar Covid-19 gadījumu skaitu valstī, aicinām vecākus būt atbildīgiem gan pret sevi un saviem ģimenes locekļiem, gan pret līdzcilvēkiem! Mūsu veselība ir pati svarīgākā! Jautājumu gadījumu aicinām sazināties ar Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes vadītāju Saivu Liepu (tālr.27871920).

 

Līdz 14. aprīlim tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs, nodrošinot mācības attālināti.

 

Līdz 14. aprīlim pārtrauktas visas kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu nodarbības un pasākumi (treniņi, sacensības un mēģinājumi).

 

KULTŪRA, SPORTS UN TŪRISMS

Mazsalacas novada kultūras centri apmeklētājiem ir slēgti un to rīkotie pasākumi līdz 14. aprīlim – atcelti.

 

Mazsalacas novada bibliotēkas klātienes apmeklējumiem ir slēgtas, visi bibliotēku plānotie publiskie pasākumi līdz 14. aprīlim atcelti. Pakalpojumu sniegšana iespēju robežās tiek nodrošināta attālināti. Pārtraukta iespēja pasūtīt grāmatas Valmieras reģiona bibliotēku kopkatalogā. Par grāmatu saņemšanas iespējām un izsniegšanas termiņu pagarināšanu lūdzam zvanīt bibliotēkām vai rakstīt e-pastā:

· Mazsalacas pilsētas bibliotēka tālr. 64251246

e-pasts: mazsalacas.biblioteka@mazsalaca.edu.lv


· Ramatas pagasta bibliotēka tālr. 27300204 

e-pasts: ramatas.biblioteka@mazsalaca.edu.lv


· Sēļu pagasta bibliotēka tālr. 28336613 

e-pasts: selu.biblioteka@mazsalaca.edu.lv


· Skaņkalnes pagasta bibliotēka tālr. 64251739 

e-pasts: skankalnes.biblioteka@mazsalaca.edu.lv 

 

Laikā, kad bibliotēka apmeklētājiem nav pieejama, atgādinām, ka Valmieras integrētās bibliotēkas mājas lapā kopš pagājušā gada rudens ir pieejama novadpētniecības digitālā platforma, kurā  iespējams atrast interesantus nepublicētus materiālus vai limitēti izdotus izdevumus par Valmieru un apkārtējiem novadiem, tai skaitā par Mazsalacu.

Šeit http://biblioteka.valmiera.lv/lv/novadpetnieciba varat atrast pagājušajā rudenī iznākušās grāmatas par fotogrāfu Jāni  (Žani) Āboltiņu "Fotogrāfs" digitālo versiju, Reiņa Cukura sarakstīto "Mazsalacas pagasta hroniku", Normunda Lustes manuskriptu "Mazsalaca senāk un tagad", varat arī izlasīt Ādama Purmaļa  stāstu, Rutas Lūses atmiņas "Mazsalaca pirms 50 gadiem" u.c., iepazīties ar prezentācijām, kas veidotas Valmieras bibliotēkas izsludināto novadpētniecības konkursu ietvaros par tēmām "Teātra spēlēšanas tradīcijas Mazsalacas novadā" un  "Baltijas ceļam-30", kā arī atrast citus interesantus materiālus par tuvākajiem novadiem.

 

3td e-grāmatu bibliotēka: https://www.3td.lv

Ja esi reģistrēts publiskās pašvaldību bibliotēkas lietotājs un tev ir piešķirts publiskā kataloga lietotājvārds un parole, tad vari reģistrēties un izmantot iespēju lasīt bez maksas e – grāmatas vietnē  3td.lv tiešsaistē savā viedierīcē vai datorā. E-grāmatu lasīšana nav pieejama lasītājam, ja bibliotēkā nav savlaicīgi atdotas izsniegtās grāmatas un citi informācijas resursi (kopš marta sākuma veiktie izsniegumi tiks pagarināti). Vienlaikus lasīšanai vari izņemt divas e-grāmatas. Mēnesī iespējams lasīt ne vairāk kā sešas e-grāmatas. E grāmatu lasīšanas termiņš ir 2 nedēļas, pēc tam termiņu iespējams pagarināt vēl uz 2 nedēļām. 3td e-grāmatu bibliotēka tiek regulāri papildināta ar tulkotajiem un oriģināldarbiem. Lasot ir iespēja pielāgot sev piemērotu burtu lielumu.

 

Kā uzsākt lietošanu:

1) Iegūsti lietotājvārdu un paroli.

Sazinoties ar bibliotēku, noskaidro savu publiskā kataloga lietotājvārdu un paroli. Ja jums nav izveidots vai zināms savs publiskā kataloga lietotājvārds un parole, to varat iegūt rakstot uz bibliotēkas e-pastu mazsalacas.biblioteka@mazsalaca.edu.lv;

2) Atver vietni www.3td.lv;

3) Spied "Reģistrēties";

4) Izvēlētie reģionu.

No piedāvātā izvēlies reģionu, kurā bibliotēkā esi reģistrēts;

5) Ievadi lietotājvārdu un paroli;

6) Reģistrējies kā jauns lietotājs;

7) Savā e-pastā atver norādīto saiti;

Sevis norādītajā e-pastā atver paziņojumu par "3td e-grāmatu bibliotēkas" lietošanu un atverot saiti, aktivizē kontu;

8. Izmanto pakalpojumu.

 

 

SIA "BANGA KPU"

Ievērojot ārkārtas situāciju valstī, SIA “BANGA KPU” informē, ka no 16.03.2020. līdz 14.04.2020. birojs ir slēgts apmeklētājiem. Pieteikto pakalpojumu izpildes iespējas tiks izskatīta individuāli. Ūdenssaimniecības pakalpojumi tiks nodrošināti ierastajā kārtībā. Avārijas situācijās un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties pa telefonu vai e-pastu:

            grāmatvedība 64251394,

            vadītāja 29395788,

            inženieris 26524181,

            e-pasts: bangakpu@mazsalacasnovads.lv

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem par līdzcilvēku un savu veselību un rūpīgi izvērtēt publisku vietu apmeklēšanas nepieciešamību!

 

SIA “MAZSALACAS SLIMNĪCA”

Ņemot vērā izsludināto ārkārtas situāciju, SIA ''Mazsalacas slimnīcā'' karantīnas laikā pacientus nodaļā apmeklēt aizliegts.

Ambulatoriem pacientiem, pirms došanās uz ambulanci, iepriekš sazināties pa tālr. reģistratūra 64251070, vai galvenā māsa 26682090.

Hroniskiem pacientiem receptes var izrakstīt attālināti sazinoties pa tālr. 64251070.

Pandēmijas laikā zobārsts pieņem tikai akūtos pacientus ceturtdienās no plkst. 9.00 - 12.00.

Neskaidrību gadījumā var zvanīt savam ģimenes ārstam, kurš ieteiks pareizāko rīcību attiecīgajā situācijā.

Ieteikums visiem cilvēkiem - izvairīties no kontaktēšanās ar cilvēkiem, kuri ir bijuši ārzemēs un atgriezušies mājās. Vairāk baudīt pavasari un svaigu gaisu!

 

ANDAS PLŪMES ĢIMENES ĀRSTA PRAKSE

Ņemot vērā Latvijā pasludināto ārkārtējo situāciju, lai ierobežotu COVID-19 izplatību, turpmāk ģimenes ārsta praksē pacienti tiks pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta, tai skaitā, akūtā stundā. 

Aicinām Jūs sazināties ar Andas Plūmes ģimenes ārsta praksi, zvanot 20152818 (prakses darba laikā) 

Lūdzam ierasties tieši uz savu pieraksta laiku, uzgaidāmā telpā neatrasties vairāk kā 2-3 personām, ievērojot 2 metru distanci.

Vairāk informācijas par jaunā koronavīrusa izraisīto slimību COVID-19 var saņemt pa 67387661. konsultācijas tiek sniegtas darba dienās no plkst. 8.30 – 21.00, bet brīvdienās no plkst. 8.30 – 17.00. 

COVID-19 simptomi – paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana. 

Informācija par ārstniecības pakalpojumu pieejamību var uzzināt interesējoties konkrētā iestādē, kurā vēlaties saņemt pakalpojumu vai

zvanot uz Nacionālā veselības dienesta bezmaksas tālruni 80001234. Darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.30 līdz 17.00, bet piektdienās no plkst. 8.30 līdz 15.00.     


MAZSALACAS NOVADA KASES UN RĒĶINU APMAKSA

Ārkārtas stāvokļa laikā līdz 14. aprīlim Mazsalacas novada pašvaldības kase būs atvērta. Taču lūdzam rēķinu apmaksu veikt internetbankā! Iespējama nodokļa samaksas termiņa pagarināšana: https://www.mazsalaca.lv/index.php?zoomzina=4268

 

 

 

VPVKAC_attalinati-1_42743.jpg

!!! Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem par līdzcilvēku un savu veselību un rūpīgi izvērtēt publisku vietu apmeklēšanas nepieciešamību!

 

Sākot ar 17. martu, atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu. Tāpat no 17. marta personām un transportlīdzekļiem aizliegts pārvietoties caur lidostu, ostu, dzelzceļa un autoceļu robežšķērsošanas vietām – gan pierobežā, gan Eiropas Savienības ārējā robežā. Šis aizliegums neattiecas uz kravu pārvadājumiem.

 

Minētie ierobežojumi pārvietoties caur lidostu, ostu, dzelzceļa un autoceļu robežšķērsošanas vietām neattiecas arī uz tiem Latvijas Republikas valstspiederīgajiem, kas vēlas atgriezties Latvijā. Tāpat tas neattiecas uz ārzemniekiem, kuru pastāvīgā dzīves vieta ir Latvijā un kas vēlas šeit atgriezties, vai tiem ārzemniekiem, kas vēlas atstāt Latviju.

 

Šajā laikā Ekonomikas ministrija sadarbībā ar tirgotājiem ieviesīs pasākumus, lai nodrošinātu sociālo distancēšanos tirdzniecības vietās.

 

Gadījumos, kad netiks ievēroti visi minētie drošības pasākumi, tiks piemērota atbilstoša administratīvā vai kriminālā atbildība.

 

Uzņēmumiem ārkārtējās situācijas laikā primāri ir jānodrošina pārtikas, zāļu un pirmās nepieciešamības preču un to ražošanai nepieciešamo izejvielu piegāde.

 

Saudzēsim sevi, citus un mūsu valsti!

 

Aktuālā informācija: https://spkc.gov.lv/lv/4252_29_110711_p1.03_vk_tresaislieks_110711_p1.jpg


atjaunots: 2020-03-30

 

izgarso_piedzivo_45726.gif

Pasākumi
24.maijā 18:00 Sēļi
RAIMONDS PAULS un DINĀRA RUDĀNE koncertprogrammā “Viņa un Viņš
12.jūnijā 06:30 Mazsalaca
Ekskursija pa Ziemeļkurzemi
Fotogalerijas

Noderīgi

Mazsalacas novada pašvaldība
Pērnavas iela 4, Mazsalaca
Mazsalacas novads, LV-4215
Reģistrācijas Nr. 90009114167
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 25446604
dome@mazsalaca.lv


Sīkdatnes un privātuma politika


Mazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Mazsalacas novada ziņas


Aptauja

 

vidzemes_zemessargi (1)_42347.gif

 

 

BIS2_40224.gif

 

bangakpu_24856.JPG

 

Bernu_tiesibas_14433.gif

 

banner-vertical_93537.png

 

3td_Neatrodi_biblioteka_gramatu_22833.jpg

 

250x250_24841.jpg

papsjpg_24240.jpg

 

ST peislēgumi 750x521_13237.gif

 

e-zime-01_93951.png

 

NVD_20180913_VaiTuEsiApdrosinats_200x200_2_21031.png

 

Baneris-lapai-2_91132.jpg

 

GDP_150x200_ar ikonām_85513.gif

 

 

knab_banneris_42153.jpg

 

muzejs_mazsalaca_90256.JPG

 

e!_pakalpojumi_uz_mana_latvija_lv_250x250_114420.gif

 

VARAM-Vidzeme-180x180px-pastasti (002)_34622.gif

 

LVLV_200_92809.JPG

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

 

latvija-lv-logo_png_23842.png

 

DI_250x250_115713.png

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

1188-business_100444.jpg

 

4lietas_klekshi_102839.png

 

vugd.gov.lv

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpg(c) 2011-2020 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas

png

Realizācija Tup un Turies