Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
rss facebook twitter flickr instagram
A | A+
LV
EN
 
SĀKUMSPAŠVALDĪBA
PAKALPOJUMI
SABIEDRĪBA
IZGLĪTĪBA
KULTŪRA
TŪRISTIEM
KONTAKTI
SLUDINĀJUMI (15)
twitter facebook draugiem

bulta Pašvaldības iestāžu darbība ārkārtējās situācijas laikā


Pašvaldības iestāžu darbība ārkārtējās situācijas laikā

 

PAŠVALDĪBAS ADMINISTRĀCIJA UN VALSTS UN PAŠVALDĪBU VIENOTAIS KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS

 

Notiek klientu apkalpošana klātienē

Pašvaldības kase ir atvērta

Iesniegumus un jautājumus iespējams arī sūtīt uz e-pastu: mazsalaca.dome@mazsalacasnovads.lv vai zvanīt uz tālruņa numuriem – Mazsalacas novada pašvaldības administrācijas tālrunis 25446604, Mazsalacas novada VPVKAC tālrunis informācijai 66954867.

 

Pie Mazsalacas novada pašvaldības ēkas durvīm ir izvietota slēgta pastkaste, kurā ir iespēja ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldībai.

 

Ar pašvaldības darbiniekiem aicinām sazināties, izmantojot e-pastus vai tālruņus.

 

Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portālā www.latvija.lv esošos Mazsalacas novada pakalpojumus, piemēram, dzīvesvietas deklarēšana, dažādu izziņu saņemšana no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

 

PAGASTU PĀRVALDES 

Ramatas un Sēļu pagasta pārvaldes ir atvērtas apmeklētājiem. Ar pagasta pārvaldes darbiniekiem aicinām sazināties, zvanot pa tālruni vai rakstot e-pastu.

 

Sēļu pagasta pārvalde: tālr. 26582985; e-pasts: selu.pp@mazsalacasnovads.lv

Ramatas pagasta pārvalde: tālr. 26355122; e-pasts: ramatas.pp@mazsalacasnovads.lv

 

MAZSALACAS PILSĒTAS BIBLIOTĒKA

No 18. maija līdz 9. jūnijam Mazsalacas pilsētas bibliotēka drošības apsvērumu dēļ turpinās nodrošināt bezkontakta grāmatu, žurnālu un CD/DVD apmaiņu.  

Jau izsniegtajām grāmatām lietošanas termiņš tiks pagarināts līdz brīdim, kamēr valstī netiks atcelts ārkārtas situācijas stāvoklis (pašlaik tas ir 2020. gada 9. jūnijs).

Aicinām rezervēt nepieciešamās grāmatas, izmantojot bibliotēkas e-katalogu https://valmiera.biblioteka.lv/Alise/lv/advancedsearch.aspx. Ar bibliotekāra piešķirto lietotāja vārdu un paroli var attālināti pasūtīt grāmatas un citus dokumentus.

 

Par grāmatu saņemšanas iespējām un izsniegšanas termiņu pagarināšanu lūdzam zvanīt uz tālr. 64251246 vai rakstīt e-pastā: mazsalacas.biblioteka@mazsalaca.edu.lv.

 

Bibliotēkas darba laiks darba dienās no plkst.11.00 līdz 18.00.

Ārkārtas gadījumos, iepriekš saskaņojot apmeklējuma laiku, pieaugušajiem nodrošināsim iespēju līdz 30 minūtēm izmantot datoru ar interneta pieslēgumu, kad nepieciešams apmaksāt rēķinus, izmantot internetbanku vai saņemt e-pakalpojumus portālā latvija.lv.

 

SĒĻU PAGASTA BIBLIOTĒKA

Sēļu bibliotēka no 14. maija strādā - otrdien plkst.9.00-17.00, trešdien plkst.8.30-17.30, ceturtdien plkst.9.00-18.00, piektdien plkst.9.00-12.00. Vēlams sazināties iepriekš un pieteikt grāmatas vai periodiku. Lasītāji tiek apkalpoti ievērojot distancēšanās noteikumus, un grāmatas tiek nodotas bezkontakta ceļā. Tām mājsaimniecībām, kurām tika piegādātas grāmatas mājās, piegāde turpinās. Ir iespēja piekļūt pie datora ar interneta pieslēgumu līdz 30 min. Tālr. 28336613.

 

SKAŅKALNES PAGASTA BIBLIOTĒKA

Skaņkalnes pagasta bibliotēka no 18. maija strādās klātienē, ar dažiem nosacījumiem: datora lietošana - 1 cilvēks 30 min., lai izmantotu e-pakalpojumus, apmeklējumu vēlams pieteikt pa telefonu. Bibliotēkas krājums nebūs brīvi pieejams, vienosimies par vēlamajām grāmatām un žurnāliem. Tālr. 64251739

No 1.06. līdz 30.06. bibliotekāres atvaļinājuma laikā Skaņkalnes pagasta bibliotēka atvērta darba dienās no plkst.17.00 līdz 19.00.

RAMATAS PAGASTA BIBLIOTĒKA 

Ramatas pagasta bibliotēkā darba laikā grāmatu un žurnālu apmaiņa notiek klātienē. Grāmatu un preses izdevumu apmaiņa gar plauktiem drošības dēļ pagaidām netiek atjaunota. Rezervāciju var veikt pa tālruni 27300204, vai arī izmantojot bibliotēkas e-katalogu: https://valmiera.biblioteka.lv/Alise/lv/advancedsearch.aspx.

 

Lietotājiem, vienojoties ar bibliotekāru, būs iespēja izmantot interneta pakalpojumus rēķinu apmaksai un e-pakalpojumiem.

 

MAZSALACAS NOVADA MUZEJS

Mazsalacas novada muzejs atvērts apmeklētājiem no 20. maija.

Darba laiks: no trešdienas līdz sestdienai no plkst.11.00 līdz 16.00, svētdien plkst.11.00 - 15.00

 

Muzejā skatāma mākslinieka Pētera Postaža gleznu izstāde. Pēteris Postažs uzskatāms par vienu no latviešu 20. gs. otrās puses glezniecības klasiķiem. Viņa gleznās nolasāmas veikla zīmētāja prasmes un niansēta, teju taustāma kolorīta izjūta, kas atklājas simboliem bagātās kompozīcijās. Postažs strādā eļļas, temperas, guašas, pasteļa tehnikās, renesansei raksturīgā manierē gleznojot sievietes ķermeni, ainavas un klusās dabas.

 

MAZSALACAS NOVADA PAŠVALDĪBAS POLICIJA

Mazsalacas novada Pašvaldības policija iedzīvotājiem ir atvērta, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus. Policija aicina iedzīvotājus izvērtēt nepieciešamību ierasties policijas iecirknī klātienē. Pirms apmeklējuma lūgums zvanīt.

Mazsalacas novada Pašvaldības policija neatliekamu jautājumu gadījumā iedzīvotājus aicina zvanīt pa tālr. 25654594 vai Valsts policijai 110.

 

MAZSALACAS VIDUSSKOLA

Mazsalacas vidusskola mācību gadu beidz mācoties attālināti. Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem klātienē tiek organizētas konsultācijas 9.kl. un 12.kl. skolēniem un centralizētie eksāmeni. 

 

MAZSALACAS PILSĒTAS PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDE 

Ar 2020. gada 14. maiju Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestāde pārtrauc apmeklētāju uzņemšanu klātienē. Jautājumu gadījumā sazināties elektroniski e-pastā: pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, vai pa tālruni 64251187, 27871920 (iestādes vadītāja).

Pieteikumu uzņemšanai Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pastu pirmsskola@mazsalaca.edu.lv.

 

Iestāde nodrošina dežūrgrupu darbību, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu bērnu vecākiem, kuri paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu.

 

No 18. maija līdz 9. jūnijam iestāde nodrošina 5-6 gadus vecu bērnu obligāto sagatavošanu klātienē, atverot divas grupas Mazsalacā un vienu grupu Ramatā. 

 

Vecāks bērnu nodod iestādes darbiniekam pie ieejas, ja nepieciešams, izmanto durvju zvanu, bet pats iestādē neienāk!

Bērniem, kuri izglītības iestādi neapmeklēs, mācību procesu tiks organizēts attālināti. 


MAZSALACAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLA

Mazsalacas Mūzikas un mākslas skola turpina darbu attālinātā režīmā līdz pat 2019./20.m.g. beigām. Visa informācija par mācību gada noslēgumu audzēkņiem un viņu vecākiem atrodama skolas E-klasē.

Nepieciešamības gadījumā saziņa individuāli ar skolotājiem, e-pastā  ineta.martinsone@mazsalacasnovads.lv vai telefoniski 26575343. 

 

Jaunu 1.-9.klašu audzēkņu uzņemšana Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā plānota augusta beigās un septembra sākumā, informācija drīzumā. 

 

MAZSALACAS NOVADA SOCIĀLAIS DIENESTS

Līdz 9. jūnijam Mazsalacas novada Sociālais dienests darbu organizē attālināti, ievērojot fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus. Aicinām izmantot telefonisku un elektronisku saziņu pa tālr.64251404; 28345161, e-pastu: socialais.dienests@mazsalacasnovads.lv, vai iesniegumus ievietojot pasta kastē vai slēgtā kastītē Parka ielā 31. Humānās palīdzības noliktava līdz 09.06.2020. slēgta!

 

MAZSALACAS NOVADA BĀRIŅTIESA

Mazsalacas novada bāriņtiesa pieņem apmeklētājus klātienē Parka ielā 31, iepriekš piesakoties pa tālr.25616064 vai elektroniski e-pastā: barintiesa@mazsalacasnovads.lv

 

MAZSALACAS NOVADA TŪRISMA INFORMĀCIJAS CENTRS

Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centrs ir atvērts.

Darba laiks: no otrdienas līdz sestdienai no plkst.9.30 līdz 16.30.

Tūrisma informācijas centrā vienlaikus drīkst atrasties ne vairāk kā divi apmeklētāji, ievērojot 2 metru savstarpējo distanci. Līdz 9. jūnijam tiek atcelta suvenīru tirdzniecība.

 

MAZSALACAS NOVADA KULTŪRAS CENTRS

Mazsalacas novada Kultūras centrs ārkārtējās situācijas laikā līdz 9. jūnijam klātienē apmeklētājus nepieņem, iespējams sazināties pa tālr. 29179179 vai 26348842.

 

SĒĻU PAGASTA TAUTAS NAMS

Par Tautas nama apmeklēšanu lūdzam iepriekš vienoties, zvanot pa tālr. 26321158 vai rakstot e-pastā inara.bluma@mazsalacasnovads.lv .

 

 

Valdība pēc Kultūras ministrijas ierosinājuma 21. maijā lēma no 1. jūnija atļaut atsākt organizētu amatiermākslas kolektīvu - koru, deju kolektīvu, pūtēju orķestru, kokļu mūzikas ansambļu, vokālo ansambļu, amatierteātru, folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu, tautas mūzikas grupu (kapelu), tautas lietišķās mākslas studiju vai pulciņu u.c. amatiermākslas kolektīvu - darbību un mēģinājumus iekštelpās un ārtelpās, vienlaikus strikti ievērojot sanitārā protokola prasības.


Publiskais bērnu rotaļu laukums pie Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādes ir atvērts apmeklētājiem laikā, kad laukumā nenotiek nodarbības pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem.

Trenažieru zāle Mazsalacas vidusskolā atvērta no 18. maijā. Trenažieru zālē vienlaicīgi drīkst atrasties ne vairāk kā pieci cilvēki. Telpā pieejami līdzekļi roku un virsmu dezinfekcijai!

 

Atvērts arī Mazsalacas publiskais sporta laukums. Novērots, ka sporta laukumā bērni pārvietojas ar velosipēdiem un suņu īpašnieki ļauj suņiem skraidīt pa laukumu. Atgādinām, ka tas ir aizliegts! Tiek bojāts laukuma segums!

 

VIDEO: Kā izplatās Covid-19 un kā sevi pasargāt?

Visa informācija par Covid-19: https://covid19.gov.lv/  https://mk.gov.lv/lv4252_IMG_4566_11337_p1.JPG 4252_IMG_4565_11338_p2.JPG 4252_IMG_4564_11338_p3.JPG 4252_IMG_4576_11338_p4.JPG


atjaunots: 2020-06-10

 

izgarso_piedzivo_45726.gif

Pasākumi
Aktuāli
līdz 25.janvārim  Mazsalaca
Gaismas objektu izstāde “Mirdzums”
līdz 31.janvārim  Mazsalaca
Inetas Martinsones izstāde "Divi"
līdz 22.februārim  Mazsalaca
Biedrības “1836” foto izstāde
līdz 28.februārim  Mazsalaca
Aušanas studijas “Rencēni” grīdas celiņu izstāde
līdz 28.februārim  Mazsalaca
Gleznošanas darbnīcas izstāde "Zaļais sniegs"
līdz 31.augustam  
Virtuālā izstāde "No vasaras līdz ziemai"
Pasākumu arhīvs →
Fotogalerijas

 

2021. gada 14. janvāris

 

Mazsalacas novada Gada cilvēki 2020

 

Ziemassvētku sajūtu taka Mazsalacā

 

Mazsalacas Mākslas skolas audzēkņu izstāde - Par kaķiem

 

Sēļu muiža un parks gaismu mirdzumā

Noderīgi

Mazsalacas novada pašvaldība
Pērnavas iela 4, Mazsalaca
Mazsalacas novads, LV-4215
Reģistrācijas Nr. 90009114167
Norēķinu konts AS "Swedbank"
Konta Nr. LV14HABA0551020371802
Tālr. 25446604
dome@mazsalaca.lv


Sīkdatnes un privātuma politika


Mazsalaca

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Mazsalacas novada ziņas


Aptauja

tev_jabut_forma-01_10623.png

 

GDP2020_BalsosanaWeb_800x588px_20729.png

 

CERT_Web_256x512px_V1-01_85618.gif

 

Baneris Kvadraats-01_114319.jpg

 

NG katalogs_91638.png

 

vidzemes_zemessargi (1)_42347.gif

 

 

BIS2_40224.gif

 

bangakpu_24856.JPG

 

Bernu_tiesibas_14433.gif

 

banner-vertical_93537.png

 

3td_Neatrodi_biblioteka_gramatu_22833.jpg

 

250x250_24841.jpg

papsjpg_24240.jpg

 

ST peislēgumi 750x521_13237.gif

 

e-zime-01_93951.png

 

NVD_20180913_VaiTuEsiApdrosinats_200x200_2_21031.png

 

Baneris-lapai-2_91132.jpg

 

knab_banneris_42153.jpg

 

muzejs_mazsalaca_90256.JPG

 

e!_pakalpojumi_uz_mana_latvija_lv_250x250_114420.gif

 

VARAM-Vidzeme-180x180px-pastasti (002)_34622.gif

 

LVLV_200_92809.JPG

 

apCeļosim_fb_180x180(1)_42930.jpg

 

vpvkac_24032.gif

 

 

NVA baneris 200X100_24022.jpg

 

 

DI_250x250_115713.png

 

Baneris150x150_43113.gif

 

BANERIS 200X200_91308.jpg

 

300x250pix_13402.jpg

 

1188-transport_100447.jpg

 

 

4lietas_klekshi_102839.png

 

vugd.gov.lv

 

rsz_3vz_logotips_800_80055.jpg

 

250x250-baneris-Upes-Oga_22713.gif

 

rsz_banneris_1_84550.jpg(c) 2011-2021 Mazsalaca.lv
Visas tiesības aizsargātas

png

Realizācija Tup un Turies